Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Microsoft Word
Supermamų klubas > Socialinis gyvenimas > Mamos kompiuteris
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
NeNuorama`
QUOTE(Loora @ 2011 06 16, 10:41)
Sveiki mamukai,
pasidariau laikraštuką krikštynoms word'e. Tačiau turiu vieną problemėlę. Esu uždėjus žalsvą foną, tačiau spausdinant jo nesimato? Gal žinot kodėl? Gal reik kur kokią varnelę uždėt. Ačiū kas pagelbės  4u.gif
*

Page setup-> Paper -> Print options -> varnele ant Print background colors and images
Loora
QUOTE(NeNuorama` @ 2011 06 17, 23:35)
Page setup-> Paper -> Print options -> varnele ant Print background colors and images
*

Ačiū labai labai 4u.gif Dabar kita bėda, lieka balti kraščiukai. Kažin kaip šitą problemą išspręst 4u.gif
Metaxa
QUOTE(Loora @ 2011 06 18, 13:44)
Ačiū labai labai  4u.gif  Dabar kita bėda, lieka balti kraščiukai. Kažin kaip šitą problemą išspręst  4u.gif
*

kaip suprantu spausdinate ant balto popieriaus žalsvą foną, t.y. norite, kad visas lapas būtų žalsvas g.gif jeigu taip, tai nepavyks, nes spausdintuvas niekada negali apimti spausdinti viso lapo, kad ir kaip bebūtų jis pasilieka kraščiukus 4u.gif
Loora
QUOTE(Metaxa @ 2011 07 05, 11:40)
kaip suprantu spausdinate ant balto popieriaus žalsvą foną, t.y. norite, kad visas lapas būtų žalsvas g.gif jeigu taip, tai nepavyks, nes spausdintuvas niekada negali apimti spausdinti viso lapo, kad ir kaip bebūtų jis pasilieka kraščiukus 4u.gif
*

Ačiū. Taip jau išsiaiškinau, lieka balti kraščiukai 4u.gif
Metaxa
QUOTE(Loora @ 2011 07 05, 14:16)
Ačiū. Taip jau išsiaiškinau, lieka balti kraščiukai  4u.gif
*

o netinka spausdinti ant spalvoto popieriaus jeigu reikia viso lapo fono? 4u.gif
Silwa
Sveikutes,
reikia pagalbos.Kadangi knygos po ranka neturiu,tai noreciau cia pasikonsultuot blush2.gif
Gal kas zino kaip padaryt turini, kad butu automatiskas? Ta prasme, paspaudus ant skyriaus pavadinimo, iskart nukeltu i ta puslapi? Net neisivaizduoju su kuria funkcija tai daroma... g.gif verysad.gif
Aciu uz bet kokius patarimus! mirksiukas.gif
Metaxa
QUOTE(Silwa @ 2011 07 07, 09:02)
Sveikutes,
reikia pagalbos.Kadangi knygos po ranka neturiu,tai noreciau cia pasikonsultuot blush2.gif
Gal kas zino kaip padaryt turini, kad butu automatiskas? Ta prasme, paspaudus ant skyriaus pavadinimo, iskart nukeltu i ta puslapi? Net neisivaizduoju su kuria funkcija tai daroma... g.gif  verysad.gif
Aciu uz bet kokius patarimus! mirksiukas.gif
*

