Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė

QUOTE(annushka @ 2012 01 05, 11:20)
Vakar buvau Akropolio Eurovaistinej, paprasiau konsultacijos del mikroflora atstatanciu kapsulyciu. Rinkausi tarp Ecocillin, Vagisan ir Gynocaps ir kazkokiu is lentynos pasiemiau. Tai vaistininke pasiule rinktis Gynocapsa, sako jau vien del to, kad moterys labai del ju visada klausia ir pergyvena kai vaistinej ju nebuna, atseis atsiliepimai geri labai  smile.gif


tai tokias, kaip ir as dabar vartoju, nusipirkai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(annushka @ 2012 01 01, 22:52)
Ar galite situos 2 budus placiau pakomentuoiti ? Kaip darote ? Ar veiksminga ?
Aciu  4u.gif

1) Nusiperki natūralaus gyvo jogurto (žinoma, be jokių priedų), pamerki į jį tamponą, o po to tamponą į save įsidedi maždaug valandai. Šitą metodą radau užsienietiškuose puslapiuose aprašytą. Tikrai palengvina perštėjimą, deginimo pojūtį. Tokius tamponėlius kelias dienas reikėtų įsidėti.
2) Su išrūgomis metodas kiek sudėtingesnis biggrin.gif puiki alternatyva vietoj visų tų tablečių ir gelių su neva gyvomis laktobacilomis. Tik čia vargo daugiau, nes reikia nusipirkti natūraliai rūgusio pieno (būna ūkininkų turgeliuose), jį pavirti (bet neužvirti), nukošti išrūgas, atvėsinti iki kūno temperatūros ir su klizmute jomis išsiplauti makštį. Man gydytoja patarė 7 dienas kartoti šitą procedūrą, kad laktobacilos tikrai ten apsigyventų. Aš šitaip bakterinę vaginozę išsigydžiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pakalnutėL: 06 sausio 2012 - 00:33
pakalnutėL, aciu labai 4u.gif

Pas mane kazkokie mistika - dariausi tepineli - jokiu grybu nerasta g.gif Buvau isitikinus, kad kazkas yra, nes perselimas tik neseniai liovesi, bet jau iki siol iskyru kiek ... ir ju kvapas doh.gif Dabar laukiu gimdos kaklelio paselio rezultatu, gal ten kokia bakterija negera sedi doh.gif
Atsakyti
As ir si malonuma turiu .Prasidejo po gimdymo ir taip jau 1,5m draugauju.Per ta laika viska isbandziau tikriausiai.Matyt kai susergi tai jau visam.Kas man tikrai padeda jei jauciu ,kad vel pienlige prasideda tai prasiplovimai su jogurtu.As perku naturalu Dobilo ( kazkodel butent tik jis man veiksmingas) praskiedziu su vandeniu ir prasiplaunu naudojant Tantum Rosa irigatoriu.Tiek kol pradingsta nemalonus pojuciai.Dabar geriu antibus ,tai jauciu ,kad pienlige vel lenda doh.gif ,nors buvo jau ramybe kuri laika.
Atsakyti
O esate ką girdėjusios apie Solgar probiotikus? Man gydytoja išrašė, kai paprašiau probiotikų, sakė, kad šitie yra pačios aukščiausios klasės, ir kaina jų čia (užsienyje) nebloga: 36 ar 39 EUR (už 60 tablečių).

Tai dar nepirkau, galvoju, ar verta tiek mokėti ax.gif

Ir šiandien pakartojo man tyrimus (padėlį) dėl BV, grybo ir mycoplasma hominis. Tikiuosi, kad viskas bus tvarkoje, nes labai jau norisi lelių pradėt wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skraido: 10 sausio 2012 - 11:17
QUOTE(annushka @ 2012 01 05, 09:20)
Vakar buvau Akropolio Eurovaistinej, paprasiau konsultacijos del mikroflora atstatanciu kapsulyciu. Rinkausi tarp Ecocillin, Vagisan ir Gynocaps ir kazkokiu is lentynos pasiemiau. Tai vaistininke pasiule rinktis Gynocapsa, sako jau vien del to, kad moterys labai del ju visada klausia ir pergyvena kai vaistinej ju nebuna, atseis atsiliepimai geri labai  smile.gif

o kiek tos Gynocaps kainuoja?Ecocillin nieko ypatingo man schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(pakalnutėL @ 2012 01 06, 01:29)
1) Nusiperki natūralaus gyvo jogurto (žinoma, be jokių priedų), pamerki į jį tamponą, o po to tamponą į save įsidedi maždaug valandai. Šitą metodą radau užsienietiškuose puslapiuose aprašytą. Tikrai palengvina perštėjimą, deginimo pojūtį. Tokius tamponėlius kelias dienas reikėtų įsidėti.
2) Su išrūgomis metodas kiek sudėtingesnis  biggrin.gif  puiki alternatyva vietoj visų tų tablečių ir gelių su neva gyvomis laktobacilomis. Tik čia vargo daugiau, nes reikia nusipirkti natūraliai rūgusio pieno (būna ūkininkų turgeliuose), jį pavirti (bet neužvirti), nukošti išrūgas, atvėsinti iki kūno temperatūros ir su klizmute jomis išsiplauti makštį. Man gydytoja patarė 7 dienas kartoti šitą procedūrą, kad laktobacilos tikrai ten apsigyventų. Aš šitaip bakterinę vaginozę išsigydžiau.


O tuo metu kai yra dedami tokie tamponėliai ar galimi santykiai?

