Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Rusiški filmai
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > TV pramogos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
joločka
Smagu, kad per BTV parodo senus rusiškus filmus. Mano nuomone, bent jau komedijos, tai tikrai rusų geresnės negu amerikiečių. Aš dažnai pagalvoju, kad norėčiau dar kartą pažiūrėti "Pirmyn gardemarinai", nes labai patiko, bet dabar jau nelabai atsimenu kaip ten viskas vyko ir kaip baigėsi. Ar jūs norėtumėte dar kartą pažiūrėti kokį filmą,kurį seniai rodė, bet kuris labai patiko?
Alaja
Kazkaip visada pries Naujuosius Metus laukiu kino ''PO PIRTIES'',ji galiu ziuret kiekvienais metais,nors jau senokai zinau ji mintinai.Patinka su ''Surikais'',''Nikulinais''ir t.t.
Lee*
4u.gif Man ir nauji rusiski filmai labai patinka(pvz., "9 rota", "Statskij sovetnik" ir t.t.) thumbup.gif
-Linda-
Kadangi neberodo(arba kartoja senus), galima ir naujesniems jausti nostalgiją, ar ne mirksiukas.gif Patinka rusiški serialai (Banditų Peterburgas, Brigada), žiūrėjau "Chiromantas" serialą per rusišką kanalą kažkurį, labai įstrigo. Esmė buvo chiromantija, šiek tiek su mafija supinta, bet esmė tie delnų ženklai, super. thumbup.gif
rutast
Rusų filmai, kaip sako ,turi dūšią, tai ne holivudinis niekalas.Patiko rusiškos žvejybos bei medžiojimo ypatumai, Šurikas ir dar daug kitų.Šaunu, kad perBaltijos tv dar rodo tuos filmus
mažulka
QUOTE(leja30 @ 2006 01 30, 17:09)
Kazkaip visada pries Naujuosius Metus laukiu kino ''PO PIRTIES'',ji galiu ziuret kiekvienais metais,
*

Galvojau, kad aš viena tokia nenormali(gerąja prasme aišku rolleyes.gif ) bigsmile.gif . Atrodo jau toks senas tas filmas, bet vistiek nereali nostalgija jam thumbup.gif .
Šiaip labai patinka visos senos rusiškos komedijos "ant kurių" aš užaugau. Nors visai įdomu pažiūrėti ir neseniai sukurtus filmus thumbup.gif .
Shalimar
Po pirties, italu nuotykiai Rusijoj, Surikas, Langas i Paryziu, o labiausiai tai ypatumai - medziokles, zvejybos-visi thumbup.gif Seni, prastos kokybes, be jokiu specialiu efektu, tikrai - "filmai, turintys dushia" ir labai primenantys vaikyste wub.gif
Zaiza
Man be paminėtų Šuriko nuotykių tai dar labai patinka Kaukazo belaisvė, Brilijantinė ranka
Faina
Filmas "Po pirties" niekad neatsibosta, bet nuo...iki jo nesu pažiūrėjusi.
joločka
Bet, spėju, dabartiniams "niolikmečiams" tie seni filmai schmoll.gif ,kaip ir šiuolaikinams vaikučiams senosios animacijos?
Žuvė
neseniai anonsavo "Benzino kolonėlės karalienė" - su malonumu šį filmą pažiūrėsiu biggrin.gif
Dar būtų gerai, kad parodytų ir tokį "A nuka, devočki" apie meilę toks lengvas filmukas, toji pati aktorė vaidina kaip ir pirmajam wub.gif
Pataisymas:
nerodys senosios versijos, o gaila doh.gif Naująją versiją anonsavo.
Japoniene
QUOTE(joločka @ 2006 01 31, 14:06)
Bet, spėju, dabartiniams "niolikmečiams" tie seni filmai schmoll.gif ,kaip ir šiuolaikinams vaikučiams senosios animacijos?
*