visų pirma, reikia toms antraštėms, kurios norite, kad būtų turinyje, sudėti stilius - Heading'us. Tada pastatote pelytę ten, kur norite, kad būtų turinys, spaudžiate References - Table of contents. Tada atsidariusioje lentelėje spaudžiate "options", ir ten yra sąrašiukas stilių, kur šone langeliuose galima įrašyti skaičiukus. Prie norimo stiliaus (kurį dėjote antraštėms) surašykite skaičiukus 1, 2, 3... pagal lygius (pvz kur viso skyriaus pavadinimas, rašote skaičiuką , kur poskyrio pavadinimas tuo stiliumi pazymetas, rašote 2 ir t.t.), bet visi stiliai turi neturėti daugiau skaičiukų, tai jeigu yra skaičiukas prie jūsų nenaudojamo stiliaus, tai jį ištrinkite. Štai ir viskas. Jeigu kažkurios vietos nesuprantate, rašykite, pasistengsiu aiškiau 4u.gif
beje, jeigu parašytumėte, kelintų metų wordas, būtų šiek tiek paprasčiau paaiškinti 4u.gif
Silwa
QUOTE(Metaxa @ 2011 07 07, 11:40)
visų pirma, reikia toms antraštėms, kurios norite, kad būtų turinyje, sudėti stilius - Heading'us. Tada pastatote pelytę ten, kur norite, kad būtų turinys, spaudžiate References - Table of contents. Tada atsidariusioje lentelėje spaudžiate "options", ir ten yra sąrašiukas stilių, kur šone langeliuose galima įrašyti skaičiukus. Prie norimo stiliaus (kurį dėjote antraštėms) surašykite skaičiukus 1, 2, 3... pagal lygius (pvz kur viso skyriaus pavadinimas, rašote skaičiuką , kur poskyrio pavadinimas tuo stiliumi pazymetas, rašote 2 ir t.t.), bet visi stiliai turi neturėti daugiau skaičiukų, tai jeigu yra skaičiukas prie jūsų nenaudojamo stiliaus, tai jį ištrinkite. Štai ir viskas. Jeigu kažkurios vietos nesuprantate, rašykite, pasistengsiu aiškiau 4u.gif
beje, jeigu parašytumėte, kelintų metų wordas, būtų šiek tiek paprasčiau paaiškinti 4u.gif
*

ACiu! Banysiu vykdyti patarimus! O Wordas tai 2003.
Silwa
QUOTE(Silwa @ 2011 07 09, 00:09)
ACiu! Banysiu vykdyti patarimus! O Wordas tai 2003.
*

Bandziau bandziau..bet atvirai sakant,niekas man nesigavo ir nesupratau,kur ka zymeti,kokius skaiciukus,t.y. turejot omenyje numeriu skaicius ar ka? Kaip tuos stilius sukurt??? rolleyes.gif g.gif tamsus miskas kolkas!!! doh.gif
keistuole
QUOTE(Silwa @ 2011 07 09, 21:52)
Bandziau bandziau..bet atvirai sakant,niekas man nesigavo ir nesupratau,kur ka zymeti,kokius skaiciukus,t.y. turejot omenyje numeriu skaicius ar ka? Kaip tuos stilius sukurt??? rolleyes.gif  g.gif  tamsus miskas kolkas!!! doh.gif
*

pabandykit čiapažiūrėt, gal kiek aiškiau bus

http://www.youtube.com/watch?v=ZLBS8QjqzKg...feature=related
Vicious Vici
Labas, turiu problemą doh.gif Žiūrės ją vakare informatikas, bet patarimų niekada ne perdaug, kai jau yra problema. Turiu tokį sudėtinį Word dokumentą. Žodžiu atsidarai jį, ten yra tekstas, o tekste dar įklijuoti keli tokie patys Word failai. Aš vakar dirbau su vienu iš tų įklijuotųjų, viską saugojau kas kelias minutes, o po to uždariau tą dokuementą ir tą visą pagrindinį. Man parodė Do you want to save changes? Aš kažką užsigalvoju pagalvojau, kad kokias dar changes, juk viską saugojau ir paspaudžiau No doh.gif doh.gif doh.gif Šiandien tas vidinis dokumentas nepakeistas, darbas šuniui ant uodegos mad.gif Nieko neliečiau kol kas, tik dirbu kitame įklijuotame dokumente. Įmanoma bus atkurti? help.gif
Spurga577
Sveikos, turiu apipavidalinti sutarties dizainą.

Gal galite padėti su atskirų dalių "užrakinimais"?

Reikia, kad vadybininkai galėtų tam tikras dalis trinti, o prie tam tikrų - nieko negalėtų padaryti. Kaip užrakinti visą dokumentą, randu, o kaip tik dalis užrakinti?

Be to yra padaryti tokie kaip pasirinkimo laukai (pasirenka vieną iš kelių variantų, kaip interneto formose). Jei neužrakinu dokumento, tų pasirinkimų neduoda.

