Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Pienligė
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Šeimos ir moters sveikata > Ligos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Skraido
QUOTE(editule* @ 2011 11 24, 14:30)
tai jau tikrai, po pienlige man slėpėsi rimtesnė liga, kurią sunku buvo pastebėti. ir dar gydytoja nenorėjo skirti tyrimų - maždaug jai netingit ir pinigų turit, darykitės  doh.gif gerai, kad dariausi - sveikata brangiau už pinigus. o išsigydžius pagrindinę ligą, tai baigėsi ir pienligė
*

Tai jau tikrai būtų įdomu sužinoti g.gif
Steffany
QUOTE(ikkuna @ 2011 11 24, 11:57)
Ir man šita bėda priskręto. Niežulio, deginimo nėra, bet ta varškė iš proto varo  verysad.gif Užsirašiau pas gydytoją, bet talonėlis tik gruodžio pradžioj, tai galvoju, kaip pačiai pasilengvint naštą. Gal kokias žvakutes rekomenduotumėt, kad be recepto nusipirkti galima būtų? Stipresnes kokias, nes daug labai...
Aš manau, kad tai turbūt irgi prezervatyvų darbas.
*

Aš geriau siūlyčiau kokias raminamąsias medetkų, sodos tirpalo ar panašias voneles, kol pas gydytoją neapsilankėt. Jau vien dėl to, kad panaudojus kažką po to nusiims simptomai, gal tepinėlis nieko nerodys, ir vėl po to išlįs zaraza visu grožiu ax.gif

Bet jeigu labai norit - mėginkit Lomexin. Šiaip receptinis, bet gal parduos.

Nuo prezervatyvų - gali būti. Bet kad ta zaraza nuo visko gali būti. Man tai išvis įdomu: hormoninė kontracepcija gali sukelti pienligę, prezervatyvai gali. Tai gerai, jeigu tarkime norisi pastoti, nedarai problemų, o ką daryti, pvz. tokiai kaip man, kur pastoti būtų tikrai tragedija? Nesimylėt išvis? Naudot NLA ir tikėtis, kad `neužkibs`? Kažkokie marazmai. Nors mano pienligė manau buvo nuo KT, su prezervatyvais nesu turėjusi problemų, tai čia gal labiau individualus reikalas.
Skraido
QUOTE(Steffany @ 2011 11 24, 15:03)
Aš geriau siūlyčiau kokias raminamąsias medetkų, sodos tirpalo ar panašias voneles, kol pas gydytoją neapsilankėt. Jau vien dėl to, kad panaudojus kažką po to nusiims simptomai, gal tepinėlis nieko nerodys, ir vėl po to išlįs zaraza visu grožiu  ax.gif

Bet jeigu labai norit - mėginkit Lomexin. Šiaip receptinis, bet gal parduos.

Nuo prezervatyvų - gali būti. Bet kad ta zaraza nuo visko gali būti. Man tai išvis įdomu: hormoninė kontracepcija gali sukelti pienligę, prezervatyvai gali. Tai gerai, jeigu tarkime norisi pastoti, nedarai problemų, o ką daryti, pvz. tokiai kaip man, kur pastoti būtų tikrai tragedija? Nesimylėt išvis? Naudot NLA ir tikėtis, kad `neužkibs`? Kažkokie marazmai. Nors mano pienligė manau buvo nuo KT, su prezervatyvais nesu turėjusi problemų, tai čia gal labiau individualus reikalas.
*

Tai man irgi belieka nesimylėt, nes pastoti noriu, bet negaliu (dabar nenoriu) dėl to, kad pirma reikia išsigydyti mycoplasma, cistitą, BV, pienligę, kad nėtumo metų jausčiausi gerai. O mylėtis su prezervatyvu baisu, nes spėju, kad jie sukelia dalį tų problemų...

Ką žinot apie NLA patikimumą? biggrin.gif
ikkuna
Aš pastot irgi dabar nė už ką nenoriu, nuo KT irgi pienligė būdavo. NLA tikrai nenaudosiu, lieka prezervatyvai arba spiralė. Tikrai manau, kad nuo gumyčių bus, bent tikiuosi, kad nuo jų, nenorėčiau, kad ligą rastų... O kad dėti spiralę, reikia būti sveikai. Tai, manau, kad dar oj kiek teks laukti, iki kitų mėnesinių turbūt nesusitvarkysiu. O kaip per tą laiką, kol išsigydysiu, saugotis? doh.gif
Steffany
QUOTE(Skraido @ 2011 11 24, 15:16)
Tai man irgi belieka nesimylėt, nes pastoti noriu, bet negaliu (dabar nenoriu) dėl to, kad pirma reikia išsigydyti mycoplasma, cistitą, BV, pienligę, kad nėtumo metų jausčiausi gerai. O mylėtis su prezervatyvu baisu, nes spėju, kad jie sukelia dalį tų problemų...

Ką žinot apie NLA patikimumą? biggrin.gif
*

Nu aš dabar problemos išvis neturiu, nes neturiu su kuo mylėtis blush2.gif lotuliukas.gif

Bet šiaip tai kvailas uždaras ratas gaunasi. Dar dėl prezervayvų - nepamenu tiksliai, bet dažniausiai sukelia pienligę ne pats prezervatyvas, bet visos medžiagos, kuriomis jie būna sutepti. Tai reikia pasiieškoti kokių `mažiau` pritepliotų. Tik pavadinimais nesusakysiu, nes, kaip jau sakiau, nuo prezervatyvų naudojimo man pienligės nėra buvę.

O apie NLA patikimumą tai žinau, kad patikimas, bet mano baimė ir paranoja `o jeigu` imtų viršų ir pražilčiau be laiko, tai ačiū - geriau nereikia doh.gif
Papildyta:
QUOTE(ikkuna @ 2011 11 24, 15:19)
Aš pastot irgi dabar nė už ką nenoriu, nuo KT irgi pienligė būdavo. NLA tikrai nenaudosiu, lieka prezervatyvai arba spiralė. Tikrai manau, kad nuo gumyčių bus, bent tikiuosi, kad nuo jų, nenorėčiau, kad ligą rastų... O kad dėti spiralę, reikia būti sveikai. Tai, manau, kad dar oj kiek teks laukti, iki kitų mėnesinių turbūt nesusitvarkysiu. O kaip per tą laiką, kol išsigydysiu, saugotis?  doh.gif
*

Tai tada tik susilaikymas belieka drinks_cheers.gif
Skraido
QUOTE(Steffany @ 2011 11 24, 15:23)
Nu aš dabar problemos išvis neturiu, nes neturiu su kuo mylėtis  blush2.gif  lotuliukas.gif

Bet šiaip tai kvailas uždaras ratas gaunasi. Dar dėl prezervayvų - nepamenu tiksliai, bet dažniausiai sukelia pienligę ne pats prezervatyvas, bet visos medžiagos, kuriomis jie būna sutepti. Tai reikia pasiieškoti kokių `mažiau` pritepliotų. Tik pavadinimais nesusakysiu, nes, kaip jau sakiau, nuo prezervatyvų naudojimo man pienligės nėra buvę.

