Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Pienligė
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Šeimos ir moters sveikata > Ligos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Senmergiukas
QUOTE(Steffany @ 2011 10 14, 18:44)
Mane jau.. persiprasau uz....

Kas nors pasidalinkit patirtimi.

Meciau KT [paskutine tablete isgeriau mazdaug pries 20 dienu], tai dar vienas pilnas ciklas nepraejo. Meciau nes galvoju, kad butent del ju prikibo pienlige.

Iki ovuliacijos [as, tiesa sakant, tundra, nelabai zinau ar pirma menesi po KT metimo tai galima vadinti ovuliacija, bet zodziu 13-14 ciklo diena] viskas buvo gerai. Per ta ovuliacija pasirode isskyru [kaip ir normalu], jos tokios tasios ir balksvos [bet, kita vertus, jos man visada balksvos-visa gyvenima]. Isskyros tesiasi jau visa savaite. Ju, tiesa, tikrai nedaug, kvapo, niezejimo, perstejimo ir kitu dalyku nesukelia. Bet jos tokios lyg ir tasios, bet lyg ir tirstokos. Bet gal ir nereikia tiketis is karto stebuklingo pagerejimo po KT metimo - reikia palauksi kol organizmas susinormalizuos? Ar kvailai mastau?  ax.gif

Siandien jau atsibodus viskam - prasiploviau su kalio permanganato tirpalu [tik isore, i vidu nelinkusi as listi]. Tai dabar kazkoks ne itin malonus jausmas viduje  doh.gif Sakykit, ar gali buti nuo kalio permanganato tas toks nemalonus jausmelis? Nebezinau einant miegot pasidaryt vonele ar geriau nereikia.

Nezinau ka ir galvoti  rolleyes.gif  Esu ne Lietuvoje ir mano sveikatos draudimas nedengia grybeliniu susirgimu gydymu [kas per iskrypelizmas, na bet cia kita tema], mediku paslaugos brangios, tad kol kaip ir nieko nejauciu ir net nezinau ar turiu beda - pas juos eiti ne nenoriu. Nors tos isskyros mane vis tiek nervuoja  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Galvoju, jeigu nepraeis nusipirkti zvakuciu/antigrybeline piliule+po to profilaktikai jogurto kokiu tableciu pagert/vietiskai pavartot. Brukstelkit, kas netingit, kas jums padejo, as pagal veikliasias medziaga pameginsiu atsirinkti ka cia vaistinej nusipirkti. Nes vaistininkes nekalba mano kalba, as per mazai kalbu ju kalba, tai man geriau su pavadinimais uzrasytais ten nueiti  cool.gif
*

Gydytoja rekomendavo Macmiror complex ovules, jos veikia ir grybelį, ir bakterijas, neišnaikina gerųjų bakterijų. Man veikė gerai kelis kartus, po to sualergizavo. Dabar naudoju purškalą Octenisept.

Vonelės prieš miegą aš nesidaryčiau, nors ta amžina baimė, kuo pakenksi, kuo padėsi mane vis užpjauna kiekvieną kartą.
Steffany
QUOTE(Senmergiukas @ 2011 10 14, 19:54)
Gydytoja rekomendavo Macmiror complex ovules, jos veikia ir grybelį, ir bakterijas, neišnaikina gerųjų bakterijų. Man veikė gerai kelis kartus, po to sualergizavo. Dabar naudoju purškalą Octenisept.

Vonelės prieš miegą aš nesidaryčiau, nors ta amžina baimė, kuo pakenksi, kuo padėsi mane vis užpjauna kiekvieną kartą.
*

Macmiror.. Aciu labai 4u.gif 4u.gif

As kartais pagalvoju, ar nebus pas mane 'psichologine pienlige'. Nes kartais tikrai atrodo, kad issigalvoju doh.gif Kita vertus isskyros tai jau faktas. Ai, nezinau. Reik kazka daryt.

O tave vis dar kankina? unsure.gif unsure.gif
Senmergiukas
QUOTE(Steffany @ 2011 10 14, 19:00)
Macmiror.. Aciu labai  4u.gif  4u.gif

As kartais pagalvoju, ar nebus pas mane 'psichologine pienlige'. Nes kartais tikrai atrodo, kad issigalvoju  doh.gif  Kita vertus isskyros tai jau faktas. Ai, nezinau. Reik kazka daryt.

O tave vis dar kankina?  unsure.gif  unsure.gif
*

Ai, net rašyt nesinori. Kokia nauda iš verkšlenimo. Kai praeis šitas paūmėjimo-palengvėjimo ne iki galo-paūmėjimo-pradėjimo lengvėti ruožas, kuris jau pusantro mėnesio tęsiasi, parašysiu, jei kokį kitoms naudingą dėsningumą atseksiu.

O po KT tai tikriausiai reikia palaukti daugiau, negu mėnesį, kol viskas į savo vėžes sugrįš. Sėkmės.
Steffany
QUOTE(Senmergiukas @ 2011 10 15, 11:25)
Ai, net rašyt nesinori. Kokia nauda iš verkšlenimo. Kai praeis šitas paūmėjimo-palengvėjimo ne iki galo-paūmėjimo-pradėjimo lengvėti ruožas, kuris jau  pusantro mėnesio tęsiasi, parašysiu, jei kokį kitoms naudingą dėsningumą atseksiu.

O po KT tai tikriausiai reikia palaukti daugiau, negu mėnesį, kol viskas į savo vėžes sugrįš. Sėkmės.
*

Kuo nuoširdžiausiai tikiuosi - kad atrasit savo išgyjimo būdą! 4u.gif

Aš šiandien pusdienį užsiiminėjau `paieškomis` po visą internetą prisilaksčiau.

Ta proga ir atmintis atsigaivino, kai pirmą kartą buvo užpuolusi šita zaraza ir kaip mane išgydė:
Buvo paimtas man pasėlis, užaugintas, pasirodo pienligę man sukėlė žarnyno lazdelės [ar kaip ten tas biesas besivadina]. Išrašė vieną Mycomax 150 mg išgerti, Lomexin 600mg vieną ir po to Macmiror Complex 8 vnt. suvartoti kasdien po vieną.
Tiesa po gydymo man viskas sukilo, suūmėjo, tai prakeikiau savo ginekologą blush2.gif bet praėjo kelios dienos ir viskas nurimo. Pamiršusi buvau kas yra pienligė daugiau nei tris metus. Tai teko atsiprašyti gydytojo galvoje. Kuo toliau tuo labiau galvoju, koks iš tikro geras ir rūpestingas buvo, nes dėl klamidijų tikrinino, nes ir ta zaraza gali pienligę sukelti.
Gal kam padės unsure.gif

Naujų vaistų, šitoje temoje dar nepaminėtų, taip ir neatradau. O jeigu atradau, tai tuomet veikliosios medžiagos vis tiek tos pačios. Tai čia jau nieko naujo deja ir nebeišrasiu. Ai, beje, vienos merginos pasisakyme radau, jog jai praėjo pienligė pavartojus KadeFungin3 tepalą ir žvakutes ir nebesikartojo. Kiek užmačiau tai sudėtis - clotrimazolis ir parduoda lyg tik Vokietijoje, bet jeigu jau išbandyta viskas.. maža kas.. Gal tikrai daro stebuklus?

Ai ne, meluoju, čia kur gyvenu radau vaistų, kurie, kaip jie rašo yra nuo pienligės`, sudėtyje pagrindas: terbinafinas arba itraconazolis. Neįsivaizduoju ar kažko panašaus yra LT, bet pamėginti paieškoti gal galima.

Pati kuo toliau skaitau tuo labiau suvokiu, kad ieškau sėdimojoj sliekų atsiprašant. Nes man neperšti, neniežti, išskyrų nedaug ir jos, pagal aprašymus, bent jau angliškuose puslapiuose nurodomos kaip normalios, tai nusprendžiau tų sliekų nebeieškot, kalio permanganato nebenaudot, išvis nieko nedaryt, sulaukt savo dienų ir žiūrėt kas toliau. Jeigu tas toks sausumo jausmas jausis, mėginsiu ieškoti profilaktinių pieno bakterijų žvakučių ir pavartoti. Blogiau nebus. Ir visgi išskyrų šį ciklą tikrai mažiau, tai turbūt ramia sąžine dėl savo bėdų galiu kaltinti KT doh.gif Kad jas kur...

