Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Akmens masės kriauklė ir jos valymas.
Supermamų klubas > Mūsų namai > Namai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
FLCL
Sveiki,

Buvau nusižiūrėjus Aqua Sanita kriauklę su maišytuvu - Aquasanita Cuba SQC101, bet prisiskaičiau, kad čia buvo keletas atvejų kai nuo karščio liko žymės ir išsigandau sad.gif tikėjausi išsisukti pigiau šioj vietoj ax.gif tačiau nesinorėtų, kad atsitiktų taip, kad "skūpas moka du kartus" blush2.gif
Kiek suprantu problemų tokių su Franke plautuve neturėtų būti? Nusižiūrėjau šį modelį - FRANKE MRG 611 . Gal kas turite, kokie atsiliepimai apie šią plautuvę? Kaip valosi, kaip reaguoja į karštį?

Gal galėtumėt pasiūlyti kur nueiti gyvai Franke plautuvių apažiūrėti Vilniuje? rolleyes.gif
acteeno
QUOTE(FLCL @ 2012 02 21, 22:54)
Sveiki,

Buvau nusižiūrėjus Aqua Sanita kriauklę su maišytuvu - Aquasanita Cuba SQC101, bet prisiskaičiau, kad čia buvo keletas atvejų kai nuo karščio liko žymės ir išsigandau  sad.gif tikėjausi išsisukti pigiau šioj vietoj ax.gif tačiau nesinorėtų, kad atsitiktų taip, kad "skūpas moka du kartus"  blush2.gif
Kiek suprantu problemų tokių su Franke plautuve neturėtų būti? Nusižiūrėjau šį modelį - FRANKE MRG 611 . Gal kas turite, kokie atsiliepimai apie šią plautuvę? Kaip valosi, kaip reaguoja į karštį?

Gal galėtumėt pasiūlyti kur nueiti gyvai Franke plautuvių apažiūrėti Vilniuje?  rolleyes.gif
*

Laba diena, visiškai teisingas Jūsų pasirinkimas.

Franke susidoroja su karščiu iki 280C, nekeičia spalvos. Su nauju paviršiumi Sanitized (dabartinės Franke akmeninės visos su Sanitized) plautuvė yra žymiai lygesnė, turi žymiai mažiau porų, kas labai teigiamai prisideda prie valymo. Valysite lengvai ir efektingai:) Be to, Sanitized yra antibakterinis paviršius, nes sudėtyje yra sidabro jonų.

Konkrečiai MRG 611 modelis pasižymi giliu dubeniu, padėklu be jokio reljefo (valymo palengvinimui) su nuolydžiu į dubenį. Komplektuojama su ekscentriniu ventiliumi - pasukus rankenėlę plautuvė užsikemša arba atsikemša. Žodžiu modelis tikrai geras ir populiarus, o man asmeniškai ir gražus.

Tad gero naudojimosi!
Tiffany

Ir mes turim franke akmens mases kriaukle, tik iskilo klausimas - kaip ir kip ja valyti nuo apnasu?
agotas
QUOTE(Tiffany @ 2012 02 22, 16:10)
Ir mes turim franke akmens mases kriaukle, tik iskilo klausimas - kaip ir kip ja valyti nuo apnasu?
*

Yra speciali pasta. Dabar as valau su Kiehl valikliu
acteeno
QUOTE(Tiffany @ 2012 02 22, 15:10)
*

Laba diena,

Yra Franke Twister
user posted image

Užtenka žiauriai ilgam, o kainuoja apie 18 litų. Nuvalo kalkes, apnašas, "rudą vandens pėdsaką", papoliruoja smulkius įbrėžimus, atnaujina. Prie naujų Frankes akmens masės plautuvių būna mėginukas, tai aš jį per pusmetį nesunaudojau.
korcula
QUOTE(acteeno @ 2012 02 27, 10:30)
Laba diena,

Yra Franke Twister
user posted image

Užtenka žiauriai ilgam, o kainuoja apie 18 litų. Nuvalo kalkes, apnašas, "rudą vandens pėdsaką", papoliruoja smulkius įbrėžimus, atnaujina. Prie naujų Frankes akmens masės plautuvių būna mėginukas, tai aš jį per pusmetį nesunaudojau.
*

