Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Muitinės tarpininko pažymėjimas
Supermamų klubas > Socialinis gyvenimas > Nuo mokslo iki darbo > Kursai
Pages: 1, 2, 3
Obeta
sveiki 4u.gif

gal žinot kaip ir kur gauti muitinės tarpininko pažymėjimą?
Leksa
Pasiskambini i muitines depatramenta. Pasiklausi, kada organizuojami muitines tarpininku kursai. Uzsirasai i juos. Susimoki. Jei randi firma, kuri tave idarbins ir tai ji tave "siuncia" i kursus, tai bus pigiau. Vaziuoji i kursus. Pristatai apmokejimo kvita uz juos. Jei esi ne vilniete, telefonu is anksto uzsisakai ir bendrabuti (parai buvo 25 Lt).
Lankai kursus. Kursu pabaigoje uzsirasai datai, kada nori issilaikyti egzamina (yra daug datu pasirinkimui). Vaziuoji lankyti egzamina. Islaikai ji 3 metams (taip anksciau buvo, dabar nezinau). Ieskai darbo biggrin.gif

Jei domina dar ir patys kursai... neidomus, jei nesi buvus tarpininke, tai net nieko net ir nesuprasi. Bet duoda BEVEIK visa reikalinga informacija. Kad pasiruosti egzui, geriausia susirasti tarpininka, kuris si ta paaiskintu apie BD pildyma. Trunka nuo pat ryto iki velaus vakaro. Yra kavos pertraukeles, per kurias vaisinama kava, arbata ir sausainiais. Galiu dar pasakyti, kad realiai darbas ir tai, ka reiks rasyt per egza yra gan skirtingi dalykai. O ir dar viena idomybe. M.tarpininku egzaminai sunkesni uz egzaminus muitininkams verysad.gif

Jei dar kas domina, klausk.
Obeta
dėkui už info, jei dar ko prireiks būtinai kreipsiuos mirksiukas.gif
o gal dirbi tokį darbą? ir gal žinai kainą kursų, kad ir anksčiau kokia buvo? gal į AŽ apie tai.
ačiū
Ledi
priklauso nuo kategorijos, 1, 2 ir 3 yra ir kainos ivairios nuo 500lt iki 1000lt
Leksa
Gavau vienos forumietes paklausima apie siuos kursus i az, bet negaliu jai issiusti atsakymo (raso, kad jos dezute perpildyta), tai atrasau i cia.

Negaliu pasakyti ar verta meginti lankyti kursus. Jei yra firma, kuri idarbins, tai OK, bet jei ne... Kai asmuo islaiko egzamina ir gauna muitines tarpininko pazymejima, jis turi BUTINAI isidarbinti per 6 men., kitaip jo pazymejimas netenka galios. Tas pats nutiks, jei dirbsite tarpininke, neteksit darbo ir per 6 men. neisidarbinsite vel. Vel is pazymejimo liks tik popieriaus gabaliukas.
Apie egzaminus... Kai as laikiau egzamina, jis susidare is 2 daliu:
1. uzpildyti BD
2. atsakyti rastu i klausimus, paskui zodziu i komisijos klausimus.
Zadejo antra dali padaryti testa, bet ar dabar testas, ar klausimai, tai nezinau. Testas, aisku, butu lengviau. Pats egzaminas nera lengvas ir nusirasyti negalima.
Del darbo specifikos... Koks bus darbas, priklausys, kur isidarbinsit, ar pasienio kelio poste (dar tokiu yra), ar vidinej muitinej, ar muitines sandely.
Kai dirbau pasienio poste, man tikrai labai patiko. Patiko bendrauti su vairuotojais (kad ir ne su visais pavykdavo susikalbeti del kalbos, ar neblaivus pasitaikydavo), patiko tai, kad dirbome pamainomis (para dirbam, 3 laisva), patiko ir atlyginimas (gruodi ir sausi buvo mazesnis, bet jis priklause nuo uzpildytu dok).
As darbo netekau Lietuvai istojus i ES ir jo labai gailiu, bet... jei kas nors man dabar pasiulytu darba pvz. vidinej muitinej, as pagalvociau ar noreciau ten dirbti. Tas darbas tiesiog kitoks. Jis daug atsakingesnis ir sunkesnis. Kad ir del to, jog pasieny pildomas dazniausiai tranzitas, o vidinej importas. O jei blogai importa apskaiciuosit, gali tekt is savo kisenes pridet. O cia jau sumos ir tukstanciais gali gautis.

