Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė

QUOTE(Steffany @ 2011 10 27, 22:18)
Gaivinu tema  4u.gif

Bijau prisisneketi, nes gydyma sitais mano minetais vaistais baigiau tik antradieni - bet man jau vaistu vartojimo laikotarpiu jautesi pagerejimas. ir likusi laika nejauciau kol kas nieko. Aisku, per anksti katuciu plot matyt dar.

Siandien turejau pasirodyti gydytojui, bet belaukdama susirgau  doh.gif  blush2.gif

Tai tuo paciu iskilo klausimas: visos visad pasirodot gydytojui po gydymo? Jeigu man, po sirgimo jokie pojuciai ir simptomai neislis, vis tiek nueiti pasitikrinti ar gyvent laimingai neieskant ligu? Nes man cia nepigus tie vizitai  doh.gif  cool.gif


Bent jau man gydytoja sake jei viskas susitvarkys tai ir nebeiti pasirodyt,o jei ne tai aisku vel ateit pasirodyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Senmergiukas @ 2011 08 01, 18:49)
Pas ginekologus tai gal kokius keturis vaikščiojau, bet kol dasivariau iki to, kad nebepadėjo geriamas flukanazolis, niekas nežiūrėjo į uždegimą kaip daugkartinį reiškinį, visi gydė tam kartui, duodavo pasiskaityt kokią reklaminę vaistų knygutę apie tai, kad reikia sintetinių apatinių nenešiot, ir viskas. Gyvenu Šiauliuose, nežinau, ar tau mano informacija naudinga. Pati protingiausia ginekologė, pas kurią buvau privačiai - Žymantienė-Peršina. Bet ir ji ne kaži kiek padėjo.

Žarnyno gydyt vaikščiojau pas gastroenterologę G. Acutę, skydliaukės tirtis pas Baltrušaitienę. Jei nuolatos kartojasi pienligė, pasitikrink dėl diabeto ir skydliaukės. Diabetas nusilpnina organizmo atsparumą, gali būti jo užslėpta forma,  kai nieko nejauti blogo.

Čia vis investicijos į ateitį, o kai niežti, tai norisi atsikratyti tų bjaurių pojūčių nieko nelaukiant. Gydytoja man rekomendavo Macmirror Complex vaginalines kapsules, veikia ir grybus, ir bakterijas, nesunaikina gerosios mikrofloros. Bet mane nuo jų sualergizavo, po to urologas išaiškino, kad vienos iš veikliųjų medžiagų molekulės kažkokios aštriais kampais, yra tikimybė, kad gali suerzinti ilgalaikio vaistų vartojimo nuvargintą odą. Tada aš naudojau Octenisept purškalą, makšties aplikatorių užsisakiau internetu. O odą tepiau bičių pikio aliejumi, labai sušvelnina suerzintas vietas.

Tepinėlis parodo grybo buvimą, nerodo bakterijų. Bet daryti jį reikia dar nepradėjus naudoti tepalų ir vaginalinių kapsulių, esu gavusi barti nuo ginekologės, kai atėjau lomexinu pasitepusi. Tepinėlis tada neinformatyvus. Tantum Rosa apsiplauti galima, jis tik rūgštinę terpę pakeičia, grybų neišžudo, tepinėlis juos parodo.

Gal galetumete pasidalinti koks Jusu dienos rezimas ir nieko nekalbate apie mityba ar manote, kad tai nesvarbu sergant sia liga? Ka mano visi aplankyti daktarai siuo klausimu?
Atsakyti
O tai kokia ta mityba turi but?Kiek skaitineju vienur raso galima pieno produktu,kitur vengti ju,tai is kur dbr zinot ar juos galima vartot? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(orchideja123456 @ 2011 11 02, 14:44)
Gal galetumete pasidalinti koks Jusu dienos rezimas ir nieko nekalbate apie mityba ar manote, kad tai nesvarbu sergant sia liga? Ka mano visi aplankyti daktarai siuo klausimu?


Rėžimas gana tvarkingas - miegu naktimis biggrin.gif . Tiesioginio poveikio tarp maisto ir pienligės paūmėjimų nepastebėjau. Kiek esu skaičiusi, kaltinami saldumynai, alkoholis, kaip gėris minimos spanguolės, jogurtai ir kefyrai. Saldumynų gyvenime nemėgau, kefyrus gėriau visada. Bandžiau spanguolių sultis gert, alkoholio kuriam laikui atsisakyt - tas pats š...