O apie NLA patikimumą tai žinau, kad patikimas, bet mano baimė ir paranoja `o jeigu` imtų viršų ir pražilčiau be laiko, tai ačiū - geriau nereikia  doh.gif
Papildyta:
Tai tada tik susilaikymas belieka  drinks_cheers.gif
*

Niekada ir nenaudojom kažkokių mandrų (su spermicidais). Bet matyt ir to užtenka. Tiesiog vyras tai gali tai kas liko nusiplauti, o aš vidaus tai neišsiplausiu schmoll.gif
Bet jaučiu mano vyras tik apsidžiaugtų, jeigu pasakyčiau, kad jų nebenaudojam, jam jau nusibodo spėju... biggrin.gif

Viendzo, dabar galvoju ar rizikuot, kol dar nepakartoti tyrimai, ar skelbt celibatą g.gif
Steffany
QUOTE(Skraido @ 2011 11 24, 15:27)
Niekada ir nenaudojom kažkokių mandrų (su spermicidais). Bet matyt ir to užtenka. Tiesiog vyras tai gali tai kas liko nusiplauti, o aš vidaus tai neišsiplausiu  schmoll.gif
Bet jaučiu mano vyras tik apsidžiaugtų, jeigu pasakyčiau, kad jų nebenaudojam, jam jau nusibodo spėju... biggrin.gif

Viendzo, dabar galvoju ar rizikuot, kol dar nepakartoti tyrimai, ar skelbt celibatą  g.gif
*

O kada paskutinę žvakutę/tabletę suvartojot? Nes jeigu jau praėjo 2-3 dienos tai vaistai jau baigę veikti, jeigu simptomų nejaučiat, tai turbūt kad jau galit meile džiaugtis mirksiukas.gif Nors aš gal mėginčiau palaukti dar porą dienelių, dėl visaa ko taip sakant. Aišku, lengva man šnekėt ax.gif
ikkuna
Aš, kai paskirs gydymą, skelbsiu celibatą. Jaučiu ilgam verysad.gif Nes kitaip spiralės niekada neįsidėsiu rolleyes.gif Prezervatyvai ir man nusibodo, tai ko gero bus verta pakentėti smile.gif
Skraido
QUOTE(Steffany @ 2011 11 24, 15:46)
O kada paskutinę žvakutę/tabletę suvartojot? Nes jeigu jau praėjo 2-3 dienos tai vaistai jau baigę veikti, jeigu simptomų nejaučiat, tai turbūt kad jau galit meile džiaugtis  mirksiukas.gif  Nors aš gal mėginčiau palaukti dar porą dienelių, dėl visaa ko taip sakant. Aišku, lengva man šnekėt  ax.gif
*

Žvakutes nuo BV baigiau praėjusią savaitę (is ketvirtad i penktad paskutine). Paskutine Mycomax tablete si antradieni isgeriau. Bet as antibiotikus geriau savaite, pirmadieni baigiau. Kazin nepakenktu, jeigu uzkibtumem si cikla?

Jauciu dar bent diena tai tikrai palauksiu. Bet jau bijau naudot prezervatyvus sad.gif
Steffany
QUOTE(Skraido @ 2011 11 24, 15:55)
Žvakutes nuo BV baigiau praėjusią savaitę (is ketvirtad i penktad paskutine). Paskutine Mycomax tablete si antradieni isgeriau. Bet as antibiotikus geriau savaite, pirmadieni baigiau. Kazin nepakenktu, jeigu uzkibtumem si cikla?

Jauciu dar bent diena tai tikrai palauksiu. Bet jau bijau naudot prezervatyvus sad.gif
*

Aš kai neplanuojanti, vaikų neturinti ir su tuo nesusidūrusi, tai negaliu nieko daug pasakyti. Bet žinau, kad antibiotikai iš organizmo šalinasi apie savaitę. Tad užkibimą, jeigu įmanoma, geriau atidėti iki kito ciklo rolleyes.gif

Nu jeigu išeina - tai aš už palaukimą ax.gif Geriau porą dienelių pakentėti ir po to ramiai širdim smileysex.gif
Skraido
Viendzo, skelbiu celibatą biggrin.gif kas čia tos pora savaičių biggrin.gif
Senmergiukas
QUOTE(ikkuna @ 2011 11 24, 14:48)
Aš, kai paskirs gydymą, skelbsiu celibatą. Jaučiu ilgam  verysad.gif  Nes kitaip spiralės niekada neįsidėsiu  rolleyes.gif Prezervatyvai ir man nusibodo, tai ko gero bus verta pakentėti smile.gif
*

Spiralė - hormoninis daiktas ir dar svetimkūnis, pienligę irgi gali sukelti.
ikkuna
Apie hormoninę spiralę net negalvoju.
Skraido
QUOTE(Skraido @ 2011 11 24, 16:20)
Viendzo, skelbiu celibatą biggrin.gif kas čia tos pora savaičių biggrin.gif
*

Juokai juokais, bet vakar su vyru pakalbėjom... Ir nusprendėm, kad iki kol neatliksiu tyrimų (ir jie bus geri), susilaikysim, kad neerzinti visų tų uždegimų ir pan... Tai sakė, kentės kaip didelis tas 2-3 savaites blush2.gif kaip ir aš blush2.gif

Nes prezervatyvai mums abiems jau schmoll.gif smirdanti guma. O kontraceptikų niekad nevartojau ir dabar nebėra tikslo (šauksim lialių).

Bet jeigu ta zaraza ar kuri kita per šias savaites atsinaujins, reikš, kad čia ne prezervatyvai ir velniop susilaikymą bigsmile.gif
Steffany
QUOTE(ikkuna @ 2011 11 24, 23:09)
Apie hormoninę spiralę net negalvoju.
*

Nenoriu pernelyg kišti savo nuomonės, tačiau varinė spiralė, kaip antikūnis, taip pat gali šarminti terpę ir sudaryti sąlygas pienligei atsirasti.

Bet tikiu, kad šitą apsvarstysit/apsvarstėt su ginekologe ir tikiuosi, kad zaraza neatsinaujins 4u.gif

QUOTE(Skraido @ 2011 11 25, 11:09)
Bet jeigu ta zaraza ar kuri kita per šias savaites atsinaujins, reikš, kad čia ne prezervatyvai ir velniop susilaikymą  bigsmile.gif
*

Na, reik tikėtis, kad neatsinaujins drinks_cheers.gif

Mano jau sirgimas į pabaigą, tai aš irgi tikiuosi, kad neišlįs jin man pasidemonstruoti doh.gif
Zuzi_šoka
Sveikos. Siuo metu is bibliotekos turiu pasiemus nebloga knyga anglu kalba: L. Chaitow "Candida Albicans". Apie kandidozes gydyma BE VAISTU! (Pati esu isbandziusi visus vaistus, zvakutes it t.t. - viskas padedavo laikinai.)

