Įkraunama...
Įkraunama...

Muitinės tarpininko pažymėjimas

QUOTE(igalminaite @ 2014 07 29, 22:52)

daug metu dirbau pasieny, labai nedaug terminale ir vidinej, bet galiu pasakyt, kad man buvo reikalinga tik rusu kalba. Na, dar lenku. Anglu nereikejo visai. Vairuotojai praktiskai visi rusiskai kalba, o ir is kur jie buna? Is Rusijos, Latvijos, Baltarusijos, Estijos, Cekijos, Bulgarijos, daug daug lenku. Aisku, buvo ir is Italijos, Ispanijos, bet jie jokia apart savo kalbos nekalbejo doh.gif Asmeniskai as, jei nebuciau gerai mokejus kalbet ir skaityt rusiskai, tai prazuvus buciau. Na, tiksliau, tai is darbo butu ismete. Ir kalbet reikejo daug. Isisklausinet, nes dokumentuose ne viskas buna.
Bet cia tokia yra MANO patirtis.
Atsakyti
QUOTE(Inuticka @ 2014 02 21, 12:28)
Aciu smile.gif
Siaip supratau, kad labiau gasdina per tas paskaitas, kad neislaikysit it t.t, beveik visi klausimai buvo is to kur pabreze per paskaitas, ir jai dar kam reikes, turiu atskirai klausimu(siunte zmogus is paskaitu) is kuriu mokiausi diena pries, ir 90% buvo teste  smile.gif



Atsakyti
QUOTE(Maazute1 @ 2014 09 20, 21:30)

Sveikos,
esu naujokė, bet nutariau ir aš eiti į tuos kursus jau nuo spalio 1d., tai ir ieškau kokios nors info apie tai. Tai užmačiau, kad vienas asmuo galėtu gal pasidalinti medžiaga iš kurios reikėtų pasimokinti prieš tuos baisius egzaminus blush2.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(braske4you @ 2014 09 26, 09:18)
Sveikos,
esu naujokė čia. Va nutariau ir aš eiti į tuos kursus jau nuo spalio 1d., tai ir ieškau kokios nors info apie tai. Tai užmačiau, kad vienas asmuo galėtu gal pasidalinti medžiaga iš kurios reikėtų pasimokinti prieš tuos baisius egzaminus  blush2.gif  smile.gif

Atsakyti
duos medziaga kursu metu, maziau pergyvenkit mirksiukas.gif
Atsakyti
Kas nors turi patirties importuojant su kompensaciniais produktais? reikia patarimo.
Atsakyti
Sveikos,

Laukiu grafiko muitines tarpininku mokymams. Rodos sausio vidury bus aisku. Leksiu tikrai. Gal kas irgi planuoja? biggrin.gif
Atsakyti
Mačiau bus kursai nuo balandžio 14d. Gal yra svarstančių juos lankyti? O kažin kaip paskui, sunku ar labai sunku įsidarbinti?
Atsakyti
įsidarbinti sunku, bet, kaip ir visur, įmanoma. Tiesiog be patirties beveik niekas nenori, nes po kursų ateini žinodamas labai mažai.
Atsakyti
Tai čia turbūt panašiai kaip ir buhalterei - nėra patirties, nėra darbo... Domina mane šie kursai, bet bijau, kad po to nebūtų pinigai išmesti į balą, visgi nemaža suma.
Atsakyti
Ko jus lekiat į tuos kursus , kai tokia situacija logistikos srity g.gif doh.gif
Žmones su didele patirtim be darbo sedi menesiais, ir niekas nežino, kaip toliau bus...

Nebent pinigų neturit kur det: suma tai nemaža, o ir egzaminą išlaikyt kuo toliau tuo sunkiau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norala: 14 kovo 2015 - 15:36
QUOTE(norala @ 2015 03 14, 17:35)
Ko jus lekiat į tuos kursus , kai tokia situacija logistikos srity  g.gif  doh.gif
Žmones su didele patirtim be darbo sedi menesiais, ir niekas nežino, kaip toliau bus...

Nebent pinigų neturit kur det: suma tai nemaža, o ir egzaminą išlaikyt kuo toliau tuo sunkiau...

thumbup.gif . Tikrai norintys lankyti siuos kursus paskaityk si posta 10 kartu 4u.gif .
Atsakyti