Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai 30 tema.Rudenio veju nugairintos sypsenos

Cia mes dziaugiames, liudime, patariame, pasikonsultuojame, sypsomes placiai ir drasiai, priimame i savo buri naujokus..... Darome viska, kad kuo greiciau priartetume prie issvajotojo holivudo!!!

Mūsų gydytojai:
KAUNAS:
Rasa Damušienė, 8-686-65072, Kauno ortodontijos centras, Savanorių pr. 60
Dalia Smailienė, 8-37-330533 , Šv. Apolonijos stomatologijos centras, Minties rato g. 11b
Dalia Latkauskienė, 8-615-71197, Kauno ortodontijos centras, Savanorių pr. 60
Ieva Buškienė, 8-37-387560 , KMUK Ortodontijos klinika, J.Lukšos-Daumanto g. 6
Eglė Zasčiurinskienė, 8-37-387560 , KMUK Ortodontijos klinika, J.Lukšos-Daumanto g. 6
Viktorija Krušinskienė, 8-37-378379 , Ortodontijos klinika, Baltijos g. 42
Alė Gaidytė, 8-687-50735, KMUK Ortodontijos klinika, J.Lukšos-Daumanto g. 6
Irma Andžiulienė, Neodenta, +370 37 755075, Baltų pr. 49a

VILNIUS:
Mindaugas Šarva, 8-5-2715367 , "Domus dentes", Vytauto g. 46/1-2
Dalia Latkauskienė, 8-615-71197, +370 5 2760725,"Vilniaus implantologijos centras", Polocko g. 21/Žvirgždyno g. 1
Eugenija Bučinskienė, 8-6-1011222, 8-6-8669966 "Dantų harmonija" A.Juozapavičiaus g.6A
Janina Stoma, 8-614-36878, K Ladygos 1- 123
Vita Budrienė, 8-615-71197, +370 5 2760725,"Vilniaus implantologijos centras", Polocko g. 21/Žvirgždyno g. 1
Atsakyti
registruojuos, aciu:D
Atsakyti
TAi del tu gumyciu tarpdanciuose - ar jos megsta iskristi, ar nelabai? Nes dabar bijau kramtyt normaliai biggrin.gif
Atsakyti
Aciu uz nauja temuke smile.gif
Del tu gumyciu nezinau, man ju nedejo, bet man atrodo, kad skaiciau kazkurioj temoj, kad kazkuriai mergaitei iskrito, tai vaziavo vel deti. Gal geriau palaukim kol kitos papasakos, kurioms dejo. smile.gif
O kaip jum sitos gumytes? Tikra vaivorykste biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Bon_Bon. @ 2010 11 11, 18:41)
Aciu uz nauja temuke smile.gif
Del tu gumyciu nezinau, man ju nedejo, bet man atrodo, kad skaiciau kazkurioj temoj, kad kazkuriai mergaitei iskrito, tai vaziavo vel deti. Gal geriau palaukim kol kitos papasakos, kurioms dejo. smile.gif
O kaip jum sitos gumytes? Tikra vaivorykste biggrin.gif
user posted image


Oho! Vaivorykstes spalvos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vertejaxxx @ 2010 11 11, 17:31)
TAi del tu gumyciu tarpdanciuose - ar jos megsta iskristi, ar nelabai? Nes dabar bijau kramtyt normaliai biggrin.gif


Sveika,

Galiu ir as siek tiek papasakoti apie gumytes, jas nesiojau visai neseniai smile.gif
Gumytes man sudejo 5 dienos pries breketu sudejima. Kadangi breketus is karto dejo ir virsuj ir apacioj, atitinkamai ir gumytes i tarpdancius sudejo abiems zandikauliams. Is viso ju buvo 8-nios - po 2 apie kiekviena 6-a dantuka.
Pirma diena,as kaip ir tu, beveik nieko nejauciau. Skaudeti pradejo antra-trecia diena. Truputi ir nuskausminamuju teko isgerti, nes skausmas daresi labai ikyrus, o reikejo eiti i darba. Na, o po keliu dienu skasmas vel aprimo, tik siek tiek pamausdavo.
Per tas 5 dienas iki sudedant breketus, nei viena gumyte nebuvo nei iskritusi, nei perluzusi. Tiesa, pastebejau, kad su laiku jos siek tiek giliau sulindo i tarpdancius.
O kramtydama, valydama dantis, truputi pasisaugodavau. sesute ispejo, kad iskritus gumytei, teks atvykt isidet nauja. Bet man reikia vazinet is kito miesto (i abu galus susidaro 140 km), tai ir saugojau gumytes kaip savo aki mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(radviliux @ 2010 11 11, 18:57)
Sveika,

