Įkraunama...
Įkraunama...

Apsauga nuo uodų, mašalų, kandžių ir kt.gyvių

as tai esu girdejus, kad sitie visokie prietaiseliai, kur skleidzia atseit kazka, kas nubaido uodus, tai nubaido ne tik uodus, bet ir apskitai visokius vabalus, paukscius, gyvunus g.gif ir siaip neaisku, ar nekenkia zmogui, o ypac kudikiam g.gif bet nezinau ar tikrai g.gif
Atsakyti
mes irgi tuim ta tinkleli, bet jis gerai veikia tol, kol maze miega, bet kai atsibunda - jokiu tinkleliu nebandyk det. traukia viska zemyn, rekia, net vezime nebuna....kazkaip keistai jai atrodo pasaulis per ta uzuolaida:)
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif Gal ką girdėjot apie elektrinius aparatukus ( nežinau kaip tiksliai pavadint blush2.gif ). Atseit, kai jie būna įkišti į rozetę skleidžia atitinkamus virpesius, kurie atbaido uodus ir jie neskrenda į patalpą. Kažin kiek tame tiesos?
Papildyta:
QUOTE(kyccia @ 2007 06 08, 11:16)
sveikos mamos,
mane taip pat kankino  sis klausimas, visur ieskojau tu tepliuku ir purskikliu, bet visi maziausiai nuo metu  g.gif  o atsitiktinai maximoj radau chicco firmos repelentus, jie tinka kudikiams, kaina nuo 24 lt kazkas , tiksliai nepamenu. yra rutulinis , yra tepaliukas ir purskaliukas. thumbup.gif

Ačiū KYCCIA 4u.gif Bandysim ieškot tų tepliukų chicco firmos, apie juos nieko negirdėjau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NYLE MA: 10 birželio 2007 - 12:50
Mes irgi turim tą tinklelį, BABY CENTER pirkom,ten prie banginio. Padeda tikrai,bet tik kai miega,nes siaip nepatinka vaikui būti tarsi už užuolaidos.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kyccia @ 2007 06 08, 12:16)
sveikos mamos,
mane taip pat kankino  sis klausimas, visur ieskojau tu tepliuku ir purskikliu, bet visi maziausiai nuo metu  g.gif  o atsitiktinai maximoj radau chicco firmos repelentus, jie tinka kudikiams, kaina nuo 24 lt kazkas , tiksliai nepamenu. yra rutulinis , yra tepaliukas ir purskaliukas. thumbup.gif



QUOTE(nep @ 2007 06 08, 12:34)
Ir as radau ta chicco, tikrai apsaugo nuo uodu, parasyta kad nuo uodu. Bijau dar labai erkiu, paguldau lopsely po medziu, ir tikiuosi, kad neuzlips jos. Man paciai praeita savaite isisiurbe...

as ir vaikui chicco nupirkau. vakar visa diena prie ezero buvom - musyciu ir uodu buvo. apipurskiau maziuka ir perdaug nesaugojau. paziurejau - jokiu igelimu po vakar smile.gif
Atsakyti
vat mano pazystami turejo,ta elektrini,i rozete kisama,tai sake thumbup.gif neturi jokio kvapo,as zadu toki nusipirkt,nes visvien vasara su atidarytu langu bunam,tai vaikuciui buvo veideli nukandzioje blink.gif
Atsakyti
na, namie tai pas mus tinkleliai. mes tik kai salciau nei -5 laipsniai uzdarom langus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Naujai iskepta @ 2007 06 10, 13:55)
vat mano pazystami turejo,ta elektrini,i rozete kisama,tai sake thumbup.gif  neturi jokio kvapo,as zadu toki nusipirkt,nes visvien vasara su atidarytu langu bunam,tai vaikuciui buvo veideli nukandzioje blink.gif

Įdomu ar dabar galima būtų kur tokį nusipirkti?
Atsakyti
QUOTE(NYLE MA @ 2007 06 10, 17:20)
Įdomu ar dabar galima būtų kur tokį nusipirkti?

na kur pirko tiksliai nzn g.gif ,bet manau prekybos centruose turetu but 4u.gif mes ir eisim pirkt
Atsakyti
QUOTE(NYLE MA @ 2007 06 10, 13:47)
Sveikutės 4u.gif Gal ką girdėjot apie elektrinius aparatukus ( nežinau kaip tiksliai pavadint  blush2.gif ). Atseit, kai jie būna įkišti į rozetę skleidžia atitinkamus virpesius, kurie atbaido uodus ir jie neskrenda į patalpą. Kažin kiek tame tiesos?

Vakar isbandem sita "stebukla",rezultatas - ant veiduko ir galvytes apie 15 uodu ikandimu, nors ir visalaik stengiaus vaikyti uodus. Kunelio nesukandziojo,aprengiau,o veiduko tai niekaip neapsaugosi, tinklelio neturejom, vaistinej nieko kudikiams neradau, bet reiks isbandyti ta chicco nuo uodu rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikutės, mes ir dažnai į gamtą važiuojam ir tie uodai puola, bjaurybės. Ruošiuosi pasiųti tinklelį, gal kuri mamytė galėtų nuotrauktę įdėti kaip jis atrodo ant vėžimuko 4u.gif . Gal žinot kuri, kur Klaipėdoje ieškoti to purškaliuko chicco?
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2007 06 11, 10:26)
Sveikutės, mes ir dažnai į gamtą važiuojam ir tie uodai puola, bjaurybės. Ruošiuosi pasiųti tinklelį, gal kuri mamytė galėtų nuotrauktę įdėti kaip jis atrodo ant vėžimuko 4u.gif . Gal žinot kuri, kur Klaipėdoje ieškoti to purškaliuko chicco?

Kiek zinau tinkleliu buna pirkti, pas mus tai senukuose buvo,bet as dar vis nenusipirkau doh.gif
Atsakyti