Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo ir gimdymo atostogos, Vaiko priežiūros

QUOTE(amaliute @ 2010 12 17, 15:00)

čia viskas surašyta

QUOTE(Tekantisaule @ 2010 12 17, 17:45)
Sveikos  4u.gif
Na, as visiskai zaliuoju, todel atpedinau cia...  blush2.gif 
Mano dekretas balandzio 28d., o gimdymas birzelio 6d., ar as patenku, ar jau nebepatenku i senaji istatyma?  g.gif
Dekoju uz atsakyma.

paskaičiuokite nuo dekreto pradžios 126 dienas į priekį, jei tai bus iki liepos 1 bus sena tvarka, jei po bus nauja. plius jei pati gimdysit, jei darys CP plius dar 14 dienų prie dekreto, nebent tarsitės jei jau su dekretu spėsit į seną.
bet kadangi man gimdymas nusimato panašiai, galiu pasakyti, kad nespėsit, aš todėl neimu dekreto, kad spėti į seną 4u.gif

QUOTE(Natele @ 2010 12 17, 17:46)
Bet idomu, ar priedas ismokamas buvo ta pati men, kai iseita i dekret, ar jau kita.. t.y. iseini pvz. lapkriti, o gruodi gauni prieda ir imone Sodrai pildo ataskaitoj kad ir ismoketa gruodi... g.gif Ar iseini lapkriti ir gauni  prieda lapkriti, tikkai jau dekrete esi - o imone ir rodo Sodrai, kad ismokejo lapkriti (ta menesi, kai iseita i dekreta)  g.gif .

man mokėjo kitą mėnesį, bet puvo aiškiai parašyta už ką mokėta ir pan 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tekantisaule @ 2010 12 17, 17:45)
Sveikos  4u.gif
Na, as visiskai zaliuoju, todel atpedinau cia...  blush2.gif 
Mano dekretas balandzio 28d., o gimdymas birzelio 6d., ar as patenku, ar jau nebepatenku i senaji istatyma?  g.gif
Dekoju uz atsakyma.

kada gimdote visiškai nesvarbu. su dekretu patenkate. su vpa turėtumėt irgi patekti.
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2010 12 17, 17:51)
kada gimdote visiškai nesvarbu. su dekretu patenkate. su vpa turėtumėt irgi patekti.

jei nori spėti į naują įstatymą dekretas įtakos dėja neturi, priklauso, kada išeini VPA verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2010 12 17, 09:54)
Nesinervinkit be reikalo  4u.gif , manau viskas bus ok.
Aš išėjau į dekretą sausio 5 d., algą pervedė sausio 15 d., bet tikrai nekilo jokių problemų. Tiesa, tas buvo 2009 metų pradžioje, nebent dabar kažkas pasikeitė, bet šiuo aspektu lyg neturėjo  g.gif

Tikiuosi, kad Sodra su VMI nuolatinio rysio nepalaiko , nes Sodroj kaip ir tvarkoj su popieriais turetu but, kad ir veliau doh.gif , bet ta pati men. ismoketa (mat pristatoma ataskaita ir pavedimas soc. draudimo daromas iki kito men. 15d.)doh.gif . Bet jei ziuret i VMI, tai pajamu mokestis turi but sumoketas iki 15 to pacio men. dienos, jei atlyginimas ismoketas iki 15 (cia kaip jusu atveju), o jei po 15d., tai iki to paties men 31d. Ir menesio ataskaitoj tai turi atsispindet... va taip pas mane ir gaunas, kad isejau iki 15d, o atlyg. gausiu po 15d.
Tikiuos, aisku, kad neprikibs del to g.gif doh.gif

Papildyta:
QUOTE(angeloangel @ 2010 12 17, 18:50)
man mokėjo kitą mėnesį, bet puvo aiškiai parašyta už ką mokėta ir pan  4u.gif

Supratau, kad kita jusu ankstesniam pasisakyme, bet Sodra pavedimu netikrina... Svarbu kaip ir ka imone Sodros ataskaitoj parase ir kaip mokescius sumokejo... O kada atlyginima pervede - netikrina.
O man negali anksciau ismoket, nes negali pavedimo VMI padaryt del vieno reikalingo paraso... Tai ir ataskaitose tai atsispindes... g.gif . Bet gal as cia be reikalo bangas keliu - Sodra , tikiuos, VMI ataskaitu nepraso rolleyes.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natele: 17 gruodžio 2010 - 18:05
QUOTE(Tekantisaule @ 2010 12 17, 17:45)
Sveikos  4u.gif
Na, as visiskai zaliuoju, todel atpedinau cia...  blush2.gif 
Mano dekretas balandzio 28d., o gimdymas birzelio 6d., ar as patenku, ar jau nebepatenku i senaji istatyma?  g.gif
Dekoju uz atsakyma.