Tikiuosi, kad aiškiai parašiau, nes jau pati nelabai suprantu 4u.gif Word 2007 ... doh.gif
ewacka
4u.gif Uzdaviau si klausima temoje kompiuterio problemos, bet pasiziurejau, kad tikslingiau butu sioje temoje klausti.
Tagi, mano problema tokia, gal kas zinos kaip ja isspresti. 4u.gif
Kompiuteryje su Open Office Writer programa paruosiau rasto darba. Kadangi anksciau siunciant sia programa rasytus darbus i kitus kompiuterius, mano drbai daznai neatsidarydavo , nes formtas pas mane kitas (.odt) tai kaip visada pakeiciau i formata .doc
BET iskilo problema, kad si karta kompiuteryje i kuri siunciu si darba atidarius, jis taip ismetytas, nusoke parastes, ne visas diagramas, lenteles ir pan. rodo, o jei rodo, tai ne visos tokios, kaip realiai savo kompe dariau. Trumpai tariant darbas isdarkytas.
Tame kompiuteryje, kuriame darbas turi buti perziuretas Word 2007 programa, o pas mane Open Office Writer. ar imanoma kazka padaryti, kad zmogus matytu mano parengta darba tvarkinga...?
keistuole
QUOTE(ewacka @ 2011 08 22, 18:25)
4u.gif  Uzdaviau si klausima temoje kompiuterio problemos, bet pasiziurejau, kad tikslingiau butu sioje temoje klausti.
Tagi, mano problema tokia, gal kas zinos kaip ja isspresti.  4u.gif
Kompiuteryje su Open Office Writer programa paruosiau rasto darba. Kadangi anksciau siunciant sia programa rasytus darbus i kitus kompiuterius, mano drbai daznai neatsidarydavo , nes formtas pas mane kitas (.odt) tai kaip visada pakeiciau i formata .doc
BET iskilo problema, kad si karta kompiuteryje i kuri siunciu si darba atidarius, jis taip ismetytas, nusoke parastes, ne visas diagramas, lenteles ir pan. rodo, o jei rodo, tai ne visos tokios, kaip realiai savo kompe dariau. Trumpai tariant darbas isdarkytas.
Tame kompiuteryje, kuriame darbas turi buti perziuretas Word 2007 programa, o pas mane Open Office Writer. ar imanoma kazka padaryti, kad zmogus matytu mano parengta darba tvarkinga...?
*

o jis negali atsidaryt kažkaip kaip žemesnės versijos dokumentą?
ewacka
QUOTE(keistuole @ 2011 08 22, 17:29)
o jis negali atsidaryt kažkaip kaip žemesnės versijos dokumentą?
*

Sake, kad atsidaro, taiso tuos visus netikslumu, o kai paspaudzia issaugoti, neleidzia jokiu pakeitimu saugoti
NeNuorama`
QUOTE(ewacka @ 2011 08 22, 18:40)
Sake, kad atsidaro, taiso tuos visus netikslumu, o kai paspaudzia issaugoti, neleidzia jokiu pakeitimu saugoti
*

jei nereikia darbo taisyti, tiesiog sukonvertuokite ji i pdf ir is kiekvieno kompiuterio ji rodys tvarkingai. o jei jau reikia redaguoti, tai panasu kad 2007 office reik kazkokio papildinio.
ewacka
Gal kas pasakys, kaip Open Office Word puslapiu numeracija padaryti taip, jog pradetu numeruoti tik nuo antro/ trecio psl....?
Siaip visu psl numeracija iseina padaryti, bet taip kaip man reikia niekaip. ZIurejau ideta auksciau video, bet ten paaiskinta 2007 Windows, o pas mane kitoks meniu.... g.gif
ewacka
QUOTE(ewacka @ 2011 08 25, 15:24)
Gal kas pasakys, kaip Open Office Word puslapiu numeracija padaryti taip, jog pradetu numeruoti tik nuo antro/ trecio psl....?
Siaip visu psl numeracija iseina padaryti, bet taip kaip man reikia niekaip. ZIurejau ideta auksciau video, bet ten paaiskinta 2007 Windows, o pas mane kitoks meniu.... g.gif
*