Manau, kad geras virškinimas, ypač žarnyno gyventojų pusiausvyra, yra svarbu, kad žarnyne grybas nesiveistų (man buvo). Aišku, kad tai susiję su maitinimusi. Tai būtina nesirgimo pienlige sąlyga. Bet teisingas maitinimasis dar nereiškia, kad nusprogs makštyje jaukiai įsikūręs grybas, jei jis jau ten. Kariauti reikia abiem frontais.

Mano gastroenterologė sakė, kad valgyti reikia viską, na gal išskyrus CocaColą su čipsais pietums ir panašius dalykus. Jokių rekomendacijų, ko nemėgsta grybai nedavė. Bet pati buvo man pusmečiui paskyrusi agliuteninę dietą (čia kur negalima nieko, kas iš miltų ir grūdų) imunitetui stiprint, kad žarnų čiuptuvėliai, užlankstyti gliuteno, atsitiestų ir geriau pasisavintų naudingas medžiagas. Ką aš žinau, padėjo tam imunitetui, ar ne, nepabarškinsi gi tų čiuptuvėlių žarnose. Grybą žarnyne per pusmetį išnaikino maitindama mane piliulėm su bakterijomis ir teigiamais grybais. O atsigavo jis ten vėl, ar ne, nebetikrinau.
Su virškinimu visą gyvenimą problemų, kad ir ne baisiai didelių, turėjau. Matyt, tas ir privedė prie grybų nuvingiavimą į kitas kūno dalis. Bet tai kas pasakys, ką padaryti, kad tas virškinimas būtų geras. Mielai padaryčiau, bet nieks nežino. Rimtai susiėmus pas daktarus po metus ir ilgiau gydžiausi du kartus, rezultatai, deja, tik patenkinami.

Bet , palyginus su situacija prieš metus, dabar yra geriau. Tikiuos, kad laimėsiu kada nors, nespėjus tapti bobute ir numirti biggrin.gif .
Atsakyti
Kiekviena menesi man tas brudas kartojosi,tai sugeriau visa buteliuka jogurto kapsuliu.Ir zinokit jau visa menesi nejauciu jokiu nemaloniu pojuciu thumbup.gif Tikiuosi ir toliau taip bus.Jei vel pajusiu ka ne taip,vel pirksiu jogurto kapsuliu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Samarija @ 2011 11 03, 12:40)
Kiekviena menesi man tas brudas kartojosi,tai sugeriau visa buteliuka jogurto kapsuliu.Ir zinokit jau visa menesi nejauciu jokiu nemaloniu pojuciu  thumbup.gif Tikiuosi ir toliau taip bus.Jei vel pajusiu ka ne taip,vel pirksiu jogurto kapsuliu  cool.gif

Kiek zinau, tai jas reikia gert vos ne pastoviai smile.gif kad grybas neatsinaujintu ir tam, kad palaikyti gera zarnyno mikrofolora.
Atsakyti
QUOTE(Donma @ 2011 11 02, 15:16)
O tai kokia ta mityba turi but?Kiek skaitineju vienur raso galima pieno produktu,kitur vengti ju,tai is kur dbr zinot ar juos galima vartot? doh.gif


Viena medike man isaiskino, kad pienlige rodo ,kad organizmas serga, tai reiskia mes neteisingai gyvename. Gal jauciame nuolatini nepasitenkinima kazkuo-namais, vyru darbu. gal daug stresuojame, pavydime ar liudime. Visa tai rugstina musu organizma ir is to isplaukia visu ligu priezastis. Kerta per imuniteta bei silpniausias organizmo vietas.
As tuo patikejau ir pradejau nuo minciu skaidrinimo, problemu negali pakeisti bet stengiuosi keisti poziuri i tai. Aisku labai ziuriu mityba, t. y. jokio cukraus(fruktozes sacharozes irgi), jokiu kvieciu ir krakmolo.Is pieno produktu geriu rugpieni, pasukas suris tik pasilepinimui. Plius sauja ivairiu augaliniu papildu, geruju bakteriju nuolat vartoju ir gyventi galima. thumbup.gif
Beje, dar save itikineju, kad pats laikas pradeti sportuoti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(orchideja123456 @ 2011 11 08, 12:15)
ir gyventi galima. thumbup.gif


O čia kaip gyventi? Visai praėjo, praretėjo, ar simptomai sušvelnėjo?

Jo, sutinku, visos ligos nuo nervų, tik sifilis nuo žmonių tongue.gif . Tik kas žino tą receptą, kaip save įtikinti, kad esi laimingas.

O gydyti turbūt reikia visą žmogų - dvasinę būseną taisyt, bendrą organizmo būklę ir konkrečią sugriuvusią vietelę. Bet kurios grandies išmetimas - blogai. tik kur rasti gydytoją, kuris visu tuo užsiimtų. Finale pats sau tampi gydytoju ir kartais iš nežinojimo priskaldai malkų.