Į vaiko prie-iūros atostogas nespėsit iki liepos pirmos. Kaip jau rašė mamytės, arba neimti nėštumo atostogų arba išeiti pagal naująją tvarką į vaiko priežiūros atostogas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Natele @ 2010 12 17, 18:01)

Supratau, kad kita jusu ankstesniam pasisakyme, bet Sodra pavedimu netikrina... Svarbu kaip ir ka imone Sodros ataskaitoj parase ir kaip mokescius sumokejo... O kada atlyginima pervede - netikrina.
O man negali anksciau ismoket, nes negali pavedimo VMI padaryt del vieno reikalingo paraso... Tai ir ataskaitose tai atsispindes... g.gif . Bet gal as cia be reikalo bangas keliu - Sodra , tikiuos, VMI ataskaitu nepraso rolleyes.gif .

o gal paprasčiau su jais susirašyti laiškais iki to ir bus pačiai ramiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2010 12 17, 17:51)
kada gimdote visiškai nesvarbu. su dekretu patenkate. su vpa turėtumėt irgi patekti.

Na jau... Skaičiuokit iš naujo, nes jau ne visos gimdysiančios balandžio pabaigoj/gegužės pradžioj pateks, tai apie birželį jau net kalba neina.
Atsakyti
QUOTE(Natele @ 2010 12 17, 18:41)
Kol is ju ats. gausiu, tai gerokai per velu bus. Jau ir dabar, is tikruju per velu, bet tik noretusi tikrove zinot dabar, o ne po menesio  smile.gif .

tada gal bent paskambinkit į sodros skyrių, bet prašykit su juristu sujungti, pasakykit, kad norit įstatymą pasiaiškint tarkim susijusį su pašalpom, tada sujungia 4u.gif
nes paprastos konsultantės atsako beleką joms dzin ten, puse žino puse spėja doh.gif
bet kokiu atveju sėkmės ir tikiuosi, kad neišskaičiuos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo angeloangel: 17 gruodžio 2010 - 21:24
QUOTE(loncelotas @ 2010 12 17, 18:02)
Į vaiko prie-iūros atostogas nespėsit iki liepos pirmos.  Kaip jau rašė mamytės, arba neimti nėštumo atostogų arba išeiti pagal naująją tvarką į vaiko priežiūros atostogas mirksiukas.gif


As esu vaiko auginimo atostogose ir kai gims leliukas dar jose ir tebebusiu... ax.gif Kaip tada skaiciuosis? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Tekantisaule @ 2010 12 17, 22:32)
As esu vaiko auginimo atostogose ir kai gims leliukas dar jose ir tebebusiu...  ax.gif  Kaip tada skaiciuosis?  blush2.gif

tai vistiek antro vaiko VPA skaiciuos pagal nauja tvarka,nors ir esat pirmo vaiko VPA.
skaiciuos kaip ir pirmo vaiko vpa,tik suma bus zimiai mazesne,nei pateksit pagal naujos tvarkos skaiciavima.
Jei suklidau,mane pataisys. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2010 12 17, 21:48)
tai vistiek antro vaiko VPA skaiciuos pagal nauja tvarka,nors ir esat pirmo vaiko VPA.
skaiciuos kaip ir pirmo vaiko vpa,tik suma bus zimiai mazesne,nei pateksit pagal naujos tvarkos skaiciavima.
Jei suklidau,mane pataisys. 4u.gif


Aisku, aciu. 4u.gif
O kaip tada bus mokami pirmojo vaikiuko pinigai iki 2m, ar as ju visai nebegausiu, kai gims mazylis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tekantisaule @ 2010 12 17, 22:52)
Aisku, aciu.  4u.gif
O kaip tada bus mokami pirmojo vaikiuko pinigai iki 2m, ar as ju visai nebegausiu, kai gims mazylis?  g.gif

gausit iki 2 metu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 17 gruodžio 2010 - 21:55