Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-9

QUOTE(aize @ 2010 11 09, 13:51)
o kaip žinot, kad kiaušiniai gerai išplakti g.gif

masė turi būti puri, beveik balta ir kelis kartus padidėjusi 4u.gif

QUOTE(rugiagele26 @ 2010 11 09, 16:57)
Va man toks klausimas irgi kiles buvo... man lygiai tokia mintis kilo...

virdavau visada uždengus puodą dangčiu 4u.gif dabar kondensuoto niekada nebeverdu, visur dedu tik rududu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Elentari @ 2010 11 09, 17:33)
O, gerai, kad apie virimą kalbat. Man toks klausimas, ar saugu virti kondensuotą, kur būna tuose indeliuose, kur patraukus tokią "rankenėlę" atsidaro, žodžiu, kur nereikia atidarytuvo? Nes man taip baisu, kad nenulėktų tas dangtelis, dar kam į veidą toks aštrus...  g.gif

Aš ne vieną kartą viriau tokį su rankenėle, viskas gerai gaunasi, niekas nenulekia. Tik aš kondensuotą verdu 2,5 val., nes man skaniau tirštesnis smile.gif
Atsakyti
Kiek elektros ar duju isnaudojama verdant... kad man asmeniskai atrodo paprasciau nusipirkt Rududu...
Atsakyti
QUOTE(dekoratyvine @ 2010 11 09, 19:35)
Aš ne vieną kartą viriau tokį su rankenėle, viskas gerai gaunasi, niekas nenulekia. Tik aš kondensuotą verdu 2,5 val., nes man skaniau tirštesnis  smile.gif

o kiek turi būt apsemta? Ar būtinai "beveik iki viršaus" kaip Rugiagelė rašė, ar galima pripilt daaaaaaaaaaaaaug vandens, kad nereiktų lakstyt ir žiūrėt ar neišgaravo?...

Rugiagele, kada kepsi Ferrero rocher tortą? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 11 09, 20:58)
Kiek elektros ar duju isnaudojama verdant... kad man asmeniskai atrodo paprasciau nusipirkt Rududu...

Nu jei vieną indelį virt gal ir neverta, bet aš gaunu didelius indelius po 1 kg, iškart po keturis išsiverdu ir ilgam užtenku.
Atsakyti
QUOTE(Cosette @ 2010 11 09, 20:16)
o kiek turi būt apsemta? Ar būtinai "beveik iki viršaus" kaip Rugiagelė rašė, ar galima pripilt daaaaaaaaaaaaaug vandens, kad nereiktų lakstyt ir žiūrėt ar neišgaravo?...

Rugiagele, kada kepsi Ferrero rocher tortą?  4u.gif


Pas mane 4 ar 5 tortai eilej... o progu nepasitaiko... bet nieko, tuoj va palankynos, siaip prie kavos, tai kleckucius maziukus reiks pasidaryt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Elentari @ 2010 11 09, 16:33)
O, gerai, kad apie virimą kalbat. Man toks klausimas, ar saugu virti kondensuotą, kur būna tuose indeliuose, kur patraukus tokią "rankenėlę" atsidaro, žodžiu, kur nereikia atidarytuvo? Nes man taip baisu, kad nenulėktų tas dangtelis, dar kam į veidą toks aštrus...  g.gif


QUOTE(rugiagele26 @ 2010 11 09, 16:57)
Va man toks klausimas irgi kiles buvo... man lygiai tokia mintis kilo...



As tik tokius ir verdu , nes kitokiu nera kur gyvenu ,tik indelis yra po 750gr. Tai turiu toki auksta puoda , sudedu keturis indelius ir verdu. Verdu apie 2-2.5 val. vis dapilu vandens i puoda ,kad butu apsemti ,bet kad ir neapsemti ,nera dar nei karto issove . Tfu, tfu , tfu blush2.gif Yra indeliu ir po 1 kg ,bet tokiu dar neviriau,
Atsakyti
suvargau su snikerio biskvitais,,, kepiau 26cm,tai sunkiai kilo ,o ir persipjove sunkiai... dar sumasciau zvaigzde daryt blink.gif ir kur protas buvo...

ryt reiks kept dar viena,gal sudeliosiu is dvieju viena torta doh.gif

tiesa, pasirode kad jo biskvitas per saldus...

ir dar pastebejimas del matu... snikerio recepte 1stikline... 2stiklines... tai matyt cia ir bus klaida kad per didele stikline paemiau...per tirsta tesla isejo...

geriau kai matai tiksliai gramais surasyti, pasisveri ir kepi rolleyes.gif
Atsakyti
aš jau regis su patirtim, bet 26 skardoj iš normos nesugebėčiau padoraus storio biskvitų iškepti blush2.gif 22,5-24 maximum... blush2.gif nu man torte turi būti biskvito, o biskvitas tikrai nėra per saldus, vieną patį jei valgyt gal taip, bet visumoje torte 3-4 dieną nuo padarymo, pamatysi kaip nebus saldu, gi į grietinėlė tai ne per saldžiausi tam tortui 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olesta: 09 lapkričio 2010 - 22:34
blush2.gif turiu silikonine tuperware skarda 26 cm ir nemaniau kad reiks dar pirktis... doh.gif

rafaelo tai idealiai issikepe, bet pjoviau i 3 dalis, delto biskvito storis isejo apie 1,5-2cm
o sita norejau i 4 dalint,nes tu kremu reik pridet ivairiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 11 09, 23:33)
aš jau regis su patirtim, bet 26 skardoj iš normos nesugebėčiau padoraus storio biskvitų iškepti  blush2.gif  22,5-24 maximum... blush2.gif nu man torte turi būti biskvito, o biskvitas tikrai nėra per saldus, vieną patį jei valgyt gal taip, bet visumoje torte 3-4 dieną nuo padarymo, pamatysi kaip nebus saldu, gi į grietinėlė tai ne per saldžiausi tam tortui  4u.gif  mirksiukas.gif

Na aš snikerį iš normos tikrai visada kepu 26 cm formoj, tikrai perpjaunu perpus ir dar visada kuprikę nupjaunu, nes man kažkodėl ji visada iškyla doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 11 09, 19:58)
Kiek elektros ar duju isnaudojama verdant... kad man asmeniskai atrodo paprasciau nusipirkt Rududu...

Paprasčiau, tačiau skonis skiriasi. Man Rududu neskanu schmoll.gif
Atsakyti