Knyga sukrimtau labai greitai, o stai keletas esminiu patarimu is jos:
1. Probiotikai. Geriausia - pudros pavidalu, arba kapsulese. (2 gramai kasdien.)
2. Biotinas. (vit H) Geriausia - triskart dienoj, dozemis po 350-500 mcg.
3. Alijosiaus sultys. Alijosius pasizymi galingu antigrybeliniu poveikiu! Viena arba du arbat.saukstelius alijosiaus sulciu skiesti vandeniu ir gerti du kartus per diena. Taip pat galima si tirpala naudoti vidiniam dusui.
4. Cesnakas. Valgyti zalia arba gerti kapsules (2-3 per diena.)
5. Alyvuogiu aliejus. I jo sudeti ieina oleino rugstis, pries grybeli veikianti panasiai kaip ir biotinas. Rekomenduojamas vartojimo budas - 6 arbat.sauksteliai per diena. Si kieki daliname i tris dozes.
6. Arbatmedzio aliejus. Lasiname i vandeni, naudojame vidiniam dusui. Arba viena karta savaiteje naudojame tampona, ant kurio uzlasiname sio aliejaus.
7. Ramuneles, eziuole.

Butina visais imanomais budais stiprinti imunineta!

Tai tik trumpa istrauka is knygos, bet galbut kazkam pades. mirksiukas.gif
Skraido
Sveika 4u.gif

Šiaip tai aš bijau visokius dušus naudoti - natūraliai vanduo nepatenka, o prievarta baisu gerąčias bakterijas išplaut g.gif o jeigu jų jau nėra - tai tie dušai tikrai neprisideda prie gerųjų bakterijų apsigyvenimo.

Alyvuogių aliejų visada pilu į salotas, museit reikia pradėt šiaip gert biggrin.gif o česnaką labai mėgstu, bet kaip paskui panaikinti tą kvapą iš burnos? doh.gif

Šiandien susimaliau 250 gr džiovintų slyvų, 250 gr džiovintų datulių ir 250 gr džiovintų spanguolių biggrin.gif stiprinsiu imunitetą ir žarnyną.

Zuzi, o kaip sekasi kovoti su pienlige? Kokia patirtis? ax.gif
Zuzi_šoka
QUOTE(Skraido @ 2011 11 25, 05:40)
Sveika  4u.gif

Šiaip tai aš bijau visokius dušus naudoti - natūraliai vanduo nepatenka, o prievarta baisu gerąčias bakterijas išplaut  g.gif o jeigu jų jau nėra - tai tie dušai tikrai neprisideda prie gerųjų bakterijų apsigyvenimo.

Alyvuogių aliejų visada pilu į salotas, museit reikia pradėt šiaip gert biggrin.gif o česnaką labai mėgstu, bet kaip paskui panaikinti tą kvapą iš burnos?  doh.gif
Šiandien susimaliau 250 gr džiovintų slyvų, 250 gr džiovintų datulių ir 250 gr džiovintų spanguolių biggrin.gif stiprinsiu imunitetą ir žarnyną.

Zuzi, o kaip sekasi kovoti su pienlige? Kokia patirtis?  ax.gif
*

Ojei ojei... Visa gyvenima nezinojau kas per daiktas tai yra kol nepastojau. doh.gif
Kokiam 6-7 menesy nueinu i wc ir ten matau rausvas isskyras. Tuoj i panika puoliau, staigiai pas gydytoja. Ta pasiziuri mane, o pas mane "bujoja" grybai... doh.gif
nuo tada, iki pat galo nestumo sedejau "ant zvakuciu". verysad.gif Atsimenu "Lomexin" - kitu jau ir nepamenu pavadinimo. Taip pat geriau tabletikes. Ir vyras gere. Baisiai brangios rupuzes buvo. (Irgi nepamenu pavadinimo). Keikiaus del tos rupuzes ne ta zodis. gun_rifle.gif

Gydytoja sake, kad nestumas baigsis - baigsis ir pienlige. thumbup.gif Valio, galvojau... doh.gif

Jau vaikui trys metai. O iki siol turiu zaraza. Per tuos tris metus seke vel tabletytes, zvakutes... cry.gif
Paskui isvaziavau isvykau gyventi i UK. Kuri laika nesimaciau (visom prasmem lotuliukas.gif ) su vyru, tai pienlige buvo dingus. blink.gif
Veliau vel "susiejom" ir velniava sugrizo. Apie jokius vaistus jau galvot nebenorejau, tad dalia palengvindavau apsiplaudama (vidiniu dusu) sodos tirpalu. Rezultatas neblogesnis nei vaistai ir kainuoja "kapeikas". Tik pradedu jaust "grybavimo sezona" prasidedant - tuojaus "pasidusinu" ir praeina. Aisku neilgam, vel kita menesi sugrizta.
Todel atsizvelgiau i mityba. Nors ji ir taip is esmes, manau yra nebloga pas mane:
Saldumynu niekada nemegau, dabar praktiskai ju visai atsisakiau.
Ka itraukiau i raciona - kasdien butinai spaustas svieziu aplesinu+citrinu sultis, cinko papildus, nakvisu alieju, kiekviena ryta avizu kose (su sauja dziovintu vaisiu - spanguoles, slyvos ir t.t.), kasdien bent po 2-3 obuolius, pagal galimybes-melynes ir kitos uogos, kasdien bent 2 dideli puodai zalios arbatos, stengiuos dazniau nusipirkti ir suvalgyti jogurto, isgerti stikline kefyro. Sitokiu budu stiprinu imuniteta, gerinu sveikata bei grozi. ax.gif

Galiu pasakyti, kad nors pienlige ir nedingo, bet zymiai zymiai sumazejo... (Tam reikejo keliu menesiu).
O realiai nedarau nieko ypatingo. g.gif

Turiu itarima - gal del vyro isskyru man kazkas ten darosi? Nors prezervatyvu nekenciu.. man atrodo, kad kaiptik nuo ju tik blogiau. schmoll.gif Ai, nezinau. box.gif

P.S. - kasdien valgau salotas su alyvuogiu aliejum, galvoju, gal irgi reik pradet ana gert gryna... umn.gif
Skraido
Aš tai nežinau, ką dar mityboje keisti: saldumynų visai atsisakiau dabar, anksčiau valgydavau retai (kartais būdavo taip, kad kartą į mėnesį, bet labai daug sukertu...).
Kavos gerdavau, bet jau atsisakiau visiškai.

O mes ir šiaip valgom ganėtinai sveikai: daug žuvies, daržovių visada prie pagrindinio patiekalo. Vaisių irgi daug ir įvairių, jogurtą, riešutų pakramtau. Ir sportuoju reguliariai.

Bet čia man matyt dėl tos nelemtos mycoplasma hominis viskas g.gif šiaip jeigu ilgai kankina ginekologinės (ir šlapimo takų) bėdos patariama visų pirma išsitirti dėl LPL trijulės: chlamydia, mycoplasma, ureaplasma. Tai vat reikia man ją išsigydyt kažkaip sad.gif
Zuzi_šoka
QUOTE(Skraido @ 2011 11 25, 06:24)
Aš tai nežinau, ką dar mityboje keisti: saldumynų visai atsisakiau dabar, anksčiau valgydavau retai (kartais būdavo taip, kad kartą į mėnesį, bet labai daug sukertu...).
Kavos gerdavau, bet jau atsisakiau visiškai.