Jeigu dar ką atrasiu - parašysiu thumbup.gif
kaisa
QUOTE(Steffany @ 2011 10 15, 20:15)
Pati kuo toliau skaitau tuo labiau suvokiu, kad ieškau sėdimojoj sliekų atsiprašant. Nes man neperšti, neniežti, išskyrų nedaug ir jos, pagal aprašymus

tai laiminga dar esi smile.gif nu juokas pro ašaras.
Aš susigyvenau su savo pienlige, pavalgau saldumynų, pavartojų alkoholio ir baudžia ji mane tada...ramu buvo tik neštumo ir maitinimo periodu, tikėjausi nebegrįš, bet veltui. Man niežėjimą kažkiek nuima taukmedžio sviestas 4u.gif
Steffany
QUOTE(calykusu @ 2011 10 15, 22:03)
tai laiminga dar esi smile.gif  nu juokas pro ašaras.
Aš susigyvenau su savo pienlige, pavalgau saldumynų, pavartojų alkoholio ir baudžia ji mane tada...ramu buvo tik neštumo ir maitinimo periodu, tikėjausi nebegrįš, bet veltui. Man niežėjimą kažkiek nuima taukmedžio sviestas 4u.gif
*

Oj čia jokių ašarų nėra. Aš kai pasiskaitau kitų vargus, tai man gėda savo `problemomis` čia apkrovinėti žmones blush2.gif

Aš tik siūlau nesusigyventi su pienlige. Žinau, man lengva kalbėt, o Jums jau turbūt ir rankos svyra, bet ir čia pasiskaitai istorijų, kai kankinasi moterys 3-7 metus ir galiausiai atranda kas tinka, kas netinka.

Gal tikrai reikėtų ilgojo gydymo? Šešių mėnesių ar kiek ten vaistais plius griežta dieta? rolleyes.gif Nors turbūt jau ir tas išbandyta.. Gaila daugiau patarimų neturiu verysad.gif

O apie taukmedžio sviestą nė negirdėjau. Eisiu pagoogle'insiu bigsmile.gif
buliuke
merginos, padėkite, nes pirmą kartą taip..nžn ar čia pienligė - prasidėjo pirmiausia didelis niežėjimas, po to paraud žiauriai o lytinės lūpos, kai šlapinausi skudėjo ir iki dabar dar trupučiuką paskausta, perštėjo tai ir sėdint ir gulint ir vaikštant,, išskyros panašios į varškės gumuliukus ir toks rūgštus kvapas.. nusipirkau lomexin zvakučių, 2 sunaudojau.. bet pagerėjimas tik pusėtinas, dingo niežėjimas ir perštėjimas, tik kai šlapinuosi, dar paperšti truputi, palietus lūpas suskausta., diegia dešinėje pusėje šoną ir skausmas plinta į nugarą..... bet jau visa savaitė taip..ar gali taip ilgai tęstis? pas gydytoją tik pateksiu ateinantį penktadieni.
Steffany
QUOTE(buliuke @ 2011 10 16, 16:38)
merginos, padėkite, nes pirmą kartą taip..nžn ar čia pienligė - prasidėjo  pirmiausia  didelis niežėjimas, po to paraud žiauriai o lytinės lūpos,  kai šlapinausi skudėjo ir iki  dabar dar trupučiuką paskausta,  perštėjo tai ir sėdint ir gulint ir vaikštant,, išskyros panašios į varškės gumuliukus ir toks rūgštus kvapas.. nusipirkau  lomexin  zvakučių,  2 sunaudojau.. bet pagerėjimas tik pusėtinas,  dingo niežėjimas ir perštėjimas, tik kai  šlapinuosi, dar paperšti truputi, palietus  lūpas suskausta., diegia dešinėje pusėje šoną ir skausmas plinta  į nugarą..... bet jau  visa savaitė taip..ar gali taip ilgai tęstis? pas gydytoją tik pateksiu ateinantį penktadieni.
*

Pagal požymius sakyčiau pienligė. Tik tie visi skausmai šonuose ir nugaroje mane paglumino. Nebent čia ūmus ir stiprus grybas pas tave. Kita vertus, jeigu skauda šlapinantis ir skauda ten kur inkstai - gali būti ir šlapimo pūslės/inkstų uždegimas

Lomexin'o naudojai 200mg ar 600mg žvakutes? Nes pirmųjų reikia tris suvartoti.

Tęstis tai gali ir dar labai ilgai. Bet gal pradžioje reikėtų pamėginti pakliūti pas šeimos gydytoją? Nes gal tie diegliai šonuose ir nugaroje su pienlige nesusiję?

O visus patinimus turbūt reikėtų mėgint apsiplovimais raminti: arbatomis, sodos tirpalu, tantum rosa milteliais, kalio permanganatu ir panašiais - perverskit šitą ar senesnę pienligės temą - ten tų patarimų milijonai 4u.gif

buliuke
Sunaudojau 600 mg Lomexino žvakutes, viskas buvo gerai..po kelių dienų ir vėl gryžo pienligė ppas mane..išskyros varškinės, vėl niežėjimas, perštėjimas..kad pienligė tai paliudino ir gydytoja, bet ar gali taip greitai vėl atsikartoti?
Steffany
QUOTE(buliuke @ 2011 10 18, 16:23)
Sunaudojau  600 mg Lomexino žvakutes, viskas buvo gerai..po kelių dienų ir vėl gryžo pienligė ppas mane..išskyros  varškinės,  vėl  niežėjimas, perštėjimas..kad pienligė tai paliudino ir gydytoja, bet  ar gali taip greitai vėl atsikartoti?
*

Ta zaraza kai laisvo oro direktorius - viska gali lotuliukas.gif Juokas pro asaras.

Jeigu taip greitai atsinaujino, tai matyt Lomexin'ui tavo grybas atsparus. Reiketu isauginti paseli ir paziureti, kas yra grybo sukelejas ir kuriais vaistais ji numarinti.

Reiketu matyt vel pas gydytoja apsilankyt cool.gif
Steffany
Na, ka, griztu i tema lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Siandien buvau pas gydytoja. Tiesa, ne del pienliges, buvau sventai isitikinusi, kad ji man jau praejo. Bet tikrai buvo palengvejimas isgirst, kad man 'stiprus uzdegimas' nei ZPV bigsmile.gif blush2.gif

Kad ir kaip ten bebutu, dalinuosi kuo mane gydys:
Geriama tablete [fluconazolis] jam ir jai - po 1.
Ovule [Clindamicina 100mg] jai - 1.
Ovules+kremas [vartoti krema nuo pirmos gydymo dienos, o ovules po pirmosios ovules] [tinidazolis+miconazol] jai - 5ovules+20g kremo

Dar nespejau issniukstineti interneto, bet pagal sudedamasias medziagas itariu, kad man 'misri infekcija' arba kazkas panasaus [o sunku su gydytoju susikalbet, kai as prastai moku jo kalba, o jis nemoka tu kalbu, kuriomis as kalbu lotuliukas.gif ]. Kad ir kaip ten bebutu viska suvartojus liepe vel pasirodyti, tai pranesiu rezultatus, kokie seka po tokio vaistu junginio.

