Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė

Pas mane varškinių išskyrų nėra, bet jos tokios baltos ir tirštos dažnai būna g.gif bet gal čia normalu? Ta prasme sveikos moters išskyros?

Man ėmė tepinėlį pasėliui dėl grybo ir kitų zarazų. Bet po 10 dienų (kai jau turėjau gauti atsakymus), parašiau gydytojai dėl rezultatų, tada jos asistentė paskambino į laboratoriją, ir paaiškėjo, kad jei negavo mėginio (kažkur pekeliui buvo pradangintas) sad.gif
kaip buvo pikta, 10 dienų laukiau, kad sužinočiau, jog niekas mėginio net negavo.
Šiandien einu kartot tepinėlio, palinkėkit sėkmės 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Jolagra @ 2012 01 23, 15:05)
Labai gaila, bet ir mane priimkit į savo gretas  verysad.gif
turiu ir aš tą bjaurybę, anksčiau yra buvę gal kokius 4 kartus(kai laukiausi, tai galima sakyti varškė krito), bet visada padėdavo kokios 3 clotrimazolio žvakutės, o dabar jau 2 pakelius (po6) suvartojau ir tik šiek tiek aprimo niežulys ir deginimas. Buvo siaubingas deginimas ir niežėjimas net ir apie išeinamąją angą (ko anksčiau nebuvo). Dabar atėjo mano dienos, jaučiu labai nedaug, kad dar kažkiek niežti, baisu, kad čia geruoju nesibaigs ir teks keliauti pas gydytojus, nors netikiu, kad padės.
Gal žinote kas padeda įveokti niežėjimą ir deginimą? Ačiū.


Nežinau ką patart, nes man nuo gydytojos skirtų žvakučių praeidavo visi įmanomi simptomai (aišku po poros mėn atsinaujindavo). Pakolkas tfiu tfiu, neatsinaujino lygtais. Aš gal bandyčiau su kokiu kefyru ar natūraliu jogurtu prasiplaut.
Atsakyti
sudejau i viena kruva cia minetu vaistu pavadinimus ir trumpus aprasymus. Gal kam pravers kovojant su sita bjaurybe. Aisku, cia ne viskas, jei ka papildykit, mergaites. 4u.gif