O mes ir šiaip valgom ganėtinai sveikai: daug žuvies, daržovių visada prie pagrindinio patiekalo. Vaisių irgi daug ir įvairių, jogurtą, riešutų pakramtau. Ir sportuoju reguliariai.

Bet čia man matyt dėl tos nelemtos mycoplasma hominis viskas  g.gif šiaip jeigu ilgai kankina ginekologinės (ir šlapimo takų) bėdos patariama visų pirma išsitirti dėl LPL trijulės: chlamydia, mycoplasma, ureaplasma. Tai vat reikia man ją išsigydyt kažkaip sad.gif
*

Ziuriu meniu tamstos praktiskai toks pat kaip musu seimynos.
Na dar as pasimegauju kartais raudono vyno taure. Bet dabar ir to atsisakiau... blink.gif
Bandysiu gal cia, pas UK daktarus tirtis, bet kazkaip nekyla ranka. (Ir koja... lotuliukas.gif )
beibikas
Na as apsilankius pas gydytoja daug ka suzinojau nauja

visu pirma sako ar butina naudot zvakutes, atseit iskentek ir praeis g.gif
vaistu nera nuo ju, tik betarpiskas kisimas visko doh.gif
plaUT tik vandeniu.

ir sako gal per reti santykiai su vyru? sakau kaip jie bus dazni, jei atrodo kad po vyro suaktyveja? sako vyro gydyt tikrai nereik, reik reguliariu santykiu.

kaip diena, taip naujiena cool.gif
Skraido
Aš dabar irgi užsienyje (ne UK), tai eisiu čia pas vietinius daktarus, gal jie ką gudresnio pasiūlys.
Nors kiek girdėjau čia jiem neitin rūpi pacientų gydymas doh.gif

beibikas, o tai gydytojas daugiau mylėtis liepė, atseit tai gelbėja nuo grybelio?
beibikas
na nezinau ar daugiau, tiesiog reguliariu santykiu.

cia ji man taip pasake
Zuzi_šoka
QUOTE(beibikas @ 2011 11 25, 06:29)
Na as apsilankius pas gydytoja daug ka suzinojau nauja

vaistu nera nuo ju, tik betarpiskas kisimas visko doh.gif
plaUT tik vandeniu.

ir sako gal per reti santykiai su vyru?  sakau kaip jie bus dazni, jei atrodo kad po vyro suaktyveja? sako vyro gydyt tikrai nereik, reik reguliariu santykiu.
kaip diena, taip naujiena cool.gif
*

Ale tiksliai... doh.gif Man irgi po santykiu - jau galiu ruostis. fear.gif Todel ir jie reteja butent del pienliges. lens.gif
Zvakuciu as jau atsisakiau visam laikui - pinigu svaistymas.
O plaut tik vandeniu turima omenyje isore turbut? unsure.gif

"Iskentek ir praeis..." doh.gif verysad.gif angel_sadangel.gif
Steffany
QUOTE(beibikas @ 2011 11 25, 19:29)
sakau kaip jie bus dazni, jei atrodo kad po vyro suaktyveja? sako vyro gydyt tikrai nereik, reik reguliariu santykiu.

*

doh.gif Velniop tokius gydytojus.
Kentėti ne išeitis. Jeigu žvakutės nepadeda, reikia ieškoti kito būdo, bet kentėti tai nu ot patarimas doh.gif

Dėl vyro irgi pasakysiu, persiprašau, bet nusišnekėjo. Gali būti nuo vyro. Jeigu vyras pas urologą neina ir nesitiria tiksliai, tuomet antigrybėlinę tabletę [veiklioji medžiaga fluconazolis ar kaip ten] išgerti būtų pats tas. Geria dažniausiai abu partneriai ir vienu metu ir susilaiko nuo santykių tuo metu.

Nors apskritai tai dažni santykiai kai kam būna, neleidžia atsirasti pienligei. Bet čia individualu, plius kokie ten dažni santykiai, jeigu graužia viską ir skauda po to ax.gif

O dėl maisto turiu kelis patarimus:
-kad nesmirdėtų česnakas supjaustykit gabaliukais ir prarykit. Aš taip darau ir kvapo iš burnos tikrai nėra
-darydamos valgiaraštį nedėkit ten per daug vaisių. Ypač saldžiųjų. Citrusiniai vaisiai, vynuogės, bananai - turi daug `cukraus` ir jų pienligės dietos pataria vengti arba geriausiai atsisakyti. Obuoliai ir uogos įvairios tinka labiau.
-Riešutai taip pat. Nerekomenduojami žemės ir anakardžių riešutai. Kiti - lazdynų, graikiški ir pan. tinka.
-Morkas siūloma įtraukti į meniu, tačiau tik žalias. Atseit virtos morkos praranda savo naudą ir siūloma eliminuoti arba apriboti jų vartojimą.
daruliuke
QUOTE(Skraido @ 2011 11 25, 19:24)
Bet čia man matyt dėl tos nelemtos mycoplasma hominis viskas  g.gif šiaip jeigu ilgai kankina ginekologinės (ir šlapimo takų) bėdos patariama visų pirma išsitirti dėl LPL trijulės: chlamydia, mycoplasma, ureaplasma. Tai vat reikia man ją išsigydyt kažkaip sad.gif
*

tikrai taip, gydytoja man yra sakiusi tą patį - pirma reikia LPL išsigydyti, kuri dažnai ir sudaro tinkamas sąlygas nusilpninusi ten viską, grybui veistis. taip pat ir nuo ŽPV reikėtų pasitikrinti
ingauk
labas mergaites smile.gif

atejau gal ir su kvailu klausimu bet vistiek manau patarsit smile.gif kokio stipu blush2.gif daryt tas voneles na sodos kiek det mazdau ant kokio kiekio vandens arba ta arbatmedzio alieju kokiu santykiu skiest blush2.gif bandysiu is pradziu taip gydytis ir as, o jeigu nepades niekas is liaudiskos medicinos teks kulniuoti pas gydytojus sad.gif
Steffany
QUOTE(ingauk @ 2011 11 27, 14:56)
labas mergaites smile.gif

atejau gal ir su kvailu klausimu bet vistiek manau patarsit smile.gif  kokio stipu blush2.gif daryt tas voneles na sodos kiek det mazdau ant kokio kiekio vandens arba ta arbatmedzio alieju kokiu santykiu skiest  blush2.gif  bandysiu is pradziu taip gydytis ir as, o jeigu nepades niekas is liaudiskos medicinos teks kulniuoti pas gydytojus sad.gif
*

Na, sodos sako maždaug valgomąjį šaukštą į litrą vandens.
Arbatmedžio aš nepamenu bet ten lyg keletas lašų.
Nežinau kaip kiti daro `voneles` iš arbatų, bet aš stengiuosi plikinti dviejų geriamų porcijų arbatą [ramunėlės, medetkos, tiesiog juoda arbata] dideliame puode [apie 400m] ir neskiedžiu daugiau.
Kalio permanganato tai iš akies, kad vanduo taptų rausvas, bet švelniai rausvas.