Labai reikia pagalbos 4u.gif
keistuole
QUOTE(ewacka @ 2011 08 25, 16:24)
*

bet principas tas pats
o koks pas jus wordas?
ewacka
QUOTE(keistuole @ 2011 08 25, 21:19)
bet principas tas pats
o koks pas jus wordas?
*

Open Office Word
ten nevisi punktai - mygtukai yra, kurie parodyti youtube video, del to ir nesigauna man.... doh.gif
ewacka
*

help.gif help.gif help.gif help.gif
Mona187
O aš noriu paklausti, kaip lapą padaryti gulsčią word dokumente? Į kokius nustatymus eiti?
keistuole
QUOTE(Mona187 @ 2011 09 13, 21:00)
O aš noriu paklausti, kaip lapą padaryti gulsčią word dokumente? Į kokius nustatymus eiti?
*

page layout -- orientation
virgioija
Gal galit padet ax.gif pas mane kompe nera wordo is kur galeciau parsisiuti ji? blush2.gif
Sagittarius
Gal galite priminti kaip tabuliatorių naudoti... niekaip neatgaminu kaip ir ką ten daryti
ačiū 4u.gif
Prila
reikia pagalbos..

Kaip Wordinėje lentelėje susiaurinti eilutes plotį? g.gif
Vienos eilutes baigiasi pasibaigus tekstui, o kitose eilutes po tekstu yra daug laisvos vietos.... ir jos niekaip negaliu panaikinti...
(Pas mane naujoji word versija)
Prila
4u.gif pavyko pačiai
qqTis
QUOTE(Prila @ 2011 10 05, 10:34)
reikia pagalbos..

Kaip Wordinėje lentelėje susiaurinti eilutes plotį?  g.gif
Vienos eilutes baigiasi pasibaigus tekstui, o kitose eilutes po tekstu yra daug laisvos vietos.... ir jos niekaip negaliu panaikinti...
(Pas mane naujoji word versija)
*

o kuri dabar ta nauja versija skaitosi?
Irmavi
QUOTE(qqTis @ 2011 10 05, 17:29)
o kuri dabar ta nauja versija skaitosi?
*

gal 2010 ? negarantuoju, aišku...
buvau įsiinstaliavus 10-ą ver., bet grįžau prie 2003...man pilnai užtenka, nes nesu Offiso programų maniakė... smile.gif
qqTis
QUOTE(Irmavi @ 2011 10 05, 17:48)
gal 2010 ? negarantuoju, aišku...
buvau įsiinstaliavus 10-ą ver., bet grįžau prie 2003...man pilnai užtenka, nes nesu Offiso programų maniakė... smile.gif
*

taip naujausias dabar 10 su 1 priedu
o aš dabar su 2000 nors gal irgi labiausia mokėčiau 2003
bet reik isimesti naujesnius nes vistiek anie protingesni jai tik kompas juos paveža...
Jurate0111
*

OpenOffice: Puslapių numeracija
Kai kas paklausė manęs kaip sunumeruoti puslapius ant OpenOffice.org Writer su tituliniu puslapiu. Word'e atrodo užtekdavo paspausti Page Numbering ir varnelę nuimti nuo First Page. Na o su OpenOffice yra šiek tiek kitaip:

Pirmiausia sunumeruojam puslapius:
Insert -> Footer -> Default
Atsiranda juostelė, pelės kursorius mirksi joje.
Jei niekur nepatraukėt pelės kursorio spauskit:
Insert -> Fields ->Page Number
Atsiranda puslapio numeris. Turėkite galvoje kad tai kas yra Footer'yje kartosis kiekviename puslapyje, todėl ir svarbu kad atsiradęs numeris būtų jame.
Spaudžiame F11 atsiradusiame langelyje pasirenkame Page Styles piktogramą ir dukart spragtelim ant First Page.
Pirmajame puslapyje Footer'io kartu su numeracija neliko.

Nemanau, kad čia sudėtinga, tiesiog prie kai kurių dalykų reikia įprasti.

