Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Apsauga nuo uodų, mašalų, kandžių ir kt.gyvių
Supermamų klubas > Motinystė ir tėvystė > Vaikų sveikata
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
LT saulele

o aš pagalvojau, kad nėra jokios priemonės, kuri visiškai mažyliui nekenktų, nusipirkau gipiūro g.gif gabalą audinių parduotuvėj, tai užmetu ant vežimėlio ir jokia "moškė", joks uodas nebaisus smile.gif , o gipiūro pasirodo visokiausių spalvų yra, gali net spalvą priderint prie vežimo ax.gif
dėja
O po įkandimo pirkau tokį tirpaliuką(na jis skystas kaip vanduo)toks mentolinis,patepu po įkandimo thumbup.gif ,vaikas buvo į dilgėlias įkrites tai kojas patepliojau pora kartų ir praėjo.Na man sode jis tikrai padeda,ir kaina apie 3lt.Tik dabar pavadinimo neprisimenu,nes palikau sode,jei domins ką tai pažiūrėsiu.
Ups...
QUOTE(sirse @ 2005 06 02, 13:54)
juokas juokais, bet reikėjo pažiūrėti - gal tai tikrai toks tepalas, kuriuo reikia aptepti arčiausiai esančius medžius, nes tada uodai puola tuos medžius.. ir pamiršta žmones wink.gif
Tikriausiai Anti Mücke . Radau žurnale reklamą  - efektyvios priemonės nuo įkyrių vabzdžių. Vienintelės, kurios tinka vaikams nuo 1-erių metukų.  4u.gif
*

As sita tepaliuka pirkau.Kolkas nesiskundziu thumbup.gif
Birbiziukas
QUOTE(Zuzanėlė @ 2005 06 10, 09:55)
O mes jau daug metų nakčiai naudojam tokį elektinį aparačiuką,į kurį dedasi kvapnios spec.plokštelės. thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Net neįsivaizduoju,kaip be jo galėtume būti sode ar kur kitur gamtoje....
Girgėjau visokių nuomonių,bet iš ilgametės patirties galiu pasakyti-tikrai veiksminga thumbup.gif
*

Mes irgi tokį naudojam, bet mes ne plokšteles dedam o buteliuka su skysimeliu įsukam tai super thumbup.gif daykas, namie nei vieno uodo tongue.gif
Birbiziukas
QUOTE(Jolyta @ 2005 06 10, 10:15)
O kai lauke sedim vakare, tai uzdegam tokias zalias spirales... buna pirkt dezutese keletas tu spiraliu supakuota ir toks kaip laikiklis uzmaut deginant, jos dega kaip smilkalai kokie... ruksta... tai pasidedi po stalu, jei vejo ner viskas labai neblogai... Nezinau kaip vadinas, ne dezute ismeciau... blink.gif
*

Mes tas spirales irgi daudojam, jos buna "OFF" firmos ir "MORTEINAS"supakuota po 10 spiraliu, na jei gamtoj apsistatai aplink kokias 2-3 spirales tai tikrai didžeję dalį tų parazitu atbaido ax.gif
Čillė
QUOTE(lineba @ 2005 06 11, 09:52)
As sita tepaliuka pirkau.Kolkas nesiskundziu thumbup.gif
*

Aš irgi šitos firmos nusipirkau purškiklį, ir tokį mažiuką purškiklį po uodų įkandimo thumbup.gif Va papurškiau kur buvo įkasta ir neniežti thumbup.gif Ten su kamparu, pantenoliu ir t.t.
Visai nebloga serija šitos firmos, ir kainos normalios mirksiukas.gif
O kokios firmos tie nuo uodų kur į rozetę įsikiša ir buteliukas kažkoks prisisiuka ir kur jų būna pirkt g.gif
Ir dar kas ten per tinklelis Jysk nuo vabzdžių g.gif Kiek kainuoja g.gif
Čillė
QUOTE(GRANTA2 @ 2005 06 11, 10:32)
Mes tas spirales irgi daudojam, jos buna "OFF" firmos ir "MORTEINAS"supakuota po 10 spiraliu, na jei gamtoj apsistatai aplink kokias 2-3 spirales tai tikrai didžeję dalį tų parazitu atbaido ax.gif
*