Pienlige: vaistai ir netik

Nakvišų aliejus – sureguliuoja hormone veikla, medziagu apykaita.
Octenisept - tirpalas išoriniam vartojimui. Senmergiugas rekomenduoja. Octenisept naikina bakterijas (stafilokokus, streptokokus ir kt.), grybelius, virusus. Nėštumo ir kūdikio žindymo laikotarpiu Octenisept naudoti galima.
Malavit - higieninė ir kosmetinė priemonė išoriniam naudojimui, įskaitant gleivinę LOR organų ir lytinių organų.
LARIFAN UNGO – tepalas. Stabdo paprastųjų karpų, genitalinių karpų ir papilomų plitimą. Pagrindinės veikliosios medžiagos funkcijos – natūralios organizmo apsaugos skatinimas, priešvirusinė apsauga ir imunomoduliacinis poveikis.
ErceFlora duo kapsulės N24 - tai maisto papildas, priklausantis probiotikų šeimai. Probiotikai padeda stiprinti žarnyno florą. padeda stiprinti žarnyno florą vartojant antibiotikus bei keliaujant į pavojingus regionus.
MYCOMAX - (FLUCONAZOLUM). 1 kapsule 150mg. Nėštumo metu vaistą galima vartoti tik gyvybei grėsmę keliančioms grybelinėms infekcijoms. Makšties kandidozė gydoma vienkartine 150 mg flukonazolio doze. Norint
sumažinti makšties kandidozės pasikartojimo dažnį, galima pakartotinai
vartoti 150 mg flukonazolio vieną kartą per mėnesį po menstruacijų.
Rekomenduojama dozė mielių ar pelėsinių grybelių sukeltoms odos
infekcinėms ligoms gydyti yra 150 mg vieną kartą per savaitę.
Atsižvelgiant į individualią grybelinės infekcinės ligos atsiradimo
riziką, rekomenduojama dozė mielių grybelių sukeliamos infekcijos
profilaktikai yra 50 - 400 mg.
Lomexin makšties ovulės 600mg arba 200mg – (Fenticonazolum). Fentikonazolis yra vaistas nuo grybelio, kuris slopina kai kurių rūšių grybelių augimą ir naikina kai kurių rūšių grybelius. Ypač gerai jis naikina pienligės sukėlėją- Candida albicans.
Macmiror Complex 500mg - Nifuratelum/Nystatinum. Nifuratelis susintetintas chemoterapinis vaistas, sukeliantis stiprų veiksmingą trichomonacidinį, antibakterinį ir fungistazinį poveikį. Kadangi poveikis įvairiapusis, preparatas tinka mišrios infekcijos sukeltam makšties uždegimui gydyti ir, priešingai negu kiti preparatai, makšties mikozės, pasireiškiančios po specifinio trichomonozės gydymo, profilaktikai. Nistatinas yra gerai žinomas fungicidinį poveikį sukeliantis antibiotikas, ypač aktyviai veikiantis balkšvagrybius. Nistatinas yra veiksmingas ir mažai toksiškas, todėl jo preparatai, ypač lokalaus poveikio, vartojami plačiai. Kartu su nistatinu vartojant nifurantelio, pasireiškia visiškas fungicidinis poveikis. Kompleksiniu jų preparatu galima gydyti įvairų makšties uždegimą, kadangi vaistas naikina jį sukėlusius mikroorganizmus (balkšvagrybius, trichomonas ir bakterijas), grąžina fiziologinę makšties ertmės būklę. MACMIROR COMPLEX vartojamas kompleksiniam balkšvagrybių, trichomonų ir bakterijų sukeltos infekcinės makšties ir išorinių moters lyties organų ligos gydymui.
Nėščioms ir kūdikį krūtimi maitinančioms moterims šiuo preparatu gydytis nedraudžiama.
Tantum Rosa (benzydaminum) - Granulės makšties tirpalui ruošt. Veiklioji medžiaga benzidaminas slopina uždegimą, malšina skausmą bei mažina patinimą.
NYSTATIN - Nistatinas yra polienų grupės antibiotikas. Nistatinas veikia daugelį grybelių padermių. Candida grybelių padermės jam
yra ypač jautrios.Nistatinui jautrios ir kitokios mielių bei grybelių padermės. nėščios moterys nistatino vartoti gali.
Bycio pykio aliejukas
Arbatmiedzio aliejukas
Kokoso aliejus
Mycosyst 150mg kietos kapsulės N2 (Flunocazolum). vaistas nuo grybelių, stabdantis jų dauginimąsi ar juos sunaikinantis. Flukonazolu gydomos grybelių ir mieliagrybių sukeltos užkrečiamosios ligos. Dažniausiai užkrečiamąsias ligas sukelia mieliagrybiai, vadinami balkšvagrybiais.
Diflucan (flukonazolas) - 150mg kapsulės N1. Diflucan priklauso priešgrybelinių vaistų grupei. Diflucan vartojamas grybelių ar mieliagrybių sukeltai infekcinei ligai gydyti. Grybelinę infekciją dažniausiai sukelia mieliagrybis, vadinamas Candida (balkšvagrybiu). Lyties organų balkšvagrybių sukelta infekcinė liga, pvz., makšties pienligei, taip pat ir jos recidyvuojanti forma (pasikartojanti 3 ar daugiau kartų per metus). Šio vaisto galima vartoti sergantiesiems balkšvagrybių sukeltu balanitu (varpos galvos uždegimu). Nėštumo metu vartoti Diflucan negalima.
Fluconazol Nycomed 150mg kietos kapsulės N2. Flukonazolas priklauso priešgrybelinių vaistų grupei. Juo gydoma flukonazolui jautrių grybelių sukelta infekcinė liga. Draudziama vartoti nescioms.
DIDA N90 – maisto papildas. Žarnyno disbiozė – dažniausiai pasitaikantis virškinimo sutrikimas, pasikeitus natūraliai žarnyno mikroflorai. Dėl disbiozės gali vystytis lėtinė kandidozė.
Ecocillin
Vagisan - visi 3 mikroflorai maksties atstatyti
Gynocaps
Atsakyti
QUOTE(Jolagra @ 2012 01 23, 16:05)
Labai gaila, bet ir mane priimkit į savo gretas  verysad.gif
turiu ir aš tą bjaurybę, anksčiau yra buvę gal kokius 4 kartus(kai laukiausi, tai galima sakyti varškė krito), bet visada padėdavo kokios 3 clotrimazolio žvakutės, o dabar jau 2 pakelius (po6) suvartojau ir tik šiek tiek aprimo niežulys ir deginimas. Buvo siaubingas deginimas ir niežėjimas net ir apie išeinamąją angą (ko anksčiau nebuvo). Dabar atėjo mano dienos, jaučiu labai nedaug, kad dar kažkiek niežti, baisu, kad čia geruoju nesibaigs ir teks keliauti pas gydytojus, nors netikiu, kad padės.
Gal žinote kas padeda įveokti niežėjimą ir deginimą? Ačiū.