O mano mergaitei labai patinka senoji animacija
Kira
Iš senųjų tai "Likimo ironija arba po pirties" 4u.gif tiesiog būtina Naujųjų metų šventės pasiruošimo detalė ax.gif Kitų kažkaip nežiūriu g.gif O iš naujesnių, pamenu kaifuodavau "Kamenskaja" žiūrėdama, toks detektyvinis serialas, tačiau parodė tik vieną sezoną ar porą ir viskas. Mačiau programoje per kažkurį rusų kanalą jį rodo, reikės pasižiūrėti.
joločka
QUOTE(Žuvė @ 2006 01 31, 14:10)
neseniai anonsavo "Benzino kolonėlės karalienė" - su malonumu šį filmą pažiūrėsiu  biggrin.gif
Dar būtų gerai, kad parodytų ir tokį "A nuka, devočki" apie meilę toks lengvas filmukas, toji pati aktorė vaidina kaip ir pirmajam  wub.gif
Pataisymas:
nerodys senosios versijos, o gaila  doh.gif Naująją versiją anonsavo.
*

Aš irgi norėčiau, kad parodytų "Benzino kolonėkės karalienę", reiks pasekti programą kada rodys.
mažulka
QUOTE(joločka @ 2006 01 31, 14:06)
*

Niolikmečiai, tai jaučiu nebent Byvį ir Tešlagalvį pažiūri, bet ne šiaip multikus biggrin.gif . Manieji šešių ir beveik trijų turintys bambliai su mielu noru žiūri. Tokių multikų žiūrėjimą aš net skatinu, blogio jie nemoko mirksiukas.gif .
vvandene
po pirties, visi šuriko nuotykiai...
Žuvė
QUOTE(joločka @ 2006 01 31, 15:25)
Aš irgi norėčiau, kad parodytų "Benzino kolonėkės karalienę", reiks pasekti programą kada rodys.
*

bandysiu parsisiųst, jei nepamiršiu doh.gif ax.gif
Ida66
Šuriko nuotykiai ir multikai, ypač "Na, palauk!" lotuliukas.gif
Natalėja
Aš tai galėčiau žiūrėti ir žiūrėti tuos rusiškus filmus. "Po pirties...", "Služebnij roman", Maskav, netiki ašaromis" ir t.t. galėčiau vardinti ir vardinti. kai juos pasižiūriu, tai lengva pasidaro. wub.gif
Alaja
Kaip tik penktadieni 20.30 per BTV rodys ''Likimo ironija arb po pirties'' thumbup.gif wub.gif
arden
QUOTE(Natalėja @ 2006 02 02, 09:52)
Aš tai galėčiau žiūrėti ir žiūrėti tuos rusiškus filmus. "Po pirties...", "Služebnij roman", Maskav, netiki ašaromis" ir t.t. galėčiau vardinti ir vardinti. kai juos pasižiūriu, tai lengva pasidaro. wub.gif
*

drinks_cheers.gif va šitie ir mano topiniai filmai, kiek rodo, tiek žiūriu biggrin.gif
kiddo
"Po pirties" ir "Maskva asarom netiki" thumbup.gif
arden
QUOTE(leja30 @ 2006 02 02, 11:52)
Kaip tik penktadieni 20.30 per BTV rodys ''Likimo ironija arb po pirties'' thumbup.gif  wub.gif
*