Visoms - lengvo sveikimo 4u.gif
Trapuciukas
Sveikos smile.gif
Jungiuosi ir as i Jusu gretas. Deje ir man pienlige pasikartojo.. Tiksliau, nezinau ar cia tikrai pienlige, bet pagal praeito karto simptomus, labai panasu.. Tad noreciau Jusu patarimo.
Pirmadieni pradejo labai skaudeti slapinantis. Is karto pagalvojau, kad cia kazkas su ginekologinem problemom susije. Nuejau pas ginekologe, ji paziurejus nieko nerado, paeme tepineli, israse zvakuciu, nes pagalvojo, kad gali buti sugadinta mikroflora. Taciau antradieni atsikelus ryte ir nuejus i tualeta, skausmas dar labiau padidejo. Gelbejo tik "nimezil" nuo skausmo. Treciadieni neajus pas seimos gydytoja, extra padare slapimo tyrima ir isaiskejo, kad tai pusles uzdegimas. Israse antibiotiku. Isgerus kaip ir pasidare geriau. Geriau tuos antibiotikus, spanguoliu tabletes, daaug arbatu, vakarais dariausi garu voneles. Taciau vakar pradejo begalo persteti maksti unsure.gif Pasiskambinau gydytojai, ji pasake, kad tai gali buti nuo tu antibiotiku ir liepe nusipirkti "nistatin" tableciu (jos nuo pienliges). Taciau siandien atsikeles perstejimas nemazeja, jis tarsi perauga i nezymu skausma. Varskines isskyros yra, patine. Issiploviau su pasidarytu sodos tirpalu, pasitempiau su grlicerinu, taciau niekas nepadeda. Gal galite pasakyti kas dar galetu padeti numalsinti ta nezmoniska niezejima? Gal kokios zvakutes? Tik nezinau ar kazkas is zvakuciu gali tikti, nes dar naudoju antibiotikus nuo pusles uzdegimo unsure.gif Pas gydytoja geriausiu atveju galesiu nueiti tik pirmadieni, o iki pirmadienio dar 2dienos..
Is anksto aciu uz pagalba smile.gif
Senmergiukas
QUOTE(Trapuciukas @ 2011 10 22, 10:14)
Sveikos smile.gif
Jungiuosi ir as i Jusu gretas. Deje ir man pienlige pasikartojo.. Tiksliau, nezinau ar cia tikrai pienlige, bet pagal praeito karto simptomus, labai panasu.. Tad noreciau Jusu patarimo.
Pirmadieni pradejo labai skaudeti slapinantis. Is karto pagalvojau, kad cia kazkas su ginekologinem problemom susije. Nuejau pas ginekologe, ji paziurejus nieko nerado, paeme tepineli, israse zvakuciu, nes pagalvojo, kad gali buti sugadinta mikroflora. Taciau antradieni atsikelus ryte ir nuejus i tualeta, skausmas dar labiau padidejo. Gelbejo tik "nimezil"  nuo skausmo. Treciadieni neajus pas seimos gydytoja, extra padare slapimo tyrima ir isaiskejo, kad tai pusles uzdegimas. Israse antibiotiku. Isgerus kaip ir pasidare geriau. Geriau tuos antibiotikus, spanguoliu tabletes, daaug arbatu, vakarais dariausi garu voneles. Taciau vakar pradejo begalo persteti maksti  unsure.gif Pasiskambinau gydytojai, ji pasake, kad tai gali buti nuo tu antibiotiku ir liepe nusipirkti "nistatin" tableciu (jos nuo pienliges). Taciau siandien atsikeles perstejimas nemazeja, jis tarsi perauga i nezymu skausma. Varskines isskyros yra, patine. Issiploviau su pasidarytu sodos tirpalu, pasitempiau su grlicerinu, taciau niekas nepadeda. Gal galite pasakyti kas dar galetu padeti numalsinti ta nezmoniska niezejima? Gal kokios zvakutes? Tik nezinau ar kazkas is zvakuciu gali tikti, nes dar naudoju antibiotikus nuo pusles uzdegimo  unsure.gif Pas gydytoja geriausiu atveju galesiu nueiti tik pirmadieni, o iki pirmadienio dar 2dienos..
Is anksto aciu uz pagalba  smile.gif
*

Sunku, nebūnant gydytoju, ką patarti. O kiek nistatino liepė gydytoja gerti? Jei dar toliau geri, gal suveiks, kad ir ne iškarto. Lygiagrečiai geriamiems vaistams esu tepusis tepalais - "Macmiror complex", kitas antigrybeliniais. Man niežėjimą per kelias dienas ženkliai sumažino tepaliukas "Larifan ungo", jis nėra antigrybelinis, tik suaktyvina odos imunines ląsteles ir sumažina odos sudirginimą, reklamuojamas kaip padedantis nuo herpeso. Tik kainuoja, gyvatė, apie 50 Lt. Truputį gyvenimą palengvindavo bičių pikio aliejukas.
Tiek iš mano patirties. Jei ką bandysi, tai atsargiai, po truputį nes eksperimentuodama esu porą kartų nusvilusi - sualergizuota odelė dar labiau pasiusdavo. Gal iki pirmadienio išgyventi padėtų apsiplovimas "Tantum rosa" tirpalu. Laikykis, viskas, kas turi pradžią, turi ir pabaigą.
Steffany
Manęs niežėjimas niekad didelis nekankino [nors aš nebežinau ar aš tokia nejautri skausmams, ar mano `stiprūs` uždegimai skiriasi nuo daugelio], bet man apramindavo tą nemalonų niežėjimą pasėdėjimai arbatose: stiprioje juodoje arba medetkose. Nors medikai prieštaringai apie jas atsiliepia, kai gydaisi pienligę, bet kai negali tverti - imiesi bet ko.

Senmergiuko patirtis ilgesnė, geriau klausyti jo, bet man dar šiek tiek padėdavo Clotrimazol'io tepalas arba švelnus kalio permanganato tirpalo perplovimas [tik aš į vidų nelendu, `vonelėje` pasėdžiu.
Donma
O sergant pienlige ar gali tuo paciu ir zarnyne kokia bakterija buti? g.gif
Senmergiukas
QUOTE(Donma @ 2011 10 22, 22:41)
O sergant pienlige ar gali tuo paciu ir zarnyne kokia bakterija buti? g.gif
*

Jeigu kartojasi - beveik garantuotai yra. Ten ir tas pats balkšvagrybis gyvena, o jei gyvena jis, tai su visa žarnyno mikroflora ir rūgščių-šarmų pusiausvyra kažkas negerai, kad susidaro tinkamos sąlygos grybams bujoti. Tik pataisyti situaciją ne taip paprasta ir ilgai užtrunka.
Bet kuriuo atveju, padidinti jogurtų ir kefyrų kiekį savo racione bus į naudą.
woman_L
nežinau ar apie tai kalbėjot, gal verta pabandyti malavit
Donma
QUOTE(Senmergiukas @ 2011 10 23, 13:13)
Jeigu kartojasi - beveik garantuotai yra. Ten  ir tas pats balkšvagrybis gyvena, o jei gyvena jis, tai su visa žarnyno mikroflora ir rūgščių-šarmų pusiausvyra kažkas negerai, kad susidaro tinkamos sąlygos grybams bujoti. Tik pataisyti situaciją ne taip paprasta ir ilgai užtrunka.
Bet kuriuo atveju, padidinti jogurtų ir kefyrų kiekį savo racione bus į naudą.
*

ne man pienlige atsirado pirma karta,bet tuo paciu ir sustriekavo skrandis ir zarnynas,todel vat ir pasidare idomu ar nera tai susije,gydymui naudoju zvakutes kaip gydytoja ir sake o zarnyna teks eit ir ziuret g.gif
Steffany
QUOTE(Donma @ 2011 10 23, 15:37)
ne man pienlige atsirado pirma karta,bet tuo paciu ir sustriekavo skrandis ir zarnynas,todel vat ir pasidare idomu ar nera tai susije,gydymui naudoju zvakutes kaip gydytoja ir sake o zarnyna teks eit ir ziuret  g.gif
*

Gydo tik žvakutėmis, nes pirmas kartas, o ne chroniška, atsinaujinanti pienligė rolleyes.gif Skrandis būna,sustreikuoja ir dėl kitų dalykų.

Gali pamėginti pradžiai kokias jogurto kapsules pagerti.

O šiaip jeigu skrandyje yra grybas, ir stiprus, neretai išduoda liežuvis. Jeigu baltom dėmėm/apnašom sunkiai nusivalančiom apėjęs - tada verta ieškoti problemų ten. unsure.gif
Donma
QUOTE(Steffany @ 2011 10 23, 17:02)
Gydo tik žvakutėmis, nes pirmas kartas, o ne chroniška, atsinaujinanti pienligė  rolleyes.gif  Skrandis būna,sustreikuoja ir dėl kitų dalykų.

Gali pamėginti pradžiai kokias jogurto kapsules pagerti.

