Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai,dažantys balzamai ir kt. 4 tema

Gal kas galetu sulyginti? Kaip suprantu labai panasus produktas skirtingu gamintoju, abiem dabar nuolaida, nezinau kurias ciupti.
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2011 05 04, 18:06)
Gal kas galetu sulyginti? Kaip suprantu labai panasus produktas skirtingu gamintoju, abiem dabar nuolaida, nezinau kurias ciupti.
user posted image
user posted image

jauciu imciau loreal g.gif
Atsakyti
QUOTE(mėnulis @ 2011 05 04, 17:27)
jauciu imciau loreal g.gif

Kodel? Va swazkopfu putom kiek pagyru temoj smile.gif Todel ir pasimetus.
Atsakyti
kątik nusidažiau 60 nr lorealio putom, išdžius plaukai pasakysiu kaip kas
o dėl naudojimo tai viskas paprasta ir čiki
kitą kartą pabandyčiau gal ir svarckop, kai rinkaus tai tiesiog emiau loreal nes buvo nuolaida o svarckop ne.
galima pabandyt ir viena ir kita ir paziuret kuri spalva grazesne ant jusu plauku, gi individualiai smile.gif
Atsakyti
na po loreal 60 nr putų nusidažymo didelių pokyčių nėra, norėjau pasišviestinti savo pertamsintus plaukus, bet nesuėmė matyt, gal neįvertinau spalvos ir maniškiai tamsesni ne dviem o trim tonais, bet rezultatas malonesnis nei buvo prieš tai smile.gif

ai tiesa minusas kad biškį smirda tuo oksidatorium turbūt plaukai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alinutia: 04 gegužės 2011 - 19:14
aš dažiau su loreal putom su 4, tai man jos nelabai ir kvapas ir sunkiai nusivale, nebuvo blizgesio, po dvieju savaiciu jau norejau dažyti, nes visai vaizdo nebuvo,bet spalva gavosi visai graži. Kirpykloj dažydavau su milk shake, viskas super, kvapas, plaukai minkšti, blizga, minusas greitai atsiplauna, namuose dažydavau su loreal casting 200, labai spalva laikosi ir blizga ir minkšti, bet ne tiek kiek su milk shake. Ilgą laiką plaukų visai nedažiau, galai dar juodi, o šaknų nemažai ataugę, ieškojau šaltos juodai rudos ir turbūt radau,šiandien nusidažiau loreal casting 400, žiūrėsim kaip bus ,kai atsiplaus, bet dabar esu labai patenkinta, spalva gavosi juoda, bet daug šiltesnė už 200nr. šviesoj matosi rudas šaltas atspalvis rolleyes.gif
Atsakyti
Isbandziau ir as Schwarkopf perfect mousse nr.500
user posted image
+Lengva nusidazyt. As net neskirsciau sruogelem, tiegiog uztepiau sektoriais ir pirstais pamakalavau.
+Pridetas fainas balzamas skirtas naudoti po dazymo.
+Grazi spalva.
+Maza kaina.

-Po dazymo perplaunant vandeniu iskrito daug plauku, nors slinkimu niekad nesiskundziau.
-Plaukai kietoki, manau nuolat dazant plaukas sausetu.
-Neiseina palikt kitam kartui. As dazau tik saknis, tai man viso buteliuko per daug, nemazai ir ismeciau.
-Kvapas nenaturaliai uoginis kazkoks.

Atsakyti
QUOTE(egluzzzele @ 2010 11 24, 15:07)
As irgi turiu problema del vis atsirandancio ryzumo roduje spalvoje.. sad.gif Dazau ruda ant sviesiai rudu plauku (i pilkuma jie tokie).
Gal galit parekomenduoti kokius nors dazus kurie nedazytu rausvu atspalviu o gautusi salta ruda ? nes kiek teko isbandyti pvz Garnier rudu dazu tai man vienintelis icy brown buvo siek tiek panasiau i tiesa, net ir tai plaunasi ryzai..



As naudoju londa moca brown. mano naturalus plaukai pelenu spalvos, bet tamsiai ruda jau seniai dazau tai sitie dazai (bent jau man) neturi ryzo atspalvio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Čiaaš @ 2011 04 20, 16:35)
Neradau svarbiausio pliuso g.gif kaip atrodo plaukai? Ar žvilga, ar sveikai atrodo?

Atsiprašau, kad taip vėlai rašau, pavėluotai pamačiau, bet taip taip, plaukai atrodo super bigsmile.gif žvilga, krenta, nuo pridėto balzamo itin blizga, slysta iš rankų ir skaniai kvepia smile.gif
Atsakyti
o loreal putos kartais ne su amoniaku?
nes niekur nepabreziama kad jos be jo
Atsakyti
QUOTE(TOMIENE @ 2011 05 04, 20:43)
aš dažiau su loreal putom su 4, tai man jos nelabai ir kvapas ir sunkiai nusivale, nebuvo blizgesio, po dvieju savaiciu jau norejau dažyti, nes visai vaizdo nebuvo,bet spalva gavosi visai graži. Kirpykloj dažydavau su milk shake, viskas super, kvapas, plaukai minkšti, blizga, minusas greitai atsiplauna, namuose dažydavau su loreal casting 200, labai spalva laikosi ir blizga ir minkšti, bet ne tiek kiek su milk shake. Ilgą laiką plaukų visai nedažiau, galai dar juodi, o šaknų nemažai ataugę, ieškojau šaltos juodai rudos ir turbūt radau,šiandien nusidažiau loreal casting 400, žiūrėsim kaip bus ,kai atsiplaus, bet dabar esu labai patenkinta, spalva gavosi juoda, bet daug šiltesnė už 200nr. šviesoj matosi rudas šaltas atspalvis rolleyes.gif

Tai kaip supratau casting labiau patiko nei putos šios?
Papildyta:
QUOTE(Malena @ 2011 05 04, 18:06)
user posted image


Labai graži spalva atrodo, gal atsiras dažiusių konkrečiai šia g.gif
Atsakyti
Sveikos, išbandžiau ir aš naująsias Perfect mousse putas. thumbup.gif

Super, labai likau patenkinta, plaukai minkštučiai, švelnučiai, spalva tokia pat kaip parodyta ant pakuotės
user posted image

kitą sykį pirksiu Loreal išbandtyt, tada galėsiu vertinti kurios geresnės, bet kol kas šitom duodu 10 balų, o balzamas išvis pasakiškas wub.gif
Atsakyti