Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 30

QUOTE(Patriccija @ 2010 11 15, 15:18)
Aš čia, aš čia, tik nenoriu rašyti ne į temą, tai labiau būsiu GABIJOS temoje.
Dabar sėdžiu prie šeimos gydyt.kabineto durų ir laukiu kraujo atsakymų.




Kaip kraujas?
Atsakyti
QUOTE(NBA @ 2010 11 15, 20:50)
Kaip kraujas?

Bu bu biggrin.gif - geras.

Kaip Tavo savijauta?

NBA, geras kraujas net labai, leukocitai 7,8; neutrofilai 5. Neupogeno poveikis thumbup.gif . Juk penktadieni buvo toks blogas kraujas, susileido penktadieni poliklinikoje viena ampulyte, o šeštadieni pati susileidau. Labai paprasta procedura, esu leidusis ankstesniu chemiju metu, nebeskauda. Tik tiek, kad labai jau išpustos jo kainos, vienas įpokavimas-apmulyte su svirkstu 343 Lt. Kazkas kraunas piniga. Bet jiems bus sunku palikti ši pasaulį, savo turtus, o visvien reikės. lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Patriccija: 15 lapkričio 2010 - 19:04
QUOTE(Patriccija @ 2010 11 15, 20:01)
Bu bu  biggrin.gif - geras.

Kaip Tavo savijauta?

NBA, geras kraujas net labai, leukocitai 7,8; neutrofilai 5. Neupogeno poveikis thumbup.gif . Juk penktadieni buvo toks blogas kraujas, susileido penktadieni poliklinikoje viena ampulyte, o šeštadieni pati susileidau. Labai paprasta procedura, esu leidusis ankstesniu chemiju metu, nebeskauda. Tik tiek, kad labai jau išpustos jo kainos, vienas įpokavimas-apmulyte su svirkstu 343 Lt. Kazkas kraunas piniga. Bet jiems bus sunku palikti ši pasaulį, savo turtus, o visvien reikės. lotuliukas.gif

Klaipedos onkologiniame vaisteneje 750lt neupogeno svirkstukas kainavo doh.gif Gerai, kad kompesnsuodavo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Patriccija @ 2010 11 15, 21:01)
Bu bu  biggrin.gif - geras.

Kaip Tavo savijauta?

NBA, geras kraujas net labai, leukocitai 7,8; neutrofilai 5. Neupogeno poveikis thumbup.gif . Juk penktadieni buvo toks blogas kraujas, susileido penktadieni poliklinikoje viena ampulyte, o šeštadieni pati susileidau. Labai paprasta procedura, esu leidusis ankstesniu chemiju metu, nebeskauda. Tik tiek, kad labai jau išpustos jo kainos, vienas įpokavimas-apmulyte su svirkstu 343 Lt. Kazkas kraunas piniga. Bet jiems bus sunku palikti ši pasaulį, savo turtus, o visvien reikės. lotuliukas.gif



Puiku, kad krajukas geras. Procedūra tikrai labai paprasta - ir aš pati leisdavausi, o efektas jau po 1-2 ampulių tikrai jausdavosi.
Aš jaučiuosi geriau, galva veikia normaliau, temperatūra nekyla, kaklo limfmazgiai atrodo mažėja, tik su pažastimi bėda-rausta ten viskas aplink, patinę, paskauda. Turiu pakentėti iki spinduliavimo pabaigos, nes negali darbar lašinti dar ir chemijos-nepavešiu tiek.
Dar viena problema atsirado(na pagal visas problemas, čia tik baika). Išdilo oda virš porto, atsirado skylutė-matosi plastmasė. smile.gif Nuo vasaros jaučiau, kad ten kažkas ne taip, vis nutrindavo drabužiai, rausdavo. Šeštadienį pasižiūriu-skylė. Šiandien susiskambinau su stačiusiu portą gydytoju - trečiadienį važiuoju į klinikas porto išėmimui, nes taip laikyti negalima. Vat kokia istorija. Sesutės šiandien sakė, kad su vaikų portais būna problemų, todėl kad jie augantys. Ir aš matyt kai ant 14 kg susitraukiau, portas iškilo į odos paviršių ir taip nutiko.
Magam su Patricija nemeskit svorio, nes dar ir jums taip nutiks biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NBA: 15 lapkričio 2010 - 21:07
QUOTE(NBA @ 2010 11 15, 23:05)
<...>
Aš jaučiuosi geriau, galva veikia normaliau, temperatūra nekyla, kaklo limfmazgiai atrodo mažėja, tik su pažastimi bėda-rausta ten viskas aplink, patinę, paskauda. Turiu pakentėti iki spinduliavimo pabaigos, nes negali darbar lašinti dar ir chemijos-nepavešiu tiek.
Dar viena problema atsirado(na pagal visas problemas, čia tik baika). Išdilo oda virš porto, atsirado skylutė-matosi plastmasė. smile.gif Nuo vasaros jaučiau, kad ten kažkas ne taip, vis nutrindavo drabužiai, rausdavo. Šeštadienį pasižiūriu-skylė. Šiandien susiskambinau su stačiusiu portą gydytoju - trečiadienį važiuoju į klinikas porto išėmimui, nes taip laikyti negalima. Vat kokia istorija. Sesutės šiandien sakė, kad su vaikų portais būna problemų, todėl kad jie augantys. Ir aš matyt kai ant 14 kg susitraukiau, portas iškilo į odos paviršių ir taip nutiko.
Magam su Patricija nemeskit svorio, nes dar ir jums taip nutiks biggrin.gif

