Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip išjungti reklamas?

QUOTE(KOBRAA @ 2012 05 30, 14:13)
ka tik atsisiunciau adblokeri. jau desimt minuciu skaitau SM ir dar ne karto nemaciau Sciogolevaites  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

nezinancioms, kaip tai padaryti, papasakosiu, ka dariau as. Atsidariau google.lt ir paieskos langelyje ivedziau adblocker. Tada pasirinkau toki puslapi, kuriame blokuojamos reklamos Exploreryje (nes juo naudojuosi) ir paleidau. Spaudziau kur prase Download .. next install...run ir t.t. ir viskas
valiooooooo biggrin.gif  lotuliukas.gif  biggrin.gif
nebera Sciogolevaites



QUOTE(Anqeliukas @ 2012 06 06, 07:45)
Tuomet toliau laukiame patarimo kaip vis dėlto blokuoti reklamas Exploreryje  g.gif


ar viršuje esantis patarimas netinka?
Atsakyti
Senokai esu užblokavusi reklamas su Adblock (Google Chrome naršyklė pas mane). Nei atsinaujina jos pas mane nei apie joki limitą man nerašo. Dingo jos ir dingo. Gal turi įtakos kokia naršyklė pasirinkta naudojimuisi.
Atsakyti
QUOTE(KOBRAA @ 2012 05 30, 13:13)
ka tik atsisiunciau adblokeri. jau desimt minuciu skaitau SM ir dar ne karto nemaciau Sciogolevaites  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

nezinancioms, kaip tai padaryti, papasakosiu, ka dariau as. Atsidariau google.lt ir paieskos langelyje ivedziau adblocker. Tada pasirinkau toki puslapi, kuriame blokuojamos reklamos Exploreryje (nes juo naudojuosi) ir paleidau. Spaudziau kur prase Download .. next install...run ir t.t. ir viskas
valiooooooo biggrin.gif  lotuliukas.gif  biggrin.gif
nebera Sciogolevaites

pasinaudojau siuo patarimu ir pas mane Sciogoliovaites bei kitu reklamu nebera thumbup.gif idomu ar ilgam unsure.gif
Atsakyti
Instaliuojuosi ir as.
Po sios dienos visisko kompo suletejimo del judanciu is visu pusiu reklamu, nebeatlaike jau ir man nervai...
Atsakyti
QUOTE(Ciocia @ 2012 06 13, 16:13)
Instaliuojuosi ir as.
Po sios dienos visisko kompo suletejimo del judanciu is visu pusiu reklamu, nebeatlaike jau ir man nervai...

Tsakant paskutinis lašas mirksiukas.gif
Atsakyti
Vien del tu kvailų reklamų lendančių iš visų pusių nebesinori lankytis SM, nes neįmanoma...
(čia tik pastaba, kad susimąstytų SM ką daro iš savo puslapio...) o pati einu ieškotis, kaip jas išjunkt...
Atsakyti
Kaip juodai užknyso jūsų reklamos. Pusę laiko skiriu vien langelių uždarinėjimui. Gal turėtumėt kažkiek proto ir jas ribotumėt
Atsakyti
Na paaiskinkite Jus man... ?
Uzsiblokavau reklamas, po menesio vel jas mete.. Perinstaliavo kompiuteri, vel uzsiblokavau reklamas.. Menesi pabuvo ramu, bet ir vel jos lenda.. Tai kaip reklamas uzsiblokuoti visam laikui? Negi tik pirkti? Kalbu apie Explorer. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajūnė @ 2011 11 17, 10:33)
Naujoji IKI reklama jau savaitę, kaip klaidžioja po internetą, aš su ja pirmą kartą susipažinau skaitydama vieną naujienų portalą. Gražiai įplaukianti, it gulbė baltaplunksnė, reklama.  biggrin.gif

*****
Atsakymas į klausimus- Kaip blokuoti reklamas Internet Explorer?

Skirta turintiems naršyklę Internet Explorer versija: IE7, IE8 arba IE9 ir Windows sistemas- 2000, XP, Vista arba Windows 7.

http://simple-adbloc...m/downloadpage/

Parsisiunčiate, instaliuojate ir iš naujo įsijungiate naršyklę.

ačiū , nežinau ar ilgam, bet dingo reklamosuser posted image
Atsakyti
Forume skaityti visiškai neįmanoma - tokia agresyvia reklama tikrai nieko nesudominsite.
Pasiūlymas moderatoriams ar savininkams - pateikite tą reklamą kaip nors etiškai, kad sudomintų skaitytojus, o ne nervintų blush2.gif
Atsakyti
tikrai uzkniso juodai, nebera jau kantrybes skaityti SM, tik reklamas numetineju, viskam turi buti ribos doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
KO JUS CIA ALPSTAT DEL TU REKLAMU, PASPAUDINESIT BISKI,Rankos nenukris,nebutu tu reklamu nebutu ir SM
Atsakyti