Įkraunama...
Įkraunama...

PARAMA Klaipėdoje

Naujas projektėlis
Bandom suorganizuoti kalėdine dovanėles Labdaros ir paramos fondo "Dienvidis" 27 vaikams. Siūlymas dovanėles pirkti centralizuotai, prieš tai surinkus pinigėlius. Dovanėlės vertė 10-15 Lt (kiek kas gali), reiktų 405 Lt visoms dovanėlėms. Šiuo metu žada prisidėt:

1.Neringuutia - 15 Lt
2. XXXSaulyte - 30 Lt
3. Delta - 15 Lt?
4.Archeologe - 15 Lt
5. Storm - 30 Lt
6.Taatjana - 30 Lt

Turim 135 Lt.
Atsakyti
QUOTE(archeologe @ 2010 12 02, 18:55)
aš prisijungčiau jei nepabirėsiu, bet pažadėt negaliu ax.gif


na tu ir energinga thumbup.gif liuks, taip ir reikia...
pernai aš irgi neturėjau kada gimdyti, rernginiai, organizaciniai reikalai... na gr. 15 d. dar sudalyvavau renginį, ir į ligoninę... mirksiukas.gif
teisingai, jei gerai jautiesi, ko čia sėdėt... svarbu mašinoj tašę turėt į gimdyklą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Storm @ 2010 12 02, 22:13)
Naujas projektėlis
Bandom suorganizuoti kalėdine dovanėles Labdaros ir paramos fondo "Dienvidis" 27 vaikams. Siūlymas dovanėles pirkti centralizuotai, prieš tai surinkus pinigėlius. Dovanėlės vertė 10-15 Lt (kiek kas gali), reiktų 405 Lt visoms dovanėlėms. Šiuo metu žada prisidėt:

1.Neringuutia - 15 Lt
2. XXXSaulyte - 30 Lt
3. Delta - 15 Lt?
4.Archeologe - 15 Lt
5. Storm - 30 Lt
6.Taatjana - 30 Lt

Turim 135 Lt.

o manes kodel neitrauket? 15 Lt
Ir i sirdeliu velima noreciau jungtis, jei ir nepazistamus priimat 4u.gif
Atsakyti
Vat vat - jei nauji veidai nesutrukdys, noreciau padeti, laiko turesiu, gal dar dukriuka ar sese prigrobciau, jei darbo ranku truks.
Rasiau del devetu rubeliu - viska sudejau, nuo sekmadienio busiu laisva bet kokiu metu, kada kam nors but patogu paimt, duokit zinot. Kartu ir koki pinigeli iduociau Dienvidzio vaikiukam.
O jei planuojat perziurejusios rubiukus lankyt savo seimas, tai gal ar galiu kokiu mandarinu papirkt- vitaminu ziemai, tik reiktu zinot. Tai tiek blush2.gif
Atsakyti
Siandien pristaciau dvi nares vikuliukas dovaneles.
Nu, bet, kaip ten uzsislaptine. Ieit net negalima, skambint reikia, bet, kad to skambucio niekas negirdi. blink.gif Gerai, kad kazkokia moteriske isejo i koridoriu pasivaiksciot, o tai jau zadejau iseit. Klausia manes ar skambinau. Sakau net du kartus. Sako nieko negirdejau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2010 12 02, 18:13)
laukiu laiškų ryt  mirksiukas.gif
DĖMESIO - kadangi jau ne vienos laišką sulaukiau apie info tikrumą - įkeliu ir čia, gal ne visos gavot :

"Sveikute,
Prisiverciau parasyti tau toki neiprasta laiska...

Taigi...
Kiekvienas iš mūsų norime Kalėdų rytą pabusti su šypsena ir Kalėdiniu stebuklu širdyje,
susėsti prie Kalėdinio stalo kartu su visa šeima, po papuošta eglute rasti supakuotą dovanėlę....
Bet yra vaikų, kuriuos kartais Kalėdų senelis, deja pamiršta.

Kviečiu prisidėti prie Kalėdinės akcijos
Mano miestas - Mano šeima, www.ekovalstybe.lt
kurią organizuoja VŠĮ Ekovalstybė kartu su Vaiko teisių apsaugos tarnyba.
Padėsime vaikams iš socialiai rizikingų šeimų.
Klaipėdoje jų yra daugiau nei 300.
Jiems reikia mūsų Kalėdinių dovanų, šypsenų ir džiaugsmo širdyje.