Aš taip pat turiu tokį mėginuką. Norėjau pasiteirauti kaip Jūs naudojate šią pastą.
Ar tepate ant sausos ar ant drėgnos kriauklės? Po kiek laiko nuplaunate ir pan.? Iš anksto dėkui už atsakymą. 4u.gif
acteeno
QUOTE(korcula @ 2012 02 27, 10:26)
Aš taip pat turiu tokį mėginuką. Norėjau pasiteirauti kaip Jūs naudojate šią pastą.
Ar tepate ant sausos ar ant drėgnos kriauklės? Po kiek laiko nuplaunate ir pan.? Iš anksto dėkui už atsakymą.  4u.gif
*

Naudoju ūkiškai, tsaknt:) Plautuvė šlapia (sausai tiesiog nebandžiau, nes paprastai sugalvoju išvalyti kalną indų išplovęs, kol dar netingiu), kempinė bet kokia. Sudrėkinu kempinę, su ja pasiimu pastos ir trinu plautuvę. Kai pamatau rezultatą, gerai nuskalauju.
Tiffany
QUOTE(acteeno @ 2012 02 27, 10:30)
Laba diena,

Yra Franke Twister
user posted image

*

O kur ju yra pirkti be internetiniu parduotuviu? Kazin senukai tures? g.gif
acteeno
Turėtų turėti senukai, mokiveži, tikrai turi Jaukurai ir panašiai.
friske

Sveiki,,

O kaip atnaujina tas kriaukles si piemone. Nu kapiec nesikeikus ,po kiekvieno generalinio namie as ka nors pridirbu verysad.gif

ant juodos spalvos kraukles ant virsaus pamaciau demes,kaip isbalinta,idesiu foto. gal kas patars kaip atnaujinti.
chemija turejau VALIs okaitems ir viryklems,galejau kempine ten padet kol ploviau indus,nu bet ar galejo jis isbalinti cia .vienu zodziu pykstu blink.gif

user posted image

lauksiu kokiu patarimu ax.gif

drakosa
aš naudoju "kurmį" (vamzdžiams valyti, skystą). NU man tai nėr geriau - papili, kad visur būtų skystis, nieko drožt nereikia, po gero pusvalandžio ar valandos nuplauni vandeniu ir taaaip švaru.
P.S. pas mane smėlio spalvos kriauklė, kaip su tamsesnėm nežinau...įtariu gali išblukt..
acteeno
QUOTE(friske @ 2012 03 15, 17:44)
Sveiki,,

O kaip atnaujina tas kriaukles si piemone. Nu kapiec nesikeikus ,po kiekvieno generalinio namie as ka nors pridirbu  verysad.gif

ant juodos spalvos kraukles ant virsaus pamaciau demes,kaip isbalinta,idesiu foto. gal kas patars kaip atnaujinti.
chemija turejau VALIs okaitems ir viryklems,galejau kempine ten padet kol ploviau indus,nu bet ar galejo jis isbalinti cia .vienu zodziu pykstu  blink.gif

user posted image

lauksiu kokiu patarimu  ax.gif
*

Nesupratau, šį priemonė tai kuri - twister'is ar valis?
Niu
Turiu smelio spalvos akmens mases kriaukle franke, tai valau su Domestu, kaip nauja po jo 4u.gif Ankciau kuo tik netrinau, pabandziau su Domestu, tai visos demes iskart nuvale thumbup.gif
friske
QUOTE(acteeno @ 2012 03 16, 12:35)
Nesupratau, šį priemonė tai kuri - twister'is ar valis?
*

niu negaliu pakesti kai parasau sakini o ji belenkaip isvarto blink.gif

tai si priemone ka daro buvo klausiama apie atnaujinima ,tai turbu tas twisteris pagal pavadinima, o isbalinau su chemija pavadinimu Valis .nesuprantu kas cia buvo neaiskaus blink.gif
eufrozina
QUOTE(friske @ 2012 03 16, 13:55)
niu negaliu pakesti kai parasau sakini o ji belenkaip isvarto  blink.gif

tai si priemone ka daro buvo klausiama apie atnaujinima ,tai turbu tas twisteris pagal pavadinima, o isbalinau su chemija pavadinimu Valis .nesuprantu kas cia buvo neaiskaus  blink.gif
*

