Įkraunama...
Įkraunama...

PARAMA Klaipėdoje

Tikrai nuoširdžiai norėjau padėt g.gif
Neprašiau mano nuomonės komentuoti.

Rūbeliai išdalinti clap.gif
Atsakyti
prieš Kalėdas nuvežiau į centrą saldainių vaikams, bet nei Romos, nei Neringos nebuvo, kažkuri kita darbuotoja paėmė, sakė atiduos. noriu tikėt, kad atidavė blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2011 01 01, 23:05)
prieš Kalėdas nuvežiau į centrą saldainių vaikams, bet nei Romos, nei Neringos nebuvo, kažkuri kita darbuotoja paėmė, sakė atiduos. noriu tikėt, kad atidavė  blush2.gif


Viskas tikrai buvo perduota ir sudeta ant vaisiu stalo 4u.gif
Atsakyti
Su Naujais 2011metais !!!

Ačiū visoms už gerą.

Man irgi kadaise sakė duodi ir nesigilink kam atiteko, tavo darbas daryti gerą, o jei kas tuom naudojasi tai ant jų sąžines.
ir vaikai taip jie nekalti, kad gimė pas tokius (alkoholikus) tevus. verysad.gif
bet yra kaip yra...kiekvienas turim savo nuomonę ir kiekvienas galim elgtis taip kaip mums atrodo dera.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo natur: 02 sausio 2011 - 20:34
Labas rytas smile.gif
SOS
Merginos,gal kuri turite nereikalingus ar nebedėvimus 40 dydžio žieminius batus. Vienai Romos 17-metei jie labai praverstų ,nes vaikšto su senais suplyšusiais rudeniniais batais.
Merginą prižiūri Roma.
Atsakyti
sveikos po švenčių 4u.gif
buvau pabėgusi į kalnus, tai jau vėl namuose ir vėl naujuose darbuose... mirksiukas.gif

Merginos - kas norit globoti konkrečiai - tai reikia prašyti vyr.soc.darbuotojos Romos - ji parinks jums sunkiai besiverčią , bet tvarkingą šeimą ar mamytę ir galėsite tiesiogiai duoti savo daiktus... tik rašykit ir prašykit.
O tai ką perduodate ne Romai arNeringai - tai tikrai būna perduota joms ir pasiekia šeimas kam labiausia to reikia... Aš tuo net nesuabejojau per daug metų bendravimo su šiomis darbuotojomis mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, moterys ir merginos, rasau cia pirmakart, auginu dvi dukreles, kaip ir visoms, lieka rubeliai, batukai, zaisliukai, noreciau, kad jie dar kam nors praverstu. gal zinote seima, kuri augintu mergyte kokiu puses metuku, nes mano mazajai dar tik metukai. Rubeliai kasdieniai, bet tikiu, kad butu naudingi, jei sunku.

4u.gif
Papildyta:
QUOTE(xxxsaulyte @ 2011 01 04, 13:13)
sveikos po švenčių  4u.gif
buvau pabėgusi į kalnus, tai jau vėl namuose ir vėl naujuose darbuose...  mirksiukas.gif

Merginos - kas norit globoti konkrečiai  - tai reikia prašyti vyr.soc.darbuotojos Romos -


Gal galetumete parasyti p.Romos kontaktus?
Aciu!
Atsakyti
QUOTE(Laurylia @ 2011 01 04, 16:59)
Sveikos, moterys ir merginos, rasau cia pirmakart, auginu dvi dukreles, kaip ir visoms, lieka rubeliai, batukai, zaisliukai, noreciau, kad jie dar kam nors praverstu. gal zinote seima, kuri augintu mergyte kokiu puses metuku, nes mano mazajai dar tik metukai. Rubeliai kasdieniai, bet tikiu, kad butu naudingi, jei sunku.

4u.gif
Papildyta:
Gal galetumete parasyti p.Romos kontaktus?
Aciu!


vyr.soc.darbuotojos Romos tel. 846314781. Ji tikrai padės, kam reikalingi jūsų siūlomi daiktai mirksiukas.gif
Atsakyti
Merga, pas mane automobilyje guli moteriški žieminiai batai, vėliau pažiūrėsiu kokios išmieros, manau turėtų būt panašiai 40. Ir kitokio gėrio turiu, tik neturiu laiko nuvažiuot iki centro smile.gif

P.S. Saulyte, aš vis dar noriu foto iš vėlimo smile.gif audranes@gmail.com
Atsakyti
Merga, batai būtent 40 dydžio ir dar tokie, kurie puikiai tinka jaunai mergičkai - uggai. Manau ji bus laaaabai laiminga. Ir dar visai nauji, nenunešioti. Ir berniukui kokiu 4 metų fantastiškų batukų radau tame siuntinėlyje kolegos thumbup.gif

Čia jų šeimai 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Storm @ 2011 01 06, 17:20)
Merga, batai būtent 40 dydžio ir dar tokie, kurie puikiai tinka jaunai mergičkai - uggai. Manau ji bus laaaabai laiminga. Ir dar visai nauji, nenunešioti. Ir berniukui kokiu 4 metų fantastiškų batukų radau tame siuntinėlyje kolegos  thumbup.gif

Čia jų šeimai  4u.gif  4u.gif


Stormukai,tu fantastiška wub.gif atsiprašau,kad per tą koslulį nėjo telefonu susikalbeti,greit musiau ir žarnokus iškosėsiu karsta.gif na taip ilgai ir sunkiai seniai sirgau mega_shok.gif
Atsakyti
sveik Merga 4u.gif
Atsakyti