Atsakyti
Sveikos merginos, šita džiaugsma ir aš apturėjau. Kai kur literatūroj ir forume esu skaičius, kad kartais gydytojos pataria gydyt ir vyrus, bet niekur nerandu kuo juos gydyti profilatiškai ir kaip prisižiūrėti tokiu atveju jiems. Vienintelį, ką užtikau, tai, kad gyd. pasiūlė gerti DIDA ir vyriškiui. Gal kuri susidūrėt su tuo? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tapetukas @ 2011 11 09, 00:25)
Sveikos merginos, šita džiaugsma ir aš apturėjau. Kai kur literatūroj ir forume esu skaičius, kad kartais gydytojos pataria gydyt ir vyrus, bet niekur nerandu kuo juos gydyti profilatiškai ir kaip prisižiūrėti tokiu atveju jiems. Vienintelį, ką užtikau, tai, kad gyd. pasiūlė gerti DIDA ir vyriškiui. Gal kuri susidūrėt su tuo? smile.gif


Net nežinau aš, kaip čia su tais vyrais. Mano nejautė nieko negero, bet po nuolatos pasikartojančių pienligių ir BV (ir dar paaštrėjimas pasijausdavo dažnai po pasimylėjimo, nors ne visada) nusivedžiau ir jį pasidaryti tyrimų ir pas urologą. Jam aptiko tų pačių gardnerelų, kaip ir pas mane plius ureaplazmų ir lėtinį prostatitą. Tai kaip ir galėtų būti mano bėdų priežastimi. Ir mane, ir jį urologas pamaitino metronidazoliu, po to tyrimai buvo geri, paskyrė dar pagerti žolinį preparatą nuo prostatito, jei neklystu, FORMEN vadinasi.

Deja, situacija nei velnio nepasikeitė, nors kol urologas nepalaimino, badmiriavom arba mylėjomis tik su "gumytėm". Tai dabar vėl grįžau prie nuomonės, kad problemos šaknys glūdi manyje.

Taip kad nežinau, ar verta ką daryti profilaktiškai. Dida - žarnyną tvarkantis preparatas, kad ten kokių žvėrelių neprisiveistų. Formen vyriškas funkcijas gerina. Gal ir galima pagert, bent morališkai bus ramiau.
Atsakyti
QUOTE(Tapetukas @ 2011 11 09, 01:25)
Sveikos merginos, šita džiaugsma ir aš apturėjau. Kai kur literatūroj ir forume esu skaičius, kad kartais gydytojos pataria gydyt ir vyrus, bet niekur nerandu kuo juos gydyti profilatiškai ir kaip prisižiūrėti tokiu atveju jiems. Vienintelį, ką užtikau, tai, kad gyd. pasiūlė gerti DIDA ir vyriškiui. Gal kuri susidūrėt su tuo? smile.gif


Kiek as zinau, tai vyrus gydo dazniausiai taip: antigrybeline tablete [flucanozolis dazniausiai] ir kremukas [clotrimazolis ar pan.] patepliojimui. Dazniausiai tiek dienu, kiek moteriai israsomos zvakutes.


As tai vel su savo, kvailais turbut, klausimais doh.gif Bet jau atsibodo, o internetas visagalis i mano konkrecius klausimus neatsakineja lotuliukas.gif

As jau po gydymo ir nesuprantu. Jokiu simptomu nejauciu, sakyciau visa sveika ir grazi, bet kartais dar pasirodo tirstoku baltu isskyru. Labai kartais, komforto nesukelia, tik nervuoja unsure.gif Paskutine zvakute naudojau uzvakar [pirmadienio] nakti. Ar gali buti, kad cia tik valosi paskutiniai likuciai vaistu ir siaip makstis valosi? Ar vis tik reikia daryti isvada, kad gydymas nepadejo ir VEL eiti ieskoti ligu? doh.gif

Ne nezinau dabar pameginti apsiplovimus kokius arbatomis ar kalio permanganatais ar palikt viska ramybej ir tiketis, kad issivalys per artimiausias dienas ir nieko nebeliks unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Steffany @ 2011 11 09, 21:21)
Ar gali buti, kad cia tik valosi paskutiniai likuciai vaistu ir siaip makstis valosi? Ar vis tik reikia daryti isvada, kad gydymas nepadejo ir VEL eiti ieskoti ligu?  doh.gif

Manyciau kad dar valosi po zvakuciu, isvalo visa sita nesamone, po keliu dienu turetu praeit. Bent jau taip yra buve man. Sekmes mirksiukas.gif
Atsakyti