Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai,dažantys balzamai ir kt. 4 tema

Ar bandete kas dazytis su siais dazais? Idomu ar ilgai laiko,ta prasme,jei saknis padazyti?
http://www.beautyofn...90308KN0731.htm
Atsakyti
Dažiausi plaukus beveik prieš 5mėn. ilgalaikiais dažais. Plaukai buvo tamsiai rudi, nusidažiau dar tamsiau, bet dbr spalva atsiplovė ir išlindo šaknys. Noriu padažyt su Marion nuplaunamu po 8 kartų dažomuoju šampūnu, ar šampūnas nudažytų dažų paveiktus plaukus, nesiskirtų spalva nuo šaknų? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mocha @ 2011 03 17, 02:01)
Atėjau pagirti plaukų dažų:
user posted image
Dažiau šokoladine ruda spalva. Mano šiaip rudi, tamsoki, bet nusidažė labai gražia spalva. Nežinau, gal ir rausvumą neša, bet žodžiu labai graži ruda spalva gavosi.
Dažai paliko puikų įspūdį. Dažės ir mano mama. Tai pagrindiniai pliusai būtų tokie:
-skaniai kvepia, jokio nosį riečiančio kvapo;
-skalsios putos. Tiesa, man visiem plaukam dailiai nudažyt neužteko, reikėtų dar pusės buteliuko papildomai. Bet mano plaukai iki pusės liemens ir storoki, tai su vienu buteliuku pasidarbavau neblogai, kai kur mažiau, kitur daugiau, bet nusidažė dailiai didžioji dalis mano plaukų biggrin.gif ;
-lengvai nusivalo, jei išsitepi, nusiplauna irgi lengvai, nereikia gremžti odos;
-nuostabi, ryški spalva išeina;
-plaukai minkšti, labai blizga, man tiesiog slysta iš rankų. Puikus pridėtas balzamas. Bet išplovus plaukus, netepus balzamo jaučiasi, kad plaukai minkšti. O ištepus ir išdžiūvę man išvis nuostabūs;
-labai lengvai naudoti, paprastas ir greitas būdas nusidažyti plaukus pačiai be niekieno pagalbos;
-nebrangūs palyginus (be akcijos ~26Lt, su akcija ~20Lt). Ypač atsižvelgiant į tai, kad vienos pakuotės pakanka visiem vidutinio ilgio plaukam nuteplioti. Pvz. man reiktų dviejų kokių , gal daugiau pakuočių plaukų dažų, o čia su viena pakuote pasidarbavau neblogai. Trumpesniem plaukam, neitin storiem išvis puiku, nes gaunas ekonomiška. Kitų pirktum du, o čia su viena puikiai viską nudažai. wink.gif
-putos labai skalsios, labai dailiai dengiasi ant plaukų.
Tai va tokie mano pastebėjimai, rekomenduoju išbandyti. man patiko, manau pirksiu ateityje wink.gif  4u.gif  4u.gif

thumbup.gif šiandien dažiau ir aš. Pritariu nuomonei drinks_cheers.gif Man jų dar liko, nors mano plaukų daug ir netrumpi jie. Kaži nieko, jei aš juos paliksiu juos tam flakone ir po kelių sav. pasilyginsiu šaknis. Instrukcijoje rašoma, kad reikia viską suvartoti iš karto, bet logiškai galvojant neturėtų nieko blogo nutikti, juk sandaru. Tas taupumas blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Horo @ 2011 03 20, 01:30)
thumbup.gif šiandien dažiau ir aš. Pritariu nuomonei  drinks_cheers.gif Man jų dar liko, nors mano plaukų daug ir netrumpi jie. Kaži nieko, jei aš juos paliksiu juos tam flakone ir po kelių sav. pasilyginsiu šaknis. Instrukcijoje rašoma, kad reikia viską suvartoti iš karto, bet logiškai galvojant neturėtų nieko blogo nutikti, juk sandaru. Tas taupumas blush2.gif  lotuliukas.gif


Negerai, meskit lauk likucius 4u.gif
Atsakyti
gal kas bandet naturalius dazus HERBATINT?
http://www.zoliunama...;category_id=90

Atsakyti
Prisijungsiu ir as prie kompanijos labai aktuali tema siai dienai biggrin.gif visalaik sviesinau,po gimdymo pagailo bekankint ataugusiu plauku ir nusitamsinau,pradziai su milkshaku veliau su castingu 6 numeriu bet kaip cia minejo i raudonuma bordavuma galai nusiplaudavo,nuejau i salona grazu sokolada nudaze,bet kazkaip man per tamsu ,norisi tokios naturalios nugesintos kad prie kuno spalvos tiktu naturaliai i galus keliais tonais sviesejanciais kokios tiktu spalvos,kaip pvz Leatitia Casta Loreal reklamoj. Gal zinot kokiu numeriu ir dazais tokia spalva isgaut,o gal salone gal kas garantuotai dazosi ir parekomenduotu kirpeja,nes ekperimentuot beieskant per brangu,geriau jau tada paciai dazus taikyt.gal bandet Loreal exellent 4.35 spalva ,nes vienai panai zinau kad idealiai graziai nudazo. Aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nkreiki: 27 kovo 2011 - 23:46
Sviesinancioms galiu wellaton 12/1 parekomenduot mamai pastoviai dazau tai puiki blond gaunasi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nkreiki: 28 kovo 2011 - 00:18
QUOTE(nkreiki @ 2011 03 28, 00:44)
Prisijungsiu ir as prie kompanijos labai aktuali tema siai dienai biggrin.gif visalaik sviesinau,po gimdymo pagailo bekankint ataugusiu plauku ir nusitamsinau,pradziai su milkshaku veliau su castingu 6 numeriu bet kaip cia minejo i raudonuma bordavuma galai nusiplaudavo,nuejau i salona grazu sokolada nudaze,bet kazkaip man per tamsu ,norisi tokios naturalios nugesintos kad prie kuno spalvos tiktu naturaliai i galus keliais tonais sviesejanciais kokios tiktu spalvos,kaip pvz Leatitia Casta Loreal reklamoj. Gal zinot kokiu numeriu ir dazais tokia spalva isgaut,o gal salone gal kas garantuotai dazosi ir parekomenduotu kirpeja,nes ekperimentuot beieskant per brangu,geriau jau tada paciai dazus taikyt.gal bandet Loreal exellent 4.35 spalva ,nes vienai panai zinau kad idealiai graziai nudazo. Aciu 4u.gif


