Įkraunama...
Įkraunama...

PARAMA Klaipėdoje

QUOTE(Pakalnute_klp @ 2010 12 05, 22:47)
cia jau rase a[ie kosmetikos rinkinius, bet dar pasitikslinsiu, jei tinka rinkinukai kur seseliai, lubdaziai, tusas te viskas viename, tai galiu paimti kuriai vienai, maciau Ebay visai nebrangiu yra


gali mirksiukas.gif

QUOTE(RedLady @ 2010 12 05, 23:02)
O ta suma jinai tokia privaloma ar galima virs jos islipti?  g.gif  Kosmetine turiu visiskai nauja, tai manau tikrai sukomplektuosiu koki superini rinkinuka  smile.gif

O gal jiems reiktu kokiu kanceliariniu dalyku - popieriaus, tusinuku ir panasiai?  g.gif


tą sumą apibrėžiam kad maždaug lygybė būtų... bet jei ką palepinsi, na tai pasiseks mirksiukas.gif pernai dvi mergaitės, dėka vienos forumietės iš Amserdamo, gavo po dvi dovanas thumbup.gif bet ten merginos buvo vertos to, jos buvo labai geros ir vertos paskatos mirksiukas.gif

QUOTE(merga @ 2010 12 06, 07:30)
Saulyte,o ar iš mano atvešto į centrą maišo tiko kas Viktorijai  g.gif

Saulyt,o pačiai Kristinai nieko nereikia  g.gif, į maniškius aišku neilys  lotuliukas.gif ,bet gal ką suorganizuotume  g.gif



na tam maišelyje drabužėliai buvo ploni drabužėliai, tiko, abi su Kristina pasidalino, o bateliai medžiaginiai buvo vasariniai , didoki, vos ne Kristinai... Bet Kristina viską pasilieka kas bus ateičiai, taupo..

nuvežiau superinį savo dukros slidinėjimo kostiumą, atskirai striukę galima ir taip nešiot, neperpučiama, ir kelnės, nu gaila, Viktorijai dar laaaaaabai didelis,... bet Kristinai geras thumbup.gif

QUOTE(lotaa @ 2010 12 06, 07:48)
mergytės, aš dovanėlę ruošiu 1 m berniukui, žaislą jau sugalvojau kokį, o ką iš skanumynų įdėti? gal tyrelių kokių? patarkit kas žino blush2.gif  4u.gif


aš lyginu su savo mergina, nes jie skiriasi 2 savaitėm, na tai jau pradeda valgyti bendrą maistą... tyrelių nebent vaisinių, tai jos tinka... o saldumynai - sausainiai, duoniukai mirksiukas.gif bet manau žaislas tokiem yra pats tas... maximoj ryt 40% nuolaida žaislam, ten mačiau yra toks traukiamas telefonas grojantis, labai daug ten veiklos, na manosios paskutinių dienų numylėtinis thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxxsaulyte: 06 gruodžio 2010 - 09:53
Dėl"Nike" kuprinės BIG2 mačiau akcijinę-70 lt.Man rodos biški brangoka ir tos pačios firmos kamuolys "spotrlande' akcijinis- 100lt.Na nebent kas matė pigiau blush2.gif ,manau reiktų kažką kito galvot
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2010 12 06, 09:51)
Dėl"Nike" kuprinės BIG2 mačiau akcijinę-70 lt.Man rodos biški brangoka ir tos pačios firmos kamuolys "spotrlande' akcijinis- 100lt.Na nebent kas matė pigiau  blush2.gif ,manau reiktų kažką kito galvot


taip, tada ne Nike, bet tą patį daiktą... na jei labai jau brangu, tada keisti į kosmetiką...
smile.gif
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2010 12 06, 10:51)
Dėl"Nike" kuprinės BIG2 mačiau akcijinę-70 lt.Man rodos biški brangoka ir tos pačios firmos kamuolys "spotrlande' akcijinis- 100lt.Na nebent kas matė pigiau  blush2.gif ,manau reiktų kažką kito galvot

Ot kaip tik galvojau, kads su tais nike nepasikuklino drinks_cheers.gif berniukai, nes kuprine pigiausiai kazkad uz 50 macius buvau. Cia nebent kas zino kur kokiu kopiju nebrangiu
Atsakyti
Keliu į priekį šiai dienai biggrin.gif :

Malonu paskelbti, kad šešti metai iš eilės , ir šiais metais, gruodžio 21 d. 16 val. vaikų namuose "Rytas" įvyks "Kalėdinių norų išpildymo" šventė thumbup.gif thumbup.gif
Kaip jau minėjau, dviejų šeimynų norus-laiškus paėmė išpildymui "Sėkmės investicija" asociacija - tai mums liko 4 -ios šeimynos :

