Įkraunama...
Įkraunama...

Skalbimo mašinos - 4



Papildyta:


QUOTE(šėtonytė @ 2010 11 02, 10:47)
Tai gal kas turite skalbykle INDESIT WISE 107 S (EX)?
http://www.avitela.l...filter4556.4558

arba

Elektrolux EWS 106410 S?
http://www.electrolu...productId=37503

Siuo metu renkuosi is siu, noreciau suzinot jusu nuomone  g.gif

Sakyčiau Electrolux geriau.
Atsakyti
Sveikos,
labai nebarkit,labai daug prorasyta sia tema,bet mums reik skubiai.cia daug paasyta apie atskirus modelius,bet mane domina,kuri firma skalbimo masinu yra patikimiausia,o i kokias geriau net neziuret.. ? kurios uzsitarnavusios didziausia pliusa ? padekit smile.gif aciu
Atsakyti
Sveiki mirksiukas.gif
As pasimeciau nebezinau ka daryt. Padekit man issirinkt:
Bosch
AEG
Noriu geros lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveiki,

O mane domina asiliepimai apie Samsung skalbykles. Apžiūrinėju modelį WF0502 NUV/XEO
http://www.avitela.l...wf-0502-nuvxeo/
Gal kas turi panašią bent kelis metus, ar negenda, ar negarsiai skalbia?
Atsakyti
QUOTE(gb78 @ 2010 11 13, 14:14)
Sveiki,

O mane domina asiliepimai apie Samsung skalbykles. Apžiūrinėju modelį WF0502 NUV/XEO
http://www.avitela.l...wf-0502-nuvxeo/
Gal kas turi panašią bent kelis metus, ar negenda, ar negarsiai skalbia?

Tai šių metų rudenį pasirodęs modelis. "Kelis metus" nelabai kas galėjo paturėti. Eilinis produktas į pigiausią prekių kategoriją. Čia didelės kokybės ieškoti neverta, svarbu negestų. Galima dar labiau sutaupyti, perkant panašų tik 1000 aps. modelį WF0500NXV
Papildyta:
QUOTE(Oncyte;) @ 2010 11 08, 23:18)
Sveiki  mirksiukas.gif
As pasimeciau nebezinau ka daryt. Padekit man issirinkt:
Bosch
AEG
Noriu geros  lotuliukas.gif

Jei neakcentuoti įkrovos dydžio, geriau WLX24462BY
Grubiai: mažesnė kaina, pagaminta Vokietijoje.
Papildyta:
QUOTE(dr. @ 2010 11 08, 19:32)
Sveikos,
labai nebarkit,labai daug prorasyta sia tema,bet mums reik skubiai.cia daug paasyta apie atskirus modelius,bet mane domina,kuri firma skalbimo masinu yra patikimiausia,o i kokias geriau net neziuret.. ? kurios uzsitarnavusios didziausia pliusa ? padekit smile.gif aciu

Pagalbėsim:
geriausia MIELE - į kitas žiūrėti neverta blink.gif arba
MIELE - snobams lotuliukas.gif geros Bosch ir Siemens, arba
geriausios (pagal kainą) Electrolux, visos kitos arba per brangios, arba per blogos g.gif dar
gerai BEKO, už kitas tik permoki už pavadinimą schmoll.gif
Beje, visi variantai teisingi, priklauso iš kurio kampo pažiūrėsi. lotuliukas.gif
Atsakyti
Renkamės skalbimo mašiną ax.gif Labai jau gražiai rašo apie Bosch Logixx8..ar verta demesio?
Atsakyti
QUOTE(Milinga @ 2010 11 16, 15:04)
Renkamės skalbimo mašiną  ax.gif Labai jau gražiai rašo apie Bosch Logixx8..ar verta demesio?

Verčiausia biggrin.gif
Atsakyti
laba diena mamytės ir tėveliai , turiu Indesit ir keikiu ( sugedo ir niekaip nepataiso , protas pabėgo ) verysad.gif .Taigi skalbimo mašinų meistras paklaustas ,kokią skalbimo mašiną pirkti , įvardino : miele , bosch , electrolux . Taigi tokia mano patirtis.
Atsakyti
Norejau paklausti, kuria is siu dvieju skalbimo masinu modeliu pasirinkti:

BOSCH WAQ24460SN

ar

BOSCH WAS28463SN

Skirtumas tarp ju siek tiek daugiau nei 250 Lt. Gal galite ivardinti ar verta juos moketi, kokie privalumai pirmosios masinos lyginant su antraja?
Ar pas abi masinas bugnas turi ta pacia "laseliu formos" danga? Ar ji pasiteisina?
Ar sios masinos turi programa "half load" , jeigu nesurenki pilno skalbimo naudoja puse tiek energijos ir vandens?

Aciu uz atsakyma 4u.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Semi Sweet: 18 lapkričio 2010 - 13:31
Pas mus 3 LG skalbimo masinos (1 bute, 1 pas tevus, 1 pas mus name) ir kol kas pati kitokiu nepripazistu. Jokiu problemu neturejome. Vienaj jau kokie 8 ar 9 metai, kitai 4 ar 5 ir neseniai nupirkom tevams. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo CitrinaCitrina: 19 lapkričio 2010 - 15:02
O pas mane Ardo ir jei jau 16 metu thumbup.gif Kraustemes i nama, galvojom, jau dabar tai tikrai jai "sakes" ir ka Jus manote, name jau 3 metai ir vis skalbia thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Semi Sweet @ 2010 11 18, 15:28)
Norejau paklausti, kuria is siu dvieju skalbimo masinu modeliu pasirinkti:

BOSCH WAQ24460SN

ar

BOSCH WAS28463SN

Skirtumas tarp ju siek tiek daugiau nei 250 Lt. Gal galite ivardinti ar verta juos moketi, kokie privalumai pirmosios masinos lyginant su antraja?
Ar pas abi masinas bugnas turi ta pacia "laseliu formos" danga? Ar ji pasiteisina?
Ar sios masinos turi programa "half load" , jeigu nesurenki pilno skalbimo naudoja puse tiek energijos ir vandens?

Aciu uz atsakyma  4u.gif

Pirmoji neturi privalumų prieš antrąją.
Antrosios didesnis būgnas. Jos "išmuštas lašeliais". tai duoda tokį efektą kaip žymusis Miele "korinis"
Be to antroji pagaminta Vokietijoje. Ir jos gręžimas 1400 aps./min.
Jei manote, kad tai neverta 250 lt., tada geriau rinktis WAQ28460SN bent jau 1400 aps. už tuos pačius pinigus biggrin.gif
Atsakyti