O šiaip jeigu skrandyje yra grybas, ir stiprus, neretai išduoda liežuvis. Jeigu baltom dėmėm/apnašom sunkiai nusivalančiom apėjęs - tada verta ieškoti problemų ten.  unsure.gif
*

Va,va liezuvis tai pabales doh.gif Geriu as ir jogurto kapsules,ir dar tepu daktarin geliu,cia tik pirmos dienos gydymo,bus matyt kaip viskas vyks toliau doh.gif
Dekui uz info ir patarimus drinks_cheers.gif
Senmergiukas
QUOTE(woman_L @ 2011 10 23, 11:54)
*

Kalbėjom. Kažkam padėjo, bet man perštėjimas nuo vienos vonelės paaštrėjo, tai daugiau nerizikavau.
Steffany
QUOTE(Steffany @ 2011 10 19, 22:30)
Kad ir kaip ten bebutu, dalinuosi kuo mane gydys:
Geriama tablete [fluconazolis] jam ir jai - po 1.
Ovule [Clindamicina 100mg] jai - 1.
Ovules+kremas [vartoti krema nuo pirmos gydymo dienos, o ovules po pirmosios ovules] [tinidazolis+miconazol] jai - 5ovules+20g kremo

Visoms - lengvo sveikimo  4u.gif
*

Gaivinu tema 4u.gif

Bijau prisisneketi, nes gydyma sitais mano minetais vaistais baigiau tik antradieni - bet man jau vaistu vartojimo laikotarpiu jautesi pagerejimas. ir likusi laika nejauciau kol kas nieko. Aisku, per anksti katuciu plot matyt dar.

Siandien turejau pasirodyti gydytojui, bet belaukdama susirgau doh.gif blush2.gif

Tai tuo paciu iskilo klausimas: visos visad pasirodot gydytojui po gydymo? Jeigu man, po sirgimo jokie pojuciai ir simptomai neislis, vis tiek nueiti pasitikrinti ar gyvent laimingai neieskant ligu? Nes man cia nepigus tie vizitai doh.gif cool.gif
pakalnutėL
QUOTE(woman_L @ 2011 10 23, 12:54)
*

Aš irgi daug vilčių dėjau į Malavit, važiavau į galą miesto, ieškojau tos parduotuvės kaip išprotėjus biggrin.gif Pirmą kartą ploviau viduj su praskiestu Malavit, tam kartui lyg ir padėjo, bet po dienos kitos vėl išlindo visi simptomai. Po to bandžiau dėti tamponiuką su neskiesto Malavit lašiukais, bet irgi nieko nepadėjo. Žodžiu, man nepasiteisino.
benux
Aš sugėriau 3 mėn. vaistų kursą, dabar pirmos mmm baiginėjasi, per kurias nebegėriau tabletės, labai tikiuosi ta bjaurybė nebepasirodys. Jei taip ir bus, pas gydytoją eisiu tik kitais metais profilaktiniam pasitikrinimui ax.gif
corolla
QUOTE(Steffany @ 2011 10 16, 17:25)
O visus patinimus turbūt reikėtų mėgint apsiplovimais raminti: arbatomis, sodos tirpalu, tantum rosa milteliais, kalio permanganatu ir panašiais - perverskit šitą ar senesnę pienligės temą - ten tų patarimų milijonai  4u.gif
*

už tantum rosa man daug efektyvenė buvo medetkų arbata - net iš kart jaučiasi, kad lengviau pasidaro. be to, jeigu labai jau prastai, dažniau galima apsiplauti ax.gif o šiaip jeigu dažnai šita problema išlenda, reikia atidžiau prisižiūrėti ir dažniau lankytis pas ginekologę - nes grybas vis tiek susilpnina suardo įprastą atsparumą infekcijoms, tai reikėtų pasidaryti laikas nuo laiko ir tyrimą nuo ŽPV, ir pasinaudoti programa, kad nemokamai būtų atliekamas PAP http://www.gimdoskakleliovezys.lt/pap-tyrimas.htm
woman_L
QUOTE(pakalnutėL @ 2011 10 27, 21:23)
Aš irgi daug vilčių dėjau į Malavit, važiavau į galą miesto, ieškojau tos parduotuvės kaip išprotėjus  biggrin.gif Pirmą kartą ploviau viduj su praskiestu Malavit, tam kartui lyg ir padėjo, bet po dienos kitos vėl išlindo visi simptomai. Po to bandžiau dėti tamponiuką su neskiesto Malavit lašiukais, bet irgi nieko nepadėjo. Žodžiu, man nepasiteisino.
*

na tai nera cheminis preparatas ir poveikis gali buti tik panaudojus ilgiau, taciau ir jokio salutinio poveikio.
Senmergiukas
QUOTE(woman_L @ 2011 10 28, 12:07)
na tai nera cheminis preparatas ir poveikis gali buti tik panaudojus ilgiau, taciau ir jokio salutinio poveikio.
*

Negaliu pasakyti apie šalutinius poveikius, bet kad gali būti neigiamas tiesioginis poveikis - faktas. Kai po dviejų mėnesių pertraukos (turint poros metų nepertraukiamos chroniškos pienligės stažo) vėl pajutau pamažu augantį gerai pažįstamą niežuliuką, nutariau pamėginti užkirsti ligai kelią Malavit vonelėmis. Cheminių vaistų savo nukankintam organizmui nenorėjau, taip ir mąsčiau, kad čia bus tas nekenksmingas variantas. Deja, po vonelės praėjus kokiam pusvalandžiui pradėjo perštėti truputį, už valandos - stipriai. Nieko nebedariau, po pusdienio viskas sugrįžo į pradinę niežėjimo stadiją ir toliau liga vystėsi pagal įprastą schemą.

Nenoriu pasakyti, kad vaistas blogas, čia mano organizmo reakcija tokia, kitoms gal padės. Tik sakau, kad ir šitas necheminis vaistas gali pakenkti, todėl bandyt reikia atsargiai, kaip ir visa kita.
Edičiuks
QUOTE(corolla @ 2011 10 28, 11:36)
už tantum rosa man daug efektyvenė buvo medetkų arbata - net iš kart jaučiasi, kad lengviau pasidaro. be to, jeigu labai jau prastai, dažniau galima apsiplauti  ax.gif o šiaip jeigu dažnai šita problema išlenda, reikia atidžiau prisižiūrėti ir dažniau lankytis pas ginekologę - nes grybas vis tiek susilpnina suardo įprastą atsparumą infekcijoms, tai reikėtų pasidaryti laikas nuo laiko ir tyrimą nuo ŽPV, ir pasinaudoti programa, kad nemokamai būtų atliekamas PAP http://www.gimdoskakleliovezys.lt/pap-tyrimas.htm
*

labutis visoms vargstančioms su šia bjaurastim. Prieš gerą savaitę ir mane buvo užpuolusi pienligė, tai labai neblogai suveikė paprastas Clotrimazolum GSK tepaliukas. Aišku vaistinėje kaip priedą davė LOMEXIN makšties ovules, vieną reikia įsidėti nakčiai. Tas tepaliukas tai tą tokį bjaurų perštėjimą nuėmė, aišku ne po vienos dienos...gal tik po kelių, bet jausmas ėmė tikrai gerėti. mirksiukas.gif Pabandyk gal padės ir tau. smile.gif
Donma
QUOTE(Steffany @ 2011 10 27, 22:18)
Gaivinu tema  4u.gif

Bijau prisisneketi, nes gydyma sitais mano minetais vaistais baigiau tik antradieni - bet man jau vaistu vartojimo laikotarpiu jautesi pagerejimas. ir likusi laika nejauciau kol kas nieko. Aisku, per anksti katuciu plot matyt dar.

Siandien turejau pasirodyti gydytojui, bet belaukdama susirgau  doh.gif  blush2.gif

Tai tuo paciu iskilo klausimas: visos visad pasirodot gydytojui po gydymo? Jeigu man, po sirgimo jokie pojuciai ir simptomai neislis, vis tiek nueiti pasitikrinti ar gyvent laimingai neieskant ligu? Nes man cia nepigus tie vizitai  doh.gif  cool.gif
*

Bent jau man gydytoja sake jei viskas susitvarkys tai ir nebeiti pasirodyt,o jei ne tai aisku vel ateit pasirodyt ax.gif
orchideja123456
QUOTE(Senmergiukas @ 2011 08 01, 18:49)
Pas ginekologus tai gal kokius keturis vaikščiojau, bet kol dasivariau iki to, kad nebepadėjo geriamas flukanazolis, niekas nežiūrėjo į uždegimą kaip daugkartinį reiškinį, visi gydė tam kartui, duodavo pasiskaityt kokią reklaminę vaistų knygutę apie tai, kad reikia sintetinių apatinių nenešiot, ir viskas. Gyvenu Šiauliuose, nežinau, ar tau mano informacija naudinga. Pati protingiausia ginekologė, pas kurią buvau privačiai - Žymantienė-Peršina. Bet ir ji ne kaži kiek padėjo.