eikš pas mus, būsi likimo draugė 4u.gif tas grybelis mėgsta išlysti, kai ateina tos dienos-arba prieš, arba per jas. Aš jau du kartus lankiausi pas gydytoją, eisiu dar ir trečią. Pirmam gydymui skiriama flukonazolio 1 kapsule ir Lomexin zvakutes 3, antram etape-3 flukonazolio kapsules po 1 kas 3 dienos ir Lomexin zvakutes. Tuo metu gerai pavartoti dar žvakutes i makštį su pieno rūgšties bakterijom ir probiotikus (jie rekomenduojami vartojant priešgrybelinius vaistus). Yra dar trečias etapas, kai flukonazolio kapsules geriamos po vieną į mėnesi ir taip 7 menesius. Tai toks būtų gydymas, kurį dažniausiai skiria gineklogai, po to jie keičia vienas žvakutes kitomis ir taip pasaka be galo, viskas padeda tik laikinai. Jei ir po to neišsigydoma, tada reikia priežasties ieškoti visam organizme, tai gali būti ir cukrinis diabetas kaltas, ir hormoninė kontracepcija, ir antibiotikų vartojimas. Aš nelabai tikiu tom liaudiškom priemonėm, bet laikinai padeda nuo niežėjimo ir deginimo Clotrimazolum tepaliukas (išbandžiau), bet tik laikinai, kol tepiesi. Nuolat skaitau ir domiuosi užsienietiškuose puslapiuose, kas dar gali padėti nuo grybelio. Tikrai daug informacijos yra, tai ir dieta speciali, įvairūs papildai. Dabar atradau dar tokius papildus, vadinasi "Pau d'Arco". Jų yra pirkti el.parduotuvėje papildai.lt. Gal verta išbandyti? Sakoma dar, kad jei tą ligą pasigavai, tai ją galima apsigydyti, bet jinai ieškos momento, kada vėl išlysti, kada bus grybeliui palankios sąlygos, jis vėl sugryš.
Papildyta:
annushka, ar ne šiandien turėjai gauti tyrimų rezultatus?
Atsakyti
Everlasting, taip siandien. Visa diena kaip ant adatu, paskambinau 11 valanda, bet nieko taip konkretaus ir nesuzinojau. Pasake, kad sifilio nera doh.gif O tepineliu rezultatu dar nera, liepe ketvirtadieni dar skambinti. Bijau, kad nieko man taip ir nepasakys, o ieskos bedu visai ne ten kur reikia, juk dar tiek visokiu zarazu neistirtu - hepatitu, gonoreju ir dar visokio brudo. Gydytojam paprasciau tyrimus vis darytis, nei spresti konkrecia padeti mano. As jai sakau - gi zinau kaip gyvenu, nuo to kad pirti pasedejau su maudimuku ar viesbuti kur ranksluosciu nusislosciau sifilio nepagauciau doh.gif Jau marazmai man prasideda, o gydymo kaip ner taip ner ... Daktare man tik pasake, kad labai sudetinga tokius "protingus" pacientus gydyt, neva as bandau jai aiskinti kokius tyrimus man skirti. Ir juokinga ir graudu ...

Skraido, uzuojauta, kad vel laukti, cia turbut tik musu medicinoj sistemoj galimi tokie fokusai verysad.gif

Jolagra, sveika prisijungus prie musu.

