Įkraunama...
Įkraunama...

Apsauga nuo uodų, mašalų, kandžių ir kt.gyvių

QUOTE(martyna29 @ 2011 06 04, 23:37)
o ta vabzdi matete? gal alergine reakcija prasidejo? maniskiui uztenka uodo ikandimo, istinsta siaubingai, nepadeda jokie tepalai

Vabzdzio nemateme, itariam, kad uodas. Bet jau praejo bigsmile.gif Tepti pabijojau, mat ikando prie pat akytes...
Atsakyti
https://beta.lt/siau...kiene@gmail.com gal kas bande?galit pakomentuot..
Atsakyti
Sveikos sveikos. labai geri patarimai, nemėgstančioms uodų:

http://www.laikas.lt...ti-ju-ikandimu/
Atsakyti
Sveikos, musiski labai "myli" uodai. iskyla pampuskos tokios ,o pries pora dienu tai taip kaktyte sukando ir istino kad issigandau kas per velniava blink.gif tai zinokit anyta dave kastonu uzpilo su spiritu , ir as nustebinta blink.gif tepiau kas valanda vakare gal 4 kartus nes vis jam nieztejo o ryte liko tik spuoguciai menki ,visas tinimas nuslugo raudonumas praejo po geru poros valandu thumbup.gif thumbup.gif nu pasaka ir niezuli nueme ir tikrai veiksminga wub.gif tad nereik jokiu geliu ir tepalu. Aisku reikia pries ikandimus kazka isigyti. ax.gif tai buteliuka viena man padovanojo su tuo tirpalu. o visad sakiau bobuciu ismislas doh.gif pasirodo ne bigsmile.gif
Atsakyti
sveikos!!!!


na ir mes jungiames prie bijanciu uodu sad.gif mazajam nuo ju ikandimo alergija, jei uodas ikanda istinsta ta vieta, pasidaro keturgubai didesne, jokie purskalai negelbeja sad.gif geriam priealerginius vaistukus sad.gif
vat galvoju dar isigyt ta aparata i rozete nuo uodu, ka jus apie tai manot, padeda bent kiek, jetus jei mane kandziotu tai dzin butu, bet kai mazyli sukapoja tai net verkti norisi sad.gif
Papildyta:
QUOTE(petrovna @ 2011 06 06, 13:20)
https://beta.lt/siau...kiene@gmail.com gal kas bande?galit  pakomentuot..

preitasi metais tas payrankes mazajam dejo, galiu pasakyt kad nelabai padejo, bet irgi pirkau ir is parduotuves ir per ebay, bet mazasis vistiek budavo apkandziotas sad.gif
Papildyta:
QUOTE(cucciolo @ 2011 06 06, 09:01)
Mano atradimas is pernai - naturalus purskalai ir raminamas tepaliukas (dar yra tepamos priemones, kam nepatinka purkiamos, bet neteko isbandyti) po ikandimu, Natura house. Ir vaikui geraiū, kvapas neerzina, siemet sau nusipirkom, skirtas suaugusiems, savaitgali jubiliejuje sodyboje isbandeme - veiksminga tikrai, nors uodai buvo tiesiog isbadeje. Nepasakyciau, kad ne vienas neigele, o ir pasipurksti reikia nuolat. Uztat kvpas neerzino :-) ieskojau nuorodos kur vaistines suzymetos kur yra ir kainos, bet sikart kazkodel nneradau, tai ikeliau platesni aprasa paciu priemoniu 4u.gif

