Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo ir gimdymo atostogos, Vaiko priežiūros

QUOTE(angeloangel @ 2010 12 13, 15:05)
truputį nesupratau būdama VPA jūs įsidarbinote kitur? ar aš blogai suprantu g.gif
jei jūs iš to darbo negavote pajamų tai ką jūs į tą sodrą nešit, jie ir taip mato kur jūs dirbat 4u.gif

As jau isidarbinau kaip baigesi VPA.O naujam darbe gausiu pajamas 3 savaites iki NGA su kitu vaiku. blush2.gif Gal nelabai cia suprantamai parasiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sinaudra @ 2010 12 13, 13:00)
reikalas tame kad budama VPA imone bankrotavo. Lapkricio 22d buvau atleista,o gruodzio 13d as isidarbinau i kita darboviete.Sausio 3d man NGA prasideda.tai vat ar reikia is darbdavio naujo kokiu pazimu? g.gif

Is naujo darbdavio nereiks nieko apie jusu atlyginima. Tik, gaves biuleteni elektronini, darbdavys tures pazyma ( yra speciali, kaip ir ligos atveju) Sodrai uzpildyt, kad nedirbat, nes esat nestumo ir gimd. atostogose.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natele: 13 gruodžio 2010 - 18:39
QUOTE(sinaudra @ 2010 12 13, 15:50)
As jau isidarbinau kaip baigesi VPA.O naujam darbe gausiu pajamas 3 savaites iki NGA su kitu vaiku. blush2.gif  Gal nelabai cia suprantamai parasiau blush2.gif

tada reikės nešti pažymą iš darbo apie tas gautas pajamas, jei jų darbdavys dar nebus pateikęs į sodrą 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo angeloangel: 13 gruodžio 2010 - 18:45
QUOTE(angeloangel @ 2010 12 13, 19:44)
tada reikės nešti pažymą iš darbo apie tas gautas pajamas, jei jų darbdavys dar nebus pateikęs į sodrą 4u.gif

O man pasake, kad nereikia ir tikrai neprase:) . Paklausiau, kodel, tai sake, kad neseniai cia keitesi, o ir einamas menuo bei menuo pries tai vistiek neieina i pasalpos skaiciavima. O del NPD,tai nebetaiko pasalpai uz ta menesi, jei eini ne nuo 1 menesio dienos.
Nebent kas keistusi Sodroj nuo sausio - geriausia teirautis ten ta pati menesi, kai jau reikia.
Atsakyti
Aš vaiko priežiūros atostogų turiu išeiti birželio gale. Tai, kaip suprantu, man skaičiuos pagal dabar esančią tvarką (90pros ir 70proc). Bet jei man atliks cezario pjūvį, tai man pratęs nėštumo ir gimdymo atostogas 14d. Tokiu atveju, vaiko priežiūros atostogos prasidės liepą ir teks išeiti pagal naująją tvarką (70 ir 40). Klausimas: ar aš turiu teisę atsisakyti gauti tas papildomas dvi savaites? Ačiū
Atsakyti
QUOTE(Natele @ 2010 12 13, 21:08)
O man pasake, kad nereikia  ir tikrai neprase:) . Paklausiau, kodel, tai sake, kad neseniai cia keitesi, o ir einamas menuo bei menuo pries tai vistiek neieina i pasalpos skaiciavima. O del NPD,tai nebetaiko pasalpai uz ta menesi, jei eini ne nuo 1 menesio dienos.
Nebent kas keistusi Sodroj nuo sausio - geriausia teirautis ten ta pati menesi, kai jau reikia.


aha atsiprašau, nedarašiau žodelio, kad reikia nešti už tą laikotarpį kuri įeina į apskaičiavimą pašalpos, ačiū už pataisymą 4u.gif

QUOTE(loncelotas @ 2010 12 13, 21:33)
Aš vaiko priežiūros atostogų turiu išeiti birželio gale. Tai, kaip suprantu, man skaičiuos pagal dabar esančią tvarką (90pros ir 70proc). Bet jei man atliks cezario pjūvį, tai man pratęs nėštumo ir gimdymo atostogas 14d. Tokiu atveju, vaiko priežiūros atostogos prasidės liepą ir teks išeiti pagal naująją tvarką (70 ir 40). Klausimas: ar aš turiu teisę atsisakyti gauti tas papildomas dvi savaites? Ačiū

gali tartis su gydytoju, kad nefiguruotų niekur 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Natele @ 2010 12 13, 23:08)
O man pasake, kad nereikia  ir tikrai neprase:) . Paklausiau, kodel, tai sake, kad neseniai cia keitesi, o ir einamas menuo bei menuo pries tai vistiek neieina i pasalpos skaiciavima. O del NPD,tai nebetaiko pasalpai uz ta menesi, jei eini ne nuo 1 menesio dienos.
Nebent kas keistusi Sodroj nuo sausio - geriausia teirautis ten ta pati menesi, kai jau reikia.



QUOTE(angeloangel @ 2010 12 14, 11:47)
aha atsiprašau, nedarašiau žodelio, kad reikia nešti už tą laikotarpį kuri įeina į apskaičiavimą pašalpos, ačiū už pataisymą 4u.gif

Aciu merginos uz atsakymus.Tai man i sodra reikia eiti parasyti prasima ,del pasalpos skaiciavimo su antru vaikuciu ir pateikti savo banko rikvizitus? Taip suprantu jokiu papildomu dokumentu is darbdavio nereikia.
Atsakyti
QUOTE(sinaudra @ 2010 12 14, 11:07)
Aciu merginos uz atsakymus.Tai man i sodra reikia eiti parasyti prasima ,del pasalpos skaiciavimo su antru vaikuciu ir pateikti savo banko rikvizitus? Taip suprantu jokiu papildomu dokumentu is darbdavio nereikia.

jep, tik prieš eidama pasiteirauk darbe ar jau sutvarkė nedarbingumą 4u.gif
Atsakyti
noriu paklausti jei darboviete yra trim metam isleidusi vaiko priez atostogu ir as po dvieju metu negriztu i darba ar reiks moketi ta sveikatos mokesti ,ar pati vis dar busiu apdrausta?nes juk trecius metus sodra nieko nebemoka...
Atsakyti
QUOTE(Vilke 27 @ 2010 12 14, 15:21)
noriu paklausti jei darboviete yra trim metam isleidusi vaiko priez atostogu ir as po dvieju metu negriztu i darba ar reiks moketi ta sveikatos mokesti ,ar pati vis dar busiu apdrausta?nes juk trecius metus sodra nieko nebemoka...

Tai jei jus iki 3 metu paemet VPA,tai kam jums po 2 metu grizti,grizit,tokia diena,kuria turit grizt i darba.O kad trecius metus nemoka sodra,tai tai nereiskia,kad jus nedrausta. smile.gif ir nereikes jokiu PSD moket.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 14 gruodžio 2010 - 14:40
sveikos,
norejau pasiteirauti vienu klausimu. Dirbu mokykloje, dekretas planuojamas 02.24, taciau darbe mane gali isleisti anksciau, paskaiciuojant vasaros atostogas - 56d. taigi man idomu, ar tai kazkaip itakos skaiciuojant ismokas, jei atostogos yra apmokamos, ar tai bus prilyginta darbo uzmokesciui? is anksto aciu uz info.
Atsakyti
Sakykit, jei man gimdymo data 05.21, dekretiniu neimu, tik naudoju kasmetines ir nepagimdau 21d? Tada reiktu grizti i darba iki realios gimdymo datos taip?smile.gif
Atsakyti