Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė

QUOTE(ladybird4 @ 2011 12 21, 23:08)
Galima parekomenduoti ir naturalius produktus - arbatmedzio aliejus, koloidinis sidabras ir skruzdziu medzio zieve (Pau dARCO) padeda nuo pienliges. ir be abejo, C-free (padeda issigydyti kandidomikoze, sustabdyti mieliniu grybeliu, sukeliančiu kandidomikoze, dauginimasi)  4u.gif


Kas tiksliai yra C-free? Laisvas nuo pančių vitaminas C biggrin.gif ?
Atsakyti
Sveikos mergaitės 4u.gif

Tema aprimusi, tai arba visos švenčiat arba išvijot zarazą visiems laikam [kaip žiemą iš kiemo per užgavėnes] lotuliukas.gif

Aš tik atėjau pasižiūrėti, gal naujų grožių pasiūlėt, bent profilaktikai. Šiuo metu esu kelyje [tiesiogine ta žodžio prasme - keliauju] todėl nei persitikrinti ar zaraza keliauja su manimi negaliu, bet vis dar savavališkai diagnozuoju sau pasveikimą. Simptomų nejaučiu jokių, tik kartais tų išskyrų man mažiau norėtųsi. Bet peržvelgiau savo būseną tai man išskyrų padaugėja [jos ne vaginozinės bakterijos pavidalo ir ne pienligiškos, tiesiog tąsokos ir permatomos/balkšvos] po laabaai intensyvios dienos. Rytais atsikėlus - nieko, o vat grįžus namo po pasivaikščiojimo po kalnus kelias valandas karštyje, jau žiūrėk ir atsiranda. Galvoju, gal čia susiję? Nes vis tik intensyvus sportas, prakaituoji daug, gal ir ten vietelei reikia `valytis` intensyviau?

Besibaiginėjant mėnesinėms prieš porą dienų nežinau ar tiesiog vaidenosi ar lyg šiek tiek kažkoks neramumas ten jautėsi, tai kirtau beveik pusę galvos česnako ir natūraliausio, kokį tik radau jogurto - tai nebežinau ar vėl vaidenasi, bet lyg ir tas neramumas nurimo. Aš manau - česnakas ir jogurtas blogo pridaryt tikrai negali - galiu matyt rekomenduot.

Tikiuosi visoms šventės praėjo be zarazos priepuolių!
Atsakyti
sveikos, su praeinanciom, su ateinanciom visas 4u.gif man sventes kaip ir neblogai-kuciu diena dar buvo ne kas, o pirma kaledu diena ir siandien pagerejimas. Padejo, manau, Clotrimazolum GSK tepaliukas. Skaiciau, kad juo reikia teptis ir toliau, net ir kai nebejauciasi simptomai. Is pradziu maniau, kad jis tik profilaktiskai pasiteplioti, pasirodo-rimtas vaistas, suardo grybo lasteles smile.gif O gal tas paastrejimas buvo del mmm ir joms pasibaigus, apsiramino? Negi taip bus kiekviena menesi? Dar pradejau vartoti vitamina C Prolong imunitetui stiprinti. Siaip ar taip, planuoju per tas kelias dienas iki naujuju papulti pas gydytoja pasitikrinti, tepineli pasidaryti, ziuresiu, ka sakys g.gif
Atsakyti
Sveikos, 4u.gif nusprendziau pasidalinti sava gan jau sekminga patirtimi smile.gif bus daug skaitymo, bet verta manau...

tai va, su pienlige ar grybeliu bei su tuo sekanciu pusles uzdegimu jau kovoju apie 2,5 metus, viska meginau, vsus vaistus, kapsulytes, arbatas, kremukus su tom naudingom bakterijom, bet viskas padedavo tik tam kartui, o pilnai sveikai nesijauciau (jau turbut daug kartu girdeta istorija).