Žarnyno gydyt vaikščiojau pas gastroenterologę G. Acutę, skydliaukės tirtis pas Baltrušaitienę. Jei nuolatos kartojasi pienligė, pasitikrink dėl diabeto ir skydliaukės. Diabetas nusilpnina organizmo atsparumą, gali būti jo užslėpta forma,  kai nieko nejauti blogo.

Čia vis investicijos į ateitį, o kai niežti, tai norisi atsikratyti tų bjaurių pojūčių nieko nelaukiant. Gydytoja man rekomendavo Macmirror Complex vaginalines kapsules, veikia ir grybus, ir bakterijas, nesunaikina gerosios mikrofloros. Bet mane nuo jų sualergizavo, po to urologas išaiškino, kad vienos iš veikliųjų medžiagų molekulės kažkokios aštriais kampais, yra tikimybė, kad gali suerzinti ilgalaikio vaistų vartojimo nuvargintą odą. Tada aš naudojau Octenisept purškalą, makšties aplikatorių užsisakiau internetu. O odą tepiau bičių pikio aliejumi, labai sušvelnina suerzintas vietas.

Tepinėlis parodo grybo buvimą, nerodo bakterijų. Bet daryti jį reikia dar nepradėjus naudoti tepalų ir vaginalinių kapsulių, esu gavusi barti nuo ginekologės, kai atėjau lomexinu pasitepusi. Tepinėlis tada neinformatyvus. Tantum Rosa apsiplauti galima, jis tik rūgštinę terpę pakeičia, grybų neišžudo, tepinėlis juos parodo.
*

Gal galetumete pasidalinti koks Jusu dienos rezimas ir nieko nekalbate apie mityba ar manote, kad tai nesvarbu sergant sia liga? Ka mano visi aplankyti daktarai siuo klausimu?
Donma
O tai kokia ta mityba turi but?Kiek skaitineju vienur raso galima pieno produktu,kitur vengti ju,tai is kur dbr zinot ar juos galima vartot? doh.gif
Senmergiukas
QUOTE(orchideja123456 @ 2011 11 02, 14:44)
Gal galetumete pasidalinti koks Jusu dienos rezimas ir nieko nekalbate apie mityba ar manote, kad tai nesvarbu sergant sia liga? Ka mano visi aplankyti daktarai siuo klausimu?
*

Rėžimas gana tvarkingas - miegu naktimis biggrin.gif . Tiesioginio poveikio tarp maisto ir pienligės paūmėjimų nepastebėjau. Kiek esu skaičiusi, kaltinami saldumynai, alkoholis, kaip gėris minimos spanguolės, jogurtai ir kefyrai. Saldumynų gyvenime nemėgau, kefyrus gėriau visada. Bandžiau spanguolių sultis gert, alkoholio kuriam laikui atsisakyt - tas pats š...

Manau, kad geras virškinimas, ypač žarnyno gyventojų pusiausvyra, yra svarbu, kad žarnyne grybas nesiveistų (man buvo). Aišku, kad tai susiję su maitinimusi. Tai būtina nesirgimo pienlige sąlyga. Bet teisingas maitinimasis dar nereiškia, kad nusprogs makštyje jaukiai įsikūręs grybas, jei jis jau ten. Kariauti reikia abiem frontais.

Mano gastroenterologė sakė, kad valgyti reikia viską, na gal išskyrus CocaColą su čipsais pietums ir panašius dalykus. Jokių rekomendacijų, ko nemėgsta grybai nedavė. Bet pati buvo man pusmečiui paskyrusi agliuteninę dietą (čia kur negalima nieko, kas iš miltų ir grūdų) imunitetui stiprint, kad žarnų čiuptuvėliai, užlankstyti gliuteno, atsitiestų ir geriau pasisavintų naudingas medžiagas. Ką aš žinau, padėjo tam imunitetui, ar ne, nepabarškinsi gi tų čiuptuvėlių žarnose. Grybą žarnyne per pusmetį išnaikino maitindama mane piliulėm su bakterijomis ir teigiamais grybais. O atsigavo jis ten vėl, ar ne, nebetikrinau.
Su virškinimu visą gyvenimą problemų, kad ir ne baisiai didelių, turėjau. Matyt, tas ir privedė prie grybų nuvingiavimą į kitas kūno dalis. Bet tai kas pasakys, ką padaryti, kad tas virškinimas būtų geras. Mielai padaryčiau, bet nieks nežino. Rimtai susiėmus pas daktarus po metus ir ilgiau gydžiausi du kartus, rezultatai, deja, tik patenkinami.

Bet , palyginus su situacija prieš metus, dabar yra geriau. Tikiuos, kad laimėsiu kada nors, nespėjus tapti bobute ir numirti biggrin.gif .
Samarija
Kiekviena menesi man tas brudas kartojosi,tai sugeriau visa buteliuka jogurto kapsuliu.Ir zinokit jau visa menesi nejauciu jokiu nemaloniu pojuciu thumbup.gif Tikiuosi ir toliau taip bus.Jei vel pajusiu ka ne taip,vel pirksiu jogurto kapsuliu cool.gif
Piccola
QUOTE(Samarija @ 2011 11 03, 12:40)
Kiekviena menesi man tas brudas kartojosi,tai sugeriau visa buteliuka jogurto kapsuliu.Ir zinokit jau visa menesi nejauciu jokiu nemaloniu pojuciu  thumbup.gif Tikiuosi ir toliau taip bus.Jei vel pajusiu ka ne taip,vel pirksiu jogurto kapsuliu  cool.gif
*

Kiek zinau, tai jas reikia gert vos ne pastoviai smile.gif kad grybas neatsinaujintu ir tam, kad palaikyti gera zarnyno mikrofolora.
orchideja123456
QUOTE(Donma @ 2011 11 02, 15:16)
O tai kokia ta mityba turi but?Kiek skaitineju vienur raso galima pieno produktu,kitur vengti ju,tai is kur dbr zinot ar juos galima vartot? doh.gif
*

Viena medike man isaiskino, kad pienlige rodo ,kad organizmas serga, tai reiskia mes neteisingai gyvename. Gal jauciame nuolatini nepasitenkinima kazkuo-namais, vyru darbu. gal daug stresuojame, pavydime ar liudime. Visa tai rugstina musu organizma ir is to isplaukia visu ligu priezastis. Kerta per imuniteta bei silpniausias organizmo vietas.
As tuo patikejau ir pradejau nuo minciu skaidrinimo, problemu negali pakeisti bet stengiuosi keisti poziuri i tai. Aisku labai ziuriu mityba, t. y. jokio cukraus(fruktozes sacharozes irgi), jokiu kvieciu ir krakmolo.Is pieno produktu geriu rugpieni, pasukas suris tik pasilepinimui. Plius sauja ivairiu augaliniu papildu, geruju bakteriju nuolat vartoju ir gyventi galima. thumbup.gif
Beje, dar save itikineju, kad pats laikas pradeti sportuoti blush2.gif
Senmergiukas
QUOTE(orchideja123456 @ 2011 11 08, 12:15)
ir gyventi galima. thumbup.gif
*

O čia kaip gyventi? Visai praėjo, praretėjo, ar simptomai sušvelnėjo?

Jo, sutinku, visos ligos nuo nervų, tik sifilis nuo žmonių tongue.gif . Tik kas žino tą receptą, kaip save įtikinti, kad esi laimingas.

O gydyti turbūt reikia visą žmogų - dvasinę būseną taisyt, bendrą organizmo būklę ir konkrečią sugriuvusią vietelę. Bet kurios grandies išmetimas - blogai. tik kur rasti gydytoją, kuris visu tuo užsiimtų. Finale pats sau tampi gydytoju ir kartais iš nežinojimo priskaldai malkų.