Dar norėjau sužinoti, gal kas žinot, kaip reikia naudoti vaistus "Nystatyn" (tabletės, žvakutės) (kur parveža iš ruskyno), ar reikia juos vartoti tuo pačiu metu ir partneriui, jei taip, kokiom dozėm.
ačiū
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rucike555: 13 sausio 2012 - 15:25
QUOTE(rucike555 @ 2012 01 13, 16:22)
O tuo metu kai yra dedami tokie tamponėliai ar galimi santykiai?

Manau, kad galimi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rokus @ 2012 01 12, 12:30)
o kiek tos Gynocaps kainuoja?Ecocillin nieko ypatingo man schmoll.gif


Kainavo apie 25 lt.

Tiepinelyje ir gimdos kaklelio paselyje jokiu grybu ir bloguju bakteriju man nerado. Tai sakyciau, gal si karta tiesiog pakito mano mikrofloga. Suvartojau tas gynocapso kapsulytes, padetis kazkies pagerejo + priziuriu maista, stengiuosi valgyti pagal neseniai pateikta vienos mergaites saras ka galima ir ko vengti. Zodziu - gyvenu ir bijau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(annushka @ 2012 01 15, 17:07)

Tiepinelyje ir gimdos kaklelio paselyje jokiu grybu ir bloguju bakteriju man nerado. Tai sakyciau, gal si karta tiesiog pakito mano mikrofloga. Suvartojau tas gynocapso kapsulytes, padetis kazkies pagerejo + priziuriu maista, stengiuosi valgyti pagal neseniai pateikta vienos mergaites saras ka galima ir ko vengti. Zodziu - gyvenu ir bijau  doh.gif


smagu, kad tau nerado to baisaus grybo 4u.gif as po antrojo etapo gydymosi jau kelios dienos, tai jauciuosi gerai, bet gerai buvo 20 d. ir po pirmojo gydymosi, tai kol kas patyliu biggrin.gif vaistininke sake, kad labai moterys nuo jo kencia, nes tas grybelis labai nepasiduoda gydymui. Vartoju dabar vitamina C prolong, nusipirkau probiotiku Bifoval (skaiciau, kad gydantis naudinga juos vartoti), suvartojau Gynocaps (nezinau, kiek tos naudos, nes isskyromis nesiskundziau), dar laukiu, jau pakely man is uzsienio papildai Candida Clear (skaiciau, kad veiksmingi), dar pradejau siek tiek maista ziureti, mazinu, kiek iseina cukraus kieki, duona, piena, bulkutes...na, stengiuos kazka daryti pasveikimo linkme, kad sazine negrauztu, o gal ka nors nepadariau, nes juk del saves smile.gif
Atsakyti
Paaiskinkite man prasau, jei man nerado jokiu grybu ir bloguju bakteriju, paselis tvarkingas ir tepinelis is esmes geras, stik siek tiek padidejes leukocitu kiekis (rado 40-50, o norma iki 30), tai vadinasi ir bakterines vaginozes neturiu ?
Kaip paiskinti tai, kad tokiu varskiniu isskyru nors ir nedaug, bet yra ? ir kvapas ju nekoks ? Ar tai tiesiog iki galo nesunormalizavusi maksties mikroflora ? Bandysiu nupirkti dar viena pakuote Gynocpas kapsulyciu, kol naudojau, tai ir zymiai geriau buvo, dabar isskyru vel atsirado. Lapelyje raso, kad gydyma jais galima pratesti, o veliau profilaktiskai po viena zvakute i savaite g.gif
Kaip su ta bakterine vaginoze yra - ar tepinelis ja rodo ?
Atsakyti
QUOTE(annushka @ 2012 01 16, 13:25)
Paaiskinkite man prasau, jei man nerado jokiu grybu ir bloguju bakteriju, paselis tvarkingas ir tepinelis is esmes geras, stik siek tiek padidejes leukocitu kiekis (rado 40-50, o norma iki 30), tai vadinasi ir bakterines vaginozes neturiu ?
Kaip paiskinti tai, kad tokiu varskiniu isskyru nors ir nedaug, bet yra ? ir kvapas ju nekoks ? Ar tai tiesiog iki galo nesunormalizavusi maksties mikroflora ? Bandysiu nupirkti dar viena pakuote Gynocpas kapsulyciu, kol naudojau, tai ir zymiai geriau buvo, dabar isskyru vel atsirado. Lapelyje raso, kad gydyma jais galima pratesti, o veliau profilaktiskai po viena zvakute i savaite  g.gif
Kaip su ta bakterine vaginoze yra - ar tepinelis ja rodo ?

tai gal tau del to padidejusio leukocitu kiekio ir yra tos isskyros? bet cia jau gydytojas turejo kazka paskirti vartoti. Varskines isskyros budingos grybeliui(pienligei), o kvapas-bakterinei vaginozei, keista...Man yra buve gardnerelu, kai ju randama, tai jos priskiriamos kaip ir bakterinei vaginozei, bet gydytojas neivardino, jokiu neigiamu simptomu man nebuvo ir sake, kad jos yra migruojancios-tai atsiranda, tai pranyksta priklausomai nuo ciklo fazes. Bet man israse zvakuciu, dabar pavadinimo neatsimenu, tik labai brangiu, atsimenu, nes as ruosiausi deti spirale ir pasak gydytojo "tokiai brangiai ivesticijai turi buti ideali mikroflora" smile.gif O tas Gynocaps as irgi suvartojau, nezinau, ka man jos dave, nes isskyromis as nesiskundziau, vartojau tik del to, kad rekomenduojama jas pavartojus antigrybeliniu vaistu. Manau, kad ir tau jos pades tik tuo momentu, kol vartosi. O ka gydytojas tau sako? g.gif
Atsakyti