Įkraunama...
Įkraunama...

kojinytės, batukai - vaikams ir suaugusiems

odeta123 , labai grazus batukai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Mėtos namų darbai @ 2011 05 30, 08:45)
odeta123 ,  labai grazus batukai  wub.gif

aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Zemaiciuke, labai grazus zuikuciai ir spalvytes taip graziai dera . mmmmmmmm grazu labai labai

odeta123, super batukai zydri ir roziniai 4u.gif
Atsakyti
dekoju,stai dar vieni:)user posted image
Atsakyti
dekoju uz pagyras blush2.gif
o cia dar vieni greit suregzti batukai ir kojinytes naujagimiui 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Zemaiciuke @ 2011 06 02, 12:20)
dekoju uz pagyras  blush2.gif
o cia dar vieni greit suregzti batukai ir kojinytes naujagimiui  :4u


labai fainuciai tie 'dantukai'. reiks ir man kada meginti si batuku modeliuka numegsti, kai bus vesesni orai
Atsakyti
QUOTE(rosebud1 @ 2011 05 29, 23:18)
odeta123, labai gražūs batukai:good:
Zemaiciuke, valentinuke-gražu mirksiukas.gif


ACIUKAS 4u.gif 4u.gif 4u.gif

ODETA123-FANTASTISKI DARBELIAI thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
oi paneles, isdrisau ir as pabandyt nunert tapukus mazylei.... kadangi su vaseliu nedarugauju tai teko pavargt gerokai... jusu teismui mano pirmas blynukas biggrin.gif user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(gaga* @ 2011 06 03, 10:49)
oi paneles, isdrisau ir as pabandyt nunert tapukus mazylei.... kadangi su vaseliu nedarugauju tai teko pavargt gerokai... jusu teismui mano pirmas blynukas  biggrin.gif


bigsmile.gif labai faini tapukai. visai gerai su vaseliu susidraugavote cool.gif is kokiu siuliuku nerete? o kur schemute siu batuku butu galima rasti? tikiuosi ne rusu kalba aprasymas doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egzotikaa: 03 birželio 2011 - 15:08
QUOTE(gaga* @ 2011 06 03, 14:49)
oi paneles, isdrisau ir as pabandyt nunert tapukus mazylei.... kadangi su vaseliu nedarugauju tai teko pavargt gerokai... jusu teismui mano pirmas blynukas  biggrin.gif user posted image user posted image

grazuciai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(gaga* @ 2011 06 03, 14:49)
oi paneles, isdrisau ir as pabandyt nunert tapukus mazylei.... kadangi su vaseliu nedarugauju tai teko pavargt gerokai... jusu teismui mano pirmas blynukas  biggrin.gif user posted image user posted image


labai grazu:smile.gif)) thumbup.gif
Atsakyti
Merginos, o gal kuri esat nerusi / mezgusi batus sau, t.y. moteriskus? Noreciau konsultacijos ax.gif
Atsakyti