NBA, oi, negasdink, nes kai istate porta jis rodes kazkaip tai giliau, o dabar lyg pasikreipęs ir pakilęs. Gal organizmas ji kaip svetimkuni stumia... O onkologijos ligonineje aiskino, kad porta galima tureti net 5 metus, o jei nustoja jis funkcionuoti, t.y. uzanka nepraplovus, tada taip ir paliekama zmogui kune ir gyvenama su juo. Tu tai prisimenu aiskiai, kad 2009m. rugsejo men. kraujagysliu sk. klinikose "isigijai" porta, o as siemet rugsejo 24 d. Kada Magam susidraugavo su portu? Kaip jai?
Man dar ir pjuvio vietoje (auksciau) apraude ir pries dvi savaites istrauke stumiama siuliuka su mazgeliu. O taip dziaugiuosi tuo portu, gal reikia miegoti tik ant nugaros ir saugoti porta, ir miegant ranku nekelti virs galvos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Patriccija: 15 lapkričio 2010 - 21:39
QUOTE(Patriccija @ 2010 11 15, 23:35)
NBA, oi, negasdink, nes kai istate porta jis rodes kazkaip tai giliau, o dabar lyg pasikreipęs ir pakilęs. Gal organizmas ji kaip svetimkuni stumia... O onkologijos ligonineje aiskino, kad porta galima tureti net 5 metus, o jei nustoja jis funkcionuoti, t.y. uzanka nepraplovus, tada taip ir paliekama zmogui kune ir gyvenama su juo. Tu tai prisimenu aiskiai, kad 2009m. rugsejo men. kraujagysliu sk. klinikose "isigijai" porta, o as siemet rugsejo 24 d. Kada Magam susidraugavo su portu? Kaip jai?
Man dar ir pjuvio vietoje (auksciau) apraude ir pries dvi savaites istrauke stumiama siuliuka su mazgeliu. O taip dziaugiuosi tuo portu, gal reikia miegoti tik ant nugaros ir saugoti porta, ir miegant ranku nekelti virs galvos.



Tu tik neprisitaikyk sau to, kas nutiko man. Aš manau, kad man taip pasidarė dėl pakitusio svorio, nes tikrai daug riebaliukų nuo manęs nutirpo. Miegot tikrai gali pakėlusi rankas virš galvos ir ant tos pusės, kur portas įstatytas. Paprastai portas paliekamas visam likusiam gyvenimui, jeigu viskas gerai,nesupūliuoja ir pan.
Aš galvoju, gal kitą dėsiuos, kai sugis žaizda, nes dar lašinimai vaistų laukia, o taip smagu, kai venų neskauda. Angiochirurgas sakė, kad taip galima, tik aišku vėl reiks portą nusipirkti smile.gif
Atsakyti
NBA, neprisitaikau, bet pagalvoju. Kazkurioj ausy man skambino, kad reikia eiti i ligoniu kasas, kad uz porta sumoketu... Kai sia savaite laisva ir gerai jauciuosi, bandysiu nueiti. O gal ant Nauju Metu neplanuotu pinigeliu dovanelems gauciau biggrin.gif . Kaip nutarem, taip ir padarysim gal net rytoj. g.gif

Niu, labanaktukas, dingstu si vakara.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Patriccija: 15 lapkričio 2010 - 22:00
QUOTE(Samta0204 @ 2010 11 15, 21:46)
Klaipedos onkologiniame vaisteneje 750lt neupogeno svirkstukas kainavo doh.gif Gerai, kad kompesnsuodavo thumbup.gif

cia skirtingos dozes,kur Patricija rase 300mkg,o tu rasai apie 480mkg.Ale pabrango tas neupogenas doh.gif Pries du metus 250 Lt kainavo g.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites,