O kodėl naudoji chemiją akmens masės kriauklei? Mano buvo baisi kriauklė, kalkių nuosėdos baltos labai matėsi, negalėjau jų nuvalyt, kol nepabandžiau paprastom priemonėm ją nuvalyt. Va taip: http://www.vandeniai.lt/uploads/plautuviu-valymas.pdf
Berita
Nusipirkom akmens mases kriaukle, bet nera skyles kranui, tik pazymeta vieta ir plonyte akmens mase ties ta vieta . Gal kuri matete, kaip pazymetoje vietoje padaro skyle? Išmuša , ar grežia? g.gif
acteeno
QUOTE(sanija @ 2012 03 17, 05:50)
Nusipirkom akmens mases kriaukle, bet nera skyles kranui, tik pazymeta vieta ir plonyte akmens mase ties ta vieta . Gal kuri matete, kaip pazymetoje vietoje padaro skyle? Išmuša , ar grežia?  g.gif
*

Išmuša. Imu plaktuką ir varžtą kokių 10 diametro buku galu. Įsitikinu, kad lipdukas priklijuotas tikrai toje vietoje, kur paploninta masė, ir IŠ GEROSIOS PUSĖS keleto smūgių plaktuku per varžtą pagalba iškalu tą skylę. Svarbiausia nekalt iškart iš visos jėgos, pirmas smūgis silpnesnis, antras stipresnis, po 3-4 smūgio iškrenta masės gabaliukas ir gauname kreivą šleivą skylę. Su tuo pačiu varžtu ir plaktuku nestipriai smūgiuojant palyginame skylės kaštus. Jei reikia, galima ir padildinti. Svarbu kalti skylę tada, kai plautuvė yra dar pakuotėje tarp putų, arba jau stalviršyje, bet dar prie jo nepritvirtinta.

Visas darbas kelios minutės.

Gerb. FRISKE, Jūs paskaitykite tą savo sakinį. Virš jo yra mano postas, kur aš rekomenduoju Twisterį, ir Jūs rašote "Kaip šį priemonė atnaujina". Ką aš dar turėjau pagalvoti? Tai ir rašykit konkrečiai pačioje pradžioje - priemonė buvo tokia ir tokia, o ne tiesiog "ši priemonė" nes galima pagalvoti, kad kalbate apie Twisterį. Tas pats kas būtų parašyta kokią puiki mašina yra tarkim Toyota, o aš su sekančiu postu rašau "nu fyzė kaip man ji genda" ir tik posto pabaigoje lyg tarp kit ko užsimenu kad pas mane Žiguli.
friske
QUOTE(eufrozina @ 2012 03 16, 21:14)
O kodėl naudoji chemiją akmens masės kriauklei?
*

Zinok nenaudojau ax.gif valiau su kempine virykle, pasidejau ant krasto ja (paaiskinu ka :kempine tongue.gif ) su kita kempine ploviau indus,isploviau ir pakeliau ta kempine viryklei toliau valyti ir viskas-ziuriu demes. 1.5 metu ja turiu, o vakar taip nevykusiai pasidarbavau verysad.gif

QUOTE(acteeno @ 2012 03 17, 11:31)
Gerb. FRISKE, Jūs paskaitykite tą savo sakinį. Virš jo yra mano postas, kur aš rekomenduoju Twisterį, ir Jūs rašote "Kaip šį priemonė atnaujina". Ką aš dar turėjau pagalvoti? Tai ir rašykit konkrečiai pačioje pradžioje - priemonė buvo tokia ir tokia, o ne tiesiog "ši priemonė" nes galima pagalvoti, kad kalbate apie Twisterį. Tas pats kas būtų parašyta kokią puiki mašina yra tarkim Toyota, o aš su sekančiu postu rašau "nu fyzė kaip man ji genda" ir tik posto pabaigoje lyg tarp kit ko užsimenu kad pas mane Žiguli.
*

jetau jetau blink.gif
tai ir klausiau kaip si priemone atnaujina ? ar atnaujina su chemija isbalintas vietas, nes isbalinau su Valiu. ir apsimoka pirkti jusu rekomenduota tvisteri (priemone ,kuri sakot skirta atnaujinumui biggrin.gif ) tam valymui nuo chemijos. kaip dar paaiskinti mano sakini?
Ir aplamai suradot vieta pasibendraut.nesuprantat ir palikit ta posta, o jei turit patarimu-paklausysiu.