sia vasara isvaziavau i anglija, ir net neisivaizdavau kaip reiks cia kovot su ta liga, bet tai buvo geriausia kas galejo nutikti, nes netiketai internete radau THE FINCHLEYCLINIC INTERNETINI PUSLAPI, kuriame jie pardavineja visokius papildus ir zoleles gydymui. na irasykit google ir rasit. ten radau goldenseal f (arba e) produkta, kurio pagrindine sudedamoji dalis yra goldenseal zolele. ten yra geriamos kapsulytes, jas ir perku internetu is tos klinikos. kainuoja apie 15 svaru, tad gan brangoka, bet patikekit veikia. (taip pat kas mokat angliskai ten yra paskaityti apie tos kandidos-grybelio gydyma ir pateikiami kiti produktai tinkamai grybelio gydymui).

jas geriu apie 3 men (ten sako maziausiai 3-6 men) ir jauciu diiiiiiiiiiiiideli poveiki,zinoma pirmus 2 men dar buvo nemalonumu, bet db jauciuosi tikrai gerai
,tad jas vartosiu ir toliau.

nepagalvokit tik kad reklamuoju ka, nes man is to tik tokia nauda, jog kazkas jausis geriau ir pasveiks smile.gif tad jei turit kokiu pazystamu anglijoj paprasykit kad nupirktu, bet ta klinika zinoma siuncia ir i uzsieni, tik tai turbut ilgiau uztrunka. sakyciau tai gan brangus gydymasis gyvenant lt, nes vienam menesiui apie 3 bonkuciu reikia, bet mergaites patikekit skirtuma tikrai pajusit,(zinoma deja ne is karto, tik po poros menesiu).

prie viso sito dar noriu pasakyt, kad ir toliau vartoju lepicol, zuvu taukus, brukniu arbata. pasitepimams ten zemiau juostos labai tinka grynas arbatmedzio aliejus sumaisytas su kokosu aliejum, abu jie dezinfekuoja, o kokosas ramina bei drekina. kokoso aliejus dazniausiai kietas buna, tai as ji issitirpdau pasildzius, tada siek tiek arbatmedzio ilasinu ir ismaisau, jei norit kad labiau jaustumet saldanti poveikit, dekit daugiau arbatmedzio smile.gif labai tiks, kai degina ir skauda wink.gif na vis dar taip pat karts nuo karto naudoju cervagyn tepaliuka i vidu (is tos pacios klinikos) arva vagisan kur lietuvoj yra pirkti.

tai va, litanija gal laaaaaaaaaaaabai ilga, bet norejau pasidalinti sia istorija, kadangi tai ka darau yra jau isbandyta ir gal kasnors nusprest taip pat save isgelbeti nuo tu nesamoningu ligu smile.gif tad sekmes mergaites, pasveikit, bukit laimingos, gizkit i normalu sveika gyvenima thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(everlasting♥ @ 2011 12 26, 13:57)
sveikos, su praeinanciom, su ateinanciom visas 4u.gif man sventes kaip ir neblogai-kuciu diena dar buvo ne kas, o pirma kaledu diena ir siandien pagerejimas. Padejo, manau, Clotrimazolum GSK tepaliukas. Skaiciau, kad juo reikia teptis ir toliau, net ir kai nebejauciasi simptomai. Is pradziu maniau, kad jis tik profilaktiskai pasiteplioti, pasirodo-rimtas vaistas, suardo grybo lasteles  smile.gif O gal tas paastrejimas buvo del mmm ir joms pasibaigus, apsiramino? Negi taip bus kiekviena menesi? Dar pradejau vartoti vitamina C Prolong imunitetui stiprinti. Siaip ar taip, planuoju per tas kelias dienas iki naujuju papulti pas gydytoja pasitikrinti, tepineli pasidaryti, ziuresiu, ka sakys g.gif


Sveikinu su pagerėjimu 4u.gif Tepaliuką reikia teptis tiek laiko, kiek gydytoja nurodė/vaistininkė patarė net ir dingus simptomams. Čia panašiai kaip su pūslės uždegimu - net jeigu simptomų nebėra, reikia sugerti pilną kursą antibiotikų. Jeigu saviveikliškai tepliojatės, sakyčiau kokias 5-7 dienas, ne trumpiau.

Paaštrėjimas dalykas individualus. Vienoms prieš mėnesines, kitoms iš karto po jų. Tikrai neturėtų taip būti kiekvieną mėnesį kai jau išsigydysit.

