Įkraunama...
Įkraunama...

Ar laukiat Kalėdų ir Naujųjų metų?

sveiki siamet kaip niekad taip laukiu svenciu,gal kad maziuke jau daug ka supranta ir laukia leles kurios pazadejom,bet nerealiai laukiu svenciu. o kaip jums,r laukiat svenciu,ar cia tik man vienai toks noras svenciu uzejo biggrin.gif
Atsakyti
laaabai, o ypac kaledu wub.gif
Atsakyti
laukiu laaabai kaledu wub.gif
Atsakyti
Jaučiu visi laukia tų švenčių, nebūtinai šįmet, aš pvz visais metais labai laukiu.(: 4u.gif
Atsakyti
Laukiu, bet labiau to pasiruošimo likus kelioms savaitėms iki švenčių nei jų pačių biggrin.gif
Tiesiog tosks gera sjausmas ruoštis,matytis kaip ruošiasi kiti, puošti namus ir t.t wub.gif
Atsakyti
laukiu, laukiu aš kalėdų laukiu smile.gif
Atsakyti
as irgi visad laukdavau, bet dabar, kai turiu savo seima, mazus vaikucius, ypatingai laukiu, stengiuosi suteikt namam sventine nuotaika visom prasmem wub.gif
Atsakyti
Aš laukiu ir labai labai wub.gif Bet galbūt ir aš labiau laukiu to šilto ir jaukaus ru0šimosi šventėms, dievinu tą jausmą, kai pakuoju dovanas, rašau atvirukus, kepu sausainius, groja muzika švelni, šalia puodelis skanios arbatos ar kakavos, o jei dar sninga, tai išvis pasaka.. wub.gif wub.gif
Atsakyti
ir as labai labai laukiu, ypac to viso pasiruosimo, kai adventas smile.gif tada laikas ateina geriems darbams, nau puosimui ir siaip laukimui ir stebuklu metui. tiesig gera laukti smile.gif wub.gif
Atsakyti
Laukiam laukiam smile.gif pasiilgau tu mazu Kalediniu dalykeliu, su vaikais prikepsim imbieriniu sausainuku smile.gif jau dabar seile nutyso mirksiukas.gif tik ka cia naujo susigalvoti dekoracijoms g.gif
Atsakyti
laukiu ax.gif
Atsakyti
Laukiu labai labai, dievinu ruošimąsi šventėms wub.gif wub.gif
Atsakyti