Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai,dažantys balzamai ir kt. 4 tema

As neradau niekur uzsienietisko aprasymo kad sie dazai be amoniako, ant dezutes taip pat. Ant casting senuju iskart matyti parasyta kad be amoniako. Ant swarkopfo irgi..Paprastai privalumai produktai buna aiskiai matomi (minusai va nelabai biggrin.gif ).Dar pavarciau dezute bet niekur nenorodyta...
Kaip cia dabar yra nebezinau g.gif

Oficialiam ju psl prie product benfits irgi nei zodzio tik

New Sublime Mousse from L'Oréal Paris - an incredible mousse sensation. Application gets easy! Non-drip mousse, no sectioning, no mirrors. Massage on, as easy to apply as a shampoo. Colour gets luscious. Natural-looking and glistening. Permanent colour, blends away greys.

Tuo tarpu Casting creme gloss product benefits pirmam sakinyje nurodyta kad beamoniakiniai
Casting Crème Gloss is a no ammonia hair colourant that gives your hair visible shimmering tones, glossy shine and blends away grey. Give your hair a total beauty treatment with Casting Crème Gloss, for glossy rich, natural-looking colour with visible shimmering tones.


Manau nera beamoniakines, lietuviai galejo ir suinterpretuot, tuolab kad lt loreal psl neminima taip pat kad be amoniako, tik drogo psl raso apie ta 'be amoniako'
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Soy: 18 gegužės 2011 - 13:57
Kad ir cia pvz http://priceprobe.co...e-4.15.p8120384

Nzn kur cia tiesa dabar,bet kad klaidina pirkejus tai faktas,reikia dabar tiesiog ziureti kaip spalva nusiplovines,tikiuosi neislys ataugusios sviesesnes saknys doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo white kitty: 18 gegužės 2011 - 14:03
QUOTE(white kitty @ 2011 05 18, 14:02)
Kad ir cia pvz http://priceprobe.co...e-4.15.p8120384

Nzn kur cia tiesa dabar,bet kad klaidina pirkejus tai faktas,reikia dabar tiesiog ziureti kaip spalva nusiplovines,tikiuosi neislys ataugusios sviesesnes saknys  doh.gif


Aha kazkokia maisatis...man labai itartina kad ant pakuotes nerasoma ir oficialiam aprasyme taip pat nera g.gif
Atsakyti
QUOTE(Soy @ 2011 05 18, 14:05)
Aha kazkokia maisatis...man labai itartina kad ant pakuotes nerasoma ir oficialiam aprasyme taip pat nera g.gif


Tai va greiciausiai bus su amoniaku jeigu ant pakuotes neraso,nes tai visada akcentuojama,mane tas Casting uzrasas suklaidino,bet kvapas sukele itarimu,zodziu ieskosiu kita karta kur 100% bus aisku kad be amoniako.
Atsakyti
Na va ir atsakymas biggrin.gif 8 klausimas
http://www.lorealpar...N/faq.html#/faq

Why have you made it with ammonia?

Atsako, kad su amoniaku bet neva kiekis nedidelis.

Taigi aprasymuose drogas ir kiti kurie raso ammonia-free, meluoja ir klaidina vartotojus cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Soy: 18 gegužės 2011 - 14:14
QUOTE(Soy @ 2011 05 18, 14:13)
Na va ir atsakymas biggrin.gif 8 klausimas
http://www.lorealpar...N/faq.html#/faq

Why have you made it with ammonia?

Atsako, kad su amoniaku bet neva kiekis nedidelis.

Taigi aprasymuose drogas ir kiti kurie raso ammonia-free, meluoja ir klaidina vartotojus cool.gif


