Įkraunama...
Įkraunama...

Puodai, keptuvės, peiliai ir t.t.

sveikutes mamytes 4u.gif as su tokia temele,kadangi butu idomu suzinoti kokiu firmu virtuves reikmenys naudojate,pvz,puodus,keptuves ir kitokius reikmenys.Pati noreciau isirinkti gera puodu rinkini,svarbiausia kokybe smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gintirija @ 2010 11 18, 00:41)
sveikutes mamytes 4u.gif as su tokia temele,kadangi butu idomu suzinoti kokiu firmu virtuves reikmenys naudojate,pvz,puodus,keptuves ir kitokius reikmenys.Pati noreciau isirinkti gera puodu rinkini,svarbiausia kokybe smile.gif


Keptuves naudoju tefal, siuo metu argos nuolaida, jei perki tefal virduli, nemokamai gauni tefal keptuve smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(D&R @ 2010 11 19, 10:10)
Keptuves naudoju tefal, siuo metu argos nuolaida, jei perki tefal virduli, nemokamai gauni tefal keptuve smile.gif.

na as turejau kazkada tefal dar Lt,bet man atsilupinejo dugnas verysad.gif tai po to ir nepirkau,bet turiu steamer Tefal tai puikus dalykas ax.gif as vis ieskausi kokios firmos puodai geri butu,nes noreciau visa rinkini nusipirkti ilgam tarnavimui smile.gif girdejau kad Lt giria Bergohf firma,bet as UK nereandu kaip isigyti g.gif
Atsakyti
Pries kelis menesius nusipirkom AMT vokiska keptuve. Labai ilgai svarstem apie GreenPan arba Berghoff keptuves....bet perskaiciau labai daug dviprasmisku atsiliepimu,todel nusprendeme pirkti kitos firmos. Uzejom i Vilniaus Akropolyje esancia parduotuve (pries ermitaza pirmame aukste) ir isigijom vokiska AMT keptuve. Esame labai patenkinti... galima kepti visiskai be riebalu ,arba su labai mazu kiekiu. Visiskai netraukia. Ir dar kai zinai,kad tai be kenksmingu medziagu keptuve, tai tikrai super!!!
Atsakyti
Turiu Scanpan puodus jau kokius 4 + metus ir neatsidziagiu thumbup.gif tikrai rekomenduoju ax.gif
Mano va tokie:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Astreja-: 25 rugsėjo 2011 - 15:42
QUOTE(-Astreja- @ 2011 09 25, 17:41)
Turiu Scanpan puodus jau kokius 4 + metus ir neatsidziagiu  thumbup.gif  tikrai rekomenduoju  ax.gif
Mano va tokie:
user posted image


As ir ieskau gero puodu rinkinio,Lt radau geru firmu ir neblogu.O cia nzn kokius issirinkt smile.gif kur pirkot situs puodus? wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Modestute21 @ 2011 09 26, 10:15)
As ir ieskau gero puodu rinkinio,Lt radau geru firmu ir neblogu.O cia nzn kokius issirinkt smile.gif kur pirkot situs puodus? wink.gif

As is MB tevu juos parsiveziau, tai nelabai zinau kur UK juos galima isigyt g.gif bet gal pabandyk po google pasiziurinet g.gif
Atsakyti
QUOTE(-Astreja- @ 2011 09 27, 00:12)
As is MB tevu juos parsiveziau, tai nelabai zinau kur UK juos galima isigyt  g.gif  bet gal pabandyk po google pasiziurinet  g.gif


As galvoju is Lt parsisiust,nes cia kiek ieskojau,nieko gero neradau g.gif
Atsakyti
QUOTE(gincy @ 2011 09 25, 14:32)
Pries kelis menesius nusipirkom AMT vokiska keptuve. Labai ilgai svarstem apie GreenPan arba Berghoff keptuves....bet perskaiciau labai daug dviprasmisku atsiliepimu,todel nusprendeme pirkti kitos firmos. Uzejom i Vilniaus Akropolyje esancia parduotuve (pries ermitaza pirmame aukste)  ir isigijom vokiska AMT keptuve. Esame labai patenkinti... galima kepti visiskai be riebalu ,arba su labai mazu kiekiu. Visiskai netraukia. Ir dar kai zinai,kad tai be kenksmingu medziagu keptuve, tai tikrai super!!!



Kokia kaina tos keptuves?
Atsakyti
Bet, jūs man sakykit, neišmanėlei: kuom šita tema susijusi su mamomis užsienyje g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2012 03 06, 18:03)
Bet, jūs man sakykit, neišmanėlei: kuom šita tema susijusi su mamomis užsienyje  g.gif  g.gif

As kai tema pamaciau apsidziaugiau , nes pati ieskau puodu geresniu ir keptuves. Lt zinau ka pirkciau bet UK nelabai. Tai galvojau cia patarimu bus. Bet ziuriu diskusijos visiskai ne i tema eina.... tada irgi nesuprantu ka si tema cia veikia g.gif
Atsakyti
QUOTE(stelute88 @ 2011 09 27, 00:23)
As galvoju is Lt parsisiust,nes cia kiek ieskojau,nieko gero neradau  g.gif


NU PRASOM SCANPAN PUODAI AMAZON
O CIA VISUS GERUS PUODUS IR IRANKIUS PARDAVINEJA

QUOTE(Cherry_ @ 2012 03 07, 10:45)
As kai tema pamaciau apsidziaugiau , nes pati ieskau puodu geresniu ir keptuves. Lt zinau ka pirkciau bet UK nelabai. Tai galvojau cia patarimu bus. Bet ziuriu diskusijos visiskai ne i tema eina.... tada irgi nesuprantu ka si tema cia veikia g.gif


Nu, man atrodo, puodas ir keptuve visur tas pats, tiek LT tiek UK rolleyes.gif Tai logiska, kad ir tokia tema turetu buti, beje ir yra... atitinkamoje vietoj SM forume biggrin.gif
Atsakyti