Įkraunama...
Įkraunama...

Rusiški filmai

QUOTE(seimuke @ 2010 12 15, 22:22)

Ačiū 4u.gif Pabandysiu prisiregistruoti.
Atsakyti
QUOTE(joločka @ 2006 01 31, 14:06)
Bet, spėju, dabartiniams "niolikmečiams" tie seni filmai schmoll.gif ,kaip ir šiuolaikinams vaikučiams senosios animacijos?



tikrai ne.. man pvz pagal metus neturetu rupet rusiski filmai, bet labai patinka.. jauciu nostalgija filmam Suriko nuotykiai, Kaukazo belaisve.. neisivaizduoju Nauju metu be filma Likimo ironija arba po pirties, o pats nuostabiausias filmas Maskva netiki asaromis wub.gif wub.gif gal galit kazka pan parekomenduot.. tokio buitinio, tikro.. wub.gif ai ir dar zejau 9 rota.. ta prasme 9 kuopa NEREALUS FILMAS.. niekad trb nepamirsiu ir dar ne karta zesiu wub.gif wub.gif nerealu.. is rodomu per tv labai patiko Miegamasis rajonas, poto apie futbolista toki pamirsau pav.. ir dar daug kitu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 19 gruodžio 2010 - 00:23
Va tik ka pazejau filma Pamote.. tikrai geras 4u.gif rekomenduoju.. priverciantis susimastyt, parodo tikra seimos gyvenima..
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 12 19, 02:19)
tikrai ne.. man pvz pagal metus neturetu rupet rusiski filmai, bet labai patinka.. jauciu nostalgija filmam Suriko nuotykiai, Kaukazo belaisve.. neisivaizduoju Nauju metu be filma Likimo ironija arba po pirties, o pats nuostabiausias filmas Maskva netiki asaromis wub.gif  wub.gif gal galit kazka pan parekomenduot.. tokio buitinio, tikro..  wub.gif ai ir dar zejau 9 rota.. ta prasme 9 kuopa NEREALUS FILMAS.. niekad trb nepamirsiu ir dar ne karta zesiu wub.gif  wub.gif nerealu.. is rodomu per tv labai patiko Miegamasis rajonas, poto apie futbolista toki pamirsau pav.. ir dar daug kitu biggrin.gif

ROJAUS OBUOLIUKAI,KVEPUOK SU MANIMI,AS SUGRYSIU,DRAUSMES BATALIONAS,ir nereali komedija SVATY kaip i lietuviu kalba isvertus nezinau blush2.gif seip as nemegeja komediju,bet sita nereali thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ejot: 19 gruodžio 2010 - 15:42
Visi senieji rusu filmai man patinka, ziuriu visada biggrin.gif

Is ne tokiu senu patinka serialas "Rojaus oboliukai" ziurejau ir verkiau 4u.gif , "Kushat podano"(komedija), "Po pirties - 2" super patiko biggrin.gif

http://cat-tv.org/rajjskie-yablochki -cia ziurejau "Rojaus obouliukai"

Atsakyti
TARNYBINIS ROMANAS
VIESNIA IS ATEITIES
MASKVA NETIKI ASAROMIS
SVEIKI,AS JUSU TETA
BENZINO KOLONELES KARALIENE
ir duag kitu,kuriu pavadinimu dabar taip staigiai nepamenu
Atsakyti
QUOTE(Skaitanti @ 2010 11 29, 20:29)
Gal kas gali parekomenduoti dar panašios tematikos gerų rusiškų serialų, tinkančių visai šeimai?

Paiūrėk Две судьбы,nepasigailėsi smile.gif labai geras,yra 4 dalys,kitais metais dar vieną rodys.Toks nuo dūšios serialas,iš gyvenimo.Mes su vyru kaip įklimpę į jį buvom lotuliukas.gif
Arba И все таки я люблю
Atsakyti
QUOTE(Deverax @ 2010 12 15, 23:11)
Mama labai jį gyrė, gal žinote iš kur jį būtų galima parsisiųsti?  "kvepuok su manimi"


"kvepuok su manimi"As ziuri ji cia ir registruotis nereikia
http://seasonvar.ru/...hi_so_mnoj.html
Man sis filmas labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Modern@: 02 sausio 2011 - 20:07
QUOTE(plato @ 2010 10 20, 23:31)
Jez kaip aš netyčia radau tuos Rojaus obuoliukus....ir kaip užsikabinau. Tikiuos pavyks prisiregistruot ir parsisiųst. Jau seniai seniai tokį filmą žiūrėjau...

is tiesu labai geras filmas, as taip uzsikabinau, kad parsisiuntus visa nakti ziurejau blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Modern@ @ 2011 01 02, 21:04)
"kvepuok su manimi"As ziuri ji cia ir registruotis nereikia 
http://seasonvar.ru/...hi_so_mnoj.html
Man sis filmas labai patiko  thumbup.gif

o sitas vien del Makarskio wub.gif Dievinu si aktoriu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Modern@ @ 2010 12 29, 21:15)
http://cat-tv.org/rajjskie-yablochki -cia ziurejau "Rojaus obouliukai"



nu blem reiks pazet, kad jau visos taip giria.. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2011 01 03, 16:29)
nu blem reiks pazet, kad jau visos taip giria..  bigsmile.gif


Bet kartais per daug isgirtu filmu galima labai lengvai nusivilti 4u.gif skubejau ir as ziureti "rojaus obuoliukus" ir net kelis kartus norejosi mesti sio filmo ziurejima, nes pasirode nuobodokas... tik iskentejus pirmas serijas isitrauki i ji, o tada jau negali atsitraukti lotuliukas.gif
Bet atvirai pasakius man filmas Kvepuok su manimi, labiau patiko ax.gif Zinoma, kiek zmoniu, tiek nuomoniu cool.gif Gal kas dar turi pasiulymu, geru trumpu serialiuku? ax.gif ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(seimuke @ 2011 01 03, 19:19)
  Gal kas dar turi pasiulymu, geru trumpu serialiuku?  ax.gif  ax.gif  ax.gif

Ne visai trumpas ir jei nematytas "Viera,Nadiežda,Liubov" mirksiukas.gif
Atsakyti