bet cia tik paaskinau ,jau issiaiskinau kad nepades.
acteeno
QUOTE(friske @ 2012 03 17, 12:10)
Zinok nenaudojau ax.gif  valiau su kempine virykle, pasidejau ant krasto ja (paaiskinu ka :kempine tongue.gif )  su kita kempine ploviau indus,isploviau ir pakeliau ta kempine viryklei toliau valyti ir viskas-ziuriu demes.  1.5 metu ja turiu, o vakar taip nevykusiai pasidarbavau  verysad.gif
jetau jetau  blink.gif
tai ir klausiau kaip si priemone atnaujina ? ar atnaujina su chemija isbalintas vietas, nes isbalinau su Valiu. ir apsimoka pirkti jusu rekomenduota tvisteri (priemone ,kuri sakot skirta atnaujinumui biggrin.gif ) tam valymui nuo chemijos. kaip dar paaiskinti mano sakini?
Ir aplamai suradot vieta pasibendraut.nesuprantat ir palikit ta posta, o jei turit patarimu-paklausysiu.

bet cia tik paaskinau ,jau issiaiskinau kad nepades.
*

Tų išbalintų dėmių Twister'is nepanaikins.
Kitokia.
Laba diena,skaitinejau tema,bet tiesaus atsakymo taip ir neradau unsure.gif Kuriames naujoj vietoj ir virtuveje pagal baldu spalva geraiusiai tinka metaline arba akmens mases Beige spalvos plautuve,metalines nenoriu,o va sviesios bijau unsure.gif Kaip ten is tikro su demem (burokeliu,kavos ir kt.)? g.gif Valgyt gaminu praktiskai kasdien ir plautuve naudojama intensyviai,aisku bus indaplove,bet vaisiu-darziviu plovimas tai jau plautuvej unsure.gif Galvoju tik apie Franke blush2.gif Dabar turiu Franke grafiti spalvos,siaip labai gera demiu atzvilgiu,tik matos kalkiu nuosedos,bet jas puikiausiai salinu Cilitu,tik va paciame dugne pakeite spalva,lyg ir pabalo,nu kaip butu spalva nusidevejus g.gif taip ir galvojau kol nepaskaiciau sioje temoje kad Franke plautuviu spalva eina per visa stori unsure.gif ta prasme kieks nenusisveicia,o dyla tolygiai,gal mestels kas koki patarima ka daryt tokiu atveju? bigsmile.gif
acteeno
QUOTE(Kitokia. @ 2012 03 23, 11:05)
Laba diena,skaitinejau tema,bet tiesaus atsakymo taip ir neradau  unsure.gif Kuriames naujoj vietoj ir virtuveje pagal baldu spalva geraiusiai tinka metaline arba akmens mases Beige spalvos plautuve,metalines nenoriu,o va sviesios bijau  unsure.gif Kaip ten is tikro su demem (burokeliu,kavos ir kt.)? g.gif Valgyt gaminu praktiskai kasdien ir plautuve naudojama intensyviai,aisku bus indaplove,bet vaisiu-darziviu plovimas tai jau plautuvej unsure.gif Galvoju tik apie Franke  blush2.gif Dabar turiu Franke grafiti spalvos,siaip labai gera demiu atzvilgiu,tik matos kalkiu nuosedos,bet jas puikiausiai salinu Cilitu,tik va paciame dugne pakeite spalva,lyg ir pabalo,nu kaip butu spalva nusidevejus g.gif taip ir galvojau kol nepaskaiciau sioje temoje kad Franke plautuviu spalva eina per visa stori  unsure.gif ta prasme kieks nenusisveicia,o dyla tolygiai,gal mestels kas koki patarima ka daryt tokiu atveju? bigsmile.gif
*

Viskas gerai, tik sakykit, kokia stalviršio spalva, kokia durelių spalva, kokia sienos spalva ir kokia buitinės technikos spalva?
Kitokia.
QUOTE(acteeno @ 2012 03 23, 11:12)
Viskas gerai, tik sakykit, kokia stalviršio spalva, kokia durelių spalva, kokia sienos spalva ir kokia buitinės technikos spalva?
*

