Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai,dažantys balzamai ir kt. 4 tema

QUOTE(Melajja @ 2011 05 30, 16:36)
Na ka, praejo 2 savaites ir as jau ryza  doh.gif  doh.gif  doh.gif Patalpoj tai dar nieko, na bet siandien paziurejau pries saulute, tviska ryumas kaip turi but, jau nn ne ka ir daryt, idomu gal po kokiu 3 dazymu spalva ilgiau laikytusi  g.gif

as taip ir sakiau.
ner ko noret is beamoniakiniu kad laikytu 5 menesius.
siaip tai as pastoviai tais perfect mousse dazau, jau gal kokius 5 kartus daziau (4 kartus su 500 nr, dabar perejau ant 465) jau dabar spalva man beveik nebenusiplauna. dazau kas 1.5 menesio. aisku jau po tiek laiko buna prabluke kazkiek, bet dar ir ilgiau nedazius tverciau, jeigu ne zili plaukai-ir man sitie dazai 100 % nudazo zilus plaukus.
beto kazkas minejo ,jog plonina plauka. man tai nieko neplonina., kaip stori ir sveiki, tokie ir po dazymo.

cia del syoss dazu kazkas klause. man tie syoss buvo ziauri klaida..saknis paeme raudonai, o likusius plaukus tamsiai rudai. buvau ziauriai nusivylus, puoliai perdazyt kitais dazais.. tad iki siol ju nerekomenduoju niekam. beje girdejau, kad jie itin gerai ,,kimba,, i plauka, tad jei nusidazysit (ypac tamsesne spalva) ir jums nepatiks, kol isgramdysit syoss pigmenta bus daug vargo.
Atsakyti
QUOTE(MissR @ 2011 06 03, 16:55)
as taip ir sakiau.
ner ko noret is beamoniakiniu kad laikytu 5 menesius.
siaip tai as pastoviai tais perfect mousse dazau, jau gal kokius 5 kartus daziau (4 kartus su 500 nr, dabar perejau ant 465) jau dabar spalva man beveik nebenusiplauna. dazau kas 1.5 menesio. aisku jau po tiek laiko buna prabluke kazkiek, bet dar ir ilgiau nedazius tverciau, jeigu ne zili plaukai-ir man sitie dazai 100 % nudazo zilus plaukus.
beto kazkas minejo ,jog plonina plauka. man tai nieko neplonina., kaip stori ir sveiki, tokie ir po dazymo.


Blogai tema kaitet, Loreal casting mousse yra su amoniaku smile.gif
Ir niekas nenori, kad laikytu 5 menesius, cia buvo rasoma apie tai, kad po 2 savaiciu spalva nusiplove wink.gif
Ir kiek pamenu siu dazu spalvos zymimos dviem skaiciais, tai matyt apie kazkokius kitus rasot wink.gif
Atsakyti
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2011 06 03, 19:12)
Blogai tema kaitet, Loreal casting mousse yra su amoniaku smile.gif
Ir niekas nenori, kad laikytu 5 menesius, cia buvo rasoma apie tai, kad po 2 savaiciu spalva nusiplove wink.gif
Ir kiek pamenu siu dazu spalvos zymimos dviem skaiciais, tai matyt apie kazkokius kitus rasot wink.gif

Man atrodo, kad jos kalba apie Schwarzkopf perfect mousse ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adrij@: 04 birželio 2011 - 02:19
taip apie schwartzkopf bent as kalbu smile.gif na apie 5 men laikyma tai man ne sapnuos nesisapnuoja, bet va jau 3. sav praejo ir man jau dazyt norisi, nzn ka daryyyt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Melajja @ 2011 06 04, 21:21)
taip apie schwartzkopf bent as kalbu smile.gif na apie 5 men laikyma tai man ne sapnuos nesisapnuoja, bet va jau 3. sav praejo ir man jau dazyt norisi, nzn ka daryyyt  doh.gif

Tada atsiprasau, as kazkodel buvau tikra, kad apie Loreal ejo kalba blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrij@ @ 2011 05 31, 15:26)
Ačiū už atsakymus  smile.gif , tik aš va irgi nežinau, ar bandyti šitus dažus  g.gif

Tai aišku, kad bandyti smile.gif. Juk nepabandžius nesužinosi ar tau jie patinka smile.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kaubojey: 06 birželio 2011 - 19:35
Sveikos,man labai patiko LOREAL PROFESSIONAL "VITAMINO COLOR" kauke...plaukai po dažymo l.išsausėję ir išbandžius šią kaukę tikrai po pirmo karto jau pastebėjau didelį skirtumą,tik ,kad kaukę buvau gavusi išbandymui,tad gal kas žino kur įsigyti pigiau?
Atsakyti
QUOTE(Melajja @ 2011 06 04, 21:21)
taip apie schwartzkopf bent as kalbu smile.gif na apie 5 men laikyma tai man ne sapnuos nesisapnuoja, bet va jau 3. sav praejo ir man jau dazyt norisi, nzn ka daryyyt  doh.gif

nusipirk dar viena pakuote ir is naujo nusidazyk jei jau taip trukdo
as pradzioj kas menesi dazydavau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Melajja @ 2011 06 04, 21:21)
taip apie schwartzkopf bent as kalbu smile.gif na apie 5 men laikyma tai man ne sapnuos nesisapnuoja, bet va jau 3. sav praejo ir man jau dazyt norisi, nzn ka daryyyt  doh.gif


Su sviesia spalva vienos bedos, su tamsia - kitos 4u.gif smile.gif Atsargiai su daznais dazymais tamsiais dazais, gali y galus ysikibti tamsiau nei y saknis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2011 06 08, 21:09)
Su sviesia spalva vienos bedos, su tamsia - kitos 4u.gif  smile.gif  Atsargiai su daznais dazymais tamsiais dazais, gali y galus ysikibti tamsiau nei y saknis 4u.gif


Man taip yra doh.gif nepamenu kada tiksliai dažiau, bet prie šaknų man jau pradėjo ryžumas lįsti ant saulės ir noriu dažyti doh.gif ne dienos šviesoj ar ne ant saulės spalva patinka... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2011 06 09, 00:49)
Man taip yra  doh.gif nepamenu kada tiksliai dažiau, bet prie šaknų man jau pradėjo ryžumas lįsti ant saulės ir noriu dažyti  doh.gif  ne dienos šviesoj ar ne ant saulės spalva patinka...  biggrin.gif


Tai geriau til saknis dazyt, islaikyt normalu laika, o per visa plauka tik 5 min. perbraukt atspalvy atnaujint mirksiukas.gif Nezinau koks oras pas jus, bet jei vasara ir buni ant saulutes, tai ir bluks plaukai, to jau isvengt neiseis schmoll.gif Nebent purskalas ir kepure bigsmile.gif
Atsakyti
Labas. Gal kuri zinote kur Kaune isigyti Estel deluxe prof. plauku dazu? g.gif
Atsakyti