rodys tik 1mą seriją, kitos reiks dar savaitę laukt biggrin.gif
Elzyte
Man patinka "likimo ironija arba po pirties" visa laika ziuriu
Diegavirtė
"Maskva netiki ašaromis" ir "Operacija Y..." thumbup.gif
Leksa
O as pasiilgstu tu graziu rusisku pasaku vaikams (ot, suaugus moteriske doh.gif )
mamyta
Kažkada per televizorių mačiau gerą rusišką komediją , kaip vyras pastojo išgėręs lygtai kažkokio vandens ir jį tirė užsienio mokslininkai ,bet neprisimenu pavadinimo .Gal kas žinot ?Labai norėčiau pamatyti dar kartą ,tik nežinau kaip jis vadinasi.
Upė
Ir aš esu senų rusiškų filmų fanė, gerai kad matau "наше кино" kanalą, tai ruskų filmų prisižiūriu į valias. Vien ko vertas filmas "šuns širdis", tiesiog kaifuoju jį žiūrėdama.
daiivule
...iš vaikystės ,tai Viešnia iš ateities",o iš šių laikų "Brigada"(galėtų pakartoti smile.gif )
TIKESIU
kur vyras isgeres skyscio pastojo tai buvo ne rusu schmoll.gif ten svarcnegeris vaidino,o man taip pat noretusi pamatyti jaunystes filmus-viesnia is ateities,elektronio nuotikiai,visas rusiskas pasakas,vis dar prisimenu kai sekmadieniais po3 penkiolika rodydadvo,mes kai tik atsikelim po pietu miego mama liepdavo suvalgyti tarkuotas morkas su grietine ir tada galrjom ziureti pasakas cry.gif o kur dar nevaikiski filmai ir surikas ir 12 kedziu... ech kokia nostalgija tarybinei lietuvai
MeistroMargarita
QUOTE(Upė @ 2006 02 06, 20:23)
Ir aš esu senų rusiškų filmų fanė, gerai kad matau "наше кино" kanalą, tai ruskų filmų prisižiūriu į valias. Vien ko vertas filmas "šuns širdis", tiesiog kaifuoju jį žiūrėdama.
*

nerealiausias filmas ever thumbup.gif turiu cd-tai vis pažiūriu......
Ingute
Man irgi labai patinka rusų klasika, mmm.........
"Po pirties", "Meilė ir balandžiai", "Pirmyn Gardemarinai", "Tarnybinis romanas", "Mano mažoji Vera" ir dar daug, tik pavadinimų dabar nepamenu doh.gif Bet labai dažnai žiūriu kanalą "Naše kino" biggrin.gif
O iš dabartinių tai labai sužavėjo serialas "Peterburgo banditai" thumbup.gif
chriss
Man tai visi rusiski kinai patinka,tiek "operatsija Y",tiek rusiskos senos pasakos ir aisku ivairus serialai:"brigada","peterburgo banditai" ir kt.Vienu zodziu rusu kinai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
adrija
Nežinau,kaip jis ten vadinosi.Armėnų statymo buvo.Kaip toks veikėjas vyno ąsoty užstrigęs buvo.Ko medija juoda biggrin.gif .Labai norėčiau dar kada pamatyti.Tik pavadinimo niekaip nepamenu.Labai jau seniai rodė.Gal iš jūsų kas pamena?
TIKESIU
ASOTIS ir vadinosi,tik jis gruzinu buvo,bet cool filmas thumbup.gif
sdr
QUOTE(Žuvė @ 2006 01 31, 13:10)
neseniai anonsavo "Benzino kolonėlės karalienė" - su malonumu šį filmą pažiūrėsiu  biggrin.gif
Dar būtų gerai, kad parodytų ir tokį "A nuka, devočki" apie meilę toks lengvas filmukas, toji pati aktorė vaidina kaip ir pirmajam  wub.gif
Pataisymas:
nerodys senosios versijos, o gaila  doh.gif Naująją versiją anonsavo.
*

toks vaizdas, kad aš rašiau ax.gif , man irgi šitie abu filmai thumbup.gif
spygliuote
12 kėdžių.
Ot su pusbroliu visiems nusibodome, kai pažiūrėję šį filmą gal savaitę klykavom "varpų aidai, kai jų klausai, susimastai" lotuliukas.gif
klajune
12 kėdžių- savaime suprantama, bet jau tiek atžiūrėtas, kaip ir Šurikas tongue.gif
"Po pirties" labai su naujais susijęs, nes iš vaikystės pamenu, kad ruošiantis naujakui tėvai kasmet žiūrėdavo bigsmile.gif Bet jau atsibodęs.

