Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai,dažantys balzamai ir kt. 4 tema

Sveikutes 4u.gif Kokius 2m daziausi plaukus su garnier dazais 4 dark brown ir 5.25 chocolate. Bet tik dabar susivokiau kaip tik nusidazau plaukus kaip man ji slenka siaubas doh.gif sampunus keiciu visokius be parabenu ir pan... Ir siandien parduotuveje gal valanda prasirinkau naujus dazus lotuliukas.gif Kaip Jus galvojat ar spalva labai skirsis CASTING CRÈME GLOSS 323 Dark Chocolate.
Ir ar kas bandet sia splava? Nes as nedristu pabandyti lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
labas mergytes, pasidalinkite patirtimi gossip.gif as noreciau kazkokiu naturalesniu sampunu su zolemes tamsinti sawo naturalia pilka plauku spalva. isbandziau natur vital dazanti sampuna juodos spalvos, taciau jis patamsino labai nezymiai, noriu tamsesniu nail.gif mano tixlas yra ne juodi plaukai, o tamsiai rudi tokie, na tiesiog noriu patamsinti sawo naturalia spalva. dar vaistineje radau CORPORE SANO juodo atspalvio sampuna su cha. GAL KAZKAS JI BANDETE? BUTENT JUODOS SPALVOS IR BUTENT ANT NATURALIU PLAUKU? user posted image
Atsakyti
Siandien nusidaziau su siais dazais
user posted image
tai labai patenkinta, spalva gavosi sodri, plaukai minksti, svelnus, ziuresim dabar kaip atsiplaudines biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MissR @ 2011 08 16, 20:20)
Siandien nusidaziau su siais dazais
user posted image
tai labai patenkinta, spalva gavosi sodri, plaukai minksti, svelnus, ziuresim dabar kaip atsiplaudines  biggrin.gif


Superiniai da=ai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Mano ziniomis yra gaminami tokie Lorel Casting dazu atspalviai:

200 - Ebony Black
210 - Blue Black
300 - Darkest Brown

316 - Plum
323 - Dark Chocolate
360 - Black Cherry
400 - Dark Brown
412 - Iced Cocoa
415 - Iced Chocolate

426 - Auburn
432 - Rich Espresso
454 - Chocolate Brownie
500 - Medium Brownie
513 - Iced Truffle
515 - Chocolate Truffle
530 - Praline
535 - Chocolate
550 - Mahogany
600 - Light Brown
613 - Iced Mochaccino
630 - Caramel

632 - Cafe Late
634 - Chestnut Honey
645 - Amber
656 - Terracota
700 - Dark Blonde

713 - Iced Latte
724 - Vanilla Caramel
730 - Golden Honey
734 - Rich Honey
800 - Light Blonde
801 - Satin Blonde
810 - Pearl Blonde

832 - Honey Blonde
834 - Butterscotch
900 - Radiant Blonde
910 - Ice Blonde
1010 - Light Iced Blonde
1013 - Light Frosted Blonde
1021 - Light Pearl Blonde
8304 - Sweet Honey
9304 - Sunny Blond


Violetine pazymejau tas spalvas kurias maciau pas mus (Drogas, Rimi, Maxima)
Ar galit man pasakyt ar kas nors matet kur nors mano labai ieskomas spalvas

Nr.713 Iced Latte
user posted image

arba
Nr.632 Cafe Latte
user posted image

?



Anksciau pirkdavau man patikusia ir tikusia spalva Nr.724 Vanilla Caramel
user posted image


veliau pradejo noretis kazko naturalesnio, tad galvojau nusipirksiu ir pamaisysiu su Nr.613 Iced Mochaccino kad ji taptu kiek sviesesne ir siltesne, taciau itariu kad teks naudoj ja viena, nes 724 taip ir neradau. g.gif

Ir apskritai pastebejau kad is 7 nr. tono spalvu labai jau skurdus pasirinkimas, kazin kodel taip? unsure.gif Toks jausmas kad visos turi noreti buti arba tamsiai sokoladines arba blondines. O is 6 nr. be 600 tai tos kurios pacios ryziausios yra pas mus tik, nu pagaliau nors Iced Mochaccino atveze.

Beje, dar toks klausimas, kaip suprantu tai tie visi nuliniai 200, 300, 400, 500, 600, 700 zymi tas visiskai naturalias taip vadinamas lietuviskai pilkas spalvas ar ne? O tos visos tarpines tarp ju jau su ivairiais spalviniais nuansais? Nes kazkada nusidaziau 600 nr. tai tokia kaip cia pasakius pilkai ruda pele su truputi zalsvumo vaiksciojau. biggrin.gif doh.gif Kazin ar ir 700 butu is tos pacios operos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo popelka: 24 rugpjūčio 2011 - 13:42
QUOTE(xernesta @ 2011 08 12, 16:29)
Sveikutes  4u.gif  Kokius 2m daziausi plaukus su garnier dazais 4 dark brown ir 5.25 chocolate.
Kaip Jus galvojat ar spalva labai skirsis CASTING CRÈME GLOSS 323 Dark Chocolate.

