Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė

QUOTE(Eri-ka @ 2011 02 04, 08:25)
pienlige geriausiai isgydo kefyras suleistas i maksti.


reiks pamėgint, gal padės. Vakar vakare pastebėjau, kad kirkšnyse limfmazgiai padidėję, tai gal apskritai man ne pienligė, o uždegimas koks prisikabino unsure.gif tenka laukti pirmadienio..
Atsakyti
Sveikos,
Turėjau ir aš šią problemėlę... Du-tris metus iš eilės kartojosi man šita bjaurybė. Aišku, skirtingais laiko intervalais, bet vargino dažnai, buvau dažna lankytoja pas ginekologus. Vaistų privartota daug, vieni padėjo, kiti - ne. Taip ir nežinojau, kas per daiktas daros, nes paprastai pasakydavo, kad uždegimas ir tiek. Nors simptomai visada tie patys - niežulys, gausios, bjauraus kvapo varškinės išskyros, paraudimas, skausmingi meilės reikaliukai. Galų gale paaiškėjo, kad kaltas KŽ. Nutraukiau ir metus jokių panašių problemų. thumbup.gif Tik vat keista, kad varškinės (nors ir negausios) išskyros išliko. Kažin, tai normalu? Nes pamenu laikus, kai jos buvo na kaip čia pasakius... Tąsios, tokios kaip gleivės g.gif
Taigi, bet nerašyčiau čia, jei vėl tas pats nebūtų užėję. Nusipirkau klotrimazolo, lomexino 600 mg (bandysiu šianakt, anksčiau 200 mg padėdavo)... Ir šiandien dieną pasitepiau lomexino tepalu. Jofanarai nesikeikus Ar turi taip perštėt? gal per giliai įtepiau? g.gif Ir jei perštėjo kremas, ar nebus tas pats su ovule? doh.gif Pas ginekologą eilės, o gelbėtis reik ax.gif
Atsakyti
Sausainyte, jei labai peršti pabandyk pirmiausia praplauti tą viečiukę. T.Y panaudoki granules tirpalui, dar gal reikėtų tokio dalykėlio - irigatoriaus. Irigatorius tai bus ilgam, o tos granulės tai tokios pobrangės, bet, kai nuo niežėjimo nežinai kur dėtis, negali miegot, negali nieko nieko daryt, tai žinok, verta bėgt, pirkt, ir plaut. Po pirmo karto jau turėtum pasijusti kaip devintam danguje ( čia ne reklama, kalbu iš patirties ), tik nežinau, gal po praplovimo, nereikėtų tą vakarą tepti kažkokiais tepaliukais, čia jau reikėtų su ginekologe pasikonsultuoti, bet man ginė sakė, kad pirma pagalba tokiu atveju - praplovimas.
Bet čia tik pirma pagalba, vis tiek reikės eiti pas ginekologę, kad skirtų rimtesnius vastus ax.gif Bet jau bent gyvent bus galima wink.gif

O tepaliukai tai mane domina, kurie malšina niežulį, paraudimą, patinimą. Dar klausimas, tai dabar jau nebervartoti higieninių įklotų ( pirkdavau tokius, kurie visai nedezodoruoti būdavo), o intymiai higienai reikia naudoti tik spec. intymios higienos skystą muilą? Bet aš atsimenu, kad būtent, kai plaudavau spec. priemone, mane dar labiau alergizuodavo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kenguryte: 24 vasario 2011 - 17:37
QUOTE(Kenguryte @ 2011 02 24, 17:36)
Dar klausimas, tai dabar jau nebervartoti higieninių įklotų ( pirkdavau tokius, kurie visai nedezodoruoti būdavo), o intymiai higienai reikia naudoti tik spec. intymios higienos skystą muilą? Bet aš atsimenu, kad būtent, kai plaudavau spec. priemone, mane dar labiau alergizuodavo...