Šitas spirales mes pernai bandėm tai thumbup.gif padėjo.Tik jos brangokos man atrodo ax.gif
Confetele
As tai po ikandimo pasitepu bitnerio balzamu. Ji skiedziu 1(bitnerio)/2(virinto vandens). Tai man padeda....Nes tiems uodams jau labai skani esu. Pernai Nidoje buvo labai sukande, tai sveikos vietos nebebuvo...Tai gerai, kad masinoje visada turiu buteliuka.
liepsnele
O ar teko girdėt, jei žmogų labai puola uodai - labaiu nei kitus toj pačioj kompanijoj, jam verta būtų pasitikrint cukraus kiekį kraujyje....
Erika_v
Kur juos pirkti ant vezimelio.
viva
Greiciausiai teks pasidaryt biggrin.gif as kazkaip maciau tik ant lovu. Maciau Jysk'e didziuli tinkliuka nuo uodu suaugusiuju lovai - tik 20 lt.
IDA2
Kaune pirkau Jonelis ir ko parduotuvėje. Nežinau ar Vilniuje tokių yra ax.gif
Smalsute2
Yra ir Vilniuje, Riki2 parduotuveje Siaures miestelyje-19 lt.
zosyte
Skaičiau laikraštyje, kad tuos aparačiukus nuo uodų žmonės tiesiog iššalvė iš parduotuvių. Deficitas smile.gif Bet prekybininkai pažadėjo, kad greitai vėl bus prekyboje.
Čillė
QUOTE(viva @ 2005 06 16, 13:43)
Greiciausiai teks pasidaryt  biggrin.gif  as kazkaip maciau tik ant lovu. Maciau Jysk'e didziuli tinkliuka nuo uodu suaugusiuju lovai - tik 20 lt.
*

O kiap jį uždėti ant lovos g.gif Gal lpva su kokiu baldakimu turi būti g.gif
Mes tai galvojam ką čia ant balkono durų nuo uodų uždėti doh.gif
neringa17
QUOTE(zosyte @ 2005 06 16, 17:21)
Skaičiau laikraštyje, kad tuos aparačiukus nuo uodų žmonės tiesiog iššalvė iš parduotuvių. Deficitas  smile.gif Bet prekybininkai pažadėjo, kad greitai vėl bus prekyboje.
*

Radau vieta, kur yra pirkti tu aparaciukus nuo uodu - Urmo bazeje, rytu rampoje (atrodo), 11sandelys, 22sale. Tai "VAPE" firmos aparaciukai, kurie kainuoja 16Lt. As jau isbandziau - tikrai veikia. O dar girdejau, kad tokiu yra "Thomas Philips" parduotuvese, bet as ten nebuvau ir negaliu garantuoti. Tik visu neispirkit - as irgi dar vieno noresiu thumbup.gif
Džinka
QUOTE(zosyte @ 2005 06 16, 15:21)
Skaičiau laikraštyje, kad tuos aparačiukus nuo uodų žmonės tiesiog iššalvė iš parduotuvių. Deficitas  smile.gif Bet prekybininkai pažadėjo, kad greitai vėl bus prekyboje.
*

Mes tą Mortein aparačiuką nuo pernai turim, bet va niekur nerandu nei skysčio, nei plokštelių verysad.gif Aplamai iš Morteino produkcijos nieko nebesimato, gal nebeįveža į Lietuvą? g.gif
Taraja
Ant vezimelio mes pirkom, bet ten paprasta pasidaryt, is uzuolaidos kokios senos.
Nieko ten ypatingo, gumele apsiut ir tiek... ax.gif
zosyte
QUOTE(neringa17 @ 2005 06 17, 11:42)
Radau vieta, kur yra pirkti tu aparaciukus nuo uodu - Urmo bazeje, rytu rampoje (atrodo), 11sandelys, 22sale. Tai "VAPE" firmos aparaciukai, kurie kainuoja 16Lt. As jau isbandziau - tikrai veikia. O dar girdejau, kad tokiu yra "Thomas Philips" parduotuvese, bet as ten nebuvau ir negaliu garantuoti. Tik visu neispirkit - as irgi dar vieno noresiu thumbup.gif
*

