Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip išjungti reklamas?

QUOTE(Galde @ 2011 06 10, 16:39)
tai pasirinkit belvita apvalkala vietoj supermamos ir nebus reklamu
bent pas mane nerodo

Bet, pasirinkus kitą apvalkalą, nėra prieinamos tam tikros funkcijos (Favorites ir pan.).
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2011 06 10, 15:44)
Bet, pasirinkus kitą apvalkalą, nėra prieinamos tam tikros funkcijos (Favorites ir pan.).

na, manau nesunku ta apvalkala pasikeisti, kelios sekundes, tai kai prireikia tai ir isjungti galima. man tai ta favorites funkcija nereikalinga smile.gif tai as net nepastebejau jokio diskomforto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Deimike @ 2011 06 10, 16:45)
man tai ta favorites funkcija nereikalinga smile.gif tai as net nepastebejau jokio diskomforto smile.gif

drinks_cheers.gif Aš ne save omeny turiu wink.gif Man asmeniškai irgi Favorites nereikalingi (ko man labai reikia - tai temų prenumeratos), bet kai kurie nariai be Favorites - kaip be rankų (kaip kad aš be prenumeratos) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2011 06 10, 16:52)
Man asmeniškai irgi Favorites nereikalingi (ko man labai reikia - tai temų prenumeratos), bet kai kurie nariai be Favorites - kaip be rankų (kaip kad aš be prenumeratos) ax.gif

gal jei suzinociau kas tai yra ir as rankas pamesciau biggrin.gif geriau ir nesidomesiu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Deimike @ 2011 06 10, 16:55)
jei suzinociau kas tai yra

http://www.supermama...?showtopic=2023
http://www.supermama...howtopic=180489
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Deimike @ 2011 06 10, 16:45)
na, manau nesunku ta apvalkala pasikeisti, kelios sekundes, tai kai prireikia tai ir isjungti galima. man tai ta favorites funkcija nereikalinga smile.gif tai as net nepastebejau jokio diskomforto smile.gif

o tai kokiu būdu jūs sekate savo mėgstamas temas g.gif
aš kai dar buvau jauna ir durna tai šalia kompo turėjau sąsiuvinį,kuriame rašydavausi savo temų pavadinimus ir kelintam psl baigiau skaityti doh.gif lotuliukas.gif
bet kai sužinojau apie favoriyes tai koks darbas nukrito lotuliukas.gif

QUOTE(Borzika @ 2011 06 10, 16:52)
Aš ne save omeny turiu wink.gif Man asmeniškai irgi Favorites nereikalingi (ko man labai reikia - tai temų prenumeratos), bet kai kurie nariai be Favorites - kaip be rankų (kaip kad aš be prenumeratos) ax.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(*Barakuda* @ 2011 06 10, 18:43)
o tai kokiu būdu jūs sekate savo mėgstamas temas  g.gif
aš kai dar buvau jauna ir durna tai šalia kompo turėjau sąsiuvinį,kuriame rašydavausi savo temų pavadinimus ir kelintam psl baigiau skaityti  doh.gif  lotuliukas.gif
bet kai sužinojau apie favoriyes tai koks darbas nukrito  lotuliukas.gif
drinks_cheers.gif

Man asmeniškai be Favoriciu kaip be ranku smile.gif))
o prenumeratos nemegstu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2011 06 10, 16:52)
Man asmeniškai irgi Favorites nereikalingi (ko man labai reikia - tai temų prenumeratos), bet kai kurie nariai be Favorites - kaip be rankų

Viena iš tų berankių - aš biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(HappyAngel @ 2011 06 10, 22:10)
Viena iš tų berankių - aš biggrin.gif

Užtat ir sakau, kad apvalkalo pakeitimas - ne išeitis.

***
Dar šiek tiek patarimų dėl reklamų išjungimo yra šioje temoje.
Atsakyti
QUOTE(due drops @ 2011 06 15, 06:36)
Naudoju Opera.Reklamos puola,kaip suzvereje.Ypac ta Rimi reklama,kur nuolat issoka mazas langiukas devil.gif

Pas mane mozilla, irgi daug reklamu lb meta, tiesioj neimanoma nieko paskaityt istisai meto visokias rimi ir t.t. reklamas gun_bandana.gif
Atsakyti
Pas mane google Chrome ir reklamų kalnas, ypač erzina tos su garsu, kai miegant vaikui užsileidi tyliai kokią ramią muziką ir staiga iššoksta reklama visu garsu doh.gif ir nesuprantu kodėl jos "rėkia" garsiau nei įjungtas garsas g.gif
Atsakyti
As pasikeiciau apvalkala, kaip dabar smagu, akyse neraibsta nuo reklamu biggrin.gif
Atsakyti