Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai,dažantys balzamai ir kt. 4 tema

QUOTE(wanila @ 2010 12 03, 21:37)
Nors Loreal Casting creme gloss laikomi tik spalva paryškinantys, bet kol kas vieninteliai tikę. Aišku ir iš jų nemažai su raudonu pigmentu. Iki šiol vienintelis, kuris nenuryžino yra Light Brown atspalvis. Vos vos patamsina, šaknis nudažo, bet kiek įžiūriu lyg ryžumo nematyti. Dabar išbandžiau Migdolų rudą, tai praktiškai iš karto matosi, kad tokia ruda spalva su šiek tiek oranžinės. Garnier man visos ryžai nusiplaudavo, Palette ir visa likusia schwarzkopf produkcija, kaip ir syoss nerizikuoju nes vieni nudegino plaukus, o syoss šampūnas ir balzamas sukėlė alergiją, tai dažais nelabai pasitikiu... O kirpykloj bijau dažytis, nes kiek ir prašau vis tiek mėgsta raudoną pigmentą įmaišyt.

man ta pati problema, kirpylkoje aiskiai sakau-noriu saltos rudos !!vistiek raudona pigmenta imaiso . doh.gif tad nebeinu i jas. eksperimentuoju namie, kolkas dar neatradau dazu kurie nemestu ryzo/raudono atspalvio
Atsakyti
QUOTE(MissR @ 2010 12 13, 16:51)
man ta pati problema, kirpylkoje aiskiai sakau-noriu saltos rudos !!vistiek raudona pigmenta imaiso . doh.gif tad nebeinu i jas. eksperimentuoju namie, kolkas dar neatradau dazu kurie nemestu ryzo/raudono atspalvio


As kai irgi norejau be raudono pigmento, daziausi Green Light Ash Light Brown, ji tikrai neturejo to pigmento, bet kai ner to raudonumo, kai atsiplaudineja dazai plaukai ne taip blizga, kaip kad su raudonumu g.gif unsure.gif
Atsakyti
o gal kas Žino kur kaune būtu galima rasti kokių nuplaunamų mėlynų plaukų dažų. Norėičau taip nudažyti plaukus, bet bijau iš kart taip biggrin.gif
Atsakyti
Man labai patiko plaukų dažai KAARAL BACO. Dar sumaišytos su šiek tiek bespalviais dažais blizgesiui sustiprinti. Efektas akivaizdus buvo visoms. wub.gif


Atsakyti
O as pastoviai naudoju EASY SOFT be amoniako, irgi KAARAL drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kas dazote su Green light Tonality dazais?Koki aktyvatoriu ar oksidatoriu reiktu pirkti?Noriu dazyti ruda spalva ant rudu plauku.
Atsakyti
Vakar daziausi Salerm beamoniakiniais dazais, laaabai patiko, daug labiau nei green light (paskutinius pora kartu net nenudaze plauku g.gif ). Su salerm ir spalva gavosi lygiai kaip norejau ir plaukai blizga. Dazai neturi astraus kvapo. Vienu zodziu dabar dazysiuos siais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mylima žmona @ 2010 12 16, 17:01)
O as pastoviai naudoju EASY SOFT be amoniako, irgi KAARAL drinks_cheers.gif


Gal žinot kur internete paletę galima pažiūrėti? Kokios kainos?
Atsakyti
QUOTE(invisible_shadow @ 2010 12 16, 17:25)
Kas dazote su Green light Tonality dazais?Koki aktyvatoriu ar oksidatoriu reiktu pirkti?Noriu dazyti ruda spalva ant rudu plauku.

Man įpylė reikiamo oksidatoriaus konsultantė, nežinau net koks jis ten. Bet lyg 3 proc. turėtų būti. "Vitrinoj" pirkau
Atsakyti
QUOTE(-Gyte- @ 2010 12 17, 14:23)
Man įpylė reikiamo oksidatoriaus konsultantė, nežinau net koks jis ten. Bet lyg 3 proc. turėtų būti. "Vitrinoj" pirkau

O kaip patys dazai laiko?Ar greit spalva atsiplauna?Ar patenkinta jais? 4u.gif
Atsakyti
labas visoms 4u.gif
na ne per seniausiai norejau spalva pasiryskinti tokiu balzamu,spalva turejo gautis tamsiai ruda,bet gavosi kastonine su bordo atspalviu sviesoje. tai persidazyti reikia,nes nervina,netinka doh.gif ka patartumete Tonality GREEN LIGHT ar Loreal'io CREAM GLOSS ? kurie geresni,laikosi ilgiau ? kainos tai panasios ziuriu g.gif
Atsakyti
sveikos. užsimaniau pasišviesinti plaukus su nuplaunamais dažais. nusipirkau "palette. štai tokius : user posted image spalva pati pirmoji šviesi.
ir dabar internete perskaičiau, kad nėra tokių trumpalaikių dažų, kad nudažytų plaukus šviesiai... net nesuprantu. žodžiu, mano plaukai rudi. tad ar man gautųsi šviesi spalva? ar gausiuos ryža ?
Atsakyti