Tapetukas
Sveikos merginos, šita džiaugsma ir aš apturėjau. Kai kur literatūroj ir forume esu skaičius, kad kartais gydytojos pataria gydyt ir vyrus, bet niekur nerandu kuo juos gydyti profilatiškai ir kaip prisižiūrėti tokiu atveju jiems. Vienintelį, ką užtikau, tai, kad gyd. pasiūlė gerti DIDA ir vyriškiui. Gal kuri susidūrėt su tuo? smile.gif
Senmergiukas
QUOTE(Tapetukas @ 2011 11 09, 00:25)
Sveikos merginos, šita džiaugsma ir aš apturėjau. Kai kur literatūroj ir forume esu skaičius, kad kartais gydytojos pataria gydyt ir vyrus, bet niekur nerandu kuo juos gydyti profilatiškai ir kaip prisižiūrėti tokiu atveju jiems. Vienintelį, ką užtikau, tai, kad gyd. pasiūlė gerti DIDA ir vyriškiui. Gal kuri susidūrėt su tuo? smile.gif
*

Net nežinau aš, kaip čia su tais vyrais. Mano nejautė nieko negero, bet po nuolatos pasikartojančių pienligių ir BV (ir dar paaštrėjimas pasijausdavo dažnai po pasimylėjimo, nors ne visada) nusivedžiau ir jį pasidaryti tyrimų ir pas urologą. Jam aptiko tų pačių gardnerelų, kaip ir pas mane plius ureaplazmų ir lėtinį prostatitą. Tai kaip ir galėtų būti mano bėdų priežastimi. Ir mane, ir jį urologas pamaitino metronidazoliu, po to tyrimai buvo geri, paskyrė dar pagerti žolinį preparatą nuo prostatito, jei neklystu, FORMEN vadinasi.

Deja, situacija nei velnio nepasikeitė, nors kol urologas nepalaimino, badmiriavom arba mylėjomis tik su "gumytėm". Tai dabar vėl grįžau prie nuomonės, kad problemos šaknys glūdi manyje.

Taip kad nežinau, ar verta ką daryti profilaktiškai. Dida - žarnyną tvarkantis preparatas, kad ten kokių žvėrelių neprisiveistų. Formen vyriškas funkcijas gerina. Gal ir galima pagert, bent morališkai bus ramiau.
Steffany
QUOTE(Tapetukas @ 2011 11 09, 01:25)
*

Kiek as zinau, tai vyrus gydo dazniausiai taip: antigrybeline tablete [flucanozolis dazniausiai] ir kremukas [clotrimazolis ar pan.] patepliojimui. Dazniausiai tiek dienu, kiek moteriai israsomos zvakutes.

As tai vel su savo, kvailais turbut, klausimais doh.gif Bet jau atsibodo, o internetas visagalis i mano konkrecius klausimus neatsakineja lotuliukas.gif

As jau po gydymo ir nesuprantu. Jokiu simptomu nejauciu, sakyciau visa sveika ir grazi, bet kartais dar pasirodo tirstoku baltu isskyru. Labai kartais, komforto nesukelia, tik nervuoja unsure.gif Paskutine zvakute naudojau uzvakar [pirmadienio] nakti. Ar gali buti, kad cia tik valosi paskutiniai likuciai vaistu ir siaip makstis valosi? Ar vis tik reikia daryti isvada, kad gydymas nepadejo ir VEL eiti ieskoti ligu? doh.gif

Ne nezinau dabar pameginti apsiplovimus kokius arbatomis ar kalio permanganatais ar palikt viska ramybej ir tiketis, kad issivalys per artimiausias dienas ir nieko nebeliks unsure.gif
Piccola
QUOTE(Steffany @ 2011 11 09, 21:21)
Ar gali buti, kad cia tik valosi paskutiniai likuciai vaistu ir siaip makstis valosi? Ar vis tik reikia daryti isvada, kad gydymas nepadejo ir VEL eiti ieskoti ligu?  doh.gif
*

Manyciau kad dar valosi po zvakuciu, isvalo visa sita nesamone, po keliu dienu turetu praeit. Bent jau taip yra buve man. Sekmes mirksiukas.gif
orchideja123456
[quote=Senmergiukas,2011 11 08, 19:53]
O čia kaip gyventi? Visai praėjo, praretėjo, ar simptomai sušvelnėjo?

Turejau mintyje, kad prareteja ir toks jausmas, kad galiu nemalonius pojucius kontroliuoti. Kai buna labai blogai visa diena geriu tik kefyra, garintas darzoves ir kita diena nurimsta visi knibzdejimai. Taciau man truksta valios ir po vyno taures ar geru vaišiu zymiai pablogeja. Taip ir vargstu.

Dar radau info, gal kam pades, gal bandysite kreiptis, pasidalinkit ka manote?:
"kandidozė tėra vienas iš medžiagų apykaitos sutrikimų pasireiškimų. Nėra prasmės gydyti antigrybeliniais vaistais – simptomas vėliau ar anksčiau sugįš, nes nėra pašalinta priežastis. Grybelis tėra pasekmė, o ne priežastis. Todėl yra vienintelis kelias – reguliuoti medžiagų apykaitą. Siūlome susipažinti su šiuo tinklapiu www.unimed.lt ir jei apsispręsite, galite pamėginti šią metodiką (yra adresas kuriuo reikia kreiptis) Ten, beje, užsiregistravus galima užduoti ir klausimus šia tema." g.gif
Lialondra
Sveikutes, panelytes, noreciau Jusu paklausti, pas mane itariu, kad pries metus irgi buvo pienlige, buvau pas gine, ji israse zvakutes, na sunaudojau ir viskas. Siaip zinokit po to mylejausi tik pora kartu, bet nieko nebuvo. Dabar poilsiauju nuo to blush2.gif

Bet zodziu man pirma syki taip sureagavo ir bijau, kad gali pasikartoti, o gal ir ne.....tikiuosi labai...

Zodziu klausimas toks, man pries menesines kartais `ten" paniezti, bet tik pries menesines kelias dienas ir paskui vel ramu....siaip tai budavo beveik visada kiek atsimenu. Ar tas niezulys gali ka nors reiksti? Ar tai gali buti vienas is pienliges pozymiu? Nes siaip isskyros normalios, kvapu jokiu nera, viskas lyg ir ok.
Busiu dekinga, jei pasidalinsit savo nuomone
Steffany
QUOTE(Lialondra @ 2011 11 11, 16:01)
Sveikutes, panelytes, noreciau Jusu paklausti, pas mane itariu, kad pries metus irgi buvo pienlige, buvau pas gine, ji israse zvakutes, na sunaudojau ir viskas. Siaip zinokit po to mylejausi tik pora kartu, bet nieko nebuvo. Dabar poilsiauju nuo to  blush2.gif

Bet zodziu man pirma syki taip sureagavo ir bijau, kad gali pasikartoti, o gal ir ne.....tikiuosi labai...

Zodziu klausimas toks, man pries menesines kartais `ten" paniezti, bet tik pries menesines kelias dienas ir paskui vel ramu....siaip tai budavo beveik visada kiek atsimenu. Ar tas niezulys gali ka nors reiksti? Ar tai gali buti vienas is pienliges pozymiu? Nes siaip isskyros normalios, kvapu jokiu nera, viskas lyg ir ok.
Busiu dekinga, jei pasidalinsit savo nuomone
*

Aš irgi turiu nuolatinę paranoją/pasipergyvenimą, kad tokios ar kitos zarazos nesugrįžtu. Manau čia natūralu. Pagrindinis dalykas - stiprinti imunitetą ir galbūt profilaktiškai pagerti gerųjų bakterijų.

O tas paniežtėjimas.. Jeigu tik paniežtėjimas ir tik kelios dienos prieš mėnesines, nėra kitų simptomų, gali būti tiesiog pajautrėjimas tos vietos ir tada nuo bet kokio prisilietimo pasidirgina. O gal odai nelabai patinka kokie skalbimo milteliai ar dar kažkas? Tiesiog prieš mėnesines kūnas tampa jautresnis, tai ir jaučiasi kažkoks nepatogumas.

