Įkraunama...
Įkraunama...

PARAMA Klaipėdoje

Na va prisismulkinau vaisių rytoj dar dasipirksiu trukusių ir iškepsių pyragą. Tikiuosi pavyks, nes šiemet pirmą kart kepu, bet pirmoji partija, kuri buvo kepta prieš tris savaites puikiai laikosi,todėl drąsiau ir antrą kept
Atsakyti
Laba diena 4u.gif

Mano 2 dovanėlės 4-6m. mergaitėm jau saugiai perduotos kitai narei Požiūris (ji kartu su savo dovanėlėm žadėjo pristatyt į centrą) 4u.gif
Atsakyti
Laba,
Turiu keleta rubeliu mergaitei mazdaug 110-116 dydzio. Rubeliai nesioti, nera iseigines bukles, bet tikrai nesuplyse ir ne baisios bukles. Gal kam reikia, nes ismest kazkaip ranka nekyla ax.gif Yra striukyte viena, manau kad dar tiktu siam orui 4u.gif Jei tikrai reikia, mielai atiduosiu, dienos metu galiu privezt kurnors, sutarus vieta ir laika 4u.gif
Atsakyti
Kadangi arteja Kaledos dovanoju:

1) siek tiek eglutes zaisliuku, nenauji, bet grazus smile.gif
2) skaneri Mustek firmos pirkta pries kokius 6 metus gal, bet naudotas labai mazai, gal kam reikia? Patikrinsiu ar turiu visus laidus ir draiverius dar blush2.gif , tikiuosi viskas liko...
3) siek tiek rubeliu kudikiui nuo 56 cm, deveti keliu vaiku, bet nesuplyse, be demiu. Tiks ir berniukui ir mergytei.

Taip pat dovanoju:
http://public.fotki....na861/dovanoju/

Per AZ 4u.gif

Tik Klaipedoje.
Atsakyti
Iškepiau pyragą, na bet nežinau kažko jis man nepatinka, ar orkaitei kažkas atsitiko ar kas bet kepiau laaaaaaaabai ilgai virš 4 val, o jis man vistiek kažkoks įdomus, na aš suvyniosiu atvešiu, jūs palaikykit, bet jei ten kas jam pradės pelyt ar dar kažkas meskit lauk tik iš anksto atsiprašau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(marina861 @ 2010 11 27, 22:07)


QUOTE(cavalli @ 2010 11 27, 19:34)
Laba,
Turiu keleta rubeliu mergaitei mazdaug 110-116 dydzio. Rubeliai nesioti, nera iseigines bukles, bet tikrai nesuplyse ir ne baisios bukles. Gal kam reikia, nes ismest kazkaip ranka nekyla ax.gif Yra striukyte viena, manau kad dar tiktu siam orui 4u.gif Jei tikrai reikia, mielai atiduosiu, dienos metu galiu privezt kurnors, sutarus vieta ir laika 4u.gif


Jei niekas neatsilieptų rašykit man į AŽ paimsiu ir nuvešiu į centrą Neringai mirksiukas.gif

QUOTE(archeologe @ 2010 11 28, 18:35)
Iškepiau pyragą, na bet nežinau kažko jis man nepatinka, ar orkaitei kažkas atsitiko ar kas bet kepiau laaaaaaaabai ilgai virš 4 val, o jis man vistiek kažkoks įdomus, na aš suvyniosiu atvešiu, jūs palaikykit, bet jei ten kas jam pradės pelyt ar dar kažkas meskit lauk tik iš anksto atsiprašau blush2.gif


Jei jau jis po kažkurio laikymo pradės" ne taip" atrodyti rasim kur jį padėti essen.gif biggrin.gif ,žinoma juokauju. Tikiu,kad viskas pyragui bus gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2010 11 28, 21:32)
Jei niekas neatsilieptų rašykit man į AŽ paimsiu ir nuvešiu į  centrą Neringai  mirksiukas.gif

Tai galit iskart imt, nemanau, kad kazkas asmeniskai atsilieps g.gif
Nezinau cia jusu sistemos,kas ir kaip vyksta blush2.gif
Zinojau, kad yra tokie paramos skyreliai, tik kazkaip vis geda siulyt senus drabuzelius blush2.gif O sikart sunku ismest visa maisiuka rubeliu, gal kazkam bent po namus vaiksciot pravers blush2.gif
Dar galeciau ir berniukui maikytes kelias atiduot, tiek ilgom, tiek trumpom rankovytem 4u.gif Dydziai irgi panasus apie 110-116 4u.gif
Jei tikrai reikia, galiu kad ir rytoj privezt kurnors 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cavalli: 28 lapkričio 2010 - 19:41
QUOTE(cavalli @ 2010 11 28, 19:40)
Tai galit iskart imt, nemanau, kad kazkas asmeniskai atsilieps g.gif
Nezinau cia jusu sistemos,kas ir kaip vyksta blush2.gif
Zinojau, kad yra tokie paramos skyreliai, tik kazkaip vis geda siulyt senus drabuzelius blush2.gif O sikart sunku ismest visa maisiuka rubeliu, gal kazkam bent po namus vaiksciot pravers blush2.gif
Dar galeciau ir berniukui maikytes kelias atiduot, tiek ilgom, tiek trumpom rankovytem 4u.gif Dydziai irgi panasus apie 110-116 4u.gif
Jei tikrai reikia, galiu kad ir rytoj privezt kurnors 4u.gif