Nors nieko nerasau, bet kasdien skaitau sita foruma.
As porta turiu jau pora metu. Kai baigiau chemoterapijas, jo man niekas daugiau ir nepraplovineja, tai jis toks ir likes po oda implantas. As labai plona, tai ji galiu lengvai uzciuopti, atrodo, kad jis iskart po oda, net tas vamzdelis, kylantis i poraktikauline kraujagysle matosi. Chemija man lasino Santariskiu klinikose, o Onkologiniam juo naudotis niekas nemoka schmoll.gif . Tai per operacijas rankas badydavo. Po chemiju ranku venos taip ir liko labai silpnos... unsure.gif Kai porta idejo, uz nieka man moketi nereikejo. Pamenu, kad kai kurios pacientes pirko, o kitoms nereikejo, tai net nezinau kokiais kriterijais jie cia remiasi g.gif
Atsakyti
Labas mergaites smile.gif.
Idomiai cia su tais portais. As irgi pries isidedant kazkur skaiciau, kad moterys gavo nemokamai, bet kai uzklausiau gydytojos, sake nieko nezino apie tai. Bet as turejau visus cekius (uz porta ir adateles), tai kreipiausi i savo miesto socialini skyriu ir man skyre vienkartine pasalpa, net 500lt smile.gif. Tai manau, kad ir Jus, Patriccija, irgi kreipkites ir turetumete gaut.
Kolkas su portu sugyvenam visai gerai. Jis pas mane labai gerai matosi, nors nesu visiska kudena smile.gif. Bet NBA pasakojimas mane isgasdino, zinau kad numesiu siek tiek svorio - pusmeciui isvaziavo vyras, o as tokiais atvejais visada numetu. Nenoreciau vel patirti porto idejimo procedura, nors ir neskaudejo, bet buvo labai nemalonu. Bet labai tikiuos kad viskas su portu bus gerai!.
Man jau pora dienu skaudena pilva, tai ten, tai sen. Sutapo su mm pradzia, bet as jau viska prirasau ligai - tai nuotaika nekokia...
Atsakyti
Sveikos, 4u.gif
Šiandien kaip žadėjau ėjau išsiaiškinti į Teritorinę ligonių kasą. Kreipiaus į gydytojų ekspertų kabinetą. Iš karto pareiškė, kad man reikia kreiptis į Valstybinę ligonių kasą, esančią Vilniuje. Davė telefonus nemokamas - 8 800 23973. Kitas 8 5 2364115 (kuriuo ir skambinau). Atsakymas buvo iš karto, jog PORT kateterio sistemos nekompensuoja. Tai ir manau, kad neverta daugiau kur nors bėgioti.
Manau, kad jauniems žmonėms, kaip, kad robytei_ff, jį iš karto įsigijant ligoninei kompensuoja ligonių kasos, o mums tik gražioms wink.gif , bet ne jaunoms, jau reikia pačioms mokėtis.

Dar buvau miesto savivaldybėje socialinės rūpybos skyriuje dėl vienkartinės išmokos, apie kurią ką tik Magam rašė. Tai prisakė pristatyti 046a formą iš šeimos gydytojos, kuri būtų užpildyta, nurodant reikalingus kompensuojamus vaistus. Tai tiek žinių.

Magam, NBA ir robyte_ff, PORTininkių gretos didėja. lotuliukas.gif
Tik man tai skausmingas porto įstatymas buvo ir labai nenorėčiau, kad portas "sugestų", t.y. prarastų funkcionavimo savybes. Man jis nepamainomas dalykas, jokių rankų skausmų po chemoterapijos.

Magam 4u.gif , stenkis sau įteikti, kad Tau viskas gerai!
Papildyta:
QUOTE(SVETA K. @ 2010 11 16, 01:09)
cia skirtingos dozes,kur Patricija rase 300mkg,o tu rasai apie 480mkg.Ale pabrango tas neupogenas doh.gif Pries du metus 250 Lt kainavo g.gif

SVETA K., aš rašau apie Neupogen 480mikrogramų injekcinį tirpalą užpildytame švirkšte - Filgrastimum. Ant įpokavimo kaina yra 343,44 Lt. Pirkau praeitą penktadienį. Gerai, kad kompensuoja.
Atsakyti
QUOTE(Art. @ 2010 11 15, 11:11)
Smagus susitikimas buvo Marijampolėje, labai smagios moteriškės Patricija, NBA, Edmė. Labai smagu buvo susipažinti.
Sveikatėlės jums kiek galima stipresnės  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif , žinau kad tos sveikatos nevisada būna, bet esate gražios, stiprios, šaunuolės moteriškės.



Nu smagu,kad jus visi susitikot thumbup.gif ,nu o as su Oduvanciku vakar susitikau,sauniai paplepejom,siandien atvaziuoja pas mane i svecius,ryt maniskis vaziuos parvezt jos vyro is Dublino mirksiukas.gif .

Nu o as negaluoju,streikuoja inkstai ,jauciasi silpnumas, gavau nedarbingumo lapeli...
Atsakyti