Stalvirsis cia apatines spinteles medzio imitacija(sviesus kokosmedis,nerandu pvz.) o virsutines spinteles sviesiai smelines spalvos cia,plyteles tarp spinteliu prigesintos oranzines spalvos,gal labiau persikines neryskios g.gif Buitine technika metalikas ax.gif Sienos bus artimos virsutiniu spinteliu spalvai 4u.gif
acteeno
QUOTE(Kitokia. @ 2012 03 23, 11:18)
Stalvirsis cia apatines spinteles medzio imitacija(sviesus kokosmedis,nerandu pvz.) o virsutines spinteles sviesiai smelines spalvos cia,plyteles tarp spinteliu prigesintos oranzines spalvos,gal labiau persikines neryskios  g.gif Buitine technika metalikas ax.gif Sienos bus artimos virsutiniu spinteliu spalvai  4u.gif
*

Pernai vasarą mečiau tą reikalą parinkinėti klientams plautuvės spalvą pagal stalviršį. Tokia pat spalva vis tiek nebus, skirsis. Gaunasi liuks, kai parenki pagal visa kita, tik ne pagal stalviršį. Mano (asmenine) nuomone, niekas neatrodo taip pigiai kaip beige spalvos plautuvė ant BEVEIK beige spalvos stalviršio ir dar su beige maišytuvu. Tai tegul spalva jau skiriasi kardinaliai, atmuš. Pagal Jūsų spalvas aš dėčiau havanną (ruda) ir su chromuotu maišytuvu. Arba jei šviesesnė - tai sachara. Bet sachara pjausis su stalviršiu. Geriau havanna.
Kitokia.
Dekui,del Havanos ideja nebloga mirksiukas.gif paziuresiu kaip naturoj atrodo,o kaip su prieziura?gal pasidalins kas turi,kaip ten vis tik su tom demem ir ju isvalymu g.gif ?
acteeno
QUOTE(Kitokia. @ 2012 03 23, 16:33)
Dekui,del Havanos ideja nebloga  mirksiukas.gif paziuresiu kaip naturoj atrodo,o kaip su prieziura?gal pasidalins kas turi,kaip ten vis tik su tom demem ir ju isvalymu g.gif ?
*

Šiaip valymui tinka kaip ir įprastos buitinės priemonės. Bet aš visuomet rekomenduoju Franke Twister priemonę jau vien todėl, kad jos užtenka metams, o kainuoja viso labo 18 litų. Be to juk Franke, kaip plautuvių gamintojas, ne be reikalo pasirinko šią priemonę ir parduoda ją po savo brand'u.
Kitokia.
QUOTE(acteeno @ 2012 03 23, 17:00)
Šiaip valymui tinka kaip ir įprastos buitinės priemonės. Bet aš visuomet rekomenduoju Franke Twister priemonę jau vien todėl, kad jos užtenka metams, o kainuoja viso labo 18 litų. Be to juk Franke, kaip plautuvių gamintojas, ne be reikalo pasirinko šią priemonę ir parduoda ją po savo brand'u.
*

Aciu 4u.gif
vassara
jau virs metu naudoju baltos spalvos franke, jokiu pokyciu nematau wink.gif
kristilav
QUOTE(acteeno @ 2012 03 23, 13:39)
Pernai vasarą mečiau tą reikalą parinkinėti klientams plautuvės spalvą pagal stalviršį.  Tokia pat spalva vis tiek nebus, skirsis. Gaunasi liuks, kai parenki pagal visa kita, tik ne pagal stalviršį. Mano (asmenine) nuomone, niekas neatrodo taip pigiai kaip beige spalvos plautuvė ant BEVEIK beige spalvos stalviršio ir dar su beige maišytuvu. Tai tegul spalva jau skiriasi kardinaliai, atmuš. Pagal Jūsų spalvas aš dėčiau havanną (ruda) ir su chromuotu maišytuvu. Arba jei šviesesnė - tai sachara. Bet sachara pjausis su stalviršiu. Geriau havanna.
*