Man atrodo kad Casting bus zymiai tamsesne. Uz 5.25 net dviem tonais.
Atsakyti
merginos, kas bandėt SYOSS dažus? Kokie atsiliepimai? Kaip plaukai "jaučiasi"? kaip spalva laikosi? Noriu tuos raudonus bandyt

Dar klausimėlis gal kas kurnors matėt Garnier 100% color plaukų dažus 562 numerėlį? Va tokį

user posted image

Visur kur ieškau, esu tik tokį radus

user posted image

Numerėlis kaip ir tas pats, bet spalva toli gražu nepanaši (bent jau man)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taram-param: 26 rugpjūčio 2011 - 18:19
QUOTE(urte484 @ 2011 08 11, 14:55)
Sveikos mergaitės,gal jūs man galėsit ką patarti...Kokiom priemonėm galima nuo odos nuvalyti plaukų dažus?(čia pasėkmės dažant  namuose doh.gif )

Šiaip geriausiai nuvalo (jei turėtum ir nereiktu tam specialiai pirkti) skystis skirtas cheminiam plaukų garbanojimui g.gif - išbandyta ant savęs mirksiukas.gif


Papildyta:
Sveikos merginos. Radau naujus dažus IRIDIA su įmanomai mažai kenksmingų medžiagų, labai noriu su jais pabandyti dažytis, tad ir noriu paklausti gal kuri bandė šviesinti plaukus su kuriais nors iš jų? Kaip pašviesina? Ar nesigauna rusvi atspalviai? Kaip laiko?
Ypač domina pasisakymai tų merginų, kam šviesinant dažnai lenda nepageidaujamas rusvumas :/. Mane vilioja ash atspalviai.


http://www.beautyfor...-ir-be-PPD-2323



**** Vitaminų, šampūnų, dantų pastų, vaikiškos kosmetikos ir dar daug ko rasite www.iherb.com. Suveskite kodą TUL328 ir gaukite 5 $ nuolaidą pirmam pirkimui, siuntimas tik 4 $ (iki 1.36kg). Siuntos neapmokestinamos importo mokesčiais, jei jų vertė neviršija 75 litų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pantera72: 27 rugpjūčio 2011 - 10:20
QUOTE(popelka @ 2011 08 24, 14:22)

Ar galit man pasakyt ar kas nors matet kur nors mano labai ieskomas spalvas

Nr.713 Iced Latte



Sitos pati seniai ieskojau,neradau niekur smile.gif
Atsakyti
Gal žinot kur isigyti Loreal INOA dažų? Yra atstovai LT, bet abejoju ar parduoda ne kirpejams g.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikutes ax.gif

Turiu klausima. Nesenai kirpykloje nusidaziau savo dazytus rudus plaukus blondiniskai. Spalva buvo sviesi, naturali, norejosi siek tiek sviesesnes, bet vis tiek patiko. Dabar praejus savaitei, dviem plaukai pradejo blukti ir pasidare tamsesni, dabar atrodau kaip naturali vidutiniska blondine. Nezinau ar noriu vel paklot £70 kirpykloj kad dar pasviesint, tai ar imanoma butu paciai pasisviesint su sviesiais dazais? Tuo labiau kad mane daze sruogelem visa galva, visur siek tiek matosi saknys, nes so folijom dazyta. Noreciau tai islygint kad butu vientisa spalva ir keliais tonais pasviesint. Ka manote? Ar iseis paciai? Ar labai sugadins plaukus? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos. Radau naujus dažus IRIDIA su įmanomai mažai kenksmingų medžiagų, labai noriu su jais pabandyti dažytis, tad ir noriu paklausti gal kuri bandė šviesinti plaukus su kuriais nors iš jų? Kaip pašviesina? Ar nesigauna rusvi atspalviai? Kaip laiko?
Ypač domina pasisakymai tų merginų, kam šviesinant dažnai lenda nepageidaujamas rusvumas :/. Mane vilioja ash atspalviai.


http://www.beautyfor...-ir-be-PPD-2323



**** Vitaminų, šampūnų, dantų pastų, vaikiškos kosmetikos ir dar daug ko rasite www.iherb.com. Suveskite kodą TUL328 ir gaukite 5 $ nuolaidą pirmam pirkimui, siuntimas tik 4 $ (iki 1.36kg). Siuntos neapmokestinamos importo mokesčiais, jei jų vertė neviršija 75 litų.
Atsakyti