Nenoriu atkalbineti, spresti kiekviena turit pati.

P.S. tai ka aprasiau apie pazymejimo galiojima ir egzaminus, galiojo man dirbant muitines tarpininke. Imanoma, kad dabar ta tvarka pasikeitus, bet kad i gera, as labai nesitikeciau.

BabaJėga
As lankiau kursus 2007 metu pabaigoje, tai jeigu dabar nieks nepasikeite, tai muitines tarpininko atstovo pazymejimas galioja neribota laika ir nebutinai reikia per 6 men susirasti darba. Ir nera dabar jokiu kategoriju, kaip ankciau, kaina jei nepasikeite, tai uz kursus 1300lt, o egzaminas 300lt, egzaminas sunkus, pati islaikiau is antro karto, gal dar del to, kad nebuvau dirbusi tokio pabudzio darbo, todel buvau zalia. Dabar dirbu deklarantes darba ir to pazymejimo man nereikia, nes deklracijas pildau imones vardu. Pats darbas patinka tik, kad jo butu daugiau:)
Ugad
laba smile.gif ,

planuoju eiti kursus muitines tarpiniko, gal dirbat kazkas sitoje sferoje ir zinote situacija su darbais? ar yra ju pasiula? ar yra sansu isidarbinti tik baigus kursus ir neturint rekomendaciju, ar nereikalaujama visur patirtis? unsure.gif

aciu uz info rolleyes.gif
mamulytės
QUOTE(Ugad @ 2010 04 18, 19:41)
laba  smile.gif ,
planuoju eiti kursus muitines tarpiniko,  gal dirbat kazkas sitoje sferoje ir zinote situacija su darbais? ar yra ju pasiula? ar yra sansu isidarbinti tik baigus kursus ir neturint rekomendaciju, ar nereikalaujama visur patirtis?  unsure.gif

aciu uz info  rolleyes.gif
*

šita informacija ir mane labai domina, mačiau skelbimų dėl darbo yra, bet realiai jei neturi patirties ar darbdaviai priima į darbą?
Centime
QUOTE(mamulytės @ 2010 04 19, 11:16)
šita informacija ir mane labai domina, mačiau skelbimų dėl darbo yra, bet realiai jei neturi patirties ar darbdaviai priima į darbą?
*

domina irgi drinks_cheers.gif
Astra
QUOTE(Centime @ 2010 07 15, 14:59)
domina irgi  drinks_cheers.gif
*

Ir aš domiuosi, tuo labiau,kad vis pasirodo tokio pobūdžio skelbimų...Tik va,patirties reikalauja mažiausiai 2 metų... g.gif
mamulytės
man tai iš jų juokas ima, jei neikas nepriima į darbą tai iš kur gi bus ta patirtis?
Astra
QUOTE(mamulytės @ 2010 07 26, 06:55)
man tai iš jų juokas ima, jei neikas nepriima į darbą tai iš kur gi bus ta patirtis?
*

Ta va, užburtas ratas gaunasi g.gif
_sala_
QUOTE(cappella @ 2009 04 21, 13:19)
As lankiau kursus 2007 metu pabaigoje, tai jeigu dabar nieks nepasikeite, tai muitines tarpininko atstovo pazymejimas galioja neribota laika ir nebutinai reikia per 6 men susirasti darba. Ir nera dabar jokiu kategoriju, kaip ankciau, kaina jei nepasikeite, tai uz kursus 1300lt, o egzaminas 300lt, egzaminas sunkus, pati islaikiau is antro karto, gal dar del to, kad nebuvau dirbusi tokio pabudzio darbo, todel buvau zalia. Dabar dirbu deklarantes darba ir to pazymejimo man nereikia, nes deklracijas pildau imones vardu. Pats darbas patinka tik, kad jo butu daugiau:)
*