Tai sakot, kad labai tamsios nenorit, o 4.35 yra butent tamsi spalvyte, auksas su raudonumu. Geriau ieskokit 6.34, 6.24, 6.23, 6.32.
Atsakyti
QUOTE(mocha @ 2011 03 17, 03:01)
Atėjau pagirti plaukų dažų:
user posted image
Dažiau šokoladine ruda spalva. Mano šiaip rudi, tamsoki, bet nusidažė labai gražia spalva. Nežinau, gal ir rausvumą neša, bet žodžiu labai graži ruda spalva gavosi.
Dažai paliko puikų įspūdį. Dažės ir mano mama. Tai pagrindiniai pliusai būtų tokie:
-skaniai kvepia, jokio nosį riečiančio kvapo;
-skalsios putos. Tiesa, man visiem plaukam dailiai nudažyt neužteko, reikėtų dar pusės buteliuko papildomai. Bet mano plaukai iki pusės liemens ir storoki, tai su vienu buteliuku pasidarbavau neblogai, kai kur mažiau, kitur daugiau, bet nusidažė dailiai didžioji dalis mano plaukų biggrin.gif ;
-lengvai nusivalo, jei išsitepi, nusiplauna irgi lengvai, nereikia gremžti odos;
-nuostabi, ryški spalva išeina;
-plaukai minkšti, labai blizga, man tiesiog slysta iš rankų. Puikus pridėtas balzamas. Bet išplovus plaukus, netepus balzamo jaučiasi, kad plaukai minkšti. O ištepus ir išdžiūvę man išvis nuostabūs;
-labai lengvai naudoti, paprastas ir greitas būdas nusidažyti plaukus pačiai be niekieno pagalbos;
-nebrangūs palyginus (be akcijos ~26Lt, su akcija ~20Lt). Ypač atsižvelgiant į tai, kad vienos pakuotės pakanka visiem vidutinio ilgio plaukam nuteplioti. Pvz. man reiktų dviejų kokių , gal daugiau pakuočių plaukų dažų, o čia su viena pakuote pasidarbavau neblogai. Trumpesniem plaukam, neitin storiem išvis puiku, nes gaunas ekonomiška. Kitų pirktum du, o čia su viena puikiai viską nudažai. wink.gif
-putos labai skalsios, labai dailiai dengiasi ant plaukų.
Tai va tokie mano pastebėjimai, rekomenduoju išbandyti. man patiko, manau pirksiu ateityje wink.gif  4u.gif  4u.gif



Marginos,o gal kas bandet šituos dažus tik šviesiu tonų?Kaip nusidažo?
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2011 03 28, 11:28)
Tai sakot, kad labai tamsios nenorit, o 4.35 yra butent tamsi spalvyte, auksas su raudonumu. Geriau ieskokit 6.34, 6.24, 6.23, 6.32.

Aciu 4u.gif ar ne jus forume rasete kad jei nori prigesintos kad nemestu raudonumo reikia rinktis dazus kur yra ACH ? Ar jie tik profesionalu ar ir parduotuviniu galima rasti?
Atsakyti
QUOTE(nkreiki @ 2011 03 29, 13:32)
Aciu 4u.gif ar ne jus forume rasete kad jei nori prigesintos kad nemestu raudonumo reikia rinktis dazus kur yra ACH ? Ar jie tik profesionalu ar ir parduotuviniu galima rasti?


Ash ne visada galima naudoti, todel as jo nesiulau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2011 03 29, 16:16)
Ash ne visada galima naudoti, todel as jo nesiulau smile.gif

Bet patarkit kokius dazus naudot kad gautusi grazi ruda naturali spalva su pilksbumu be jokiu bordavumu ryzumu,nes kaip tik daziau su 6 numeriu ir man per tamsus istolo neitai juodi neitai rudi ,o taip norisi panasiu kaip pvz Agnes Ditkovskytes ar Angelinos Jolie wub.gif
Sioj temoj buvo uzklaususi mergina kaip isgauti tokius plaukus kaip merginos is nugaros salia Kerastase priemoniu stendo man si spalva irgi thumbup.gif ir buvo parase kad su ACH gaunasi tokia spalva. Aciu 4u.gif
Atsakyti