Įkraunama...
Įkraunama...

PARAMA Klaipėdoje

Ui, aš irgi jau nebegaliu dirbt, norisi greičiau važiuot smile.gif. Merginos, gal fotiką įsimest? galėtume forume pasigirt kaip mums smagu buvo tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Storm @ 2010 12 13, 16:30)
Ui, aš irgi jau nebegaliu dirbt, norisi greičiau važiuot smile.gif. Merginos, gal fotiką įsimest? galėtume forume pasigirt kaip mums smagu buvo tongue.gif

būtinia lauksim fotoreportažo išsižioję thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Storm @ 2010 12 13, 17:30)
Ui, aš irgi jau nebegaliu dirbt, norisi greičiau važiuot smile.gif. Merginos, gal fotiką įsimest? galėtume forume pasigirt kaip mums smagu buvo tongue.gif


Lauksim įspūdžių bigsmile.gif
Gaila, bet pati negalėjau prisijungti - darbas iki nakties sad.gif
Atsakyti
Ooooo as pirma padekosiu visiems uz labai prasmingai praleista laika bigsmile.gif Kazkodel as vienintele buvau isviesinta, gal ka ne taip padariau blush2.gif blush2.gif Buvo labai smagu. Kalbejau nedaug, bet uztat klausiausi biggrin.gif ir pasirodo as visai ne sudaranke blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(RedLady @ 2010 12 13, 23:16)
ir pasirodo as visai ne sudaranke  blush2.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif - tai meile sau didele lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš irgi po labai jaukaus, malonaus vakaro wub.gif

Pirmiausia noriu padėkoti :

* Reginai už suteiktas šiam vakarui patalpas ir apmokymą kaip velti širdeles - AČIŪ 4u.gif

* Naktibaldai už nerealaus grožio maišelius, už tokį didelį darbą, apsakyti sunku ... Visos žavėjosi wub.gif AČIŪ 4u.gif

* Karalystei už atsiųstas 36 vnt nuveltų širdelių ir Romai už jau anksčiau pristatytas 2 vnt širdeles , AČIŪ 4u.gif

ir visom visom dalyvavusiom - už šiltą atmosferą, bendrą darbą vardan kilnaus tikslo, AČIŪ , visom po 4u.gif

Vakaras buvo smagus, mūsų buvo susirinkusios 34 moterys. Kas vėlė širdeles, kas rašė atvirukus, kas pakavo... buvo labai jauku ir smagu wub.gif Paruošėme 90 vnt dovanėlių, po du rafaelo plius viduj.... mirksiukas.gif ir dar trys širdelės liko viršaus, tiesiog su malonu padovanosiu vieną O. Mitalienei, o dvi... dar sugalvosiu, parašysiu mirksiukas.gif

pasiruošimas darbui ir Karalystės širdelės mirksiukas.gif

user posted image

pakavimo pradžia mirksiukas.gif

user posted image

QUOTE(RedLady @ 2010 12 13, 22:16)
Ooooo as pirma padekosiu visiems uz labai prasmingai praleista laika  bigsmile.gif  Kazkodel as vienintele buvau isviesinta, gal ka ne taip padariau  blush2.gif  blush2.gif  Buvo labai smagu. Kalbejau nedaug, bet uztat klausiausi  biggrin.gif ir pasirodo as visai ne sudaranke  blush2.gif


atsiprašau jei nesmagiai pasijautei, tiesiog Regina pasiteiravo kuri mamytė šiuo nick'u, tai ir pasiteiravau... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxxsaulyte: 13 gruodžio 2010 - 23:17
As biski ne i tema, bet temos pradzioj kalbejot apie pyraga, kui 2men reiktu laikyt, tai gal galit isduot ir man recepta, kas cia per stebuklas. ax.gif Man, kaip kokiai zirafai, tik dabar daejo, kad noriu ir as doh.gif

mano deze neatleidziu@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2010 12 13, 23:43)

atsiprašau jei nesmagiai pasijautei, tiesiog Regina pasiteiravo kuri mamytė šiuo nick'u, tai ir pasiteiravau...  blush2.gif


Ne, viskas tvarkoj, tik ir paciai idomu kodel domejosi blush2.gif

O maiseliai tai tikrai atskiros padekos verti wub.gif
Atsakyti
gaunasi gaunasi, saulyte kelk, gali būti didesnės, bet tik ir tokios wub.gif


ačiū mergaitės, blush2.gif štukų susidarė nemažai, ypač šniūrams suverti lotuliukas.gif , bet susiimi darai ir padarai, rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2010 12 13, 22:43)
Aš irgi po labai jaukaus, malonaus vakaro  wub.gif


A kur daug daug širdelių įdėsi foto blush2.gif 4u.gif
Nu,aš kaip "važniausia" kaip povas vaikštinėjau lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Naktibaldos darbeliu groziu net neabejoju, kriksto rubelius mano voveriukui siuvo, tai per krikstynas atrode nuostabiai thumbup.gif
Atsakyti
vėlimo apmokymai mirksiukas.gif

user posted image

darbai darbeliai wub.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

merginos - bandžiau perduoti emocijas ir nuotaiką šio vakarėlio wub.gif
darbeliai gražūs, moterys ir merginos vėlė su tokia meile, tyla netgi, susimąsčiusios... o gal net įveldamos teigiamas emocijas ir geras mintis wub.gif

viskas super, darysim ir vėl... mirksiukas.gif

P.S. merginos - neatsiklausiau jūsų ir sudėjau jūsų veidus, tikriausia niekas nesupyks blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxxsaulyte: 13 gruodžio 2010 - 23:35