Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai,dažantys balzamai ir kt. 4 tema

QUOTE(--zuika-- @ 2011 01 28, 13:31)
Gal yra kirpeju dirbanciu su loreal professionnel priemonem? parasykit i az, turiu nemazai prekiu kurios jus sudomintu manau smile.gif



O gal turite šių dažų?

user posted image


Ačiū!
Atsakyti
gal kas zino, ar VIlniuje kas dazo plaukus Yelow firmos dazais? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Burbulenzas @ 2011 01 28, 15:59)
O gal turite šių dažų?
Ačiū!

mane taip pat domintu loreal plauku dazai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sky-blue eyes: 28 sausio 2011 - 15:23
Gal kas dažėt Loreal casting creme Gloss 400 Nr.? kaip spalva?
Nusipirkau ir kažkaip abejoju dabar g.gif
Atsakyti
Gal kas žinote, kur būtų galima Vilniuje įsigyti Wella plaukų dažų? Domina šviesiems plaukams. Buvau Gražvaldoj, bet jie neturi.... ačiū
Atsakyti
Sveikos,

o koki kieki dazu naudojate ilgiems plaukams (iki liemens)?
nusipirkau Londa dazus user posted image .
Papildyta:
QUOTE(Sunkissed @ 2011 01 26, 19:49)



kaip baisu, net siurpas apeme, bet gal jai del to kad ji netinkamai juos naudojo. blink.gif
Atsakyti
Sveikos,

Gal yra dazanciu plaukucius tokia spalva?Labai noreciau suzinoti su kokiais dazais galima isgauti tokia spalvyte wub.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(panele99 @ 2011 02 11, 21:18)
Sveikos,

Gal yra dazanciu plaukucius tokia spalva?Labai noreciau suzinoti su kokiais dazais galima isgauti tokia spalvyte wub.gif

user posted image


Tokia,tai kokia?
Ruda be raudono atspalvio? Salta ta prasme?
Reik ieskot rudu ASH atspalviu mirksiukas.gif
Daug firmu tokius gamina, bet reiktu profesionaliu ieskot, nes jie tikslesnius atspalvius duoda, nei parduotuviniai.

O tona jau is ash linijos pasirinksit ar tamsesni ar sviesesni norit wink.gif
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2011 02 11, 22:56)
Tokia,tai kokia?
Ruda be raudono atspalvio? Salta ta prasme?
Reik ieskot rudu ASH atspalviu  mirksiukas.gif
Daug firmu tokius gamina, bet reiktu profesionaliu ieskot, nes jie tikslesnius atspalvius duoda, nei parduotuviniai.

O tona jau is ash linijos pasirinksit ar tamsesni ar sviesesni norit wink.gif



na taip labai noriu, kad nebutu to raudono atspalvio g.gif Iki siol visada daziau loreal casting parduotuviniais, viskas butu kaip ir nieko tik tas raudonas atspalvis....Gal galit rekomenduoti rudus ASH profesanalius kokybiskus dazus, kurie tausotu plaukucius, gali buti is brangesniu!

Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(panele99 @ 2011 02 12, 19:23)
na taip labai noriu, kad nebutu to raudono atspalvio g.gif Iki siol visada daziau loreal casting parduotuviniais, viskas butu kaip ir nieko tik tas raudonas atspalvis....Gal galit rekomenduoti rudus ASH profesanalius kokybiskus dazus, kurie tausotu plaukucius, gali buti is brangesniu!

Aciu 4u.gif



Kazkas panasaus butu Wella Touch 7/71 arba 6/71, 77/07.
Atsakyti
Kaip esu minejusi,dazau su keune 1517 ir 12 proc emulsija,bet man visai ziuriu kuo toliau tuo labiau i ryzuma gaunasi ir labai greitai apsiplauna spalva,nors ir naudoju pilkinanti sampuna.noreciau pabandyti compagnia del colore plauku dazus,gal zinote panasia spalvyte i 1517 is siu dazu?kokie atsiliepimai apie siuos dazus?kaip juos reik maisyti?aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sky-blue eyes @ 2011 02 16, 16:41)
Kaip esu minejusi,dazau su keune 1517 ir 12 proc emulsija,bet man visai ziuriu kuo toliau tuo labiau i ryzuma gaunasi ir labai greitai apsiplauna spalva,nors ir naudoju pilkinanti sampuna.noreciau pabandyti compagnia del colore plauku dazus,gal zinote panasia spalvyte i 1517 is siu dazu?kokie atsiliepimai apie siuos dazus?kaip juos reik maisyti?aciu 4u.gif


Aš tai sakyčiau 10.1 gal panašiausia smile.gif http://www.haircared...watchbook09.pdf
Atsakyti