Puiku biggrin.gif važiuosiu į Urmo bazę.
dalia
Oi kaip mums aktualu, as ir nemaciau, kad taip sutintu po uodo ikandimo. Mano maze kencia, kiekviena diena, ryte atsikelus vis nauji guzai, o uodu berods ir nera kambary. O kodel negalima maudyt po ikandimo? Patebejau, kad ismaudzius ryte sukandimu buna daugiua, na gal sutapimas? Ka daryt, kaip apsaugot pusmetinuka? g.gif verysad.gif
meduliukas
Visose parduotuvėse, kurios prekiauja vezimukais jų yra 4u.gif
Pusnė
tinkleli nuo uodu ant vezimelio as pirkau Vilniuje, Akrpolyje, Cipolino parduotuveje biggrin.gif
lota
Cia galit pasiskaityti, yra ir receptas su gvazdikeliais:

http://www.delfi.lt/news/daily/Health/article.php?id=6902203

Dar prisiminiau, esu girdejus, kad uodai nemegsta rukytu lasiniu kvapo. Dar nebandziau, bet galvoju pabandyt maziui rankutes lasiniais istrint smile.gif
Pupsas
As pirkau (pernai) ERBI parduotuvej. Tinka visiems vezimeliams. Kaina 5 lt. Gal ir siemet ten yra
dėja
Buvau kaime,tai teta nupirko vaikiukams nuo 1,5 metukų purškalą,toks labai kvepia,kaina apie 9lt.vadinasi ZIMBAS ar kažkaip panašiai.Visai nieko 4u.gif
Eku
Teko girdėti vienos medikės nuomonę, kad nelabai gerai vaikučius itin saugoti nuo uodų, tepti tepalais, purškalais ir kt. Minėjo, kad ir pačios priemonės nesveika, ir - vaikai, labai saugomi nuo uodų, dažnai suaugę kenčia nuo alergijų uodų, musių įkandimams ir pan. - kadangi organizmui nebuvo leista suformuoti reikiamos apsaugos, atsparumo. Tas pats ir su kremais nuo saulės - geriau vaiko išvis neleisti į saulę pačiu pavojingiausiu metu (tegul būna pavėsyje), arba su kokiais lininiais marškinėliais ilgom rankovytėm, plačiabryle kepure, bet netepti apsauginiais kremais. Tai štai, man ši nuomonė pasirodė visai pagrįsta (nors, norint parduoti tiek visokių apsaugos priemonių, reklama mums kala ką kita g.gif ), ir nuo to laiko mečiau lauk visus tepaliukus biggrin.gif

Ir vaikus geriausia rengti šviesiais rūbeliais, kadangi uodes traukia tamsios, ryškios spalvos smile.gif
traliabum
Yra Jyske "tinklelines medziagos" rulone metrais karpoma, tinka ir ant vezimo uzmest ir ant balkono wink.gif
ewita321
smile.gif o as tepu po ikandimo menovazinu,tai nuima niezuli,arba dar daktare patare tepti ALMAGELIU tai irgi gerai tik baltos demos buna bet nakciai patepi o is ryto nusiplauni. mirksiukas.gif
uolma
Mes naudojam jau antri metai AUTAN šeimyninį pienelį. Vaistinėj pirkau jis su alijošium bet ir labai skaniai kvepia ir labai veiksmingas thumbup.gif
Yra jau tokia tema apie priemones nuo uodų, tai ten ir šitą pienelį giria mamos.
Tender
Autan su alijosiais- nerealus purskalas thumbup.gif
svarbiausia kad kvapas labai malonus, ir uodai jo bijo. Siaip jie mane ne myli, o tiesiog dievina cry.gif
Romeo
QUOTE(Tender @ 2005 06 20, 13:21)
Autan su alijosiais- nerealus purskalas  thumbup.gif
svarbiausia kad kvapas labai malonus, ir uodai jo bijo. Siaip jie mane ne myli, o tiesiog dievina  cry.gif
*

Reiks pabandyti, kad jau taip išgyrėt 4u.gif
Romeo
QUOTE(molli @ 2005 06 16, 21:57)
O kiap jį uždėti ant lovos g.gif Gal lpva su kokiu baldakimu turi būti g.gif
Mes tai galvojam ką čia ant balkono durų nuo uodų uždėti doh.gif
*