Informacija iš čia Netingėkite retkarčiais ir visagalėje "googlėje" pasikuisti biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Sagittarius @ 2011 10 03, 16:56)
Gal galite priminti kaip tabuliatorių naudoti... niekaip neatgaminu kaip ir ką ten daryti
ačiū 4u.gif
*

Tabuliacijos žingsnių nustatymas

Smulkiai paaiškinta
Papildyta:
QUOTE(Spurga577 @ 2011 08 10, 16:28)
Sveikos, turiu apipavidalinti sutarties dizainą.

Gal galite padėti su atskirų dalių "užrakinimais"?

Reikia, kad vadybininkai galėtų tam tikras dalis trinti, o prie tam tikrų - nieko negalėtų padaryti. Kaip užrakinti visą dokumentą, randu, o kaip tik dalis užrakinti?

Be to yra padaryti tokie kaip pasirinkimo laukai (pasirenka vieną iš kelių variantų, kaip interneto formose). Jei neužrakinu dokumento, tų pasirinkimų neduoda.

Tikiuosi, kad aiškiai parašiau, nes jau pati nelabai suprantu  4u.gif Word 2007 ...  doh.gif
*

Toks dalykas, kaip dalies dokumento užrakinimas yra, tik anglų kalba, geriau tas vietas, su kuriomis reikia dirbti ar dažnai keisti, galima nustatyti kaip paprastą tekstinį lauką, smulkiau
rita7777
Labas, gal galite kas padėti? 4u.gif kaip padarau footer ir po to ant to lapo uždedu foną per visą lapą, kai spausdinu nebesimato footer, ką daryti? ir ar galima keisti to brūkšnio spalvą, pas mane tokį rudą deda jį unsure.gif
Arikana
Sveikos, turiu klausimeli.. Ar yra galimybe word programoje tureti dailyrascio rasta? turiu omenyje, rasta, kuriuo yra rasoma pirmose klasese. Word programoje esu maciusi daug visokiu idomiu rastu, bet butent tokio paprasto , rasytinio kaip ir nepastebejau. bet gal galima koki papildini atsisiusti?
Jurate0111
Word'o programa turi neblogų šriftų (font), bet ne visi jie tinkami spausdinti lietuviškomis raidėmis, dažniausiai visas lietuviškas raides iškraipo, bet yra puslapis, turintis kelis gražesnius nemokamus šriftus. Gal ką sau ir prisitaikysi, kai kuriuos šriftus pavertus pasviruoju tekstu, gautųsi visai neblogas dailyraštis.
Opdum
o is kur ta worda isvis galima parsisiusti? visada buvo kompe , o dabar dingo .. reikia o nera ... kur gauti?
Emoli
QUOTE(ewacka @ 2011 08 27, 19:24)
help.gif  help.gif  help.gif  help.gif
*

jei neklystų lūžį reikia įterpti
mamituke
Sveikos 4u.gif

As su dideliu klausimu biggrin.gif Zodziu noriu pakvietimuose parasyti kokiu nors graziu rastu is word su lietuviskom raidem..., rastu yra worde kokiu noreciau, bet problema lietuvisku raidziu nepakeicia palieka paprastame raste....
Zodziu mergaites gal zinot kaip padaryti kad ir lietuviskos raides pasidarytu grazesniu rastu? aciukas 4u.gif Tikiuosi supratot blush2.gif
Emoli
Blackadder ITC g.gif
Curlz MT
Segoe Script
mamituke
QUOTE(Avocetė @ 2011 12 02, 00:58)
Blackadder ITC g.gif
Curlz MT
Segoe Script
*

Aciu bet noreciau kokio elegantisko raityto vestuviu pakvietimams. Jau visus isbandziau kurie grazus lietuvisku raidziu nedaro..... gal zinot iskur galima parssiusti?.....
Emoli
QUOTE(mamituke @ 2011 12 01, 23:20)
Aciu bet noreciau kokio elegantisko raityto vestuviu pakvietimams. Jau visus isbandziau kurie grazus lietuvisku raidziu nedaro..... gal zinot iskur galima parssiusti?.....
*

http://www.fontstock.net/

http://www.1001freefonts.com/
Vaivaivora
sveikos, gal galite padėti?

