Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė

Sveikos merginos,
nezinau ar savo problemele vadinti pienlige, gal padesit issiaiskinti... Anksciau tokiu nemaloniu pojuciu turejau ir gydziausi. Ginekologai pasako, kad grybas arba infekcija. tai taip tiksliai ir nezinau kas tai.
Dabar esu nescia 4 men, ir vel pagausejo isskyru. Po lyt. santykiu jauciu nedideli perstejima. Ir keisciausia, kad ir vyrui persti... Gal zinot ar tai budinga pienligei, ar tai kazkas kitas? pas gydytoja tik po poros savaiciu, ir beja ne LT, tai net nezinau, kaip reikes issiaiskinti, kai nezinau, kaip tie visi terminai angliskai... g.gif
Atsakyti
QUOTE(lauryte27 @ 2011 09 27, 10:54)
Sveikos smile.gif Nustojau maitinti savo mazyle ir vel pradejau gert kontraceptines,tai po pirmos pakuotes mane uzpuole pienlige.
Kol maitinau dukryte beveik metus jos nebuvo.Tai dabar nezinau ar ji atsirado del to kad nustojau maitint,ar kad pradejau vartot kontraceptines tabletes,o gal cia tik siaip sutapimas g.gif Gal kuriai taip buvo ir zino priezasti? doh.gif


Kiek prisiskaičiau, pienligę įtakoja hormoniniai pakitimai, tik velniai žino kokie. Nežinau, kaip maitinimas keičia hormoninį foną, tikriausiai keičia. O KT garantuotai, ir ne vienai vartojančiai yra pridariusios tokių problemų. Kadangi maitinimo procesą pareguliuot gali ne per daugiausiai (nemaitinsi gi vaiko iki jo pilnametystės lotuliukas.gif ), aš bandyčiau atsisakyt KT, kaip pagrindinės įtariamos priežasties.

Papildyta:
QUOTE(sigiote @ 2011 09 27, 14:52)
Sveikos merginos,
nezinau ar savo problemele vadinti pienlige, gal padesit issiaiskinti... Anksciau tokiu nemaloniu pojuciu turejau ir gydziausi. Ginekologai pasako, kad grybas arba infekcija. tai taip tiksliai ir nezinau kas tai.
Dabar esu nescia 4 men, ir vel pagausejo isskyru. Po lyt. santykiu jauciu nedideli perstejima. Ir  keisciausia, kad ir vyrui persti... Gal zinot ar tai budinga pienligei, ar tai kazkas kitas? pas gydytoja tik po poros savaiciu, ir beja ne LT, tai net nezinau, kaip reikes issiaiskinti, kai nezinau, kaip tie visi  terminai angliskai... g.gif


Panašu į pienligę (o gal bakterinę vaginozę), ja gali sirgti ir vyrai. Tada gydys abu. Nėštumas dažnai suaktyvina šią ligą. Bet tikrai pasakys tik gydytojas. Pasižiūrėkit žodyne reikalingus žodžius iš anksto, kaip nors išaiškinsit.
Atsakyti
QUOTE(sigiote @ 2011 09 27, 15:52)
Sveikos merginos,
nezinau ar savo problemele vadinti pienlige, gal padesit issiaiskinti... Anksciau tokiu nemaloniu pojuciu turejau ir gydziausi. Ginekologai pasako, kad grybas arba infekcija. tai taip tiksliai ir nezinau kas tai.
Dabar esu nescia 4 men, ir vel pagausejo isskyru. Po lyt. santykiu jauciu nedideli perstejima. Ir  keisciausia, kad ir vyrui persti... Gal zinot ar tai budinga pienligei, ar tai kazkas kitas? pas gydytoja tik po poros savaiciu, ir beja ne LT, tai net nezinau, kaip reikes issiaiskinti, kai nezinau, kaip tie visi  terminai angliskai... g.gif



Angliskai pienlige - thrush.
Bet gydytojai nekvaili, pasakysit: Candidiasis/Candida ir tikrai supras.
Jeigu niezti - itching. Jeigu degina - burning. Jeigu isskyros baltos kaip varske - white curd-like vaginal discharge.

O be to, apziures ir pats matys, kas ten yra. Israsys vaistu, o recepta jau vaistininke skaitys biggrin.gif Tik nepamirskit pasakyti, kad ir vyras simptomus jaucia - israsys papildomai tabletka arba tepaliuko 4u.gif

Man karta uzteko suveblenti 'balta, niezti, ten, moterims' ir mane suprato lotuliukas.gif Nu bet cia ne anglu kalba teko bendraut mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Steffany: 30 rugsėjo 2011 - 21:44
Aciu, bandysim aiskintis smile.gif
Atsakyti
kas blogiausia gali nutikti kasdien prasiplaunant makštį vandeniu?

niekaip man ta pienligė nedingsta. pas mane tik nemalonaus kvapo baltos išskyros, bet ne varškės, o skystesnės. nu aš negaliu su tokiom būt, kai tik pajaučiu, kad biški ne taip, iškart einu prasiplaut, ira tada porai dienų nėr tiek išskyrų, bet kvapas vistiek nepatinka. na, tiesą sakant niekad gyvenime jis man nepatiko, kaip ir vyriški lytiniai kvapai, kad ir nusiprausus. gal esu per jautri kvapams? nors sako, kad moterų išskyros neturi turėt kvapo. o aš tikrai jaučiu pas save, ir man nepatinka jis.

