Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė

QUOTE(Jurgutėlė @ 2011 12 03, 17:36)
Dietų laikytis tikiu ,kad gerai ,bet juk labai sunku ,ypač atsisakyti išvis saldumynų ,čia išverstam straipsny skaičiau ,kad net medaus negalima doh.gif
Tiesa .o kaži kodėl daržoves lupti reikia?


Daržoves lupti patartina, nes odelėse gali gyventi grybas (pelėsis). Todėl pvz. bulves valgyti galima, bet būtinai lupti prieš verdant ar kepant.
Atsakyti
Donma ,pritariu tau ,kad ne imunitetas nusilpęs čia kaltas drinks_cheers.gif aš nuolat sportuoju ,nealinu savęs nei dietom ,nei itin riboju kažkokius produktus ,dažnai geriu vitaminus arba papildus,nesergu peršalimo ligom ,nerūkau ,išgeriu itin retai ir ,aišku ,saikingai lotuliukas.gif Miegu gerai ir po 8 val ,dirbt nepersidirbu .Žiemą valgau bičių duonelę,medų, kuris kaip tik stiprina imunitetą ,tai ko tam imunitetui silpti ,nesuvokiu to g.gif
Papildyta:
QUOTE(Skraido @ 2011 12 03, 20:59)
Daržoves lupti patartina, nes odelėse gali gyventi grybas (pelėsis). Todėl pvz. bulves valgyti galima, bet būtinai lupti prieš verdant ar kepant.

aišku ,ačiū už ats.,na bulves visad skutu
Atsakyti
Sveikos mergaitės, tikiuosi gyjančios ir dėl to nesilankančios temoje 4u.gif

Aš, eilinį sykį, aptikusi ant popieriaus išskyrų puoliau į lengvą paniką, bet atradau šį puslapį su kiekvienos dienos nuotraukomis. Man lyg ir padeda nusiraminti, nes ir taip ir taip žiūriu - pas mane kažkas panašaus:
http://www.beautiful...otos-of-cervix/

Gal ir jums ką naudingo pasakys. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Steffany @ 2011 12 04, 15:10)
Sveikos mergaitės, tikiuosi gyjančios ir dėl to nesilankančios temoje  4u.gif

Aš, eilinį sykį, aptikusi ant popieriaus išskyrų puoliau į lengvą paniką, bet atradau šį puslapį su kiekvienos dienos nuotraukomis. Man lyg ir padeda nusiraminti, nes ir taip ir taip žiūriu - pas mane kažkas panašaus:
http://www.beautiful...otos-of-cervix/

Gal ir jums ką naudingo pasakys.  ax.gif



Ačiū. Ir man palengvėjo. Prie savo išskyrų nebesikabinėsiu, o niežėjimą ir perštėjimą nori nenori pajunti vienareikšmiškai. Ačiū dievui, kol kas ramu.

Skaitinėju čia tokią Jonny Bowden knygą apie natūralius vaistus, tai prie grybelinių infekcijų jis siūlo:
- probiotikus, 10-30 mlrd bakterijų per dieną
- vengti cukraus, alkoholio, duonos, pelėsinių produktų, melionų, pistacijų
- Oktaninė arba kaprilio rūgštis (jos yra kokosų aliejuje, rekomenduoja kasdien išgerti po 2-4 šaukštus)
- raudonėlių aliejų arba arbatą
- česnakus - 600-900 mg per dieną
- vietiškai boro rūgšties žvakutės ir apsiplovimai, arbatmedžio aliejuje sumirkyti tamponai, česnakai.

Gal kam pravers. Aš dabartinėje ramioje stadijoje dar gal raudonėlio arbatėlės pagėrinėsiu. Ir apie kokosą galvoju - kaip tik nusipirkau plaukams, indelis nemažas, reiks mėgint ir praryt.