Iš 42 norų LIKO TIK 12 LAIŠKŲ-NORŲ thumbup.gif thumbup.gif

„Žiburio šeimyna“ :

1) Monika K. 8 m. - rašalinis parkeris, puošnios gumytės, sagučiai, plaukų šepetys. Niu
2) Darius I. 10m. - policininko antrankių ir šautuvo komplektas. taatjana
3) Darius D. - 15m. mašinėlė su valdymo pultu.
4) Arūnas V. 15m. - kosmetikos rinkinys Gita
5) Ieva P. 15m. - auskarai, grandinėlė, žiedas arba meilės romanų knygos mama-gita
6) Artūras D. 14m. - knyga ir mašina su pultu - Lilija
7) Tomas D. 15m. - kedai (41 dydis). Judie
8) Gabrielė K. 11m. - kvepalų rinkinys ir auskarai. Gita
9) Vacys B. 9m. - mašina su pultu. Niu
10) Joana B. 16m. - šiltos timpos/pėdkelnės (3-4dydis) arba ilgas šiltas šalikas ir kepurė. mama-gita
11) Jonas B. 14m. - pakraunamas prožektorius žvejybai.
12) Artūras K. 14m. - lazeriukas, futbolo kamuolys.

„Žaros šeimyna“:

1) Evaldas 13m. - mašina su pultu arba šiltos pirštinės su kepure.
2) Valdemaras V. 15m. – kosmetikos rinkinys
3) Darius M. 16m. - vyriškų kvepalų rinkinys.
4) Donatas K. 10m. - „Lego city“ arba policininko rinkinys.
5) Ona, 14m. - graži grandinėlė. neringuutia
6) Dainius L. 17m - sportinė kuprinė - Lilija
7) Modestas M. 10m. - mašina su pultu - Lilija
8) Sandra J. 17m. - kosmetikos rinkinys. linamog
9) Airida, 9m. - šiltos kojinės-šlepetės (su aulu- įmaunamas) (38-39 dydis). Pakalnute klp

„Spindulio šeimyna“:

1) Deimantė R. 17m. – kosmetikos rinkinys RedLady
2) Vytautas 16m. - dezodorantas, kvepalai. Tunalia
3) Deividas V. 15m. - gera mokyklinė kuprinė - Lilija
4) Dovydas R. 10m. - mašina su valdymo pultu.
5) Eglutė, 7m. - besisukantis vilkelis. neringuutia
6) Andriukas, 1m. - stumiamas arba traukiamas žaisliukas. lotaa

7) Laurita G. 17m. - kvepalai arba kosmetikos rinkinys. linamog
8) Antanas 9m. - policininko rinkinys, antrankiai. taatjana
9) Rimantė 10m. – radijėlė su ausinėmis. Niu

10) Ieva R. 8m. - veikiančio šuniuko (judančio žaislo). Gute

„Rasos šeimyna“:
1) Nerijus 17m. kvepalai. Ritka68
2) Saulė – Aušrinė K. 7m. - lėlytė su vežimėliu arba graži lėlytė. taatjana

3) Gintarė G. 14m. - auskarai į bambą, liežuvį ir ausis.
4) Kęstutis M. 14m. - kosmetikos rinkinys. Merga
5) Sigitas 17m. – kosmetikos rinkinys. Merga

6) Deividas - radijo grotuvas su ausinėmis. Niu

7) Gediminas, 10m. - „Nike“ tinklinio kamuolys.
8) Vytautas R. 17m. - „Nike“ kuprinė, „Žalgirio“ vėliava.
9) Aurimas M. 13m. - mašina su pultu + baterijų pakrautuvas.
10) Raidas V. 17m. – kosmetikos rinkinys Citra
11) Arnas L., 15m. – kosmetikos rinkinys

Dovanėlės kaip ir kasmet - apie 20-30 lt vertės, visada galima pridėti saldainių, skanėstų...Turi būti supakuotos, užrašyta šeimyna ir vaiko vardas, pavardės pirma raidė ir metai mirksiukas.gif

******************************

Keliu į viršų - MERGINOS, aktyviau !!!!!!!!!!! mirksiukas.gif

Sąrašas dėl širdelių vėlimo ir dovanėlių pakavimo gruodžio 13 d. 18 val. onko ligomis sergančioms moterims, Adresu Medžiotojų 14-1, Klaipėda :

1. xxxsaulyte 1 asm.
2. Storm 2 asm.
3. Merga 1 asm.
4. archeologe 2in1 mirksiukas.gif
5. RedLady
6. mama-gita
7. briliantine
8. Zyzane
9. Ugneta

kempinėles galėsim užsakyti čia, kai jau žinosim kiek mūsų susirenka, taip pat ir adatėles. Abu reikmenys apie 4 lt kainuos mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxxsaulyte: 06 gruodžio 2010 - 10:05
"Dienvidis":

