Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė

Sveikos, merginos. Jūsų tema nuostabi - tokių vertingų patarimų radau, ir kalbate iš patirties, o ne teoriškai kaip dažnai daro gydytojai. ėmiausi jūsų išmintį taikyt praktikoje, tik vat alaus sunku atsisakyt ir cukraus... Mano situacija įdomi - turiu ir aš pasikartojančią pienligę, nelabai baisią, bet nemalonią. labiausiai gal buvo padėjęs gydymas, kai ištyrė, kuriai medžiagai jautrus tas mano grybas. tada gėrėme vaistus abudu su vyru, rimtą poros sav kompleksinį kursą. kurį laiką tikrai buvo geriau, bet paskui nėštumas, gimdymas, žindymas vėl viską išderino. sukdavausi su lomexin 600 žvakute.

dabar gi turėjau visokių stresų ir buvau tikra, kad pienligė atsinaujino. kreipiausi į medicinos diagnostikos centrą, nes lomexin nebepadėjo. gydytoja irgi buvo tikra, kad tai candida, paskyrė tų pačių nusibodusių diflucan ir gyno pevaryl. Sunaudojau viską. ale šiandien skambinu dėl tyrimo - sako, grybelis nerastas g.gif sakau, ar galėjo būti, kad jis buvo, bet nerastas, sako - galėjo. kažką ten man aiškino, kad tas grybas gal nebuvo taip giliai nuėjęs užtat ir nerado. keista. beje, taip man jau nebe pirmą sykį. sako, gal jums tiesiog disbakteriozė...

beje, labai žaviuosi jūsų partneriais, kurie taip nuolankiai ir supratingai grybą pakenčia. turėjau atvejį, kai mane dėl pienligės netgi paliko... tuometiniam parneriui tai buvo nemalonu, asocijuodavosi su venerinėm ligom. tad vertinkite saviškius 4u.gif
Atsakyti
Pradėjau eksperimentą - nuo šiandien jokio cukraus ir mielinių gaminių. Įdomu kada laukti rezultatų g.gif Jau jaučiu, kaip silpna ir galvą maudena....

O va man dėl vyrų įdomu pasidarė. Maniškis jau labai seniai gydėsi kartu. Jei aš taip stebuklingai, natūraliai išsigydyčiau pakeitus mitybos principus, o vyras nesigydytų, tai jis mane vis per naujo užkrėtinėtų? g.gif Mažu jam kokią tabletikę nupirkt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Judditta @ 2011 06 14, 02:46)
Sveikos. norėjau psidomėti, ar niežulys ir gausesnės išskyros būtinai reiškia pienligę... Prieš keturias dienas baigėsi mmm, kurių metu tik naktimis nenaudojau tamponų. kadangi toks geras oras, dažnai buvau prie ežero, maudžiausi ir, pripažįstu, nekeičiau tamponų kaskart lipdama iš vandens... Baigusis mmm, atsirado niežėjimas, gausesnės išskyros, bet jie nėra labai dideli. Tik keletą kartų niežėjimas pasidarė didesnis, tai apsiprausiau vandeniu,ir pagerėjo. Ar gali būti, kad tiesiog su tamponais sugadinau mikroflorą? Ar tikėtiniausia, kad čia jau pienligė?


Na bent jau is savo praktikos, kiek galiu pasakyti, tai tamponai priesas numeris vienas...o jei dar su vienu pabusi ilgiau negu kelias valandas tai po keliu dienu lauk nemaloniu sveciu.. Negaliu pasakyti kad mane labai kankina baisiai, simptomai visada labai silpni, nei kvapo nei niezejimo, tik isskyru pagausejimas... Lygiai taip pat va prisidirbau ir as pries kelias dienas...sveika svari, prasidejo mmm, i gamta, zinoma iskart o.b. Ir va jau siryt matau rezultata.. Turiu receptuka, tai ryt begu i vaistine, tikiuosi dar nespes labai uzsikabint, bet siaip tai kankyne ta pienlige
Papildyta:
O vyras tai tolerantiskai visa tai priema, kai nera dar pas mane katastrofos... Bet jei ka, tai vyrams tinka tos pacios geriamosios tabletes kaip ir jums, as tai asmeniskai rekomenduociau abiems isgert, vyrui kad ir profilaktiskai, nors is ginekologu girdziu daug skirtingu nuomoniu del to.. Vis tiek po sexo kad ir nusiprausia vyras, gali likti kokia bakteryte, kurios jis net nejaus, o prie musu sekanti karta prilips iskart
Atsakyti
Sveikos,

Norėčiau Jūsų paklausti ar galėtų būti pienligė ar prisigalvojau tik...