Word 2007 nerodo įterpto paveiksliuko. per print preview tik rodo. turbūt kažkas su nustatymais. gal žinot? 4u.gif
Emoli
QUOTE(Vaivaivora @ 2011 12 12, 11:59)
sveikos, gal galite padėti?

Word 2007 nerodo įterpto paveiksliuko. per print preview tik rodo. turbūt kažkas su nustatymais. gal žinot?  4u.gif
*

kažkur nusttayta kad rodytų kaip juodraštį tuoj surasiu kur
barcarolle
sveiki,

prasau pagalbos. blush2.gif

MS WORD 2007
Lenteleje turiu irasyti formule, kur butu apskaiciuotas skaiciu vidurkis.
Kur formule rasyti as zinau, bet nezinau, KAIP ja parasyti, t.y. atsidarius formules iterpimo lentele randu = ir ka rasyti toliau ?
keistuole
QUOTE(barcarolle @ 2011 12 14, 16:06)
sveiki,

prasau pagalbos. blush2.gif

MS WORD 2007
Lenteleje turiu irasyti formule, kur butu apskaiciuotas skaiciu vidurkis.
Kur formule rasyti as zinau, bet nezinau, KAIP  ja parasyti, t.y. atsidarius formules iterpimo lentele randu = ir ka rasyti toliau ?
*

man ne visai aišku, kas jums neaišku, jei vis dar neaišku blush2.gif
Wordas visgi ne excellis, tai ten kiek komplikuočiau su tom formulėm ir kiek pamenu keičiant reikšmes ten tas rezultatas automatiškai nesikeičia (bent senesnėj versijoj) reik vis refreshint
Vaivaivora
QUOTE(Avocetė @ 2011 12 12, 13:28)
kažkur nusttayta kad rodytų kaip juodraštį tuoj surasiu kur
*

4u.gif Labai laukiu, nes niekaip nesiseka rast kame bėda doh.gif
keistuole
QUOTE(Vaivaivora @ 2011 12 15, 09:47)
4u.gif Labai laukiu, nes niekaip nesiseka rast kame bėda  doh.gif
*

nežinau, ar tikrai ta priežastis, bet pažiūrėkit, ar pažymėti punktai būtent taip yra pas jus nustatyti
user posted image
Emoli
QUOTE(Vaivaivora @ 2011 12 15, 09:47)
4u.gif Labai laukiu, nes niekaip nesiseka rast kame bėda  doh.gif
*

Nueik į Wordo Tools-Options-Print yra uždėta varnelė ant Draft Output (rodyti kaip juodraštį)
Papildyta:
QUOTE(keistuole @ 2011 12 15, 09:58)
nežinau, ar tikrai ta priežastis, bet pažiūrėkit, ar pažymėti punktai būtent taip yra pas jus nustatyti
user posted image
*

pas ją turbūt ant paskutinio punkto uždėta varna
mamituke
Sveikutes 4u.gif

Sos reikia pagalbos help.gif ... zodziu darau pakvietimus ir noriu A4 lapa padalyti i dvi dalis ir uzdeti remelius , tikiuosi kad supratot.... esme tokia kad noreciau is A4 lapo gauti dviguba texta ir dvigubus remelius..... cia darau taupymo sumetimais nes popierius brangus , kad kuo maziau issimestu popieriaus... bet neiseina man doh.gif
aciu 4u.gif

:
Emoli
QUOTE(mamituke @ 2011 12 27, 22:22)
Sveikutes 4u.gif

Sos reikia pagalbos help.gif ... zodziu darau pakvietimus ir noriu  A4 lapa padalyti i dvi dalis ir uzdeti remelius , tikiuosi kad supratot.... esme tokia kad noreciau is A4 lapo  gauti dviguba texta ir dvigubus remelius..... cia darau taupymo sumetimais nes popierius brangus , kad kuo maziau issimestu popieriaus... bet neiseina man doh.gif
aciu  4u.gif
:
*

user posted image

Uploaded with ImageShack.us
jei supratau klausimą
Paulina26
Labas, gal kas gales padeti ir man

kodel man vidury darbo, pasukus viena lapa is portrait i landskape, nuo tos vietos puslapiu numeracija prasideda is naujo? niekaip neiseina padaryti, kad ji testusi toliau.. g.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.