Laisvai galit nuvežti į centrą Turgaus 22 prieš buvusią 1 moterų koncultacinę.Tik gal galit berniukiškus drabužėlius atskirai sudėt,nuvežčiau Era berniukui mirksiukas.gif blush2.gif(pasakytumėt,kad atskiras maišiukas Mergai)
Papildyta:
P.S. mergaitės gal kas turit "paleistuvę" ,o tai aš vakar vienai padariau galą(sušalė mašinoj fool.gif ,visai jau boba kvankt,pamiršau)
Papildyta:
QUOTE(vikuliukas @ 2010 11 27, 16:55)
Laba diena  4u.gif

Mano 2 dovanėlės 4-6m. mergaitėm jau saugiai perduotos kitai narei Požiūris (ji kartu su savo dovanėlėm žadėjo pristatyt į centrą)  4u.gif


thumbup.gif ,labai smagu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 28 lapkričio 2010 - 19:45
QUOTE(merga @ 2010 11 28, 21:44)
Laisvai galit nuvežti į centrą Turgaus 22 prieš buvusią 1 moterų koncultacinę.Tik gal galit berniukiškus drabužėlius atskirai sudėt,nuvežčiau Era berniukui  mirksiukas.gif  blush2.gif(pasakytumėt,kad atskiras maišiukas Mergai)

Aaaa, o gal galiu jums duot, jus perduosit, o tai as nezinau ne kur ten eit, ne ka sakyt blush2.gif blush2.gif doh.gif doh.gif Kazkaip pirma karta su tuo susiduriu blush2.gif
Buciau labai dekinga jum mirksiukas.gif
Galiu sudet atskirai berniukiskus, atskirai mergaitiskus 4u.gif
Atsakyti
Dar po maza maisiuka pririnkau mergaitei ir berniukui mazdaug 12-18men 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cavalli @ 2010 11 28, 19:50)
Aaaa, o gal galiu jums duot, jus perduosit, o tai as nezinau ne kur ten eit, ne ka sakyt blush2.gif  blush2.gif  doh.gif  doh.gif Kazkaip pirma karta su tuo susiduriu blush2.gif
Buciau labai dekinga jum mirksiukas.gif
Galiu sudet atskirai berniukiskus, atskirai mergaitiskus 4u.gif


Rašykit adresiuką ir tel.nr į AŽ,ryt prasukčiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2010 11 26, 09:46)
topsecret.gif Kol kas turiu nedidelę vilties kibirkštėlę,kad Neringos prižiūrimam tėčiui su 3 vaikais gali nusisšypsoti kalėdinis stebuklas-šaldytuvas(jį rytoj jei neapsiims užsiprašę) važiuosim su MB parvešti į Palangą,taip kad laikom "čiurikus"  ax.gif


laikom thumbup.gif

QUOTE(mama-gita @ 2010 11 26, 10:34)
Sveikos mergaites-saunuoles 4u.gif .Visai neseniai radau jusu temuke. Turiu 15mergike ir 11berniuka,tai gal turit kam galeciau parinkt kokiu rubeliu. Mergaitisku xs-s 170cm ugio gal ir nenusenusiu nuo mados blush2.gif , berniukisku ant kokio 130-135cm ugio,bet nestebuklingu. Dar galetume parinkt mazyciu zaisliniu masinyciu 2-4cm dydzio-buvo kazkada tokia liga blush2.gif . Dar jei tai reikalinga turim gal kokiu uogieniu ar sirupo ir nelabai naudojam,o gal kam reikia. Ir dar- jei reiks tik rubeliu-atnesciau,bet jei su slovikais doh.gif ,tai as neturu masinos...


aš irgi Merga pagalvojau apie Kristinos Viktoriją, 12 m. mergaitiški manau jai tiktų... ir berniukiški Andriukui... jei bus per dideli - paaugs,... Viską Kristina susideda ir palaiko... mirksiukas.gif parašykit ar į "Gerovės" centrą užvešit arba adresą su tel. į AŽ mirksiukas.gif
šį savaitgalyje nespėjau nupirkti maišo bulvių - tai ir nevažiavau su kubilu maudynėm tik iki Kristinos su vaikais... savaitės eigoj nulėsiu mirksiukas.gif

o stiklainiai irgi labai tinka mažiesiems smalyžiams...

na rašykit Mergai arba man - padalinsim kam reikia thumbup.gif

QUOTE(archeologe @ 2010 11 26, 23:56)
Na va prisismulkinau vaisių rytoj dar dasipirksiu trukusių ir iškepsių pyragą. Tikiuosi pavyks, nes šiemet pirmą kart kepu, bet pirmoji partija, kuri buvo kepta prieš tris savaites puikiai laikosi,todėl drąsiau ir antrą kept


bus tikrai liuks, neabejoju... jį kuo ilgiau laikai - tuo geresnis...

sėkmės jums susitinkant sau mažyliu wub.gif

QUOTE(merga @ 2010 11 28, 19:49)
P.S. mergaitės gal kas turit "paleistuvę" ,o tai aš vakar vienai padariau galą(sušalė mašinoj fool.gif ,visai jau boba kvankt,pamiršau)


tu čia dėl manęs.... na nėra strioko taip sakant mirksiukas.gif
Atsakyti