Kursai kainuoja 1030 lt. Egzaminas 300 lt. kursų baigmo pažymėjimas galioja 6 mėn. per kuriuos reikia išlaikyti egzaminą. Kai išlaikai egzaminą gautas muitinės tarpininko pažymėjimas galioja neribotą laiką.
mamulytės
kad jie be patirties vistiek nepriima verysad.gif
BabaJėga
na ir kaip gi sekasi su mokslais ir darbais? smile.gif
Linutee :)
Laba diena 4u.gif kiek matau numirus tema ax.gif sakykit, ar yra tokių mergaičių kurios mokytis planuoja eiti ar dirba šioje srityje? 4u.gif ax.gif
lely
smile.gif+2012 08 07, 14:47-->
QUOTE(Linutee smile.gif @ 2012 08 07, 14:47)
Laba diena 4u.gif kiek matau numirus tema ax.gif sakykit, ar yra tokių mergaičių kurios mokytis planuoja eiti ar dirba šioje srityje? 4u.gif  ax.gif
*

as susimasciau apie situos kursus, nes uztikau skelbimu kur reikia dabruotuju.. bet galvoju ar verta..
Linutee :)
QUOTE(lely @ 2012 08 08, 19:24)
as susimasciau apie situos kursus, nes uztikau skelbimu kur reikia dabruotuju.. bet galvoju ar verta..
*

jo, mane irgi kankina tokios pačios abejonės, nes kursai nemažai kainuoja, bet nusprendžiau rizikuoti, o gal ateityje pravers, ką ten gali žinot ax.gif
lely
smile.gif+2012 08 09, 07:46-->
QUOTE(Linutee smile.gif @ 2012 08 09, 07:46)
jo, mane irgi kankina tokios pačios abejonės, nes kursai nemažai kainuoja, bet nusprendžiau rizikuoti, o gal ateityje pravers, ką ten gali žinot ax.gif
*

as dar nusprendziau palaukti smile.gif
papasakok kaip seksis 4u.gif
cola
Linutee, i kuriuos eisi kursus? ziuriu greiciausiai organizuoja asociacija, tik pas juos brangiau.

va gaila neaisku kada bus kursai Muitines mokymo centre.
Saule26
QUOTE(cola @ 2012 08 25, 14:12)
Linutee, i kuriuos eisi kursus? ziuriu greiciausiai organizuoja asociacija, tik pas juos brangiau.

va gaila neaisku kada bus kursai Muitines mokymo centre.
*

Gal kas planuojat eiti mokytis tu kursu? Kazin kada jie prasides, dviese butu idomiau.
Ugad
QUOTE(Saule26 @ 2012 09 15, 09:55)
Gal kas planuojat eiti mokytis tu kursu? Kazin kada jie prasides, dviese butu idomiau.
*

Planuoju smile.gif bet mačiau, kad dabar renkama grupė nuo gruodžio 3 d., o as planuoju vasarį - kovą
DOMINUKE
Neapsimoka mokytis dabar muitines tarpininku,nes mano pussesere su vyru dirba si darba,ir sake praras darbus ,nes atleidziami tarpininkai,viskas bus kompiuterizuota. doh.gif
Indreeej*
planuoju ir as eiti mokytis:)
alwaysfree
sveiki,pasakykit prasau kada renkama artimiausia grupe,kur tai rasti? ar tikrai dabar tarpininkai liks be darbo, kaip yra parasei vienas asmuo?
saulėdebesy
ir mane domina kada bus renkama grupe ir kur apie tai galima pasiskaityti? suzinoti?
Indreeej*
www.cust.lt
Volsebnica
Sveikos smile.gif susigalvojau ir as pasimokinti tokiu kursu, gal kas nesenai mokinosi? zino kokia kaina?buciuau dekinga, geriau i AZ
*Selena*
QUOTE(lely @ 2012 08 08, 18:24)
*