Prašykit gydytojos ne tik tepinėlio, bet ir pasėlio. Tas bent atsakys kuriam vaistui jūsų konkreti zaraza neatspari rolleyes.gif

O imunitetą stiprinti visada į naudą thumbup.gif Kaip ir sveiko maisto dietos pasilaikyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(everlasting♥ @ 2011 12 20, 17:14)
sakykit, o gal kuri turit hormonine spirale Mirena (as ja turiu), gal, sakau, ji kazkaip itakoja ta grybeli? g.gif nors gydytojas tai neigia...spirale turiu 1,8 m., bet grybelis islindo tik po metu ir 4 men.

labas ,aš turiu mireną ,bet manau ,kad ji man niekaip neįtakoja pienligės ,sirgau ja ir prieš mireną ,ir po jos įdėjimo susergu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2011 12 26, 22:44)
labas ,aš turiu mireną ,bet manau ,kad ji man niekaip neįtakoja pienligės ,sirgau ja ir prieš mireną ,ir po jos įdėjimo susergu  ax.gif


ta liga mane apstojo pirma karta, iki Mirenos niekada neturejau, nors ir KT buvau vartojus...salutiniuose Mirenos poveikiuose parasyta, kad dazni vaginitai...as vis sau uzduodu klausima del ko taip atsitiko, jei niekas mano gyvenime nepasikeite, visada viskas buvo gerai, ir staiga-liga tokia nemaloni pristojo g.gif
Atsakyti
Aš šiandien nebeišlaikius nusipirkau Canasten tepaliukų išorei ir vidui, gal padės. Dar nusipirkau gvazdikėlių, bandysiu kasdien gerti nuovirą, gal grybą žarnyne apnaikins, jau nebežinau ko griebtis, nes kas mėnesį liga atsinaujina.
Atsakyti
QUOTE(ladybird4 @ 2011 12 22, 00:08)
Galima parekomenduoti ir naturalius produktus - arbatmedzio aliejus, koloidinis sidabras ir skruzdziu medzio zieve (Pau dARCO) padeda nuo pienliges. ir be abejo, C-free (padeda issigydyti kandidomikoze, sustabdyti mieliniu grybeliu, sukeliančiu kandidomikoze, dauginimasi)  4u.gif

o kaip juos naudoti ? gerti ,tepti ,darytis tirpalus? čia aš apie skruzdžių medžio žievę,ir kur jos galima įsigyt?
Atsakyti
QUOTE(pakalnutėL @ 2011 12 27, 00:05)
Aš šiandien nebeišlaikius nusipirkau Canasten tepaliukų išorei ir vidui, gal padės. Dar nusipirkau gvazdikėlių, bandysiu kasdien gerti nuovirą, gal grybą žarnyne apnaikins, jau nebežinau ko griebtis, nes kas mėnesį liga atsinaujina.


tai jus gyvenate uzsieny, nes cia toks neparduodamas, o jo analogas LT yra mano minetas "Clotrimazolum GSK" tepaliukas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(everlasting♥ @ 2011 12 27, 09:22)
[size=1][/size]

tai jus gyvenate uzsieny, nes cia toks neparduodamas, o jo analogas LT yra mano minetas "Clotrimazolum GSK"  tepaliukas  smile.gif

Ne Lietuvoje, aš Britanijoj šiuo metu.

Dėl paties tepaliuko, tai vakar vakare pasitepiau, tai naktį lyg ir suintensyvėjęs niežulys buvo, o dabar viskas ten paraudę, bijau kad būsiu tik pabloginus situaciją su juo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pakalnutėL @ 2011 12 27, 19:29)
Ne Lietuvoje, aš Britanijoj šiuo metu.

Dėl paties tepaliuko, tai vakar vakare pasitepiau, tai naktį lyg ir suintensyvėjęs niežulys buvo, o dabar viskas ten paraudę, bijau kad būsiu tik pabloginus situaciją su juo  doh.gif


paskaitinek aprasyma apie ta tepaliuka, kokie galimi salutiniai, gali tavo odele ir netoleruoti to tepaliuko.
O as siandien apsilankiau pas gydytoja, tepineli paeme, ryt atsakymai, ziuresim, ka parodys... g.gif
Atsakyti