Vienos asocialios seimos mergaitei reikia zieminiu batuku, labai labai, vaikas net i mokykla neina siomis dienomis, nes neturi kuo apsiauti ,reikia 28 dydzio (kitai mergytei 34 dydzio), gal tu galetum juos padovanoti kuriai nors mergyteinežinau, šias šeimas globoja ir prižiūri "Gerovės" centras ... ši VŠĮ įstaiga irgi .... na dubliuojasi... nežinau... g.gif
[color=red]Sąrašiuas dėl širdelių vėlimo ir dovanėlių pakavimo gruodžio 13 d. 18 val. :



didžiajai mergaitei batus nupirko būtent "Dienvydžio" centro vadybininkė ir ne tik batus.
Kita šiandien turėjo būti jau apauta.
Labai paviršutiniška ir netiksli informacija. visos čia minimos šeimos yra centro apskaitoj smile.gif ax.gif

Pakalnute,sesuo serga ir gydosi,todėl jos ir neradai namuos,bet ryte turėtum rasti,aš ją dar perspėsiu mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Požiūris @ 2010 12 02, 22:14)
Siandien pristaciau dvi nares vikuliukas dovaneles.
Nu, bet, kaip ten uzsislaptine. Ieit net negalima, skambint reikia, bet, kad to skambucio niekas negirdi.  blink.gif  Gerai, kad kazkokia moteriske isejo i koridoriu pasivaiksciot, o tai jau zadejau iseit. Klausia manes ar skambinau. Sakau net du kartus. Sako nieko negirdejau  doh.gif


"Slaptumas" tame,kad buvo šioks toks incidentas su keletu šeimu,todėl darbuotjų saugumui rakinamos durys ,na o pultelis pastoviai"užkasamas "popieriais biggrin.gif
Papildyta:
Astarta ir cavalli ačiū Jums už pilną mašiniuką,ryt iš ryto viskas bus pristatyta mirksiukas.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(mama-gita @ 2010 12 02, 22:04)
Vat vat - jei nauji veidai nesutrukdys, noreciau padeti, laiko turesiu, gal dar dukriuka ar sese prigrobciau, jei darbo ranku truks.
Rasiau del devetu rubeliu - viska sudejau, nuo sekmadienio busiu laisva bet kokiu metu, kada kam nors but patogu paimt, duokit zinot. Kartu ir koki pinigeli iduociau Dienvidzio vaikiukam.
O jei planuojat perziurejusios rubiukus lankyt savo seimas, tai gal ar galiu kokiu mandarinu papirkt- vitaminu ziemai, tik reiktu zinot. Tai tiek blush2.gif


Pirmadienį turėčiau iki 11 val."maskatuotis" Klaipėdoje,tai galėčiau prasukti.Parašykite į AŽ savo kontaktus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 02 gruodžio 2010 - 22:15
QUOTE(merga @ 2010 12 02, 22:18)
didžiajai mergaitei batus nupirko būtent "Dienvydžio" centro vadybininkė ir ne tik batus.
Kita šiandien turėjo būti jau apauta.
Labai paviršutiniška ir netiksli informacija. visos čia minimos šeimos yra centro apskaitoj  smile.gif  ax.gif

Pakalnute,sesuo serga ir gydosi,todėl jos ir neradai namuos,bet ryte turėtum rasti,aš ją dar perspėsiu  mirksiukas.gif
Papildyta:
"Slaptumas" tame,kad buvo šioks toks incidentas su keletu šeimu,todėl darbuotjų saugumui rakinamos durys ,na o pultelis pastoviai"užkasamas "popieriais  biggrin.gif
Papildyta:
Astarta ir cavalli ačiū Jums už pilną mašiniuką,ryt iš ryto viskas bus pristatyta  mirksiukas.gif  4u.gif

Tai ten turbut ilgesniam laikui skambuti reik uzgult, nes skambinanciajam nesigirdi ar jis skamba biggrin.gif
Dar savo dovanele vesiu, tai zinosiu, kad reik belst, kol bus atidaryta hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Požiūris: 02 gruodžio 2010 - 22:21
QUOTE(RedLady @ 2010 12 02, 21:55)
o manes kodel neitrauket? 15 Lt
Ir i sirdeliu velima noreciau jungtis, jei ir nepazistamus priimat  4u.gif