ir as uzmaciau skelbimu, susimasciau, gal galima butu ir pabandyti. Bet kazkaipo nedrasu, kaip tokia didele idarbinimo tilimybe unsure.gif
Indreeej*
QUOTE(Volsebnica @ 2013 07 12, 13:58)
Sveikos smile.gif  susigalvojau ir as pasimokinti tokiu kursu, gal kas nesenai mokinosi? zino kokia kaina?buciuau dekinga, geriau i AZ
*

1400 IR EGZAMINAS +300LT
lauryte27
Sveiki ar reikalingas koks minimalus issilavinimas siems kursams ar bet kas gali eiti mokytis? smile.gif
Indreeej*
QUOTE(lauryte27 @ 2013 07 18, 16:53)
Sveiki ar reikalingas koks minimalus issilavinimas siems kursams ar bet kas gali eiti mokytis? smile.gif
*

Bet kas smile.gif tik,kad bus labai sunku smile.gif as su 20% "praktikos" viena kart laikiau jau egzamina,reikia 26 klausimus atsakyt teisingai,atsakiau tik i 21 teisingai.Dar pazymejimo neturiu, nes reikia islaikyt egzamina. laukiu antro karto. . . . doh.gif
Atmancik
Sveiki, skambinau as del tu kursu, viskas yra uzimta iki 2014 metu, klausiau ar kur kitur yra vykdomi panasus kursai, pasake kad yra, bet egzamina laikyti galima tik pas juos galima. Bet niekaip negaliu surasti kur tai, gal kas zino? kaip ir kur greiciau atlikti tuos mokymus? smile.gif
Sibile30
Muitines tarpininku kursus dar organizuoja: http://www.asista.lt/lmta/
claudet
Sakykit tik Vilniuje sie kursai, Klaipedoje nera?
AXeL00
QUOTE(claudet @ 2013 08 11, 19:21)
Sakykit tik Vilniuje sie kursai, Klaipedoje nera?
*

nesu 100% tikras, bet atrodo tik Vilniuje, grupeje buvo ne vienas klaipedietis, tai matyt seip sau nesigrustu iki Vilniaus
The_perfect_woman
Sveiki, ar yra kam pavyko iš pirmo karto išsilaikyti egzaminą? g.gif
AXeL00
QUOTE(_witch_ @ 2013 09 30, 13:37)
Sveiki, ar yra kam pavyko iš pirmo karto išsilaikyti egzaminą? g.gif
*

Taip, yra.
dzonis84
sveiki,baigus kursus kokios galimybes isidarbinti ? smile.gif kalbu apie vln miesta smile.gif
The_perfect_woman
QUOTE(dzonis84 @ 2013 10 26, 15:14)
sveiki,baigus kursus kokios galimybes isidarbinti ? smile.gif kalbu apie vln miesta smile.gif
*

tikrai didesnės nei baigus specialybes universitetuose, kurios yra populiarios smile.gif
dzonis84
QUOTE(_witch_ @ 2013 10 26, 17:07)
tikrai didesnės nei baigus specialybes universitetuose, kurios yra populiarios smile.gif
*

pagrysk biggrin.gif
Angeliukas22
sveiki, o kokie atlyginimai buna tarpininku?
The_perfect_woman
QUOTE(dzonis84 @ 2013 10 26, 21:03)
pagrysk biggrin.gif
*

pasidomėkit ir pamatysit wink.gif
Alexandra.R.
QUOTE(Angeliukas22 @ 2013 10 30, 15:47)
sveiki, o kokie atlyginimai buna tarpininku?
*