kai panaudoju gerasias bakterijas bent 3 dienas, tada tom dienom pagerėja, netgi kvapas kitoks pasidaro. bet tik nustojus naudot, vėl tas pats.

pas gydytojus neprisiruošiu nueit blush2.gif kai nieko neskauda, tai kažkaip proto mažai, kad prisiregistruot.. beto, netikiu, kad padės.

geriu KT. nors ir prieš KT buvo panašiai, tik neturėjau lytinių santykių, tai ne taip pergyvendavau, ir ne tiek ten lįsdavau, o dabar prieš kiekvieną lyt aktą nueinu į vonią. kartais būna, kad 3-4d iš eilės, bet šiaip per savaitę 2kart tai mažiausiai visad. greitu metu apsigyvensiu su MB, tai kas bus? kasdien teks sad.gif kad ir neplanuosiu tą naktį seksiuko, bet juk visad turiu būt pasiruošus tam..

dėl to galvoju, ką dar blogesnio galiu prisidirbti su tokiu dažnu plovimu..?
Atsakyti
QUOTE(lietaus šypsena @ 2011 10 02, 15:33)
kas blogiausia gali nutikti kasdien prasiplaunant makštį vandeniu?

niekaip man ta pienligė nedingsta. pas mane tik nemalonaus kvapo baltos išskyros, bet ne varškės, o skystesnės. nu aš negaliu su tokiom būt, kai tik pajaučiu, kad biški ne taip, iškart einu prasiplaut, ira tada porai dienų nėr tiek išskyrų, bet kvapas vistiek nepatinka. na, tiesą sakant niekad gyvenime jis man nepatiko, kaip ir vyriški lytiniai kvapai, kad ir nusiprausus. gal esu per jautri kvapams? nors sako, kad moterų išskyros neturi turėt kvapo. o aš tikrai jaučiu pas save, ir man nepatinka jis.

kai panaudoju gerasias bakterijas bent 3 dienas, tada tom dienom pagerėja, netgi kvapas kitoks pasidaro. bet tik nustojus naudot, vėl tas pats.

pas gydytojus neprisiruošiu nueit  blush2.gif  kai nieko neskauda, tai kažkaip proto mažai, kad prisiregistruot.. beto, netikiu, kad padės.

geriu KT. nors ir prieš KT buvo panašiai, tik neturėjau lytinių santykių, tai ne taip pergyvendavau, ir ne tiek ten lįsdavau, o dabar prieš kiekvieną lyt aktą nueinu į vonią. kartais būna, kad 3-4d iš eilės, bet šiaip per savaitę 2kart tai mažiausiai visad. greitu metu apsigyvensiu su MB, tai kas bus? kasdien teks sad.gif kad ir neplanuosiu tą naktį seksiuko, bet juk visad turiu būt pasiruošus tam..

dėl to galvoju, ką dar blogesnio galiu prisidirbti su tokiu dažnu plovimu..?
dažnai plaunant išderini mikroflorą,pakinta pH,išplauni gerąsias bakterijas,kurių kai trūksta-atsiranda nemalonūs pojūčiai,kabinasi grybeliai,infekcijos ir tt.
Atsakyti
QUOTE(Magnifique @ 2011 10 02, 16:25)
dažnai plaunant išderini mikroflorą,pakinta pH,išplauni gerąsias bakterijas,kurių kai trūksta-atsiranda nemalonūs pojūčiai,kabinasi grybeliai,infekcijos ir tt.

Bet jeigu jau yra ta pienligė, tai dar blogiau pasidaryt į
įmanoma ar ne? Jei taip, tai ką?
Atsakyti
QUOTE(lietaus šypsena @ 2011 10 02, 16:02)
Bet jeigu jau yra ta pienligė, tai dar blogiau pasidaryt į
įmanoma ar ne? Jei taip, tai ką?


Chronišką pienligę, kai kankina išskyros plius perštėjimas, plius niežėjimas, kai nusidraskai iki kraujo, plius nemalonūs pojūčiai pasimylėjimo metu, apkartinantys malonumą. Ir tai nesibaigia mėnesiais ir metais. Taip kad nerekomenduoju, labai gyvent trukdo.

Iš aprašymo man panašiau į bakterinę vaginozę. Siūlau nueiti pas gydytoją, patikrins, ar nėra grybelio. Gal duos kokių išmintingų patarimų, kokiu ritmu panaudoti pieno rūgšties bakterijas ar ką nors, kas sudarytų palankią terpę gerosioms bakterijoms. Su plovimais (čia ne išorės, o makšties vidaus, teisingai supratau?) yra reali grėsmė prisidaryt problemų, gerokai didesnių, nei kvapelis. O gal jis visai natūralus? Ir MB gal patinka?
Atsakyti
QUOTE(Senmergiukas @ 2011 10 02, 20:20)
Chronišką pienligę, kai kankina išskyros plius perštėjimas, plius niežėjimas, kai nusidraskai iki kraujo, plius nemalonūs pojūčiai pasimylėjimo metu, apkartinantys malonumą. Ir tai nesibaigia mėnesiais ir metais. Taip kad nerekomenduoju, labai gyvent trukdo.