Man atrodo,kad anksčiau ar vėliau reiks susipažinti a mirksiukas.gif ,o šitoj temoj savų ir svetimų nėra,nes visi esame susieti vienu tikslu 4u.gif .Taip,kad mielai prašom mirksiukas.gif
P.S jei trūktų vilnų vėlimui...ką gi esu avis,tai atiduosiu paskutinias savasias lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Požiūris @ 2010 12 02, 22:21)
Tai ten turbut ilgesniam laikui skambuti reik uzgult, nes skambinanciajam nesigirdi ar jis skamba biggrin.gif 
Dar savo dovanele vesiu, tai zinosiu, kad reik belst, kol bus atidaryta hihihi.gif

Šie tiek palaikyt reiktų blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Storm @ 2010 12 02, 21:13)
Naujas projektėlis
Bandom suorganizuoti kalėdine dovanėles Labdaros ir paramos fondo "Dienvidis" 27 vaikams. Siūlymas dovanėles pirkti centralizuotai, prieš tai surinkus pinigėlius. Dovanėlės vertė 10-15 Lt (kiek kas gali), reiktų 405 Lt visoms dovanėlėms. Šiuo metu žada prisidėt:

1.Neringuutia - 15 Lt
2. XXXSaulyte - 30 Lt
3. Delta - 15 Lt?
4.Archeologe - 15 Lt
5. Storm - 30 Lt
6.Taatjana - 30 Lt

Turim 135 Lt.


Aš ir prisidėsiu tik dar nesugalvojau kiek reik iš MB pasiimt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2010 12 02, 23:24)
Man atrodo,kad anksčiau ar vėliau reiks susipažinti a mirksiukas.gif ,o šitoj temoj savų ir svetimų nėra,nes visi esame susieti vienu tikslu  4u.gif .Taip,kad mielai prašom mirksiukas.gif


As nezinojau, kad cia tokiu dalyku vyksta, kazkodel amn atrode, kad zmones pavieniui gerus darbus daro. Cia man jusu tema drauge uzrode 4u.gif
Atsakyti
Ir dar: važiuojam namo su sūniuku,o jis ir sako:
-mam,o jei būtų pas mus dar lelius, tu paliktum tas dėžes mega_shok.gif
-Aš jam,nemėgink iki 18 mane padaryti močiute blink.gif ,-mam,tu ,baik aš apie brolį sakau... cool.gif
Papildyta:
QUOTE(RedLady @ 2010 12 02, 22:26)
As nezinojau, kad cia tokiu dalyku vyksta, kazkodel amn atrode, kad zmones pavieniui gerus darbus daro. Cia man jusu tema drauge uzrode  4u.gif


Taip,žinoma pavieniui taip kiekviena šį tą darome,van vien Saulytei reik medalį duoti 4u.gif ,bet kartu būriu juk smagiau ar ne taip ax.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2010 12 02, 22:28)
Ir dar: važiuojam namo su sūniuku,o jis ir sako:
-mam,o jei būtų pas mus dar lelius, tu paliktum tas dėžes mega_shok.gif
-Aš jam,nemėgink iki 18 mane padaryti močiute  blink.gif ,-mam,tu ,baik aš apie brolį sakau... cool.gif
Papildyta:
Taip,žinoma pavieniui taip kiekviena šį tą darome,van vien Saulytei reik medalį duoti  4u.gif ,bet kartu būriu juk smagiau ar ne taip  ax.gif  smile.gif

Nu bet vis tiek kaip mielai nuskambėjo, kad ir juokingai wub.gif hihihi.gif

Taip, jūs čia jėga thumbup.gif Negaliu nustot žavėtis thumbup.gif

Ir ačiū Požiūriui, kad dovanėles pristatei aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(vikuliukas @ 2010 12 02, 22:35)
Nu bet vis tiek kaip mielai nuskambėjo, kad ir juokingai  wub.gif  hihihi.gif

Taip, jūs čia jėga  thumbup.gif  Negaliu nustot žavėtis  thumbup.gif

Ir ačiū Požiūriui, kad dovanėles pristatei aciuks.gif

Matai, as ne tokia gera, geru darbu veltuj nedarau, su manim Milky way'jais atsiskaitei lotuliukas.gif
Atsakyti