Kur jus buvot anksciau doh.gif O as prie tokio slalvirsio (kaip ir pas Kitokia) jau nupirkau beige Franke.Paskubejau verysad.gif Gal reiketu tada kita stalvirsi ziureti,nes virtuve dar ne uzsakyta g.gif .
zikas1970
QUOTE(kristilav @ 2012 03 23, 19:56)
Kur jus buvot anksciau doh.gif O as prie tokio slalvirsio (kaip ir pas Kitokia) jau nupirkau beige Franke.Paskubejau verysad.gif Gal reiketu tada kita stalvirsi ziureti,nes virtuve dar ne uzsakyta  g.gif .
*

O pakeisti kriaukle i kitokia spalva neiseina?
Kitokia.
Kur jus buvot anksciau doh.gif O as prie tokio slalvirsio (kaip ir pas Kitokia) jau nupirkau beige Franke.Paskubejau verysad.gif Gal reiketu tada kita stalvirsi ziureti,nes virtuve dar ne uzsakyta  g.gif .
*

O gal visai nieko ziuresis,mum tokia spalva rekomendavo dizainere,bet as dar pati ziuresiu,gali but kad rinksiuos Havana,o gali but kad is vis metaline desiu doh.gif
kristilav
QUOTE(zikas1970 @ 2012 03 24, 00:41)
O pakeisti kriaukle i kitokia spalva neiseina?
*

Nebent parduot kam nors ax.gif Pirkau prie gera menesi,atgal jau nepriims.Gerai nors kad su gera nuolaida pirkau(gal del to ir paskubejau).Bet klausiau tada baldininko pas kuri greiciausai uzsakynesim virtuve kokia pirkti,pasake kad beige bus gerai.
zikas1970
QUOTE(kristilav @ 2012 03 23, 23:48)
Nebent parduot kam nors ax.gif Pirkau prie gera menesi,atgal jau nepriims.Gerai nors kad su gera nuolaida pirkau(gal del to ir paskubejau).Bet klausiau tada baldininko pas kuri greiciausai uzsakynesim virtuve kokia pirkti,pasake kad beige bus gerai.
*

As turejau omeny,kad tartis pasikeisti, jei turite ceki, manau, kad imanoma, jug preke ta pati, tik spalva kita g.gif Man tai irgi kazkaip norisi kitokios spalvos jusu atveju, gal pagal buitine rinktis, galima ir tamsiai pilka, jei buitine jusu tokios spalvos, ziurint, kur ta kriaukle bus, musu atveju visa siena stalvirsio ir kriaukle, kitoj sienoj buitine, tai tada galima butu ir pagal stalvirsi kazka rinktis( ir tai tamsesne imsiu zymiai, nei stalvirsis), kitu atveju tai rinkciausi pilka, gal but ir tamsiai pilka (sorry tu spalvu pavadinimu nezinau)
kristilav
QUOTE(zikas1970 @ 2012 03 24, 23:27)
As turejau omeny,kad tartis pasikeisti, jei turite ceki, manau, kad imanoma, jug preke ta pati, tik spalva kita  g.gif  Man tai irgi kazkaip norisi kitokios spalvos jusu atveju, gal pagal buitine rinktis, galima ir tamsiai pilka, jei buitine jusu tokios spalvos, ziurint, kur ta kriaukle bus, musu atveju visa siena stalvirsio ir kriaukle, kitoj sienoj buitine, tai tada galima butu ir pagal stalvirsi kazka rinktis( ir tai tamsesne imsiu zymiai, nei stalvirsis), kitu atveju tai rinkciausi pilka, gal but ir tamsiai pilka (sorry tu spalvu pavadinimu nezinau)
*

Pirkau Senukuose pries menesi su 30% nuolaida.Ceki turiu.Bet kokybiska preke galima grazinti tik per 14 dienu.Jie daro tik grazinima,priekiu nekeicia.Bet kad dabar jau velu verysad.gif .
acteeno
*

Na tai reikia žiūrėti kokios kitos spalvos. Durelės, sienos virš stalviršio, buitinė technika.

Ateičiai - BEIGE yra spalva universaliausia priežiūros prasme. Ir tai su nauju Sanitized paviršiumi ir tas jau nebeaktualu.