As nesenai pirkau Erbi tinkleli balkono durims, 2-3 tinklelio juostos prisiklijuoja prie duru staktos, o apacioje tvirtinasi plast. juosteles, kad butu svorio ir tinklelis neplevesuotu, o kai nori praeiti tiesiog praskiri tas juostas ir viskas.
Uodu atsikratem. ax.gif
Spragtukas
Mes kol kas esame isbande vieninteli Autan Famiy pieneli. Tikrai thumbup.gif tik aisku, reikia ziureti, kiek laiko apsaugo (berods, iki 8 val. nuo uodu), nes po to tai gali ir ikasti...
erika9
KADANGI MŪSŲ 2.gif DAR VISAI MAŽIUKAS IR JO NEGALIMA NIEKUO PURKŠTI, TAI AŠ PASISIUVAU APSAUGĄ ANT VEŽIMĖLIO IŠ MERLIUKO. LABAI PATENKINTA LIKAU smile.gif
-Rasinka-
Kaip apsisaugot man ir idomu,o va ka daryt ikandus jau zinau.Seses mergaite labai alergiska.Patariau jai isbandyti Dr.Nona firmos dezodoranta.Rezultatas puikus.Jei idomu kam klauskit,papasakosiu.
DaliaG
QUOTE(Pupsas @ 2005 06 18, 08:37)
As pirkau (pernai) ERBI parduotuvej. Tinka visiems vezimeliams. Kaina 5 lt. Gal ir siemet ten yra
*

o kur yra šita parduotuvė ax.gif ???
LOCKETS
čia ne į temą, bet gal žinot, kur galima nebrangiai įsigyti apsaugą nuo lietaus vežimui (na universalią, kad tiktų ir graco quattro, ir kokiam kitam)?
Morocco
Šiaurės miestely yra NORFA didelė. Jos antram aukšte yra vaikų pardė. Ten pirkau nuo uodų tinklelį visiems vežimams tinkantį už 20Lt-labai geras. O šiaip apsaugų nuo lietaus ir uodų yra Gariūnuose ir pigiau nei visokiose pardėse.
aitė
QUOTE(-Rasinka- @ 2006 01 18, 20:56)
Kaip apsisaugot man ir idomu,o va ka daryt ikandus jau zinau.Seses mergaite labai alergiska.Patariau jai isbandyti Dr.Nona firmos dezodoranta.Rezultatas puikus.Jei idomu kam klauskit,papasakosiu.
*

įdomu, Rasinka, papasakok, kąąąą smile.gif - kas čia per reikalas, nuo kokio amžiaus tinkamas? 4u.gif
Rudenėja
4u.gif
O kur siemet yra pirkt tu elektriniu aparaciuku nuo uodu?
Vėta
Mano vyras žvejys pastebėjo, kad šiemet (kol kas) mažai uodų biggrin.gif .
Mazius_
aš jau ruošiuosi vasaros atostogoms ir skaitinėju visokias tokias temas. mūsiškiui dabar 5sav. kai važiuosim atostogaut bus 2,5mėn. mano nuomonė irgi panaši kaip Eku, kad reikia truputį leisti, kad ir įkastų vienas kitas duodas - formuojasi imunitetas, o girdėjau, kad kūdikiams nors nuo įkandimo labai ištinsta (pvz., vos ne pusė galvytės) bet greitai labai ir praeina, nes jie nesikaso, o jei dar maitinasi mamos pienuku - visai greitai, bandysim žiūrėt kas mus lauks g.gif
persefone
QUOTE(Rudenėja @ 2006 05 16, 15:37)
4u.gif
O kur siemet yra pirkt tu elektriniu aparaciuku nuo uodu?
*

Man irgi ši tema aktuali, gal kaime vasarosim. Mačiau Kotrynos parduotuvių tinklas reklamuoja , tinka ir kūdikiams . "Ultragarsinė apsauga nuo uodų - tai prietaisai, skirti naudoti patalpose bei lauke.Patalpai skirti prietaisai veikia 25 m atstumu, naudoja nedaug elektros energijos.Nešiojamą prietaisą su baterijomis galima naudoti tiek patalpoje, tiek lauke (lauke veikia 3 m atstumu). Keliaujant patogu prisegti prie vežimėlio, drabužių."

persefone
Norėjau paklausti tų kurios turi tokį aparačiuką uodams atbaidyti. Ar į jį kas nors įsideda, t.y., ar yra kokia keičiama plokštelė? Na turbūt neaiškiai išsireiškiau blush2.gif nes mačiau pardavime ultragarsinį uodų atbaidytoją. Jį galima pasikabinti ant vežimėlio thumbup.gif manau jis neskleis jokių kvapų g.gif ir nekenks vaikui, o gamintojas chicco. user posted image
Be to atsirado nauja chicco produktų linija apsauganti nuo uodų - Zanza No. Sudėtis gan natūrali, į purškalą įeina "Indiška alyva", citrinžolė bei mėta. O į pieštuką po įkandimų įeina Kinijos augalas "Zanthoxylum". Gal jau išbandėt?
user posted imageuser posted image
Marinčik
Aš visus savo 3 vaikus paskiepijau nuo erkinio encefalito,jau padarėm 3 skiepus dabar apsauga 3 metams.pati tik nepasiskiepijau ,bet reiks butinai ,bijau tų erkių kaip nežianu ką.
Dabar irgi persikraustam gyventi į namą kur vasrą irgi nerealei visokių uodų,muselių.tikrai pirksiu purškiklius ,o prie namo pripirksiu fakelų yra gal matet,tokie fakelai jie labai super nuo uodų ir gražiai vakare atrodo,tinklelis manau irgi kas gyvena arčiau prudo ,arba kas gyvena miške labai geras dalykas.