Tik atsargiai, jeigu lįsit į vidų ax.gif Ir sėkmės 4u.gif
Skraido
Sveikos.

Nepraėjo ir savaitė, ir atsinaujino pienligė. Gerai, kad jokių kitų nemalonių požymių nėra, tik išskyros. Kiek suprantu, kartais gydytojai jos net negydo?

Nusprendžiau, kad reikia susitvarkyti vidų, pirmiausia žarnyną. Tai galiu pasakyti, kad pora dienų valgau rytais ir vakarais džiovintų vaisių mišinį (250 gr datulių, 250 gr slyvų ir 250 gr spanguolių, viskas sumalta į vieną masę). Tiesiog ant tusčio skrandžio ir užgeriu vandens stikline. Situacija gerėja 4u.gif ir vakare prieš miegą pilną šaukštą sukramsnoju. Žinau, kad čia saldu, negalima ir pan., bet labai gerai žarnynui, o tai man svarbiau dabar.

Ir matyt reiks peržiūrėt dar kartą maistą, kad tas grybas greičiau dvėstų 4u.gif

O kefyrą kas bandė susileisti į vidų? blush2.gif

Candida diet:
http://www.herbsandhealth.com.au/fact-shee...andida-Diet.pdf
Tapetukas
Sveikos merginos 4u.gif As tik visai neseniai sužinojau, kad po ovulių reiktų gerti žarnyno mikroflora atstatančių tablečių(gerųjų bakterijų), gal tame ir slypėjo mano nemalonūs pojūčiai... greičiausiai per daug organizmas buvo "iššvarintas", bet šįkart nusprendžiau vietoj tablečių (ir taip jau chemijos per daug organizme, be to viena gydytoja sake, kad kol jos įgauna tablečių pavidalą ten praktiškai nelieka išvis bakterijų) naudot jogurtus, užkroviau visą šaldytuvą "beskoniais" jogurtukais ir sąžiningai juos valgiau, tiesa visisškai atsisakiau saldumynų(nors buvo be proto sunku) ir pradėjau gert daug daug vandens. Kol kas, rodos, jokių problemų smile.gif išskyrus tai, kad vis dar seilė tįsta pagalvojus apie tortus ir šokoladus ax.gif blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Skraido @ 2011 11 27, 16:23)
Sveikos.

Nepraėjo ir savaitė, ir atsinaujino pienligė. Gerai, kad jokių kitų nemalonių požymių nėra, tik išskyros. Kiek suprantu, kartais gydytojai jos net negydo?

Nusprendžiau, kad reikia susitvarkyti vidų, pirmiausia žarnyną. Tai galiu pasakyti, kad pora dienų valgau rytais ir vakarais džiovintų vaisių mišinį (250 gr datulių, 250 gr slyvų ir 250 gr spanguolių, viskas sumalta į vieną masę). Tiesiog ant tusčio skrandžio ir užgeriu vandens stikline. Situacija gerėja  4u.gif ir vakare prieš miegą pilną šaukštą sukramsnoju. Žinau, kad čia saldu, negalima ir pan., bet labai gerai žarnynui, o tai man svarbiau dabar.

Ir matyt reiks peržiūrėt dar kartą maistą, kad tas grybas greičiau dvėstų  4u.gif

O kefyrą kas bandė susileisti į vidų?  blush2.gif
Candida diet:
*

O beje ta mišinį man regis esu bandžius, visai skanu, tik nepamenu ar padėjo smile.gif
o kefyras man rodos padeda ir išgėrus, bent jau man veikia, tiek kefyras, tiek pasukos ar natūralus jogurtas smile.gif
Steffany
QUOTE(Skraido @ 2011 11 27, 15:23)
Sveikos.

O kefyrą kas bandė susileisti į vidų?  blush2.gif
Candida diet:
*

Man tai durnizmas toks `išskyrų negydo`. Nors šiaip negydo kai kurie. Jeigu diskomforto nesukelia - galima gyvent, žinoma. Kita vertus - normalios moters išskyros ciklo pradžioje po mėnesinių ir pabaigoje gali būti baltos ir tirštos [nu ne per tirštos] - tai normalu. Gal jūsiškės normalios?

Kefyro nemėginau. Apskritai į vidų be ovulių niekad nieko nesu kišusi. Man kažkaip maistiniai produktai ten nelimpa nors tu ką. Nors jeigu pamėginsit, gal blogiau nebus.

QUOTE(Tapetukas @ 2011 11 27, 15:53)
išskyrus tai, kad vis dar seilė tįsta pagalvojus apie tortus ir šokoladus ax.gif  blush2.gif
Papildyta:
O beje ta mišinį man regis esu bandžius, visai skanu, tik nepamenu ar padėjo smile.gif
o kefyras man rodos padeda ir išgėrus, bent jau man veikia, tiek kefyras, tiek pasukos ar natūralus jogurtas smile.gif
*

Aš tai visiškai saldumynų neatsisakinėju. Kaip ir alkoholio. Ir kitų produktų, bet kurių man sunku, nes seilė tysta. Nors natūralaus jogurto kasdien vos ne po pusę litro suvalgau ir stengiuosi atsisakyti vaisių bei juos pakeisti daržovėmis.

Nežinau, kol kas baigiu sirgti, žiūrėsim ar sugrįš zaraza.
Skraido
Nemanau, kad jos normalios g.gif labai jau tirštos, vos ne gabalai.

Bet neniežti, neskauda, neperšti. Ir nėra daug išskyrų. Atsimenu anksčiau tai net kelnaites keisti kas kelias valandas norėdavosi. O Jums visi požymiai kartu pasireiškia, t.y. išskyros, niežiejimas ir pan.?

Aš tai vaisių tikrai neatsisakysiu schmoll.gif bet va alkoholio ir šiaip cukraus būtinai.

Steffany
QUOTE(Skraido @ 2011 11 27, 17:22)
Nemanau, kad jos normalios  g.gif  labai jau tirštos, vos ne gabalai.

Bet neniežti, neskauda, neperšti. Ir nėra daug išskyrų. Atsimenu anksčiau tai net kelnaites keisti kas kelias valandas norėdavosi. O Jums visi požymiai kartu pasireiškia, t.y. išskyros, niežiejimas ir pan.?