įklotų išvis negalima, jei nenori su pienlige bendraut...suprantu, kad daugelis moterų pašiurps, kaip čia be įklotų, negražu ir neestetiška, bet reikia rinktis...mums dėstytojas (ginekologas) per paskaitas sakė, kad nuo tada kai atsirado visagalės reklamos ir marketingo dėka kasdieniniai įklotasi, intymios higienos prausikliai, moterų su visokioms pienligėm, makšties infekcijom ir pan. padaugėjo kone trigubai doh.gif
geriauios draugės- paprastos medvilninės kelnaitės, muiliukas (vaikiškas) tik tarpvietei ir negiliau ir švara- viskas rolleyes.gif

deja, yra dar toks dalykas kaip antibiotikai...sugėriau du kursus (gripas + komplikacijos) ir ką- baisus jausmas, lipau sienom, klotrimazolis, duflakanas, o kas toliau......
šiaip darydavau ir tebedarau aš praplovimus medetkų užpilu- tikrai padeda (irigatoriumi darau- geras dalykas thumbup.gif dar bandysiu pas homeopatą nueit, žinau, kad galimą kažką iš žirnelių sukombinuot unsure.gif

p.s kažkuri kalbėjo, tai tas tiesa: jeigu pienligė nesukelia diskomforto moteriai- ji negydoma....nebent jums sakys, kad vistiek reikia gydyti ir išrašys vaistus- tada, tai reiškia, kad daktaras farmacininkų tarnas...nes pienligė gali egzistuot ir be simptomų, tad jei netrukdo, gali sau būt ir negydoma, nieko nekenks cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stikliukas: 24 vasario 2011 - 18:06
Nenoriu reklamuot kažko, bet atrodo lomexino kremukas gelbėja nuo niežulio... jau nebeperšti... tikiuosi ne per anksti apsidžiaugiau unsure.gif
šiaip įtariu man čia koją pakišo tamponai. nors gal ir kvailai galvoju... g.gif
beje, dėl tu praplovimų (ten, giliau), tai būtent supermamos forume ginekologė sakė, kad jokių praplovimų, nes mikroflora dar labiau išsibalansuoja... (ir iš patirties pamenu, kai medetkom praplovinėjau, padėjo max.valandą, paskui dar gausiau) nors jei padeda, tai telieka tik džiaugtis - vis dėlto kiekvienam organizmui skirtingai g.gif
ir dar - jei ne pienligė, kaip turėtų atrodyt normalios išskyros?
Atsakyti
Po to kai pirma karta man diagnozavo pienlige (is nusiskundimu ir tepinelio), man ji pradejo kartotis kas 2-3 ciklus, paskutiniu metu is viso kiekviena cikla doh.gif Nuejau pas gyd, kad skirtu ilgalaiki gydyma. Anksciau lankiausi privaciai, dabar nuejau pas seimos klinikoje dirbanti ginekologa (pirma karta pas ji). Pojuciai baisiai stiprus ir erzinantys jau antra savaite, kad net pati suabejojau - o gal cia kas nors daugiau nei pienlige? Ar galiu pasitiketi gydytojo kompetencija, jei man jis nustate "isisenejusi stipru grybeli" vien is apziuros? g.gif Tikejausi bent jau tepineli kad darys, o jis sako, kad "pas jus akivaizdziai matomas grybelis" g.gif Ar tikrai uztenka vien apziuros pienligei nustatyt??
Atsakyti
QUOTE(Klajone @ 2011 02 28, 21:41)
Ar galiu pasitiketi gydytojo kompetencija, jei man jis nustate "isisenejusi stipru grybeli" vien is apziuros?  g.gif  Tikejausi bent jau tepineli kad darys, o jis sako, kad "pas jus akivaizdziai matomas grybelis"  g.gif  Ar tikrai uztenka vien apziuros pienligei nustatyt??