Man asmeniskai SM labai padeda tiek psichologiskai, tiek moraliskai. Sakau, jei nebuciau prisikaiciusi kitu mergaiciu istoriju, galvociau, kad tikrai kazkas negerai, kad tokia isskirtine viena visam pasauliui, ir kad gal man tikrai kokia rimta zaraza nuo ranksluoscio (nes nu tikrai gydytojai jau taip man persa ta minti apie LPL, kad pati pradedu su savo sveiku protu kovot). Kaip mama sako, gi XXI amzius, nu kaip taip, kad nesugebet nei nustatyt nei pagydyt tokio paprasto dalyko kaip pienlige.
Atsakyti
QUOTE(annushka @ 2012 01 23, 17:09)
Everlasting, taip siandien. Visa diena kaip ant adatu, paskambinau 11 valanda, bet nieko taip konkretaus ir nesuzinojau. Pasake, kad sifilio nera  doh.gif  O tepineliu rezultatu dar nera, liepe ketvirtadieni dar skambinti. Bijau, kad nieko man taip ir nepasakys, o ieskos bedu visai ne ten kur reikia, juk dar tiek visokiu zarazu



keista...negi pagalbos is ten nesulauksi, tai kur tada tirtis, ka daryti? g.gif Tai gal kas ketvirtadieni kaip sakai, paaiskes naujo? Gal paskirs koki kitoki gydyma? Tikėkimes 4u.gif
Man ryt bus 20 dienų po flukanazolio suvartojimo. Aną menesi butent po tiek dienu buvo atsinaujinimas. Jaučiuosi pusetinai, gal nera visai gerai, bet ir geriau, negu buvo ana menesi-jau nebera tokio niezulio ir deginimo, bet kazkoks diskomfortas dar jauciamas, jautri ta vieta labai. Vartoju Candida clear papildus, sunku dar ka nors pasakyti apie juos nes nera nei savaites, bet isivaizduoju, kad man nuo ju gera, geriu dar probiotikus, vitamina C prolong, tai nelabai jau i diena sutelpu su tiek, nes reikia bent kas 3 val. pertraukos tarp vieno ir kito. Papildu turiu 45 dienoms, zada vel atsiusti. Šiek tiek apribojau nepageidaujama vartoti maista-saldumynus, piena, juoda duona, nebegerineju arbatu, nes megau cukru detis. Galvoju, gal nueiti pas seimos gydytoja, pasidaryti cukraus kieki kraujyje del diabeto. O gal ji turiu, nes labai megstu saldumynus. Ir dar svarstau del spirales issiemimo, o gal del jos, bet dar koki pora menesiu seksiu savo bukle smile.gif
Atsakyti
QUOTE(everlasting♥ @ 2012 01 23, 16:33)
keista...negi  pagalbos is ten nesulauksi, tai kur tada tirtis, ka daryti? g.gif Tai gal kas ketvirtadieni kaip sakai, paaiskes naujo? Gal paskirs koki kitoki gydyma? Tikėkimes 4u.gif



Na is tikruju tai ta klinika lyg jau paskutine mano viltis. Jei jau daktare pasake, kad plika akim mato, kad negerai, tai gal kaip nors ir gydymo isprasysiu, bandysiu sneket. Siaip gera moteriske pasirode, paaiskinau jai, kad neviltis mane jau apima, ir kad neturiu kur daugiau pagalbos prasyt. Na lauksiu rezultatu. Jau gi net tuos chlamidijas, ure ir mycoplazmas antra karta man tirs doh.gif
Parasyk prasau kaip Tau tie papildai bus, gal ir man reikes nusipirkti, kol kas tai tik jogurto tabletes geriu, ir arbateles visokias - gvazdikeliu ir kitas. Ir karts nuo karto arbatmedzio aliejuku ten pasitepu. Jau prisikaiciau, kad tos mikroflora reguliuojancios kapsulytes per daznai nera gerai, neva organizmas nustoja su tais grybais pats kovoti. Tai sedziu ir laukiu, bandau ten kistis kuo reciau.
Taip pat stengiuosi maista priziuret labai, bandau prisilaikyti to maisto saraso, kuri viena SM buvo patalpinus (atleiskit, neatsimenu kuri). Nors sunku aisku, vakar is vyro gabaliuka picos visgi pavogiau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo annushka: 23 sausio 2012 - 15:53
QUOTE(annushka @ 2012 01 23, 17:49)
...Parasyk prasau kaip Tau tie papildai bus, gal ir man reikes nusipirkti, kol kas tai tik jogurto tabletes geriu, ir arbateles visokias - gvazdikeliu ir kitas. Ir karts nuo karto arbatmedzio aliejuku ten pasitepu. Jau prisikaiciau, kad tos mikroflora reguliuojancios kapsulytes per daznai nera gerai, neva organizmai nustoja su tais grybais pats kovoti. Tai sedziu ir laukiu, bandau ten kistis kuo reciau.
Taip pat stengiuosi maista priziuret labai, bandau prisilaikyti to maisto saraso, kuri viena SM buvo patalpinus (atleiskit, neatsimenu kuri). Nors sunku aisku, vakar is vyro gabaliuka picos visgi pavogiau  biggrin.gif