Aš tai vaisių tikrai neatsisakysiu  schmoll.gif bet va alkoholio ir šiaip cukraus būtinai.
*

Na, aš kadangi esu praktiškai įsitikinusi, kad KT man sukėlė pienligę, tai aš dėl to drastiškų pokyčių savo valgiaraštyje nenoriu daryti ax.gif Be to atsisakyti cukraus tai man prilygtų savęs kankinimui. Žiūrėsiu aišku, jeigu nepraeis VĖL, tai pamėginsiu tada per kančias ir cukraus atsisakyt. Jogurtą ir česnaką tik lesiu dvi savaites, pažiūrėsim, o gal suveiks? lotuliukas.gif

Mano požymis - tik išskyros. Ir tos neaiškios. Nes jų nedaug [kaip jau sakiau kažkada, radau, jog normalu 5ml per dien`], tai man tikrai ne daugiau. Apskritai kokį kartą per dieną ar dvi `išlipa` ir vėl ramu. Plius jos pas mane būna tokios snarglinės permatomos su baltom priemaišom arba tirštesnės baltos ciklo pabaigoje. Kas teoriškai gali reikšti `normalu`, bet man vis tiek nepatinka doh.gif Jokių kitų požymių nejaučiu, todėl ir neapsisprendžiu vis - ieškoti sliekų sėdimojoj ar palikt ramybėj. Pas gydytojus eit nebenoriu, nes jie nė tepinėlio nepaima doh.gif

Bet jeigu tirštos gabalinės - tai turbūt, kad vis dar pienligė. Aš jau pamiršau, bet dėl plazmų visų jau tikrinotės? Mėginkit gal ne tik meniu koreguot, bet ir voneles pasidaryt. Man vis giria Tantum Ross miltelius. Jais galima sako ir vidų plaut, ir neišsiplauna gerosios bakterijos. Mažu ir Jums padės?

Sakiau jeigu vėl išlįs, pamėginsiu žvakutes su kitokia veikliąja medžiaga nusipirkti. Nu nes o ką daryt? unsure.gif Ir dar noriu nuo visų LPL pasitikrinti [maža kas, kai pusės jų požymių nė nejunti, o pienligę sukelti gali], bet vis galvoju, kad jeigu dabar jau praeis, tai vadinasi tikrai dėl KT ir tyrimus atidėsiu tam kartui kai būsiu LT.
Geera
QUOTE(daruliuke @ 2011 11 27, 12:54)
tikrai taip, gydytoja man yra sakiusi tą patį - pirma reikia LPL išsigydyti, kuri dažnai ir sudaro tinkamas sąlygas nusilpninusi ten viską, grybui veistis. taip pat ir nuo ŽPV reikėtų pasitikrinti
*

kas be ko, jeigu jau kartojasi visokie grybeliai, tai reikėtų pasidaryti tyrimukus ir ŽPV, ir PAP - nes visokios sveikatos problemos, tik sudaro palankią terpę įsitvirtinti ŽPV ir sukelti gimdos kaklelio pakitimus. o kuo tai gresia, visoms aišku - http://www.gimdoskakleliovezys.lt/vezys.htm
Skraido
QUOTE(Steffany @ 2011 11 27, 17:35)
Bet jeigu tirštos gabalinės - tai turbūt, kad vis dar pienligė. Aš jau pamiršau, bet dėl plazmų visų jau tikrinotės? Mėginkit gal ne tik meniu koreguot, bet ir voneles pasidaryt. Man vis giria Tantum Ross miltelius. Jais galima sako ir vidų plaut, ir neišsiplauna gerosios bakterijos. Mažu ir Jums padės?

Sakiau jeigu vėl išlįs, pamėginsiu žvakutes su kitokia veikliąja medžiaga nusipirkti. Nu nes o ką daryt?  unsure.gif  Ir dar noriu nuo visų LPL pasitikrinti [maža kas, kai pusės jų požymių nė nejunti, o pienligę sukelti gali], bet vis galvoju, kad jeigu dabar jau praeis, tai vadinasi tikrai dėl KT ir tyrimus atidėsiu tam kartui kai būsiu LT.
*

Turiu mycoplasma hominis ir e.coli šlapime. Gydytojas išrašė antibiotikų nuo e. coli ir sakė, kad jie ir mycoplasma užmušt turėtų. Bet kai dabar pasigilinau, kas tai per bacila ir kas ten per antibiotikai, tai supratau, kad jie TIK nuo e.coli. Reiškia, 95 proc., kad reikės gerti dar kitus.

O šiuos gydytojas dar ir vyrui liepė gerti profilaktiškai (tipo nuo mycoplasma), bet kad ji tikriausiai jiems atspari!!!! Pikta, kad vyras juos tikriausiai sugėrė veltui...

Tai jaučiu didelį nepasitekinimą gydytojais (apskritai), nes jau ne pas vieną buvau, o jie kaip eksperimentavo, taip eksperimentuoja ant manęs.
Skraido
Gal kas bandėt šį receptą? ax.gif Radau tarp Candida diet.

Immune Booster

Suitable for Stages 1, 2 and 3 of the diet.

A handful of spinach
A handful of fresh herbs (cilantro (kalendra), parsley (petražolė) or basil)
1 celery stalk (saliero steibas)
1 lemon (squeezed)
1 garlic clove or as much as desired (optional)
2 glasses of water

This a delicious, easy drink to make. Add all ingredients into the blender and voila! For a little variety, try it with some cilantro, parsley or basil as desired.
Donma
O sakykit jums liezuviai ne balti?As ejau pas viena gydytoja,tai liepe liezuvi parodyti,na ir ka parodziau sako jums pienlige,sakau baikit juokaut nera man buve.Tada teko pas gine jau eit,nes ir isskyros pasikeite ir deginimas atsirado ir kvapas pakito,ir ka tepinelis parodo kad pienlige,tai naudojau macmiror zvakutes,pagerejimas buvo kazkur savaite,po to vel tas pats,tai dbr vel laukiu vizito pas gine,nes ir degina ir kvapas zodziu ne kas............
Skraido
Gal ir baltas, niekad nežiūrėjau. Reikės ryte atsikėlus atkreipti dėmesį. Pilnai tikėtina.

Bet žinok, jeigu liežuvis baltas, tai čia žvakutės nepadės, reiškia, paplitimas yra visame organizme, o į burną žvakutės gi nedėsi... Reikia arba per mitybą ir kitus įpočius bandyt tą grybą numarinti (kas teoriškai turėtų būti veiksminga labai griežtai to laikantis, bet aš pati taip nesugebu) arba antigrybelines tabletes gerti, kad tą grybą visame organizme "dusintų", o ne tik makšyje.

Būtent todėl po savaitės ir atsinaujino, kad jis paplitęs ne vien makštyje.

Ir kontrolinis tyrimas visada yra dėl LPL: mycoplasma, chlamydia ir ureaplasma. Tik nesigąsdink dėl to pavadinimo: lytiškai plintanti liga. Aš per visą gyvenimą esu turėjus tik vieną vyrą ir turiu mycoplasma (ištikimybės klausimu čia nediskutuojama lotuliukas.gif ). Tikiuosi ją išgydžiu dings ir pienligė ir BV...

O jeigu tu neturi nei vienos iš tos trijulės tai džiaukis - vienais antibiotikais mažiau reikės gerti biggrin.gif tik su grybu susidoroti kažkaip.

