Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-9

QUOTE(aize @ 2010 11 23, 00:02)
o kaip produktų garantija g.gif Jei iki to laiko tinkami, tai maž nieko neatsitiks g.gif


Produktai galioja iki sestadienio gal nieko nenutiks jam saldytuve g.gif
Papildyta:
QUOTE(-Radė @ 2010 11 23, 10:07)
pasikviesk draugų kavos skaniai pagert, o užsakymui naują padaryk  mirksiukas.gif  jis gal ir nesurugs  g.gif  bet kam "markę" gadinti  cool.gif


cia ir beda kad draugems iskepiau toki pat dideli torta ir vakar suvalgem ax.gif
Atsakyti
Nu jau atleiskite.. nusipirkti namini torta 5 dienu senumo - butu tiesiog baisu.. pasiims ketvirtadieni, valgys gal penktadieni.. Nei pati valgyciau nei savo vaiams duociau tiek islaikyta torta, nekalbant jau apie uzsakymus..
Nieko nepadarysi - sumaisei data, tai kepk nauja, kad zmonems nemalonumu nepadaryti..
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2010 11 23, 10:32)
Nu jau atleiskite.. nusipirkti namini torta 5 dienu senumo - butu tiesiog baisu.. pasiims ketvirtadieni, valgys gal penktadieni.. Nei pati valgyciau nei savo vaiams duociau tiek islaikyta torta, nekalbant jau apie uzsakymus..
Nieko nepadarysi - sumaisei data, tai kepk nauja, kad zmonems nemalonumu nepadaryti..


Zinau kad tikrai valgys ketvirtadieni tortas draugei,bet gal del sventos ramybes perdarysiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(eiwile @ 2010 11 22, 22:16)
Kepejeles ar nesurugs man snikersas sutepiau as ji sestadieni velai vakare o torta valgys ketvirtadieni,sumaisiau dienas kada turi pasiimti  blush2.gif ir bijau kad nesurugtu  doh.gif

nemanau, kad suges, šitas tortas yra aboliučiai idealus ilgam stovėjimui 4u.gif jei laikysi šaldytuve, jam nieko nenutiks, o jis bus tik skanesnis 4u.gif
kaip pavyzdį parašysiu mano gaminto snikerso "nuotykius" vasarą cool.gif iškepiau aš jį trečiadienį liepos mėn. buvo karšta. tortas turėjo keliaut į šiaulius. pakeliui sugedo mašina, vairuotojas įkišo tortą į šaldiklį kur - virš -20 laipsnių (ten buvo ledų autobusiukas), tortas ten išbuvo virš pusę dienos blink.gif doh.gif klientė tortą pasiėmė popiet ir važiavo tiesiai į elektrėnus, tortas atšilo. nuvažiavus įdėjo į šaldytuvą. valgė šeštadienį. sakė skonis buvo super 4u.gif taip, kad šitas tortas atsparus bet kam cool.gif
Atsakyti
QUOTE(spyglis2 @ 2010 11 23, 11:51)
nemanau, kad suges, šitas tortas yra aboliučiai idealus ilgam stovėjimui 4u.gif jei laikysi šaldytuve, jam nieko nenutiks, o jis bus tik skanesnis 4u.gif
kaip pavyzdį parašysiu mano gaminto snikerso "nuotykius" vasarą cool.gif iškepiau aš jį trečiadienį liepos mėn. buvo karšta. tortas turėjo keliaut į šiaulius. pakeliui sugedo mašina, vairuotojas įkišo tortą į šaldiklį kur - virš -20 laipsnių (ten buvo ledų autobusiukas), tortas ten išbuvo virš pusę dienos blink.gif  doh.gif klientė tortą pasiėmė popiet ir važiavo tiesiai į elektrėnus, tortas atšilo. nuvažiavus įdėjo į šaldytuvą. valgė šeštadienį. sakė skonis buvo super 4u.gif taip, kad šitas tortas atsparus bet kam cool.gif


Sedziu pasimetusi ir nezinau draskyti man ji ar ne na jis pas mane jau apdengtas sudeti papuosimai ir nezinau dabar ardyti ar ne,drauge zadejo ji pasiimti pirmadieni bet vakar paskambino ir paske kad jei to torto reiks treciadieniui nes ji skris su tuo tortu i olandija pas drauga ir su juo kartu ketvirtadieni suvalgys doh.gif
Atsakyti
QUOTE(eiwile @ 2010 11 23, 13:04)
Sedziu pasimetusi ir nezinau draskyti man ji ar ne na jis pas mane jau apdengtas sudeti papuosimai ir nezinau dabar ardyti ar ne,drauge zadejo ji pasiimti pirmadieni bet vakar paskambino ir paske kad jei to torto reiks treciadieniui nes ji skris su tuo tortu i olandija pas drauga ir su juo kartu ketvirtadieni suvalgys  doh.gif