Laiks nuo laiko peržiūriu "Tarnybinį romaną". Visada nuotaiką pakelia smile.gif

aaaa, prisiminiau tokį filmą "Naujametinė naktis". L. nuotaikingas, l. norėčiau kokybiškesnę versiją turėt, nes mūsiškėj garsas nekoks g.gif
vikaliu
Parsisiunčiau legendinį filmuką "Na palauk" thumbup.gif
Šiandien žiūrėjau, tai taip prisijuokiau lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Grynai vaikystę primena. Ne filmas, bet vistiek norėjau paminėt. Siunčiau Viktutei, bet jai dar neįdomu, o va man thumbup.gif wub.gif
Vladislava
1.IVAN VASILIJEVIC MENJET PROFESSIIU 2.SPORTLOTO-82
KriuKriu
Kaip tik pries pora dienu pasiziurejau "Lobiu sala". Nu faini ten tie piratai smile.gif
Nuokata
Kapitono Granto beieskant.Gardemarinai pirmyn.Dartanjanas ir 3 muskietininkai.Nacionalines medziokles ir zvejybos ypatumai.Is nauju.Spetcnazas.Grozovyje vorota.Jo pas rusus daug geru filmu,visu nesuvardysi.
persefone
" Собачье сердце "
Kiek žiūriu tai vis kokią naują frazę išgirstu. Moku jį beveik mintinai.
.....Назавем их просто - Клара и Роза. В честь Клары Цеткин и Розы Люксембургб, товарищи!...... hihihi.gif Galėčiau tęst ir tęst.
cameja
QUOTE(persefone @ 2006 04 09, 20:49)
" Собачье сердце "
Kiek žiūriu tai vis kokią naują frazę išgirstu. Moku jį beveik mintinai.
.....Назавем их просто - Клара и Роза. В честь Клары Цеткин и Розы Люксембургб, товарищи!...... hihihi.gif Galėčiau tęst ir tęst.
*

thumbup.gif drinks_cheers.gif
TIKESIU
man labai patiko Ziniuonis,labai geras ,ir Ilga kelione per kopas, o tie Surikai jau pabode visi,kas met rodo
persefone
QUOTE(mami-papi @ 2006 04 09, 21:33)
thumbup.gif  drinks_cheers.gif
*

Smagu sutikt bendramintį mirksiukas.gif friends.gif
Lapas
"Ivan Vasiljevich meniaet profesiju" thumbup.gif
mildunux
Na, turbūt pačius pačiausius paminėjot visus filmus smile.gif
Gal praleidau, bet dar nieko "Italų nuotykiai Rusijoje" (ar kažkaip panašiai pavadinimas skamba) smile.gif
Krisla
Oi mėgstu senus gerus rusiškus filmus thumbup.gif Labai pasiilgau pasakos "Trys riešutėliai pelenei", patinka visi filmai su Šuriku ir Nikulinu, "Viešnia iš ateities" (turiu kompe, tai su malonumu pasižiūriu), iš naujesnių labai patinka "Gegutė", visos "Nacionaliniai... ypatumai" dalys, nauja ir sena "Benzino kolonėlės karalienė" versijos. Ir šiaip kanalai "Naše kino" ir "Detskij mir" superniai thumbup.gif
Salne
QUOTE(sesyte @ 2006 04 25, 13:04)
Oi mėgstu senus gerus rusiškus filmus thumbup.gif Labai pasiilgau pasakos "Trys riešutėliai pelenei"

Trys riešutėliai pelenei..yra čekų filmas.. blush2.gif ..Bet geras.. wub.gif ..Oi kaip mane visokios rusiškos pasakos veža..pamenu vaikystei kiekviena sekmadienį rodydavo "V gastiax u skaski" ("Sveciuose pas pasaka")..tai budavo tradicija sekmadieninė.. wub.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.