jau ilgą laiką po šlapinimosi jaučiu diskomfortą, nemalonus jausmas tarsi ne pilnai nusišlapinus, dar kažkiek nestipriai skauda.
Taip pat pastebėjau baltas skystokas išskyras, bet jų nėra labai gausiai ir jos ne visada būna.
Neniežti.
Atsakyti
promile, man tai panašiau į šlapimo pūslės uždegimą.
Atsakyti
Laba diena 4u.gif Pakliuvau i sita beda pirma karta verysad.gif Is pradziu nesupratau kas cia per dalykas ir toliau kirtau sau saldainius, nes esu didele ju maniake blush2.gif Su ginekologais is vis nieko bendro neturiu, nes kazkaip ju nereikejo pagalbos, tai ir nesiverziau..maniau praeis. Bet visas mano optimizmas dingo verysad.gif Pradejau nete narsyti ir viska issiaiskinau. Maniau isprotesiu verysad.gif Prisiskaiciau visokiu liaudies metodu ir emiausi darbo. Is pradziu su cesnaku..laikiau ji gal visa para, tai gal kazkiek ir padejo. Ploviau juoda arbata ir dar nusipirkau Lomexino, tai po nakties su viena zvakute jau kaip ir geriau. Nenoriu per daug dziugauti, nes tiek prisiskaicius merginu nuogastavimu, kad po savaites vel atsinaujina verysad.gif Visiskai atsisakiau saldumynu, geriu dvi stiklines kefyro i diena, ziuresim kaip man cia pavyks sita gryba pribaigti. Ketinu dar su kefyru ten ta vieta praplauti. Labai viliuosi, kad issigydisiu, nes kitu atveju nezinau ka reikes daryti. Net gyvent nesinori verysad.gif
Atsakyti
sunday, ačiū 4u.gif Manau, kad taip ir turėtų būti, koks nors lėtinis cistitas.

Užsiregistruosiu ir pas ginekologę, nemanau kad pakenks.
Atsakyti
Ir mane,bent jau as manau, uzpuole sitas geris. Idomiausia kad as turejau pienlige jau labai seniai,dar nescia budama. Kai dukrai suejo metukai, uzvelavo mmm,issigandau kad busiu pastojusi,su vyru baisiai nesutariau, ir nusprendziau jeigu ne,tai desiuos spirale. Taigi isidejau ja ir gyvenau su ja ilgai,9 metus (tik nesibarkit,zinau ,kad blogai,bet yra kaip yra) ir dabar va pries savaite issiemiau.Idomiausia ,kad kol buvau su spirale absoliuciai jokiu bedu nebuvo,o gavosi taip kad vos tik ja isemus ir prasidejo.Gydytyojui pasakiau,kad seniai nesitikrinus ir bijau kad nebutu priaugusi ir t.t.,bet jis isimdamas pasake kad viskas labai grazu,sveika.Taigi parlekiau namo visa laiminga,persioviau kelnaites,stringus ir islekiau i darba.Buvo silta diena sakyciau viskas buvo suprakaitave,gal net trupuciuka,labai labai trupuciuka pagrauze man kelnaites ir ka gi rytojaus ryte atsikelus jau jauciu kad situacija negereja,o tik blogeja. Jau ir niezulys prasidejo,ta diena dar istempiau,o dar sekancia jau isvis baisu.Ir niezulys ir perstejimas,bet isskyru jokiu. Nuejau i vaistine nusipirkau geriama tablete ,ji kaip man sake yra 7 dienoms. Taigi isgerus kaip ir apmazejo niezulys,taciau perstejimas yra,sutinimas yra. Jau nebezinau ka ir daryt dar.Nejaugi dar viena tablete gert,o gal nieko nedaryt jau,gal praeis. Tik va man idomu kaip cia galejo prasidet iskart po spirales isemimo.Ar galejo uzsikrest kazkaip per ta isemima,ar cia tiesiog sutapimas. Labai nenoriu vel ten eiti,tuo labiau kad gyvenu uk,tai ir paaiskint tinkamai nemokesiu kas cia man yra. Ir dar ,skaiciau klausima,bet neradau atsakymo ,ar trukdo sita pienlige pastojimui?
Atsakyti
manyčiau, kad spiralės išėmimas susijęs su atsiradusia pienlige tik taip, kad ją išėmus pasikeitė hormonų pusiausvyra, o tai viena iš daugybės priežasčių pienligei atsirasti. Turbūt žinote, kad jokių stringų, aptemtų kelnių nerekomenduoja nešioti.
Atsakyti
Sveikos merginos ! 4u.gif
Prisijungsiu ir as i jusu bureli,jei priimsite 4u.gif
Su sia problema jau gyvenu 2.5 metu... ir kiekviena menesi po menesiu joms pasibaigusus,po keletos dienu prasideda pienlige..Paskutiniu metu netgi su kraujo priemaisom budavo.Taigi keiciau ne viena Ginekologa,tik visi tesugebedavo israsyti vaistu,zvakuciu,tepalu...kurie man visiskai nepadejo,vartojau vaistus ar ne vistiek pienlige kozna menesi...Taigi susiradau dar viena ginekologa nauja kuri rekomendavo.Na ka...iskart istrauke spirale (turiu varine) pasake,kad ji kazkaip neleidzia gleivinej normaliai vystitis ar kazkaip pan,nepamenu doh.gif bet palei ji tai spirale atgyvena ir t.t zodziu sako laiku atejai pas tave kaklelis jau visas uzdegiminis,ir uzdegimas kyla link gimdos,nera kitos iseities reikia traukti lauk.Tai ka man israse tantum rosa ir viskas kiekviena vakara plautis,o vyrui nystatin vaistu.O myletis gera pusmeti tik su prezervatyvais...paziuresim ar pades... unsure.gif
Atsakyti
Aš visad bijau girtis,bet tfu tfu tfu,jau kokie 4 mėnesiai,kaip gyvenu be jokių nemalonių pojūčių anam gale! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Magnifique @ 2011 07 03, 21:07)
Aš visad bijau girtis,bet tfu tfu tfu,jau kokie 4 mėnesiai,kaip gyvenu be jokių nemalonių pojūčių anam gale! biggrin.gif

Nagi nagi kas padejo ? prasome pasidalinti 4u.gif
Atsakyti