paprastai buna ne fiksuoti, o nuo darbo kruvio, t.y. tam tikras procentas nuo uzpildytu DB skaiciaus.
The_perfect_woman
QUOTE(Alexandra.R. @ 2013 10 31, 22:35)
paprastai buna ne fiksuoti, o nuo darbo kruvio, t.y. tam tikras procentas nuo uzpildytu DB skaiciaus.
*

tokį dalyką iš vis pirmą kart girdžiu bigsmile.gif gal čia tokiose įmonėse kur dar tik ieško klientų g.gif nes jeigu įmonė jau normaliai stovinti, manau yra fiksuoti atlyginimai blush2.gif
Alexandra.R.
QUOTE(_witch_ @ 2013 11 02, 09:25)
tokį dalyką iš vis pirmą kart girdžiu  bigsmile.gif gal čia tokiose įmonėse kur dar tik ieško klientų  g.gif  nes jeigu įmonė jau normaliai stovinti, manau yra fiksuoti atlyginimai  blush2.gif
*

tai gal cia vidinese muitinese ar muitines sandeliuose, bet pasienio postuose kur firmos dirba (mano pussesere dirba pasieny), tai sake visose firmose pas juos nefiksuotas atlygis, kad kiekvienas tarpininkas pats stengtusi kuo daugiau klijentu prisiviliot.
dzonis84
kas dirba sy darba,gal galit papasakoti kaip vyksta pats darbas? biggrin.gif ir nesukant vatos ir kiausu koks atlyginimas? biggrin.gif bent 1500 realu gaut? biggrin.gif
Alexandra.R.
QUOTE(dzonis84 @ 2013 11 21, 15:35)
kas dirba sy darba,gal galit papasakoti kaip vyksta pats darbas? biggrin.gif ir nesukant vatos ir kiausu koks atlyginimas? biggrin.gif bent 1500 realu gaut? biggrin.gif
*

darbo specifika priklauso nuo to KUR tarpininkas dirba, ar muitines sandely, ar terminale, ar vidinej muitinej, ar pasieny. Manau, kad lengviausia ir maziausia atsakomybes pasienyje, nes ten daugiausiai tranzitas forminamas.
Del algos. Mano pussesere dirba pasienyje, pas juos alga nuo iformintu BD kiekio. Gruodi ir sausi prasciausia, tai kiek daugiau nei minimali alga. Kitais menesiais ir netoli 4000 gauna (o gal sake virs 4000 g.gif ).
Edita1991
Sveiki. Planuoju artimiausiu metu pradet lankyt siuos kursus. Parasiau el. laiska i muitine del kursu pradzios, kol kas atsakymo nesulaukiau, ir dar radau saita per asociacija, ten viskas aiskiai isdestyta, artimiausi kursai 2014-01-27 iki 2014-02-11, moket 1400lt. Klausimas iskilo tik vienas ar registruotis? Nes gal kas zino, gal muitinei pigiau nei 1400lt? Aciu uz atsakyma. smile.gif
The_perfect_woman
QUOTE(Edita1991 @ 2013 12 20, 15:46)
Sveiki. Planuoju artimiausiu metu pradet lankyt siuos kursus. Parasiau el. laiska i muitine del kursu pradzios, kol kas atsakymo nesulaukiau, ir dar radau saita per asociacija, ten viskas aiskiai isdestyta, artimiausi kursai 2014-01-27 iki 2014-02-11, moket 1400lt. Klausimas iskilo tik vienas ar registruotis? Nes gal kas zino, gal muitinei pigiau nei 1400lt? Aciu uz atsakyma.  smile.gif
*

valstybinėj pigiau ant kelių šimtų, bet aš dar eilės nuo rugsėjo mėn nepriėjau lotuliukas.gif
todėl pasirinkau asociaciją ir jau senokai turiu pažymėjimą thumbup.gif jie kursus rengia dažnai, tačiau turit registruotis, susimokėti ir gausite medžiagą pasiruošti mirksiukas.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.