Galiu ir as siek tiek papasakoti apie gumytes, jas nesiojau visai neseniai smile.gif
Gumytes man sudejo 5 dienos pries breketu sudejima. Kadangi breketus is karto dejo ir virsuj ir apacioj, atitinkamai ir gumytes i tarpdancius sudejo abiems zandikauliams. Is viso ju buvo 8-nios - po 2 apie kiekviena 6-a dantuka.
Pirma diena,as kaip ir tu, beveik nieko nejauciau. Skaudeti pradejo antra-trecia diena. Truputi ir nuskausminamuju teko isgerti, nes skausmas daresi labai ikyrus, o reikejo eiti i darba. Na, o po keliu dienu skasmas vel aprimo, tik siek tiek pamausdavo.
Per tas 5 dienas iki sudedant breketus, nei viena gumyte nebuvo nei iskritusi, nei perluzusi. Tiesa, pastebejau, kad su laiku jos siek tiek giliau sulindo i tarpdancius.
O kramtydama, valydama dantis, truputi pasisaugodavau. sesute ispejo, kad iskritus gumytei, teks atvykt isidet nauja. Bet man reikia vazinet is kito miesto (i abu galus susidaro 140 km), tai ir saugojau gumytes kaip savo aki  mirksiukas.gif


O, tai dekui uz info, pasaugosiu ir as jas tada smile.gif nors man iki gydytojos netoli, bet nenoriu vel eit iki kito karto. Bet kaip idomiai - skausmas i antra-trecia diena atsiranda... O as jau galvojau, kad cia man nieko nesijaucia beveik ir lakstau sau laiminga ax.gif Nu ziuresiu kaip cia bus...
Atsakyti
QUOTE(vertejaxxx @ 2010 11 11, 17:31)
TAi del tu gumyciu tarpdanciuose - ar jos megsta iskristi, ar nelabai? Nes dabar bijau kramtyt normaliai biggrin.gif


Dėjo ir man jas, bet kadangi tolokai man privažinėt kas kelios dienos tai pabuvau porą val su jom ir breketus dėjo biggrin.gif
Atsakyti
Verteja, aciu uz temuke 4u.gif

29-tos temos plepuciu top 10 :
I vieta- aistuliaa 48 4u.gif 4u.gif 4u.gif
II vieta- vertejaxxx 41 4u.gif 4u.gif
III vieta- Bon_Bon. 37 4u.gif
ajaja 36
beprotiskai_fantastiska 32
Emukas21 31
Mildutė 28
blondie* 27
charisma2121 26
Waddiwasi 24

I desimtuka nepateko, bet labai netoli buvo:
Congeniality 21
TacTic 21


Atsakyti
Jetau! Antra vieta netgi gavau! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vertejaxxx @ 2010 11 11, 18:02)
O, tai dekui uz info, pasaugosiu ir as jas tada  smile.gif  nors man iki gydytojos netoli, bet nenoriu vel eit iki kito karto. Bet kaip idomiai - skausmas i antra-trecia diena atsiranda... O as jau galvojau, kad cia man nieko nesijaucia beveik ir lakstau sau laiminga  ax.gif  Nu ziuresiu kaip cia bus...


As irgi pirma diena dziaugiausi, nes buvau prisiskaicius labai jau gasdinanciu komentaru apie tas gumytes smile.gif Galvoju, kaip gerai - neskauda, dar net forume sugebejau pasigirti biggrin.gif
O gal tau ir neskaudes, jei tik 2 gumytes sudejo. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ajaja @ 2010 11 11, 19:08)
Verteja, aciu uz temuke 4u.gif

29-tos temos plepuciu top 10 :
I vieta- aistuliaa 48  4u.gif  4u.gif  4u.gif
II vieta- vertejaxxx 41  4u.gif  4u.gif
III vieta- Bon_Bon. 37  4u.gif
ajaja 36
beprotiskai_fantastiska 32
Emukas21 31
Mildutė 28
blondie* 27
charisma2121 26
Waddiwasi 24

I desimtuka nepateko, bet labai netoli buvo:
Congeniality 21
TacTic 21

Sveikinu Aistuliaa 4u.gif oho, ir as cia nemazai priplepejau biggrin.gif
Atsakyti