Įkraunama...
Įkraunama...

PARAMA Klaipėdoje

QUOTE(Storm @ 2010 12 19, 16:46)
Judie dovanėlė jau pas mane. Jei rytoj rasiu savo automobily tarp tų pusnių ir pateksiu kaip nors kur nors, abi dovanėles atiduosiu Saulytei smile.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif .Mes vakar buvom taaaip užpustyti ,kad apie 16 val.kai sniego valytuvai pasirodė,vos bučiuotis nepuoliau blush2.gif biggrin.gif mieste tik apie 20 val. atsiradom doh.gif . Lotą pasiekiau puikiai thumbup.gif . Važiavom pas vieną pas kitą,netoli Nelsi vėl užklimpom, doh.gif tai kol prisišaukėm pagalbos buvo 22 val cool.gif biggrin.gif ir spėkit,vėl jos neaplankiau blush2.gif
Atsakyti
tai dovanėlės visos surinktos thumbup.gif . Kas ateis į švnetę - tas atsineš mirksiukas.gif

Storm - tu atvažiuosi į švnetę ryt, ane? tai dovanėles ir atveši visas?

dar susikryžminsiu ir parašysiu ir Mergai ir Storm po kiek pas jus turi būti... na kad netyčia kaip ....
Atsakyti
Xxxsaulyte, vešiu šiandien dovanėles tavo vyrui. Neišeis sudalyvauti šventėje, vyras nespės grįžti manęs išleisti, o su mažuoju nelabai išeitų.
O tu su Aine važiuosi?
Atsakyti
QUOTE(gita @ 2010 12 20, 11:12)
Xxxsaulyte, vešiu šiandien dovanėles tavo vyrui. Neišeis sudalyvauti šventėje, vyras nespės grįžti manęs išleisti, o su mažuoju nelabai išeitų.
O tu su Aine važiuosi?



gerai, užvešk, vakare kai viską turėsiu kryžminsiu
mirksiukas.gif
ne, su Aine nevažiuosiu, bijau ligelių visokių kurdaug žmnių ir vaikų, nes mes 25 d. išvažiuojam iki sausio 3 d., noriu pasaugoti ją
mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxxsaulyte: 20 gruodžio 2010 - 11:18
tai Ryo svente rytoj 4 val?
Atsakyti
TAIP, vaikų namai "Rytas" šventė įvyks rytoj, 16 val.
Pasiplanuokit, prašom, dalyvaukite mirksiukas.gif

Būsiu aš, Lilija, Merga, Elve ir Storm lygtai dar klaustukas... junkitės mirksiukas.gif
Atsakyti
o su vaiku savo galiu ateit jei ka:)?
Atsakyti
QUOTE(Pakalnute_klp @ 2010 12 20, 15:33)
o su vaiku savo galiu ateit jei ka:)?


tai aišku mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2010 12 20, 14:54)
TAIP, vaikų namai "Rytas" šventė įvyks rytoj, 16 val.
Pasiplanuokit, prašom, dalyvaukite  mirksiukas.gif

Pasitikslinu - Zvejukuose? Iejimas laisvas?
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2010 12 20, 22:41)
tai aišku  mirksiukas.gif



susirgo mano vaikas, jei iseis ryt viena atleksiu, jei geriaus jausis ir galesiu viena palikt
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2010 12 20, 21:52)
Pasitikslinu - Zvejukuose? Iejimas laisvas?


ne, "Gerovės" centro su bilietukais, bet vyr.soc.darbuotoja Roma duos bilietukus jei ateisit, bet reikia ryt jai pasakyti jau būtinai, kad būtų likę

O vaikų namuose rytoj įėjimas laisvas mirksiukas.gif

*****************************

labai laukiu skambučio 22d. po dovanėlių išdalinimo onko ligomis sergančioms moterims wub.gif

*******************************

apie vaikų namai "Rytas"dovanas :

šiais metais iš 42 dovanų nuo SM ir ne tik, 26 dovanos pas mane, 4 atsineš mano draugė į šventę ir 12 dovanų pas Mergą mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxxsaulyte: 20 gruodžio 2010 - 23:47
QUOTE(xxxsaulyte @ 2010 12 20, 23:46)


Vau wub.gif Saulyte,tu,dar spėji ir fotosėsiją padaryti thumbup.gif Aš nebeturiu kada.O dar ,kad galėčiau sudalyvauti švėntėse,tai "namų darbus" naktimis darau blush2.gif biggrin.gif
Mmmmmmmmm,kai pagalvoju,kokie vaikai bus laimingi.Net ir pačiai baltas pavydas apima ax.gif ,norėčiau bent trumpam vėl vaiku pabūti doh.gif blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 21 gruodžio 2010 - 04:25