Cia eina kalba apie si ketvirtadieni? nu kad jau tada nebus laiko jam susitovet, jei perdarysi. Nu ale irgi idomus zmogus. Uzsako vienai dienai, tada jau prireikia kitai. Ir neperdaryciau...
Atsakyti
Sveikutes,turiu klausimas,esu kepus rafaelini torta,patiko,ten reikia kondensuoto pieno o as turiu nesaldinto ar kas atsitiktu jei as is pradziu isplakciau ji su cukrumi argi jis butu nesaldus
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 11 23, 14:08)
Cia eina kalba apie si ketvirtadieni? nu kad jau tada nebus laiko jam susitovet, jei perdarysi. Nu ale irgi idomus zmogus. Uzsako vienai dienai, tada jau prireikia kitai. Ir neperdaryciau...


Taip,as tai labiausiai bijau kad grietinele neparugtu nors galiojimas iki 27 ax.gif gera drauge man cia taip padare vakar kai mpasake tai net aiktelejau tortas tai ne saldainiu dezute kad gali stovet kiek nori doh.gif

As tai isvis abejoju ar ja ileis i lektuva su tortu cool.gif

Kartais geriau torta kept svetimai nei artimai draugei ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eiwile: 23 lapkričio 2010 - 13:17
QUOTE(eiwile @ 2010 11 23, 13:15)
Taip,as tai labiausiai bijau kad grietinele neparugtu nors galiojimas iki 27  ax.gif gera drauge man cia taip padare vakar kai mpasake tai net aiktelejau tortas tai ne saldainiu dezute kad gali stovet kiek nori  doh.gif

As tai isvis abejoju ar ja ileis i lektuva su tortu  cool.gif

Kartais geriau torta kept svetimai nei artimai draugei  ax.gif


Va butent, as uztai ir vengiu draugu biggrin.gif Jei grietinele galioja iki 27, tai tikrai nieko nenutiks. O jei neileis i lektuva su tortu, tai ne tavo beda biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(eiwile @ 2010 11 23, 13:15)
As tai isvis abejoju ar ja ileis i lektuva su tortu  cool.gif


As su sakociu i Izraeli skridau. Su persedimu, vos neliko tas sakotis Rygoj doh.gif . I lektuva iledo smile.gif ir isleido is lektuvo. Bet sakiau, daugiau niekada schmoll.gif . Mama cia susigalvojo, kad reikia jos draugei sakoti nugabent, ir dar puse lagamino mesu, suriu ir duonos prikrove, nes ten tokiu skaniu nera. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(eiwile @ 2010 11 23, 13:15)
Taip,as tai labiausiai bijau kad grietinele neparugtu nors galiojimas iki 27  ax.gif gera drauge man cia taip padare vakar kai mpasake tai net aiktelejau tortas tai ne saldainiu dezute kad gali stovet kiek nori  doh.gif

Va va turejau tokia situaciaj kai terminas buvo atkeltas 2 sav. tad ant smugio dariau torta , mano akimis jis gavos bile kaip. Bet ka padarysi kai zmones datose neatsirenka.

QUOTE(miskouoga @ 2010 11 23, 13:49)
As su sakociu i Izraeli skridau. Su persedimu, vos neliko tas sakotis Rygoj doh.gif . I lektuva iledo  smile.gif ir isleido is lektuvo. Bet sakiau, daugiau niekada  schmoll.gif . Mama cia susigalvojo, kad reikia jos draugei sakoti nugabent, ir dar puse lagamino mesu, suriu ir duonos  prikrove, nes ten tokiu skaniu nera. biggrin.gif


lotuliukas.gif o paskum atgalios su panasiom tasem, nes pas mus ner tokiu dalyku kaip pas juos smile.gif
Atsakyti
Sveikutes, skraidau daznai, tad galiu nuraminti o lektuva su tortu tikrai neileis, nes turiu kremo, o kremais ir visa kas skysta draudziama salone, maximum leidzia dideliam lagamine.

Sakoti leidzia, nes jis neturi nieko skysto.

Beje, merginos gal galite padeti, kepiau rafaelo torta, viskas gavosi puikia tiek kremas tiek biskvitai, tik viena beda, biskvitai ishkilo kuo puikiausiai,kepiau ant sviestinio popieriaus kiekviena atsikirai, tik kai reikedavo nuimti nusipleshdavo dalis:(((( gal jus dar patepat kuo nors, ar cia butu kalta popieriaus kokybe???
Atsakyti