Įkraunama...
Įkraunama...

PARAMA Klaipėdoje

ankstesnė tema


nežiūrint į ekonomines krizes ir nepriteklių , toliau dalinamės ką turim, padedam šeimoms, kam labiausiai to reikia... mirksiukas.gif



Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2010 11 18, 11:29)
ankstesnė tema
nežiūrint į ekonomines krizes ir nepriteklių , toliau dalinamės ką turim, padedam šeimoms, kam labiausiai to reikia... mirksiukas.gif


Visos,MES jėga 4u.gif ir nesvarbu kur,namuose darbuos ar kelyje thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki,

jei nesupyksite- paprašysiu. Gal nesunku būtų vis pakartoti informaciją, kam šiuo metu reikalinga parama, kur nuvežti, koks darbo laikas ir pan. . Kad nereiktų skaityti visos temos, norint ką nors padovanoti, tiesiog kartotųsi ir kartotųsi standartinis skelbimas. Man jau nedrąsu nė klausti, bet aš tikrai nežinau, kur vežti dovanėlę mergaitei, kuriai pasižadėjau kalėdų siurprizą padaryti. O skaityti visą ankstesnę temą tikrai nėr kada. Ačiū už supratingumą 4u.gif
Atsakyti

BĮ Klaipėdos miesto šeimos ir vaiko gerovės centras

Adresas: Turgaus g. 22 / Tomo g. 15, Klaipėda
Darbo laikas: I-IV - 8:00-17:00 val., V – 8:00-15:45 val., VI-VII - nedirba


Roma arba Neringa
Atsakyti
na va,stai ir naujoje temoje sveikinuosi -sveikos saunuoles mirksiukas.gif 4u.gif
Kitos savaites pradzioje noreciau iduoti suruostas dovaneles ir dar visokiu isaugtu rubeliu.Gal kam nors bus pakeliui pro Debreceno gatve? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sotto @ 2010 11 20, 12:56)
Sveiki,

jei nesupyksite- paprašysiu. Gal nesunku būtų vis pakartoti informaciją, kam šiuo metu reikalinga parama,  kur nuvežti, koks darbo laikas ir pan. . Kad nereiktų skaityti visos temos, norint ką nors padovanoti, tiesiog kartotųsi ir kartotųsi standartinis skelbimas. Man jau nedrąsu nė klausti, bet aš tikrai nežinau, kur vežti dovanėlę mergaitei, kuriai pasižadėjau kalėdų siurprizą padaryti. O skaityti visą ankstesnę temą tikrai nėr kada. Ačiū už supratingumą  4u.gif


na "Gerovės" centrą dažnai kartojam ir kartojam, o šeimos remiamos keičiasi, negalim paimti ir pirmam psl įvardinti...
mirksiukas.gif

paklausk, visada parašysim ir atsakysim mirksiukas.gif
Atsakyti
Kiek supratau kažkuri mamyte laukiasi gruodinuko. Aš turiu pilną maišą rubelių tinkančių naujagymiui kai kurie labai geri, kiti panešioti, bet galėčiau atiduot pasižiūrėtų mamytė gal rastų ką tinkamo.

Jei tiktų galėčiau kitą antradienį užvešt kartu su Kalėdinėm dovanėlėm, jei netiktų galiu užvešt ir ankščiau parašykit kada reikia.

Dar vienas dalykas jei norit galėčiau arba ,,Rytas'' arba ,,gerovės'' namų vaikams pagamint Kalėdinį vaisių pyragą. Tik jį prieš šventes greičiausiai reiktų paimt iš manęs, nes gruodžio vidury gimdysiu, nežinau kokia situacija bus po to su išvažiavimų iš namų. Tai jei norit ir reikia kol dar judu gerai galiu pagaminti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(archeologe @ 2010 11 21, 23:49)
Kiek supratau kažkuri mamyte laukiasi gruodinuko. Aš turiu pilną maišą rubelių tinkančių naujagymiui kai kurie labai geri, kiti panešioti, bet galėčiau atiduot pasižiūrėtų mamytė gal rastų ką tinkamo.

Jei tiktų galėčiau kitą antradienį užvešt kartu su Kalėdinėm dovanėlėm, jei netiktų galiu užvešt ir ankščiau parašykit kada reikia.

Dar vienas dalykas jei norit galėčiau arba ,,Rytas'' arba ,,gerovės'' namų vaikams pagamint Kalėdinį vaisių pyragą. Tik jį prieš šventes greičiausiai reiktų paimt iš manęs, nes gruodžio vidury gimdysiu, nežinau kokia situacija bus po to su išvažiavimų iš namų. Tai jei norit ir reikia kol dar judu gerai galiu pagaminti smile.gif


taip, gali užvešti į "Gerovės" centrą Romai, perduos jai jei nebus...

dėl pyrago - na labai šaunu, bet ar jis laikysis iki gr. 21-22 d. smile.gif gal nevargink savęs ir gyvenk laukimu wub.gif sėkmės nuoširdžiausios
Atsakyti
merga,
gal zadate reisuoti kokia diena mano rajone? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2010 11 22, 11:29)
taip, gali užvešti į "Gerovės" centrą Romai, perduos jai jei nebus...

dėl pyrago - na labai šaunu, bet ar jis laikysis iki gr. 21-22 d. smile.gif gal nevargink savęs ir gyvenk laukimu wub.gif  sėkmės nuoširdžiausios


Jo jo jo esmė ir yra kad jis turi pastovėt minimum pora savaičių, o geriausiai pora mėnesių
Atsakyti
QUOTE(neringuutia @ 2010 11 22, 13:24)
merga,
gal zadate reisuoti kokia diena mano rajone? blush2.gif


Planuoju,jei viskas gausis,taitrečiadienį (turėčiau būti daugiavaikių informacijos centre) tai tuo pačiu ir prasuksiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(archeologe @ 2010 11 22, 15:13)
Jo jo jo esmė ir yra kad jis turi pastovėt minimum pora savaičių, o geriausiai pora mėnesių


aha, tad žinau apie kokį pyragą kalbate, jis NEREALUS. Jei bus jėgų ir iškepsite, rašysite, skambinkite 869877631 - galėsim privažiuot ir perrimti išlaikymui iki vaikų šventės mirksiukas.gif
Atsakyti