Sėkmės gydantis.
Atsakyti
bet česnakų tai čia daugokai išeina ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Senmergiukas @ 2011 12 04, 20:39)
Ačiū. Ir man palengvėjo. Prie savo išskyrų nebesikabinėsiu, o niežėjimą ir perštėjimą nori nenori pajunti vienareikšmiškai.  Ačiū dievui, kol kas ramu.

Gal kam pravers. Aš dabartinėje ramioje stadijoje dar gal raudonėlio arbatėlės pagėrinėsiu. Ir apie kokosą galvoju - kaip tik nusipirkau plaukams, indelis nemažas, reiks mėgint ir praryt.


Aš ir dėjau tą nuorodą su ta mintimi, kad čia turbūt man ir Jums labiausiai rūpės, kai mes vis neatsilaikom pagundai pažiūrėt, kaip ten `vaizdeliai` lotuliukas.gif

O dėl kokoso aliejaus ir aš girdėjau, kad gerai, tik nežinau ar tas, kuris tinka plaukams, tik ir gerti unsure.gif Na, bet gal neturėtų pakenkti thumbup.gif Praneškit kaip seksis ax.gif

O beje, tie 600-900 mg česnako tai kiek maždaug vidutinio dydžio skiltelėmis? Nes aš po dvi į dieną minimum suvartoju.

Ir dar kvailas klausimas apie probiotikus blush2.gif Čia randu pirkti tik kosminėmis kainomis juos vaistinėje. O iš natūralių produkų yra kažkas, ką galima būtų pavartoti, ar čia jogurtas natūralus tik?
Atsakyti

sveikos,paskaitau sia temuke,nes pati ne taip daznai,bet vis susiduriu su sia ligele doh.gif bet dabar jau keli metai pastebiu,kad visad pienlige atsiranda tik isgerus antibijotiku kursa,siaip niekada nekankina daugiau.
Atsakyti
QUOTE(gintarine33 @ 2011 12 05, 00:55)
sveikos,paskaitau sia temuke,nes pati ne taip daznai,bet vis susiduriu su sia ligele doh.gif bet dabar jau keli metai pastebiu,kad visad pienlige atsiranda tik isgerus antibijotiku kursa,siaip niekada nekankina daugiau.


Jeigu su antibiotikais apsilanko zaraza tai kas kartą, kai gydytoja išrašo anbitiotikų, pasigirkite apie tai, išrašys papildomai pieno rūgšties/jogurto ar panašaus preparato, kartu panaudosit ir turėtų neatsirast išvis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Steffany @ 2011 12 04, 23:48)
Aš ir dėjau tą nuorodą su ta mintimi, kad čia turbūt man ir Jums labiausiai rūpės, kai mes vis neatsilaikom pagundai pažiūrėt, kaip ten `vaizdeliai`  lotuliukas.gif

O dėl kokoso aliejaus ir aš girdėjau, kad gerai, tik nežinau ar tas, kuris tinka plaukams, tik ir gerti  unsure.gif  Na, bet gal neturėtų pakenkti  thumbup.gif  Praneškit kaip seksis  ax.gif

O beje, tie 600-900 mg česnako tai kiek maždaug vidutinio dydžio skiltelėmis? Nes aš po dvi į dieną minimum suvartoju.

Ir dar kvailas klausimas apie probiotikus  blush2.gif  Čia randu pirkti tik kosminėmis kainomis juos vaistinėje. O iš natūralių produkų yra kažkas, ką galima būtų pavartoti, ar čia jogurtas natūralus tik?


Plaukams pirkau tiesiog ekologišką kokoso aliejų, ne eterinis koks ar specialiai plaukams skirtas, su priedais. Prarijau šiandien ryte arbatinį šaukštelį - kvepia tai maloniai, kokosiškai, skonis irgi nėr bjaurus, bet vis tiek riebališkai nemalonus. Daugiau tai nepasiryžus gert, nei šaukštelį ryte.