Iš aprašymo man panašiau į bakterinę vaginozę. Siūlau nueiti pas gydytoją, patikrins, ar nėra grybelio. Gal duos kokių išmintingų patarimų, kokiu ritmu panaudoti pieno rūgšties bakterijas ar ką nors, kas sudarytų palankią terpę gerosioms bakterijoms. Su plovimais (čia ne išorės, o makšties vidaus, teisingai supratau?) yra reali grėsmė prisidaryt problemų, gerokai didesnių, nei kvapelis. O gal jis visai natūralus? Ir MB gal patinka?

MB nesiskundzia. Bet man nepatinka.
Taip, is vidaus prasiplaunu. Taip darau jau beveik metus.
As gal per daug pesimistiskai ziuriu i tai, bet man sunku patiket, kad galetu kas pasikeist. Ypac paskaicius, kaip daugumai atsinaujina..
Aisku, butu gerai paziuret, kas uzaugtu is tepinelio..
Atsakyti
Sveikos mamytės,

Prieš kelis mėnesius apsilankiau pas ginekologą su bėdele, ciklo viduryje buvo kraujingų išskyrų. Gydytojui atlikus tyrimus paaiškėjo, jog turiu grybelį (tikslaus pavadinimo nepasakė) ir paskyrė vaistus. Po vaistu vartojimo turėjau lytinių santykių, tačiau naudojomės prezervatyvais, atėjus laikui pasitikrinti vėl (savaitė po vaistų vartojimo) paaiškėjo, jog vienos rūšies grybelio beveik nebėra, tačiau labai daug kito. Buvo skirti antibiotikai polygynax (6d kursas) kasvakarą taip pat pasitepdavau Multi - Gyn mikroflorą atstatančiu lubrikantu, kartais netgi su lašeliu arbatmedžio aliejaus. Šiandien vėl apsilankius pas ginekologą išgirdau, jog nepavyko pagyti, makštyje yra išskyrų, gydytojas nusprendė, jog infekcija pernešama nuo partnerio ir liepė sekantį kartą ateiti kartu su juo. Esmė tame, jog antibiotikų vartojimo metu ir visą laiką nuo tol iki apžiūros neturėjau lytinių santykių. Kaip manote, kodėl nepavyksta atsikratyti šios infekcijos, gal kuri esate susidūrusi su panašia situacija? Matau, jog gydytojas netiki tuo ir teigia, jog po antibiotikų vartojimo negalėjo likti jokių grybelio pažymių. Esu 19 metų ir pirmą kartą užpuolė ginekologinės bėdos, labai nerimauju. Ačiū jums už atsakymus
Atsakyti
QUOTE(Simona313 @ 2011 10 05, 22:41)
Sveikos mamytės,

Prieš kelis mėnesius apsilankiau pas ginekologą su bėdele, ciklo viduryje buvo kraujingų išskyrų. Gydytojui atlikus tyrimus paaiškėjo, jog turiu grybelį (tikslaus pavadinimo nepasakė) ir paskyrė vaistus. Po vaistu vartojimo turėjau lytinių santykių, tačiau naudojomės prezervatyvais, atėjus laikui pasitikrinti vėl (savaitė po vaistų vartojimo) paaiškėjo, jog vienos rūšies grybelio beveik nebėra, tačiau labai daug kito. Buvo skirti antibiotikai polygynax (6d kursas) kasvakarą taip pat pasitepdavau Multi - Gyn mikroflorą atstatančiu lubrikantu, kartais netgi su lašeliu arbatmedžio aliejaus. Šiandien vėl apsilankius pas ginekologą išgirdau, jog nepavyko pagyti, makštyje yra išskyrų, gydytojas nusprendė, jog infekcija pernešama nuo partnerio ir liepė sekantį kartą ateiti kartu su juo. Esmė tame, jog antibiotikų vartojimo metu ir visą laiką nuo tol iki apžiūros neturėjau lytinių santykių. Kaip manote, kodėl nepavyksta atsikratyti šios infekcijos, gal kuri esate susidūrusi su panašia situacija? Matau, jog gydytojas netiki tuo ir teigia, jog po antibiotikų vartojimo negalėjo likti jokių grybelio pažymių. Esu 19 metų ir pirmą kartą užpuolė ginekologinės bėdos, labai nerimauju. Ačiū jums už atsakymus


Žiūrėk temoje "Pienligė". Ten apie tai.
Atsakyti
Simptomai neatitinka pienliges, nera nei varskiniu isskyru, nei kvapo, nei niezejimo, o ir kraujingas tepliojimas pasitaike ta vieninteli syki. Jauciuosi labai gerai, tik antibiotiku vartojimo metu jauciau niezejima, gal tai kitos rusies grybelis?
Atsakyti