Ir pasidalink, ką ginė sakys, kai apsilankysi wink.gif

O kaip galvoji, dėl ko ji atsirado, jeigu sakai, kad niekad anksčiau nėra nustatę?
Donma
QUOTE(Skraido @ 2011 11 28, 16:36)
Gal ir baltas, niekad nežiūrėjau. Reikės ryte atsikėlus atkreipti dėmesį. Pilnai tikėtina.

Bet žinok, jeigu liežuvis baltas, tai čia žvakutės nepadės, reiškia, paplitimas yra visame organizme, o į burną žvakutės gi nedėsi... Reikia arba per mitybą ir kitus įpočius bandyt tą grybą numarinti (kas teoriškai turėtų būti veiksminga labai griežtai to laikantis, bet aš pati taip nesugebu) arba antigrybelines tabletes gerti, kad tą grybą visame organizme "dusintų", o ne tik makšyje.

Būtent todėl po savaitės ir atsinaujino, kad jis paplitęs ne vien makštyje.

Ir kontrolinis tyrimas visada yra dėl LPL: mycoplasma, chlamydia ir ureaplasma. Tik nesigąsdink dėl to pavadinimo: lytiškai plintanti liga. Aš per visą gyvenimą esu turėjus tik vieną vyrą ir turiu mycoplasma (ištikimybės klausimu čia nediskutuojama  lotuliukas.gif ). Tikiuosi ją išgydžiu dings ir pienligė ir BV...

O jeigu tu neturi nei vienos iš tos trijulės tai džiaukis - vienais antibiotikais mažiau reikės gerti biggrin.gif tik su grybu susidoroti kažkaip.

Ir pasidalink, ką ginė sakys, kai apsilankysi wink.gif

O kaip galvoji, dėl ko ji atsirado, jeigu sakai, kad niekad anksčiau nėra nustatę?
*

Man tik sestadieni vizitas pas gydytoja,bus matyt ka skirs si karta,parodysiu ir liezuvi dar doh.gif Tiesa sakantt net nezinau kas turejo cia itakos pienligei atsirast,nes visa gyvenima tepineliai budavo geri o ir su isskyrom jokiu bedu neturejau,o cia eme ir atsirado kazkokia zaraza doh.gif O kaip kitus tyrimus daro,na del kitu zarazu?Ir tepinelis ar kokio kraujo ima?man liezuvis baltas buna ne tik ryte,ir kai buvau pas gastro papasakojau kad man gine pienlige rado,dar jai liezuvi parodziau tai nieko isvis del to nesake doh.gif
Skraido
QUOTE(Donma @ 2011 11 28, 16:09)
Man tik sestadieni vizitas pas gydytoja,bus matyt ka skirs si karta,parodysiu ir liezuvi dar doh.gif Tiesa sakantt net nezinau kas turejo cia itakos pienligei atsirast,nes visa gyvenima tepineliai budavo geri o ir su isskyrom jokiu bedu neturejau,o cia eme ir atsirado kazkokia zaraza doh.gif O kaip kitus tyrimus daro,na del kitu zarazu?Ir tepinelis ar kokio kraujo ima?man liezuvis baltas buna ne tik ryte,ir kai buvau pas gastro papasakojau kad man gine pienlige rado,dar jai liezuvi parodziau tai nieko isvis del to nesake doh.gif
*

Aš dariausi paprastus tepinėlius, mokėjau 96 Lt (uz mycoplasma, chlamydia, ureaplasma) Bet sakė, kad chlamydia sunku tokiu būdu rasti... Yra kažkoks PGR metodas, atseit labai tikslus, spėju, kad irgi iš tepinėlio, bet metodas tyrimo kažkoks kitoks.

Dėl kainų gali pažiūrėti čia orientacijai:
http://endemik.lt/tyrimai/lyties-ir-slapim...oratorine-diag/

Bet siūlau iš karto darytis ir atsparumo antibiotikams tyrimą, mažu ras... Tai nereikės kartot antrą kartą. Aš tai daugiau gyvenime neleisiu ant savęs eksperimentuoti su antibiotikais neišsityrusi kam bacila neatspari schmoll.gif

Nelabai tiems gydytojams rūpi, ką tu ten turi, reikia pačiam labai labai domėtis tuo, nes kitaip dar nugydys...
yesterday
QUOTE(Skraido @ 2011 11 28, 16:22)
Aš dariausi paprastus tepinėlius, mokėjau 96 Lt (uz mycoplasma, chlamydia, ureaplasma) Bet sakė, kad chlamydia sunku tokiu būdu rasti... Yra kažkoks PGR metodas, atseit labai tikslus, spėju, kad irgi iš tepinėlio, bet metodas tyrimo kažkoks kitoks.

Bet siūlau iš karto darytis ir atsparumo antibiotikams tyrimą, mažu ras... Tai nereikės kartot antrą kartą. Aš tai daugiau gyvenime neleisiu ant savęs eksperimentuoti su antibiotikais  neišsityrusi kam bacila neatspari schmoll.gif

Nelabai tiems gydytojams rūpi, ką tu ten turi, reikia pačiam labai labai domėtis tuo, nes kitaip dar nugydys...
*

galima pasidaryti PGR metodu tyrimą sorpo laboratorijoje. kiek esu darius - jie geriausiai dirba. be to, ten gali iš karto papildomai kažkokį kaip tyrimą padaryti, kokie antibiotikai veiks tavo LPL. kai aš dariausia, net papildomai nieko nekainavo, o gydytoja iškart galėjo atmesti tuos, kurie neveiksmingi
Donma
QUOTE(Skraido @ 2011 11 28, 17:22)

Bet siūlau iš karto darytis ir atsparumo antibiotikams tyrimą, mažu ras... Tai nereikės kartot antrą kartą. Aš tai daugiau gyvenime neleisiu ant savęs eksperimentuoti su antibiotikais  neišsityrusi kam bacila neatspari schmoll.gif

*

As Endemike ir ziurinejau kokios kainos ir kas ten atliekama,o kas tuos tepinelius paima,sesute?na tarkim Endemike?na kai nueisiu pas gine reikes pasikalbet apie mane kamuojamus visus klausimus mirksiukas.gif
Skraido
QUOTE(yesterday @ 2011 11 28, 16:33)
galima pasidaryti PGR metodu tyrimą sorpo laboratorijoje. kiek esu darius - jie geriausiai dirba. be to, ten gali iš karto papildomai kažkokį kaip tyrimą padaryti, kokie antibiotikai veiks tavo LPL. kai aš dariausia, net papildomai nieko nekainavo, o gydytoja iškart galėjo atmesti tuos, kurie neveiksmingi
*

Aš irgi apie Sorpo girdėjau gerus atsiliepimus. Jie iš karto ir pakomentuoja tyrimo rezultatus. Žinoma, dėl to pas juos patys tyrimai brangesni nei Endemik. Endemik tik padaro tyrimą, duoda tau rezultatus, bet nieko nekomentuoja, nebent pas jų gydytoją užsirašai į konsultaciją. Aš pasidariau tyrimus Endemik ir gavusi rezultatus ėjau pas kitą ginekologą su jais.