1.Neringuutia-15
2. XXXSaulyte-30
3. Delta-20
4.Archeologe-15
5. Storm-30
6.Taatjana-30
7. RedLady-30
8.MamaGita-15
9.Merga-15
10.Mano saule-15
11. Prula-40
12.Judie-30
13.Briliantine-15
14. Dilgele-15
15. Chilyru-30
16. *Gutte-20
17.ingusiaa-20
18. Elve-15
19.Rovena-30

Turime 430 Lt.
Raudonai pažymėsiu merginas, kurių pinigėlius jau turiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Storm: 06 gruodžio 2010 - 10:02
QUOTE(mama-gita @ 2010 12 06, 09:54)
Ot kaip tik galvojau, kads su tais nike nepasikuklino  drinks_cheers.gif berniukai, nes kuprine pigiausiai kazkad uz 50 macius buvau. Cia nebent kas zino kur kokiu kopiju nebrangiu


na taip, kaip ir kiekvienais metais atsiranda mirksiukas.gif ir šiais metais buvo mp3, mob.tel., na tik 3 gal laiškai, na pakeičiau į kosmetikos rinkinį..
galima būtų patikslinti pas aukletojas, kaip tie berniukai - jei tikrai verti geros dovanos, na gal ir rastume pildytoją... būtų kaip paskatinimas ir toliau stengtis...
mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxxsaulyte: 06 gruodžio 2010 - 10:04
MANE MANE pamirsot 4u.gif jau pasisakiau ir issiklausinejau, o nepazymejot 4u.gif


Spindulio šeimyna“:

1) Deimantė R. 17m. – kosmetikos rinkinys
Atsakyti
QUOTE(RedLady @ 2010 12 06, 10:04)
MANE MANE pamirsot  4u.gif  jau pasisakiau ir issiklausinejau, o nepazymejot  4u.gif
Spindulio šeimyna“:

1) Deimantė R. 17m. – kosmetikos rinkinys


taip, pataisiau, buvau kitam sąraše jau vėlai pasižymėjusi... mirksiukas.gif



***************************

Noriu dar padėkoti vienai rėmėjai, kuri nenorėjo skelbtis - pervedė 100 lt - tai vakar kartu aprūpinom Kristinos šeimą bulvėmis ir daug maisto...

AČIŪ 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxxsaulyte: 06 gruodžio 2010 - 10:12
QUOTE(xxxsaulyte @ 2010 12 06, 10:00)
Keliu į priekį šiai dienai  biggrin.gif :

„Žaros šeimyna“:
2) Valdemaras V. 15m. – kosmetikos rinkinys


imu šitą vaikį thumbup.gif (lyg ir niekas jo dar neprisiskaičiavo sau)
nupirksiu rinkinuką ir mastysiu kaip perduoti...
beje, yra mintis prisijungti prie širdelių vėlimo ketvirtadienį, žinoma jei spėsiu...
o kiek laiko mes ten užtruktumėm? nes pusiau užmiestyje gyvenu, tai kad paskui į autiką paskutinį spėčiau ... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Senti @ 2010 12 06, 11:47)
imu šitą vaikį  thumbup.gif (lyg ir niekas jo dar neprisiskaičiavo sau)
nupirksiu rinkinuką ir mastysiu kaip perduoti...
beje, yra mintis prisijungti prie širdelių vėlimo ketvirtadienį, žinoma jei spėsiu...
o kiek laiko mes ten užtruktumėm? nes pusiau užmiestyje gyvenu, tai kad paskui į autiką paskutinį spėčiau ... doh.gif


Gruodzio 13 ne ketvirtadienis, pirmadienis rolleyes.gif ar jau pasikeite data, nu ziurejau nepasikeite g.gif
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2010 12 06, 07:30)
Kadangi pasistengsiu savais reikalais apsisukti šiandien (nes valdžia pyksta,kad kaip kregždutė darbuos rodaus ( hihihi.gif  ) tai ryt nuo ryto galiu prasinešti po Klaipėdą.

oj, maniškiai atrinko kelis minkštus "nebežaidžiamus" žaislus, pilnas maximinis maišas doh.gif ... tai gal tuo pačiu paimti galėtumėt? nes aš esu dirbanti, ir iki GEROVĖS centro darbo metu niekaip nuvažiuot neišeina... žinoma, jei tokie žaislai reikalingi....
Papildyta:
QUOTE(RedLady @ 2010 12 06, 10:49)
Gruodzio 13 ne ketvirtadienis, pirmadienis  rolleyes.gif  ar jau pasikeite data, nu ziurejau nepasikeite  g.gif

visko gali būti ... čia aš pati buvau išmasčiusi kad ketvirtadienis bus, net į kalendorių nežiūrėjus biggrin.gif
Atsakyti