Įkraunama...
Įkraunama...

kojinytės, batukai - vaikams ir suaugusiems

wub.gif siandien sitie SUPER BATUKAI padovanoti mazai pilvelio gyventojai wub.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
wub.gif stai sutvarkiau iki galo dar vienus SUPER batukus pilvelio nuomininkei wub.gif

user posted image
Atsakyti
Sveikos mamytės, 4u.gif grįžtu po ilgesnės pertraukėlės (tyliai stebėjau ką jūs mezgat ir neriat ir pati užsiėmiau gamyba) biggrin.gif
egzotikaa tavieji SUPER batukai tikrai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif (tie geltoni kaip tik į Velykinę temą)

na ir aš įmetu, kas man gavosi
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
mano keletas megstų batukų:
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Raaima @ 2011 04 17, 08:49)
Sveikos mamytės,  4u.gif grįžtu po ilgesnės pertraukėlės (tyliai stebėjau ką jūs mezgat ir neriat ir pati užsiėmiau gamyba)  biggrin.gif
egzotikaa tavieji SUPER batukai tikrai  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  (tie geltoni kaip tik į Velykinę temą)

na ir aš įmetu, kas man gavosi

aciu uz pagyrimus wub.gif

jusu batuku kolekcija wub.gif thumbup.gif labai grazus tie pagal japoniska schemute batukai ir tokios spalvos wub.gif

gal galetumete ideti baltu batuku su "dantukais" mezgimo schema lietuviu kalba ax.gif noreciau ir as tokus pameginti numegzti wub.gif cia 2 ar 5 virbalais mezgasi blush2.gif

QUOTE(Di8 @ 2011 04 17, 20:21)
Sveikutės 4u.gif
mano keletas megstų batukų:


bigsmile.gif kokie nematyti batuku modeliukai wub.gif
noriu taip pat aprasymu lietuviu kalba jei galima blush2.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Raaima @ 2011 04 17, 11:49)

kiek mezgiau tokius tai man jie griozdiski gaunasi, nors ant kojytes visai graziai atrodo, bet dovanai nunesti tai nekyla ranka blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2011 04 18, 21:00)

gal galetumete ideti baltu batuku su "dantukais" mezgimo schema lietuviu kalba  ax.gif noreciau ir as tokus pameginti numegzti  wub.gif cia 2 ar 5 virbalais mezgasi blush2.gif


Sitie batukai megzti 5 virbalais ir pagal zuikuciu schema tik be ausyciu ir auliukas kitaip, bet galiu ideti aprasyma 4u.gif
Padukui uzdedi 12 akiu ir mezgi ripsu (is abieju pusiu gerosiom akim)44 eiles, po to surenki is galu po 12, is sonu po 20 akiu ir mezgi kitos spalvos siulu 2 eiles gerosiomis akimis (jeigu nori kad dantukai butu didesni tai galima ir daugiau eiluciu 3 ar 4), tada viena eile 2 akys sumezgamos kartu, 1 uzmetimas, vel 2 sumezgamos, vel 1 uzmetimas ir taip visa eile, po to dar 2 eiles gerosiom akimis, po to pasikeiciam siula ir dar pora eiluciu pamezgam gerosiomis akimis, kad butu lengviau prieiti susiuvant krasteli, 8 eiles (skaicius su pries tai minetom dviem) mezgami batuko sonai, tada batuko virsus mezgamas sumezgant akis viena karta is gerosios puses, kita karta is isvirsciosios griztant atgal taip pat daroma kol lieka galuose po 12, sonuose po 10 akiu galima kokia eile ir daugiau, na ir tada rieselis taip pat mezgamas 5 virbalais kaip kojine stulpeliu.

Cia rusiskas variantas, yra foto kaip kas daroma
http://club.osinka.r...2920200#2920200

4u.gif na tikiuosi kad aiskiai parasiau
Papildyta:
QUOTE(Jasumi @ 2011 04 18, 21:40)
kiek mezgiau tokius tai man jie griozdiski gaunasi, nors ant kojytes visai graziai atrodo, bet dovanai nunesti tai nekyla ranka  blush2.gif

na o man jie kaip tik labai miniatiuriniai gavosi, beje jie ir laukia kol bus padovanoti 4u.gif
Atsakyti
šiltos tapkytės-puantai paūgėjusiai kojytei smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Raaima @ 2011 04 18, 19:00)
Sitie batukai megzti 5 virbalais ir pagal zuikuciu schema tik be ausyciu ir auliukas kitaip, bet galiu ideti aprasyma  4u.gif