Man tiesiog taip gavosi, kad ėjau į Endemik, kitą kartą gal irgi Sorpo pabandyčiau.

O kokią bacilą pas tave rado? Gal žinai, kokiems antibiotikams darė atsparumo tyrimą? Aš norėčiau apie juos visus daugiau pasiskatyt, kad jau žinočiau šį bei tą, kai eisiu kartot tyrimų...

QUOTE(Donma @ 2011 11 28, 16:34)
As Endemike ir ziurinejau kokios kainos ir kas ten atliekama,o kas tuos tepinelius paima,sesute?na tarkim Endemike?na kai nueisiu pas gine reikes pasikalbet apie mane kamuojamus visus klausimus mirksiukas.gif
*

Tepinėlį paima sesutė. O tyrimų rezultatus jie atsiunčia el.paštu. Jeigu nekantrauji,o rezultatai teoriškai jau turėtų būti, bet dar negavai - skambink jiems. Man buvo taip, kad rezultatai jau buvo, bet laboratorija jų kažkodėl neišsiuntė tą pačią dieną (tai buvo penktadienis, o šeštadienį man buvo gydytojo konsultacija). Paskambinau ir administracija man juos persiuntė, o iš laboratorijos jie atėjo tik pirmadienį biggrin.gif (matyt automatiškai siunčia sistema).

Ai tiesa, ir rezultatus sužinojau penktadienį, kai tepinėlį paėmė trečiadienį ryte.
Donma
As dazniausiai pati pasimdavau is Endemiko rezultatus,tik nieko nepasakydavo normaliai,reikedavo pas gydytoja eit ir suzinot kas ten ir kaip g.gif Man tik keista va viena drauge atseit pagal ja iskart pagijo nuo zvakuciu vieno kurso ir antibiotiku keturiu dezuciu(tik to pacio antibiotiko)nei kartojo tepineli,nei tyresi del kitu zarazu g.gif As nelabai ja tikiu g.gif O va kita drauge sita "malonuma"turi desimt metu,ir vyras tepasi ir vaistus geria abu,o va serga ir tiek g.gif
Skraido
QUOTE(Donma @ 2011 11 28, 16:54)
As dazniausiai pati pasimdavau is Endemiko rezultatus,tik nieko nepasakydavo normaliai,reikedavo pas gydytoja eit ir suzinot kas ten ir kaip g.gif Man tik keista va viena drauge atseit pagal ja iskart pagijo nuo zvakuciu vieno kurso ir antibiotiku keturiu dezuciu(tik to pacio antibiotiko)nei kartojo tepineli,nei tyresi del kitu zarazu g.gif As nelabai ja tikiu g.gif O va kita drauge sita "malonuma"turi desimt metu,ir vyras tepasi ir vaistus geria abu,o va serga ir tiek g.gif
*

Keturių dėžučių? Čia kokiom dozėm ir kiek laiko gėrė? Gal žinai, ką tiksliai gydėsi tais antibiotikais? Grybelis antibiotikais tikrai negydomas.

O šiaip jeigu tyrimų nesikartojo, tai nemanau, kad galima taip drąsiai teigti, kad pagijo... Aišku, reikia tikėtis.
Donma
Nystatin actavis,o sake kad jai buvo kaip ir pienlige,nes isskyros buvo varskes pagrindu,ir va jinai sveika,netikiu blush2.gif

Steffany
QUOTE(Donma @ 2011 11 28, 15:15)
O sakykit jums liezuviai ne balti?
*

Mano ne baltas, bet baltas liežuvis signalizuoja, kad pienligė išvešėjusi po visą organizmą. Tai labai siūlau iš karto griebtis `anti-candida` dietos ir riboti visus produktus, kurie leidžia jai vešėti.

QUOTE(Donma @ 2011 11 28, 16:09)
kas turejo cia itakos pienligei atsirast
*

Pienligė gali atsirasti nuo absoliučiai bet ko. Gali ją sukelti LPL, tačiau taip pat - netinkamas prausiklis, įklotai, stringai, pernelyg didelė švara, per maža švara, sugertas antibiotikų kursas, KT ir kitos hormoninės priemonės, prezervatyvai. Grubiai tariant - iš nieko ir iš oro gali atsirasti. Todėl geriausia save stebėti, visų riziką didinančių dalykų atsisakyti ir matysis, gerėja situacija ar ne.

QUOTE(Donma @ 2011 11 28, 16:54)
pagal ja iskart pagijo nuo zvakuciu vieno kurso ir antibiotiku keturiu dezuciu(tik to pacio antibiotiko)nei kartojo tepineli,nei tyresi del kitu zarazu
*

Nebūtinai draugė meluoja mirksiukas.gif Juk jeigu jai pienligę sukėlė ne kažkuri sunkiai užmušama bacila, tai antigrybėliniai vaistai ir žvakutės tikrai galėjo ją pagydyti. Aš kai gydžiausi paskutinį kartą, irgi nekartojau tyrimų. Ir buvau pasveikus [po pusės metų profilaktiškai tikrinausi]. Dabar irgi neisiu pakartotinai. Nu bet čia kitos priežastys - jie tepinėlio neima lotuliukas.gif Tai aš pati sau galiu diagnozę nusistatyti jau ax.gif

QUOTE(Donma @ 2011 11 28, 17:04)
Nystatin actavis,o sake kad jai buvo kaip ir pienlige,nes isskyros buvo varskes pagrindu,ir va jinai sveika,netikiu blush2.gif
*

Nystatin'as ne antibiotikas, o antigrybėlinis daiktas. Žinokit, gali būti, kad padėjo. Ne visas šita zaraza pjausto dešimtmečiais ir gyvent ramiai neleidžia doh.gif

Beje, Skraido [ar kaip ten tas nikas] - jūsų nurodytas imuninis kokteiliukas man rodos tikrai turėtų būti geras thumbup.gif Nežinau ar tikrai toks skanus, kaip ten sako [nemėgstu salierų], bet kad grybą turėtų marinti - tikiu mirksiukas.gif
Skraido
Galiu pasakyti, kad labai neskanus tas daiktas schmoll.gif citrinos dejau mažai, petražolių ir špinatų po saują, o saliero neturėjau. Ir česnako nepagailėjau.

Fui, kaip šlykštu, bet vardan sveikatos reiktų išgert...
Donma
Na nezinau,as tai tikrai nieko nekeiciau,ir higienos laikaus,ir apatinai ne sintetiniai,kelnaiciu su juostele isvis nenesioju 4u.gif Antibiotikus geriau birzelio men,na ne jau jie turejo itakos pienligei?bet juk ne pirma karta antibiotikus gyvenime geriau g.gif man gydytoja aiskino,kad pas kiekviena moteri ta zraza gyvena,tik vienoms pasireiskia kitoms ne doh.gif O draugei buvo todel,kad jinai issieme spirale,po kiek laiko dejosi kita,tai ir pakito isskyros blush2.gif
pavasarinė
Kam peršti ir graužia išorėje del kandidozės, purkškit OCTENISEPT tirpalu 4u.gif thumbup.gif padeda
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.