turiu ta nature house rutulini dezodoranta, kvapas aitrokas, deja, patepus ant odeles, mus isbere, gal cia tik mums taip suregavo sad.gif mazojo odete labai jautri doh.gif
Papildyta:
QUOTE(* Pati Ta* @ 2011 06 06, 21:42)
Sveikos, musiski labai "myli" uodai. iskyla pampuskos tokios ,o pries pora dienu tai taip kaktyte sukando ir istino kad issigandau kas per velniava  blink.gif tai zinokit anyta dave kastonu uzpilo su spiritu , ir as nustebinta  blink.gif  tepiau kas valanda vakare gal 4 kartus  nes vis  jam nieztejo  o ryte liko tik spuoguciai menki ,visas tinimas nuslugo raudonumas praejo po geru poros valandu thumbup.gif  thumbup.gif  nu pasaka ir niezuli nueme  ir tikrai veiksminga wub.gif  tad nereik jokiu geliu ir tepalu. Aisku reikia pries ikandimus kazka isigyti. ax.gif tai buteliuka viena man padovanojo su tuo tirpalu. o visad sakiau bobuciu ismislas doh.gif  pasirodo ne bigsmile.gif

o toks geris parduodams kur nors? ar cia namu gamybos?

ka dar tepat vaikui po ikandimu?nes man psilo balzam ne velnio nepadeda sad.gif
Atsakyti
QUOTE(slitka @ 2011 06 07, 13:45)

vat galvoju dar isigyt ta aparata i rozete nuo uodu, ka jus apie tai manot, padeda bent kiek, jetus jei mane kandziotu tai dzin butu, bet kai mazyli sukapoja tai net verkti norisi sad.gif

O spec tinklelio ant langu neklijuojat? Mes antra vasara juos naudojam ir uodu namie nera thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Siurbelyte @ 2011 06 07, 14:56)
O spec tinklelio ant langu neklijuojat? Mes antra vasara juos naudojam ir uodu namie nera  thumbup.gif

as matai noriu sode, nes siaip patys gyvenam 7 aukste, bet buna kad koks zaraza ir daskrenda, tai del namu man taip ner baisu, o vat sode nezinau ka daryt, ir daug langu, ir pastoviai viskas pravira doh.gif
Atsakyti
po ikandimo gal bet kox spiritas padeda? nebutinai kastonai uzpilti. ka tik pasitepiau su kazkokiu rastu spiritu namie, bet neaisku, ar sutapimas ir nebeniezti, ar padejo....
Atsakyti
QUOTE(slitka @ 2011 06 07, 13:45)


o toks geris parduodams kur nors? ar cia namu gamybos?

ka dar tepat vaikui po ikandimu?nes man psilo balzam ne velnio nepadeda sad.gif

Ji namie darosi , ir ziedus uzpila ir tarkuoja kastona paskui uzpila ,sie uzpilai uzdegima slopina greitai (ji vartoja savo kojai nes sanari keist reikia ir uzdegimas yra tai padeda) as tepu jau po ikandimu kai pampuskos iskyla doh.gif
Papildyta:
QUOTE(iewike @ 2011 06 07, 16:16)
po ikandimo gal bet kox spiritas padeda? nebutinai kastonai uzpilti. ka tik pasitepiau su kazkokiu rastu spiritu namie, bet neaisku, ar sutapimas ir nebeniezti, ar padejo....

gali buti ,bet kastonas yra priesuzdegiminis vaistukas mirksiukas.gif tai manau efektas kur kas ryskesnis nei su tik spiritu 4u.gif
Atsakyti
Kelis kart naudojom neorginalias juosteles nuo uodu, tai kol kas mazylis neturi nei vieno ikandimo, o uodu buvo nemazai, ziuresim kaip toliau bus
Atsakyti
Gal kuri girdėjote apie į rozetę kišamus prietaisus nuo uodų, bet be eterinių aliejų, o skleidžiančius ultragarsą. Kur tokių gaut ir ar jie veiksmingi?
Atsakyti
QUOTE(Lauragana @ 2011 06 08, 10:38)
Gal kuri girdėjote apie į rozetę kišamus prietaisus nuo uodų, bet be eterinių aliejų, o skleidžiančius ultragarsą. Kur tokių gaut ir ar jie veiksmingi?

tai va man irgi idomu, ar tie aparatai veiksmingi? g.gif
Atsakyti