4u.gif aciukas

QUOTE(man-patinka-tyla @ 2011 04 19, 10:02)
šiltos tapkytės-puantai paūgėjusiai kojytei smile.gif



fainuoles thumbup.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
egzotika, Raaima batukai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
aš dabar kedukus neriu, o po to bandysiu sandaliukus, tuos kur Raaima nunerė mėlynai geltonus ax.gif ir viena mamytė aprašymą įdėjo jai:aciuks:
QUOTE(egzotikaa @ 2011 04 18, 21:00)
bigsmile.gif kokie nematyti batuku modeliukai  wub.gif
noriu taip pat aprasymu lietuviu kalba jei galima  blush2.gif  rolleyes.gif

pabandysiu paaiškint jei kas nors iš to išeis blush2.gif
pirmą nusineriam padukus, galima ir megsti, bet aš visų batelių padukus neriu stulpeliu be užmetimo 4-6 eiles aplink (priklausomai nuo siulų storio ir batelių dydžio).
Oranžiniai batukai:[/B]
[COLOR=Chocolate]paduką perlenku pusiau susirandu priekio centrą ir atskaičiuoju 5 akis į dešinę, įveriu oranžinį siūlą ir ant pirmo virbalo oranžiniu siūlu surenku 10 akių, tai bus batuko priekis, taip apeinu visą paduką, gaunasi padukas ant 4 virbalų, tada mezgu aplinkui tris eiles blogosiomis akimis, tris eil. gerosiomis akimis ir vėl tris eiles blog. ak.. Dabar megsime batuko nosyte, mezgu lygiuoju mezgimu (ger. ak. iš ger.pusės ir blog. ak. iš blogosios pusės) tik ant pirmo virbalo esančias 10 akių ir baigant mezgimo eilę paskutinę akį sumezgu su ant kito virbalo esančia akimi iš vieno ir iš kito batuko šonų. Taip mezgu 7 eiles, po to įvedu baltą siūla ir mezgu 3 eiles išvirkščiosiomis akims iš geros pusės (galima megsti ir tos pačios spalvos siūlais), paskui dar 5 eiles oranžniu siūlu lygiuoju mezgimu) ir vis akis sumegzdama. Gaunasi kad iš abiejų pusiu sumezgu po 8 akis ( galima didinti šį sk.priklausomai nuo dydžio). Tada likusias akis padalinu ant keturiu virbalų ir mezgu apie 15 eilių vieną ger., viena blog. akimis, taip kaip kojinių viršus mezgasi, paskui akis nuleidžiu ir baltu siulu apneriu. Įveriu nunertą juostelę. Ir viskas mirksiukas.gif
Šiuos batukus išmokau megsti dar mokykloje ir atsimenu iki dabar biggrin.gif

[/SIZE]Balti batukai:[/B]
Mezgasi tokiu pačiu principu kaip ir oranžiniai , tik viena eilė blogosiomis akimis, kitos dvi gerosiomis akimis, tada vėl viena eilė blog ak. kitos dvi gerosiomis ak. ir t.t. O batuko viršų mezgiau vien gerosiomis akimis iš blogosios mezginio pusės, mezgiau ilgesni , o po to atlenkiau ir gavosi išorėje gerosios akis biggrin.gif .
Žali batukai:[B]
nusineriam baltą paduką ir tada nu paduko galinės dalies neriame žalios ar kitos spalvos siūlu aplinkui stulpeliu be užmetimo, tada 2 eiles stulpeliu su užmetimu, siūlo nenutraukiam. Sulenkiam batuką pusiau susirandam viduriuką ir atskaičiuojam 13 akių į dešinę ir baltu siulu mezgam pagal šią schemą:
user posted image
likusias penkias akis iš kiekvienos pusės suneriame vašeliu iš blogosiso pusės, tai bus batuko priekis, baltą siūlą nutraukiam. Tada mezgame vėl žaliu siulu (nuo batuko kulno ten kur palikome žalią siūlą) aplink stulpeliu su užmetimu tik batuko kampuose kur sueina batuko priekis sumezgame tris stulpelius su užmetimu į viena stulpeli ir pati batuko prieki po du stulpelius į vieną, antrą ir trečia eile mezgame stulpeliu su užmetimu ir viena pinutės akis gaunasi kaip tarpeliai. Tada i kiekvieną tarpelį mezgame stulp su dviem užmetimais plius pinutės akis, gaunasi, kad viename tarpelyje 6 stulpeliais su dviem užmetimais, o tarp jų po pynutės akį, taip mezgame į kievieną tarpeli ir gaunasi garbanojimasis. Paskutine eile mezgame baltu siulu į kiekviena tarpelį stulp be už metimo tris pinutės akis, vėl stulp. be užmetimo tris pinutės akis ir t.t. Įveriame juostelę ir viskas smile.gif
Čia nuoroda kur galima pažiurėti tik aš mezgiau be gelytės ax.gif http://club.osinka.r...3305001#3305001
Atsakyti
Tik dabar pamačiau, kai schemas nukopinau blush2.gif biggrin.gif , kad tą mamytė kuri įdėjo schemas sandaliukų ir kedukų tai egzotika ačiu labai labai thumbup.gif
klausimėlis :
kokiais siulais nerėte ir kokio Nr. vašelį naudojote, nes keduką neriau iš pusvilnės 3 mm storio vašeliu tai gavosi didokas g.gif ir kaip teisingai prisiųti keduko liežuvėį blush2.gif nes man nelabai gražiai gavosi, kažkaip į viršų atsikišęs doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Di8: 20 balandžio 2011 - 00:00