Česnakus jis čia turi omeny papildo kiekį. O kiek tai būtų skiltelėmis - supračio neturiu. Dozė nemaža, čia, kaip supratau, gydymui, pirmas porą savaičių kartu su dieta. O profilaktinės dozės turėtų būti mažesnės - būtent skiltelė-dvi per dieną.

O natūraliniai probiotikai - visi rauginto pieno produktai, bet jogurtas labiausiai. Ir jis būtinai turi būti (jei perki) su "aktyviosiomis kultūromis", nes būna ir tik su bakterijų "prisiminimais" biggrin.gif . Aš tai namie pasidarau iš pieno ir maksimaliai natūralaus pirktinio jogurto indelio. Kai akyse surūgsta, tai jau aktyviau būt nebegali.

Atsakyti
QUOTE(Steffany @ 2011 12 05, 03:09)
Jeigu su antibiotikais apsilanko zaraza tai kas kartą, kai gydytoja išrašo anbitiotikų, pasigirkite apie tai, išrašys papildomai pieno rūgšties/jogurto ar panašaus preparato, kartu panaudosit ir turėtų neatsirast išvis  4u.gif

aciu uz patarima,nes niekad net nepagalvojau apie tai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(daruliuke @ 2011 12 05, 17:35)
jeigu jau prie organizmo limpa tokios ligos - tai gali prilipti ir rimtesnės problemos, kurias sukelia ŽPV. o pasekmės daug bjauresnės būtų. čia jau nepadėtų nei dietos, nei česnakai, nei žvakutės. aišku, galima organizmą stiprinti, kad pats kovotų su ŽPV, bet skiepai šitą darbą atliktų geriau - ypač nuo tų pavojingųjų, kurie gimdos kaklelio vėžio sukėlėjai yra pagrindiniai



Na taip. Bet kaip sakiau, nuo LPL pasitikrinau, gydausi. O nuo gimdos kaklelio vėžio taip pat reguliariai tikrinuosi smile.gif dėl to savęs negasdinu jokiomis baisiomis ligomis (neieškau sliekų kai kur).

Man skiepai ir stebuklingi vaistai neretai farmacininkų išmislu kvepia. Kaip kad kai paaiškėjo, jog stebuklingasis Tamiflu (nuo kiaulių gripo) nėra toks veiksmingas vaistas, kaip farmacininkai teigė. O kai kurios valstybės jo kaip didžiausio išsigelbėjimo maro atveju prisipirko doh.gif taigi kas žino, koks yra šio skiepo veiksmingumas. Jeigu jūs esate itin padidintos rizikos grupėje - tuomet skiepykitės. Bet jeigu ne - reguliariai tikrinkitės ir tiek.

Daruliuke, patarimai verti dėmesio, bet negasdinkime moterų, kad jeigu serga pienlige, tai susirgs ir ŽPV ir kitomis baisybėmis. Nes tai gali būti ir tiesiog grybas, išplitęs po organizmą ar kokia nesunkiai išgydoma LPL. Bet reikia laiku imtis priemonių ir stebėti savo organizmą.

O manau sveikas gyvenimo būdas tikrai nekenkia lotuliukas.gif

Aš ir šiaip labai retai sergu, dėl to atsakingai žiūriu į susidariusią situaciją (dėl pineligės), bet nepanikuoju. Nes organizmas irgi su tuo kovoja.

Be to, pienligė gali atsirasti nuo antibiotikų vartojimo (kas mano atveju tikriausiai ir buvo, nes praėjusią žiemą gėriau du kursus antiibotikų), dabar reikia padėt organizmui atsistatyti.


Beje, o kokia Jūsų istorija?
Atsakyti
Mergaitės, o kaip galvojat, jeigu aš vietoje arbatmedžio eterinio aliejaus naudočiau eukaliptų eterinį aliejų? Skaičiau, kad jis irgi tinkamas pienligės profilaktikai ax.gif
Atsakyti