jeigu grybelis tikrai stiprus, tai tos varškinės išskyros tiesiog matomos ir paprasta plika akimi, o būtent varškinės išskyros ir būtingos faktiškai tik pienligei ax.gif manau, realiai, kad įmanoma, tačiau nesutikčiau gerti vaistų, kol tai nepatvirtinta laboratorijoje ištyrus tepinėlį...... ax.gif bet priklauso dar kiek laiko reikia laukti atsakymo, man kitą dieną pasakė, o būna, kad kitose poliklinikose po 4 dienų ar savaitės, o jei diskomfortas didžiulis, tai baisu.....tada gal ir apsimoka kažką pradėt vartot, kad nejaust to skausmo ir niežulio doh.gif

man tai išvis rolleyes.gif vartojau klotrimazolį ir prasidėjo mmm doh.gif paskutines 3 žvakute susidėjau jau su mmm rolleyes.gif net nežinau, ar buvo galima, ar poveikis toks pat rolleyes.gif doh.gif bet kadangi maitinu, net nežinau, ar pareis ir kada pareis tos mmm rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(sausainyte @ 2011 02 24, 18:58)
šiaip įtariu man čia koją pakišo tamponai. nors gal ir kvailai galvoju...  g.gif
beje, dėl tu praplovimų (ten, giliau), tai būtent supermamos forume ginekologė sakė, kad jokių praplovimų, nes mikroflora dar labiau išsibalansuoja... (ir iš patirties pamenu, kai medetkom praplovinėjau, padėjo max.valandą, paskui dar gausiau) nors jei padeda, tai telieka tik džiaugtis - vis dėlto kiekvienam organizmui skirtingai  g.gif

tamponai irgi negerai schmoll.gif kartais naudoju kai einu į baseiną ir tai tik jau pačioj mmm pabaigoj rolleyes.gif
dėl praplovimų, juk jeigu sveikos esam, jokių pojūčių nejaučiam, nieko ir neplaunam, bet jei jau bėda, išskyrų yra, skausmo ir pan, ką ten gero gali išplauti, jeigu jokios gerosios mikrofloros ir nebėra doh.gif o ginekologai išvis labai neigiamai atsiliepia apie vaistažoles ir pan, nes patys yra suinteresuoti vaistus kišt doh.gif pažiūrėkim kiek moterų vaistus bando bando ir tas pats per tą patį verysad.gif
Atsakyti
Labai gerai dar praplovimai su soda, t.y. stikline vandens ir saukstelis sodos... LAbai pagelbeja... ax.gif
Pati vargstu vis su ta pienlige, praeita menesi ziauriai uzpuolusi buvo, kaip tycia uzsienyje buvau, pas gine nebuvo galimybiu nueiti, gerai kad vaistu turejau, dar su soda ploviau, tai praejo... doh.gif bet tokia stipria seniai beturejus buvau.. doh.gif
Zodziu, laikykimes ir imuniteta stiprinkime, nes kai jis silpnas tai ir puola visos ligos drinks_cheers.gif ir dar, gerkime gerasias bakterijas arba valgykime gyva jogurta kasdien. (lengva pasakyt, sunkoka padaryt doh.gif blush2.gif ) ir maziau saldumynu...
Atsakyti
sveikos, mane irgi kamuoja si beda doh.gif uzmaciau va toki maisto papilda, kaip manot, gal gerai butu toki pagert? g.gif
Atsakyti
Mergaitės, yra gana efektyvi natūropatinė priemonė C-free 114 ml.
Ar nebandėt?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Borzika: 07 kovo 2011 - 11:25
QUOTE(s-roze @ 2011 03 06, 14:31)
Mergaitės, yra gana efektyvi natūropatinė priemonė C-free 114 ml.
Ar nebandėt?

o kas cia per priemone ir kur isigyt?
Atsakyti
As pries tris menesius isbandziau Flukonazol Nycomed 150 mg kapsules. Isgeriau viena kapsulyte ir tikrai kuri laiko buvo viskas gerai, bet praejo trys menesiai ir vel tas prakeiktas niezulys:(Vel reiks keliauti pas gydytoja:(
Atsakyti