Aš manau, kad ne pienligė. Siūlyčiau stebėti save - kokius skalbiklius naudojate, ar apatiniai medvilniniai ar sintetika ir panašiai. O jeigu nepraeis niežėjimai - geriausia nueiti pas gydytojus. Kadangi ne chroninė, pasikartojanti, kelis metus kankinanti pienligė - žvakutėmis ir antigrybeliniais vaistais turėtų išsigydyti 4u.gif
Steffany
QUOTE(Piccola @ 2011 11 10, 09:00)
Manyciau kad dar valosi po zvakuciu, isvalo visa sita nesamone, po keliu dienu turetu praeit. Bent jau taip yra buve man. Sekmes  mirksiukas.gif
*

Dekui 4u.gif

Man tik vat, idomu, kiek yra tos 'kelios dienos'. Nes paskutine zvakute naudota pirmadienio nakti. Dabar penktadienis - man koki karta ar du per diena 'islenda' skaidrios tasios isskyros su baltomis priemaisomis. Toks jausmas, kad tikrai makstis valosi nuo zarazos, bet ar gali taip ilgai valytis? g.gif Visu kitu laiku - makstis, ar kiek galiu matyti su veidrodeliu - svari. Nezinau ko imtis. Turiu dar penkias zvakutes [tokias pacias, kurias buvo gydytojas israses] ir kremuka - nezinau naudot ar geriau nereikia. Ar su kokiom medetkom apsiplauti ar geriau irgi nereikia.

Man, tiesa, nuo to uzdegimo vidineje lytiniu lupu puseje atsirado tokie spuogiuku ruozeliai ar kaip juos pavadinti. Gydytojas sake, kad nuo uzdegimo, neissigalvoju lotuliukas.gif Tai tas vis dar neisnykes. Gal cia irgi zenklas, kad dar neisgijau - ir naudot vis tik tas zvakutes?

Savaitgalis ateina, o as nezinau ar tiketis geriausio ar imtis priemoniu. Jeigu nepraeis meginsiu kita savaite vel eit pas gydytojus, bet ka dabar daryt? g.gif
Lialondra
QUOTE(Steffany @ 2011 11 11, 16:02)
Aš irgi turiu nuolatinę paranoją/pasipergyvenimą, kad tokios ar kitos zarazos nesugrįžtu. Manau čia natūralu. Pagrindinis dalykas - stiprinti imunitetą ir galbūt profilaktiškai pagerti gerųjų bakterijų.

O tas paniežtėjimas.. Jeigu tik paniežtėjimas ir tik kelios dienos prieš mėnesines, nėra kitų simptomų, gali būti tiesiog pajautrėjimas tos vietos ir tada nuo bet kokio prisilietimo pasidirgina. O gal odai nelabai patinka kokie skalbimo milteliai ar dar kažkas? Tiesiog prieš mėnesines kūnas tampa jautresnis, tai ir jaučiasi kažkoks nepatogumas.

Aš manau, kad ne pienligė. Siūlyčiau stebėti save - kokius skalbiklius naudojate, ar apatiniai medvilniniai ar sintetika ir panašiai. O jeigu nepraeis niežėjimai - geriausia nueiti pas gydytojus. Kadangi ne chroninė, pasikartojanti, kelis metus kankinanti pienligė - žvakutėmis ir antigrybeliniais vaistais turėtų išsigydyti  4u.gif
*

Aciu uz pasisakyma...siaip jau paguodet mane smile.gif sintetikos nenesioju niekada, tik 100 proc medvilne, nes nekenciu sintetikos....o kad fobija del kazkokiu ligu, tai faktas, prisigalvojam kartais smile.gif bet kokiu atveju dekui uz patarimus..... 4u.gif
Senmergiukas
QUOTE(Steffany @ 2011 11 11, 20:51)
Savaitgalis ateina, o as nezinau ar tiketis geriausio ar imtis priemoniu. Jeigu nepraeis meginsiu kita savaite vel eit pas gydytojus, bet ka dabar daryt?  g.gif
*

Oi, koks pažįstamas jausmas, kai nežinai, ką daryt, kad būtų geriau, ir nėra kas žino. Ir aš nežinau, ką protingo patarti.
Man irgi yra tos raudonos juostelės, chroniškos ligos ramiojoj stadijoj išskyros menkos (tik per veidrodį matau), balzganos, nėra tirštos, pasirodo tik ryte, po kokios valandos, kai atsikeliu. Ir nežinai, ar čia normalu, ar ne, ką tokioj stadijoj daryt, kad viskas pagerėtų galutinai.

Aš manau, kad žvakučių nereikėtų naudoti be gydytojo parėdymo. Logiškai mąstant, reikėtų kokios nors švelnios priemonės, kurią galėtum naudoti ilgai. Kaip ir tiktų pieno rūgšties ovulės, bet man nė velnio nepadėjo. Arba terpę rūgštinančios ovulės (atrodo, Vagi C vadinasi), bet man tik išgraužė viską. Arba arbatmedžio (jau nebeatsimenu pavadinimo) ar alijošiaus prpreparatą (Multi gyn), bet vienas nepadėjo, nuo antro mano išskyros pasidarė geltonos ir dvokiančios. Pradžioje esu į makštį medetkų arbatą klizmavusi, bet dabar manau, kad negerai dariau, išploviau ir geras bakterijas. Pačiai baisu, kiek visokių variantų esu išmėginusi, maniau, gal visko per daug, reikia nieko nedaryt. Nu irgi po ramios stadijos atėjo ūmi, kai jau nieko nedaryt nebegalėjau.

Geriausią efektą tokioje situacijoje man turėjo praeitą kartą tepliojimasis bičių pikio aliejuku. Na o šį kartą geryn procesas eina nuo tokios schemos: į vidų nelendu, pasipurškiu Octenisept purškaliuku (retinant, kai buvo blogai - tris kartus per dieną, paskui du, paskui vieną, dabar mėginu pereit prie kas antros dienos), pasiteplioju tepaliuku Larifan Ungo (irgi mažinu) ir bičių pikio aliejuku pradėjau tept, kaip pasiteisinusiu seniau. Ir vieną kartą per dieną išorę apsiplaunu medetkų arbata. Ir dabar esu toj stadijoj, kai išskyrų aptinku net ne kiekvieną dieną, kažkos lengvas niežuliuko šešėlis gal pravingiuja kelis kartus per dieną, o gal vaidenasi. Ir taip jau du mėnesiai. Žiūrėsim, ar manęs laukia sekanti ūmi stadija artimiausiu laiku, ar būsiu įveikusi tuos gyvulius ilgesniam laikui.

Aš tavo vietoje gal kokiu bičių pikio aliejuku pasitepčiau išorę arba medetkom apsiplaučiau, vidun geriau nelįsti. Nuo pikio (jei, aišku nesi alergiška bičių produktams) neturėtų būti blogiau, o bent jau psichologinis teigiamas poveikis bus. Ir nueik pas gydytoją, kai galėsi. Ir pasidalink informacija, ką išmintingo pasakys. Sėkmės mirksiukas.gif Mes laimėsim.
Donma
Gal kam teko gerti tokius vaistukus Nystatin actavis arba Mycosyst?Ar kam padejo?Man po pirmo macmiror naudojimo atrodo lyg ir buvo kelias dienas geriau,bet ir vel degina ir isskyros kamuoja doh.gif Mano drauge vartojo Nystatin actavis ir sako kad jinai pagijo g.gif
Steffany
QUOTE(Senmergiukas @ 2011 11 12, 13:29)
Oi, koks pažįstamas jausmas, kai nežinai, ką daryt, kad būtų geriau, ir nėra kas žino. Ir aš nežinau, ką protingo patarti.
*

Aš dėl Jūsų pagerėjimų turbūt džiaugiuosi labiau nei dėl savo 4u.gif Kuo dideliausios sėkmės taip pat ax.gif

Ačiū labai už patarimus. Žvakutes vis tik nusprendžiau palikti `ūmesniems` laikams. Pamenu, paskutinį kartą damušiau šitą zarazą pasisėdėjimais stiprioje juodoje arbatoje, tad, nors ir turiu medetkų, mėginu dabar porą kartų per dieną pakartoti procedūrą. Man gal netgi labiau padeda nei visos kitos vonelės mirksiukas.gif Į vidų nelendu, nenoriu pridaryti ko nors blogiau. Bičių produktams alergijos nesu pastebėjus, reikės gal pamėginti pasidairyti, gal surasiu vaistinėje. Gal ir tų gerųjų bakterijų reikėtų nusipirkti, bet vis nesumąstau - padės jos man ar pablogins situaciją. Paskutinį kartą [seniai čia jau] naudojau femigel - nežinau ar tiesiog nepadėjo ar pargražino visą `džiaugsmą`.