as dabar niekuo nesiteplioju, nes kaip ir nera tokios butinybes dideles, lyginu praeita menesi su siuo, tai zenkliai man geriau, sakau, gal po trecio gydymo buciau ir visai pasveikus, bet kazko netraukia manes sita chemija, tai pasukau pati homeopatiniu preparatu link. Nors idomu, ka rodytu tepinelis, dar biski praleisiu laiko ir nueisiu jo pasidaryt. Zinoma, jei zymiai uzastres, busiu priversta pas gydytoja eit. Tiesa, dar nusipirkau medetku arbatai, skaiciau uzsienio puslapiuos, kad irgi daro poveiki gydant candida.
Atsakyti
Ne nu šiandien tai ir apsilankiau pas gydytojėlį...

Papasakosiu kaip ėmė tepinėlį. Šiaip aš gyvenu dabar užsienyje, tai čia pas ginekologą galima pakliūti tik su labai rimtomis patologijomis. O dėl paprastų tyrimų ir pan. reikia eiti pas šeimos gydytoją.

Tai man tas daktarėlis tepinėlį paėmė paprasčiausiai: "praskleidė" lytines lupytes pirštukais atsargiai ir įkišo ausų krapštuką doh.gif be jokių ten falų imitatorių (nu nežinau kaip tas daiktas vadinasi blush2.gif ) ir pan. Tiesiog blink.gif

Tai vat gaila, kad kai man pirmą kartą ėmė tepinėlį normaliai, jis buvo pamestas kažkur pakeliui į laboratoriją. Ta gydytoja išėjo atostogų, tai nuėjau pas bilenkokį tuo metu laisvą gydytoją.

Kaip galvojat, ar tos tepinėlio ėmimas gali turėtų įtakos rezultatui? g.gif
Atsakyti
Siaip man paskutinius kartus eme tepinelius is maksties ir is gimdos kaklelio (o dabar toj klinikoj tai dar +is slapimtakiu) neva toks tepinelis informatyviausias, o kaip yra is tikruju net nezinau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo annushka: 23 sausio 2012 - 16:43
QUOTE(annushka @ 2012 01 23, 17:42)
Siaip man paskutinius kartus eme tepinelius is maksties ir is gimdos kaklelio (o dabar toj klinikoj tai dar +is slapimtakiu) neva toks tepinelis  informatyviausias, o kaip yra is tikruju net nezinau  g.gif


O tai skėtiklį nevisada naudojo? Man dar taip nėra buvę doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Skraido @ 2012 01 23, 17:44)
O tai skėtiklį nevisada naudojo? Man dar taip nėra buvę  doh.gif


Ta sketikli (kitaip dar vadina saukstu), jei teisingai suprantu apie ka kalbi, naudojo visada.
Atsakyti
QUOTE(Skraido @ 2012 01 23, 17:25)
Kaip galvojat, ar tos tepinėlio ėmimas gali turėtų įtakos rezultatui?  g.gif

Man atrodo makšties išskyrų tepinėliui paimt užtenka ir tokio būdo. O pienligei nustatyti makšties išskyrų pakanka.
Jau kai nuo gimdos kaklelio ima (chlamidijoms, ure ir mycoplasmoms nustatyti) tai tada praskėst skėtikliu būtina, nes giliau reikia pasiekt, ausų krapštuko neužteks unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pakalnutėL: 23 sausio 2012 - 20:15