Įkraunama...
Įkraunama...

Apsauga nuo uodų, mašalų, kandžių ir kt.gyvių

Kandis labai bijo levandos kvapą. Visada spintose laikau levandos aliejumi suvilgytas servetėles.
Atsakyti
mano mama laikydavo spintoj sudziovintas apelsinu, mandarinu ir kt. citrusiniu vaisiu zieveles, sako kad kandims nepatinka sis kvapas, o be to drabuziu spintoj turbut butu geresnis kvapas nei nuo cigareciu 4u.gif
Atsakyti
Aš kai tvarkiau spintelę, radau stipriai uždarytame induke su apelsinų ir citrinų žievelėmis kandžių. Reiškias nė to nebijo...
Atsakyti
na nuo kandziu mociute naudojo ir padedavo ukiskas muilas.. thumbup.gif
o nuo oudu padeda tokios zvakes...na bent jau jie aprimsta(maximose pardavinejo)

o nuo uodu ikandimo tai pats geriausias ir efektyviausias budas yra gvazdikeliu aromatinis aliejus..veiksmingumas efektyvus... thumbup.gif
Atsakyti
pasiūlymas forumui: gal kandis ir uodus išskirti į du forumus, nes tai dvi didelės ir šlykščios problemos lotuliukas.gif
aš su kandimis kovoju jau trys mėnesiai. įdomu, kad skraidančią mačiau tik vieną, o kas savaitę traukiu po sukapotą drabužį. Kilo klausimas, gal dar kas nors drabužius ėda, ne tik kandys? Nes visos priemonės - išplauti viską su acto tirpalu, nedėti nešvarių (ir taip nededu), išmesti lizdus, pridėti kvapų - nepadėjo. Pasidariau išvadą, kad kvapai atbaido tik skraidančiuosius, kad neatskristų ir nepridėtų kiaušinių. bet jei jau jos pridėjo, o kiaušiniai ir lervos plika akimi nematomi, tai graužia jos viską, nors visi namai naftalinu prasmirdę. Beje, mitas yra tai, kad jos neėda švarių drabužių, o tik prakaituotus ar su maisto dėmėm. vieną skylutę įkalė visiškai naujame drabužyje, kuris dar su etikete buvo, o kitų pilna - tikrai švariuose, net šiugždančiuose nuo švarumo.
Jokio purškalo pirkti neradau. Įdomu, ką tuo klausimu gali pasiūlyti firmos?
Atsakyti
sveikos mamytes, idomu butu suzinoti kaip apsisaugoti artejant vasarai nuo visokiu uodu, musiu ir kitu vabzdziu, 4-6 men vaikuciui? gal yra kokiu specialiu tepaliuku ir pan? juk artejant vasarai noresis kartu isvykti prie upes ar seip i gamta.
Atsakyti
Yra 4u.gif
Pernai vasara dar budama nestuke.gif pirkau chicco tepaliuka nuo vabzdziu,jis skirtas iki 2 metu vaikuciams,ieskojau ilgai jo,nes visi kiti tik nuo 1 metuku skirti unsure.gif
Pirkau Vaiku mieste ax.gif
Atsakyti
o jis tinka ir veidukui?
Atsakyti
Panašios temos:

http://www.supermama...?...c=6654&st=0

http://www.supermama...?...c=33678&hl=
Atsakyti
as apie uodus....
kelis metus naudojom nuo uodu Mortein firmos i rozete kisama kistuka su skysciu. Superinis dalykas. pas mus kaime problema visada budavo, o as alergiska ju ikandimams doh.gif tai tas dalykelis suuuperinis thumbup.gif Visam sezonui uztekdawo buteliuko thumbup.gif
tik va jau pernai neradom parduotuwese ir siemet jau ziurejom, tai nera doh.gif
gal kas netycia mate ar matys, brukstelkit info kur, nes mums tai buwo issigelbejimas, o daba kai vaikas mazas, tai dar aktualiau mirksiukas.gif
Atsakyti
liaudiskas patarimas...: ikastas vietas is karto itrinti trauklapio sultimis- neiskyla puskis ir neistinsta thumbup.gif patikrintas dalykas ant mano alergisko sunaus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo d.a.d.u: 02 gegužės 2008 - 18:38
QUOTE(d.a.d.u @ 2008 05 02, 19:37)
liaudiskas patarimas...: ikastas vietas is karto itrinti trauklapio sultimis- neiskyla puskis ir neistinsta thumbup.gif patikrintas dalykas ant mano alergisko sunaus smile.gif

O kaip tas trauklapis atrodo, kur ji rast?
Atsakyti