Apskritai tai jaučiuosi tikrai geriau. Vis dar manau, kad mano pienligę sukėlė KT, tai jas mečiau prieš beveik du mėnesius, naiviai tikiuosi, kad jau į pabaigą mano kovos. Nebesijaučia nei to kažkokio sunkumo ar sausumo ten viduje. Tik `pakarščiuoja`, ko pasekoje visur vaikštau tik su sijonu, taip džiugindama aplinkinių vyrų akių džiaugsmą bigsmile.gif lotuliukas.gif Niežulių ir perštėjimų išvis nejaučiu, tos išskyros dar bent šiandien kol kas nepasirodė. Sakiau lauksiu iki turbūt antradienio ir tada čiuošiu pas daktarus. Kad tik atrasčiau tokį, kuris kalbėtų man suprantama kalba lotuliukas.gif Tada ir išmintimi galėsiu pasidalinti.

Nekuklus klausimas, o kaip su smileysex.gif ? Aš, tiesa, neturiu dabar su tuo problemos, nėra vyro, nėra ir meilės žaidimų, bet vis tiek įdomu paliko, jeigu kartais atjotų princas ant balto žirgo, tai jeigu aš užsibūsiu tokioje neaiškioje `ramybės būsenoje` tai man princą stabdyt tektų ar nieko tokio? blush2.gif

Papildyta:
QUOTE(Donma @ 2011 11 12, 15:49)
Gal kam teko gerti tokius vaistukus Nystatin actavis arba Mycosyst?Ar kam padejo?Man po pirmo macmiror naudojimo atrodo lyg ir buvo kelias dienas geriau,bet ir vel degina ir isskyros kamuoja doh.gif Mano drauge vartojo Nystatin actavis ir sako kad jinai pagijo g.gif
*

Čia jau tokia loterija, kad sunku ką ir pasakyti. Vieniems vieni vaistai padeda, kitiems kiti. Ir nuo organizmo, ir nuo grybelio, ir nuo jį sukėlusios zarazos priklauso.

Tad gali būti, kad padės Nystatin, gali būt, kad ir nepadės. Mycosyst - pataisykit jeigu klystu, bet čia geriamas, fluconazolis jo veiklioji medžiaga? Jis antigrybėlinis geriamas vaistas - padeda,nors neretai išrašomas kartu su žvakutėmis kaip komplektas.

Jeigu vaistai nepadėjo - kuo nuoširdžiausiai siūlau apsilankyti pas ginekologą ir paprašyti išauginti pasėlį. Pamatys kas sukelia pienligę - išrašys atitinkamus vaistus, problemos nebekils ax.gif
Donma
QUOTE(Steffany @ 2011 11 12, 17:12)
Aš dėl Jūsų pagerėjimų turbūt džiaugiuosi labiau nei dėl savo  4u.gif  Kuo dideliausios sėkmės taip pat  ax.gif

Ačiū labai už patarimus. Žvakutes vis tik nusprendžiau palikti `ūmesniems` laikams. Pamenu, paskutinį kartą damušiau šitą zarazą pasisėdėjimais stiprioje juodoje arbatoje, tad, nors ir turiu medetkų, mėginu dabar porą kartų per dieną pakartoti procedūrą. Man gal netgi labiau padeda nei visos kitos vonelės mirksiukas.gif Į vidų nelendu, nenoriu pridaryti ko nors blogiau. Bičių produktams alergijos nesu pastebėjus, reikės gal pamėginti pasidairyti, gal surasiu vaistinėje. Gal ir tų gerųjų bakterijų reikėtų nusipirkti, bet vis nesumąstau - padės jos man ar pablogins situaciją. Paskutinį kartą [seniai čia jau] naudojau femigel - nežinau ar tiesiog nepadėjo ar pargražino visą `džiaugsmą`.

Apskritai tai jaučiuosi tikrai geriau. Vis dar manau, kad mano pienligę sukėlė KT, tai jas mečiau prieš beveik du mėnesius, naiviai tikiuosi, kad jau į pabaigą mano kovos. Nebesijaučia nei to kažkokio sunkumo ar sausumo ten viduje. Tik `pakarščiuoja`, ko pasekoje visur vaikštau tik su sijonu, taip džiugindama aplinkinių vyrų akių džiaugsmą  bigsmile.gif  lotuliukas.gif  Niežulių ir perštėjimų išvis nejaučiu, tos išskyros dar bent šiandien kol kas nepasirodė. Sakiau lauksiu iki turbūt antradienio ir tada čiuošiu pas daktarus. Kad tik atrasčiau tokį, kuris kalbėtų man suprantama kalba  lotuliukas.gif  Tada ir išmintimi galėsiu pasidalinti.

Nekuklus klausimas, o kaip su  smileysex.gif  ? Aš, tiesa, neturiu dabar su tuo problemos, nėra vyro, nėra ir meilės žaidimų, bet vis tiek įdomu paliko, jeigu kartais atjotų princas ant balto žirgo, tai jeigu aš užsibūsiu tokioje neaiškioje `ramybės būsenoje` tai man princą stabdyt tektų ar nieko tokio?  blush2.gif

Papildyta:
Čia jau tokia loterija, kad sunku ką ir pasakyti. Vieniems vieni vaistai padeda, kitiems kiti. Ir nuo organizmo, ir nuo grybelio, ir nuo jį sukėlusios zarazos priklauso.

Tad gali būti, kad padės Nystatin, gali būt, kad ir nepadės. Mycosyst - pataisykit jeigu klystu, bet čia geriamas, fluconazolis jo veiklioji medžiaga? Jis antigrybėlinis geriamas vaistas - padeda,nors neretai išrašomas kartu su žvakutėmis kaip komplektas.

Jeigu vaistai nepadėjo - kuo nuoširdžiausiai siūlau apsilankyti pas ginekologą ir paprašyti išauginti pasėlį. Pamatys kas sukelia pienligę - išrašys atitinkamus vaistus, problemos nebekils  ax.gif
*

Dekui uz info,man pienlige pirma karta gyvenime doh.gif gydytoja israse zvakuciu bet nepadejo,o jinai atostogose dbr,tai bandysiu Nystatin,o gal dar kokiu zvakuciu panaudot kartu? g.gif
**Elle
sveikos 4u.gif ateinu ir as savo istorija pasipasakot, sita tema jau keli menesiai kaip paskaitau. Besibaigiant vasarai, pajutau pirma karta gyvenime kazkoki niezuli, deginima. Paskaiciau internete visokiu patarimu, ka galima padaryti namu salygomis, pas gydytoja sakiau dar neisiu, gal praeis. Taigi dejau ramuneliu kompresus, stengiausi nebesideti kasdieniniu iklotu, dar dariausi apsiolovimus sodos tirpalu. Siek tiek viskas aprimo, maniau, kad jau viskas gerai bus. Erzino viskas-aptempti dzinsai, iprastas prausiklis intymiai higienai, iklotai, viskas, kas lieciasi kele niezuli, bet tas niezulys tik isoriskas buvo. Tiesa, pasikeite ir isskyros, atsirado tokiu mazu krisliuku, nors, kaip rasoma, i varske panasiu, tai taip nepasakyciau, bet pakito. Po menesio vel viskas atgryzo. Taip greit neturejau galimybes pas gydytoja nueit, tai teko kentet. Nuejus pas gydytoja, per apziura nieko nemate itartino, nelabai suprato, kuo as skundziuosi, kad tik isorinis niezulys, maksti nei persti, nei degina. Paeme tepineli. Atsakymas-Grybai (rasta). Israse Diflucan (flukonazolas) ir Lomexin zvakutes (3). Vien isgerus Diflucan kapsule, vakarop pagerejo zenkliai, net zvakuciu dar nepavartojus. Zodziu, dabar jauciuosi gerai, pasikeiciau nauju prausikli, nusipirkau vaikiska muila, iklotus bandau su anion juostele (kazin kiek cia teisybes ju gerume). Bet viltis mirsta juk paskutine smile.gif Tik kazko labai nebepernesu aptempu dzinsu, kazko mane jie dirgina. Taip ir likau nesupratus, ar man cia ta pienlige buvo, ar kas, nes gydytojas nekomentavo, tik pajuokavo-visada yra pirmas kartas smile.gif
Truputi neramu, kad nepasikartotų...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.