Įkraunama...
Įkraunama...

kojinytės, batukai - vaikams ir suaugusiems

QUOTE(Lusasita @ 2011 02 25, 12:27)
Mini baciukai



wub.gif gal galite ideti aprasyma arba schema kaip megsti situos mini baciukus wub.gif
Atsakyti
4u.gif NEIVILE GAL GALI PAAISKINTI KAIP MEZGASI TIE NUOSTABIAI ZALI BACIUKAI 4u.gif
nes is rusu nelabai kai eina man issiversti 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dorme: 27 vasario 2011 - 10:44
QUOTE(Mėtos namų darbai @ 2011 02 26, 17:41)
Saunuoles mergaites labai grazus batukai ir kojinytes  wub.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Vyro sesers draugui megztos slepetes. Kazkaip labai jie megejai po kambarius tokias tampyt. Tai kaip vyrui, dar ir padeli storelesni primontavau. smile.gif (Tik nekreipkite demesio, pirmoje nuotraukeleje, pati uzsidejau slepete, tai dydis trigubai didesnis, nei mano kojos.. smile.gif Bet tai bendra vaizda susidaryti imanoma. smile.gif )
user posted image user posted image
Atsakyti
thumbup.gif VAU kokios smagios, atrodo tokios patogios thumbup.gif ir aš noriu noriu tokių drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(dodone @ 2011 02 28, 10:12)
Vyro sesers draugui megztos slepetes. Kazkaip labai jie megejai po kambarius tokias tampyt. Tai kaip vyrui, dar ir padeli storelesni primontavau. smile.gif (Tik nekreipkite demesio, pirmoje nuotraukeleje, pati uzsidejau slepete, tai dydis trigubai didesnis, nei mano kojos.. smile.gif Bet tai bendra vaizda susidaryti imanoma. smile.gif )




Labai smagios ir praktiškos šlepetės thumbup.gif Aš irgi mėgstu tokio stiliaus šlepetes, patogu ir kojom šilta.

Norėjau paklausti, kaip padą prijungei prie viršaus, ar dūrei skylutes aplink paduką ir apnėrei, ar kaip nors prisiuvai? Labai būtų įdomu išgirsti 4u.gif
Atsakyti
Paduka, butent taip ir dariau, duriau skylutes ir apneriau, o tada jau surinkau akytes ant vieliniu virbalu ir mezgiau.
Atsakyti
Pora mano vakar pagamintu batuku blush2.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Mėtos namų darbai @ 2011 03 02, 07:47)
Pora mano vakar pagamintu batuku  blush2.gif
user posted image
user posted image


wub.gif
gal galima aprasyma kaip nerete baciukus arba scema???? kaip suprantu nerta vaseliu?
Atsakyti
Aciu 4u.gif
Atsakyti
Raštuotos vilnonės kojinės
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Romap @ 2011 03 02, 16:33)

Kokios smagios kojinytes, tokios tikros liaudiskos thumbup.gif

O cia mano ilgosios is siulu likuciu smile.gif

user posted image
Atsakyti