O DAR YRA ŽVAKĖS TOKIOS KURIOS LAUKE DEGINT GALIMA NUO UODŲ IRGI REIKIA IŠBANDYT
rolleyes.gif
Egle is Vilniaus
QUOTE(persefone @ 2006 06 05, 14:12)
Man irgi ši tema aktuali, gal kaime vasarosim. Mačiau Kotrynos parduotuvių tinklas reklamuoja , tinka ir kūdikiams . "Ultragarsinė apsauga nuo uodų - tai prietaisai, skirti naudoti patalpose bei lauke.Patalpai skirti prietaisai veikia 25 m atstumu, naudoja nedaug elektros energijos.Nešiojamą prietaisą su baterijomis galima naudoti tiek patalpoje, tiek lauke (lauke veikia 3 m atstumu). Keliaujant patogu prisegti prie vežimėlio, drabužių."
*

gal zinot ar tikrai veiksmingas daiktas???
Kainuoja apie 50Lt., tai noreciau isitikinti...

4u.gif
persefone
QUOTE(Egle is Vilniaus @ 2006 06 13, 18:23)
gal zinot ar tikrai veiksmingas daiktas???
Kainuoja apie 50Lt., tai noreciau isitikinti...

4u.gif
*

Nusipirkau nieko nelaukdama tokį daiktą chicco No zanza kur su baterija AAA. Namie veikia tikrai efektyviai, nei uodų nei šiaip visokių skraidančių gyvių nėra. Išbandžiau ir kaimo ir namų salygom hihihi.gif Aš įjungiu tik nakčiai ( ekanominu batarkę blush2.gif ). O lauke tai jis nelabai veikia, uodai kaip skrido taip skrido verysad.gif .Rašo kad veikia 3 kvadratinius metrus nuo vežimėlio g.gif Aš pirkau būtent tokį universalų, kad veiktų ir lauke ir namie. bet vis dėlto patariu pirkt tokį kur į rozetę kišti, nes su tom batarkėm patys žinot... mirksiukas.gif
groovy
O ką daryti sode? Purškaliotis ir teptis nesinori, elektros lauke nėra (ir namie dar nėra). Gal žvakės kokios geresnės yra?
Vilsen
daug čia tepaliuku visokių buvo išvardinta HANSAPLASTAUTAN
AUTAN FAMILYANTI MUCKE
ZIMBASTaip ir nežinau kokį čia išbandyt.Gal tikrai reiks nusipirkt Hansaplast.Gal žinot ar jų dar yra pirkti,nes labai daug ką iš vaistinės pašalino.Ir gal kas kaina galit parašyti.Mano mažiuka sukandžiojo,tai liepė spirituku patepti.Patepiau tai pamėlynavo
Amalia
QUOTE(VILGRA @ 2006 06 18, 19:41)
daug čia tepaliuku visokių buvo išvardinta HANSAPLASTAUTAN
AUTAN FAMILYANTI MUCKE
ZIMBASTaip ir nežinau kokį čia išbandyt.Gal tikrai reiks nusipirkt Hansaplast.Gal žinot ar jų dar yra pirkti,nes labai daug ką iš vaistinės pašalino.Ir gal kas kaina galit parašyti.Mano mažiuka sukandžiojo,tai liepė spirituku patepti.Patepiau tai pamėlynavo
*

Kur pirkti, nezinau (ne Lietuvoje gyvenu), bet pas mus valstybinio instituto atliktu tyrimu duomenimis veiksmingiausia priemone pries uodus - Autan Family ( pigus jis nera), o kitkas arba silpnai veike, arba ir visai neveike. O nuo i rozete kisamu su plokstelem is viso patare atsisakyti, atseit nera taip jau nenuodinga, kur kas geriau tinklas ant lango.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.