Dabar viskas aisku unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(white kitty @ 2011 05 18, 15:21)
Dabar viskas aisku  unsure.gif

taip ir galvojau, neveltui niekur ir nevuvo nurodyta ant pakuotes kad no amonia-gamintojai visada stengiasi tai pabrezti ir raso ant pakuociu paryskintom ir padidintom raidem. nes tai juk privalumas. o jei jo nera, kam tada akcentuot trukuma?
Papildyta:
QUOTE(Melajja @ 2011 05 15, 20:34)
Nusidaziau siandien su schwartskopf putom, pasinaudojau drogo akcija, nors pries tai daziau pas kirpeja, bet pabodo kad pinigu isleidi nemazai, o po poros savaiciu plaukai ryzais patampa  doh.gif nesakau gal ir su siais dazais taip nutiks, bet bent pinigu bus isleista 7 kart maziau . Daziau su nr. 500, pries tai buvau 1-1.5 tonu sviesesne, tai kol kas esu patenkinta, na vaizdine medziaga:
user posted image
Ir suristi i uodega:
user posted image
Matosi nugaroj kur apatiniai plaukai sviesesni plaukai, nors atrode nemazai ten tepiau, tas nlb patiko. Beja sie dazai beamoniakiai.

daziausi kelis kart su sita spalva. bent jau man grazi spalva buna vos pora savaiciu. veliau pradeja ryzeti, ir po 1.5 menesio buna baisus ryzumas . na bet gal tik man cia taip.
Atsakyti
[quote=Zemuogiuke,2011 05 18, 14:23]
keune yra augaliniai dazai, pasieiskok temutes, merginos diskutuoja joje. As pati keune dazau 1511 arba 1517, nors jie pilki, bet ant plauku gaunasi labai naturali sviesi spalvyte. wink.gif

Taip kaip ir kiekvienu prof dazai keune turi augaliniu dazu linija, bet 1517 ir 1511 tikrai ne is augaliniu.
Papildyta:
QUOTE(MissR @ 2011 05 18, 16:45)

daziausi kelis kart su sita spalva. bent jau man grazi spalva buna vos pora savaiciu. veliau pradeja ryzeti, ir po 1.5 menesio buna baisus ryzumas . na bet gal tik man cia taip.


Kazkodel manau ir man taip nutiks, imsiu ryzet po keliu savaiciu doh.gif Gal netycia atradot kokius stebuklingus dazus, nuo kuriu neberyzejat? bigsmile.gif
Atsakyti
Vakar pusvalandį prastovėjau parduotuvėj prie dažų lentynos doh.gif

Parsinešiau šiuos
user posted image
Nors ir pikta šiek tiek, kad čia amoniakiniai...

Apžiūrėjau matyt visas spalva šių ir schwarzkopf putų... Tas 53 loreal numeriukas, kur norėjau, jau net ant pakuotės ryžą atspalvį turi, tai nerizikavau. Žiūrėjau ir schwarzkopf 500 numerį, bet kažkaip loreal gražesnis atspalvis pasirodė. Prieš tai dažyta casting 600, pažiūrėjau iš tų sublime mousse 60 numerį, tai ten žymiai šviesesnė ruda vaizduojama. Šiaip gražių spalvyčių užmačiau kur jau numeriukai 4 prasideda, bet pirmiausia išbandysiu šį, nusitamsinti dar labiau visada spėsiu...

Ai va dar permečiau akimis paskutinius puslapius, white kitty juk labai graži spalva, jei nepatiks man 50, bandysiu 40 g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuliaa: 20 gegužės 2011 - 07:45
Nu cia dabar? Is kur istrauket, kad ne is augaliniu?
Atsakyti
QUOTE(Zemuogiuke @ 2011 05 20, 08:38)
Nu cia dabar? Is kur istrauket, kad ne is augaliniu?


Pati buvus blondinė ir skaičius/girdėjus nemažai apie šiuos dažus, tai tikrai pirmą kartą girdžiu iš jūsų, kad jie augaliniai. O melajja gal ir dažius jais...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuliaa: 20 gegužės 2011 - 07:44
QUOTE(aistuliaa @ 2011 05 20, 08:43)
Pati buvus blondinė ir skaičius/girdėjus nemažai apie šiuos dažus, tai tikrai pirmą kartą girdžiu iš jūsų, kad jie augaliniai. O melajja gal ir dažius jais...

Nu va, nzn ka jus ten skaitet, bet tai vieni is geriausiu augaliniu profesionaliu dazu. Ne viena kirpeja taip sake, be to jie profesionalus dazai, nera net ka lyginti su parduotuviniais.
Atsakyti