Jei durelės būtų į gelsvumą, sakykim bukas ar panašiai, viršutinės spintelės tokios pat, siena virš stalviršio tamsesnė, tarkime rūda vienspalvė, tai... na jei taip būtų, tai Beige plautuvei pasirinkčiau vyšnios spalvos grūdėto rašto stalviršį. Va dabar bandau įsivaizduoti kaip tai atrodytų biggrin.gif Vis tik labiau tiktų sachara g.gif

Nekreipkite dėmesio, čia tik pamąstymai į eterį.
kristilav
[quote=acteeno,2012 03 26, 13:06]
Na tai reikia žiūrėti kokios kitos spalvos. Durelės, sienos virš stalviršio, buitinė technika.

Apatines dureles bus tokios http://www.finumedis.lt/index.php?cid=1692 Virsutines blizgios kakavines spalvos Tarp spinteliu turbut klijosim po stiklu tapetus is svetaines tokius http://www.senukai.lt/statyba-remontas/apd...tai-2917_5.html Stalvirsi planavau toki http://www.termopalas.lt/preke/3847/rusva-...alvos-drozlemis kriaukle nupirkta Franke bezine(beige)
http://www.frankeplautuves.lt/flypage/fran...41-beige-2.html stalvirsio norejau praktiskio kad maziau valit ax.gif
acteeno
[quote=kristilav,2012 03 26, 13:38]
[quote=acteeno,2012 03 26, 13:06]

Apatines dureles bus tokios http://www.finumedis.lt/index.php?cid=1692 Virsutines blizgios kakavines spalvos Tarp spinteliu turbut klijosim po stiklu tapetus is svetaines tokius http://www.senukai.lt/statyba-remontas/apd...tai-2917_5.html Stalvirsi planavau toki http://www.termopalas.lt/preke/3847/rusva-...alvos-drozlemis kriaukle nupirkta Franke bezine(beige)
http://www.frankeplautuves.lt/flypage/fran...41-beige-2.html stalvirsio norejau praktiskio kad maziau valit ax.gif
*

[/quote]

Na dovanokite, kad subalamutinau Jus, nu netinka Beige ir tiek.
Pasikartosiu, čia mano asmeninė nuomonė.
zikas1970
O man dabar dilema tokia, galvojam imti kriaukle franke MTG611 Chocolate, Paziurejau i kataloga, nematau tokios spalvos maisytuvo, kazi ar yra tokiu g.gif
Skambanti tyla
Man čia toks klausimas kilo mastau.gif , ar skiriasi kuo brangesnės (tarkim Franke) nuo perkamų ''bevardžių'' Senukuose, Ermitaže ir pan blush2.gif ?
PirmasKunigas
Labai aktualus klausimas ir man. Už Franke galima nupirkti dvi Alveus ar Marmorin kriaukles... Kurios yra kokybiškos bet kaina kuklesnė nei Franke?
acteeno
QUOTE(zikas1970 @ 2012 03 29, 10:06)
O man dabar dilema tokia, galvojam imti kriaukle franke MTG611 Chocolate, Paziurejau i kataloga, nematau tokios spalvos maisytuvo, kazi ar yra tokiu  g.gif
*

Yra tokių, pvz BAT370 Chocolate. Tik jis kainuoja daugiau nei plautuvė.

Ar ne variantas pasirinkti nerūdijančio plieno maišytuvą, tarkim Franke Leda?

QUOTE(Skambanti tyla @ 2012 03 29, 10:48)
Man čia toks klausimas kilo  mastau.gif , ar skiriasi kuo brangesnės (tarkim Franke) nuo perkamų ''bevardžių'' Senukuose, Ermitaže ir pan  blush2.gif ?
*

Skiriasi. Šioje temoje, tik nepamenu kuriam puslapyje, pačios tokių plautuvių savininkės dalijosi įspūdžiais, kaip lieka dėmės po karšto puodo ir panašiai.

QUOTE(PirmasKunigas @ 2012 03 29, 12:21)
Labai aktualus klausimas ir man. Už Franke galima nupirkti dvi Alveus ar Marmorin kriaukles... Kurios yra kokybiškos bet kaina kuklesnė nei Franke?
*

Galima ir Franke rasti už kuklesnę kainą, viskas nuo modelio priklauso.
PirmasKunigas
Na dar neradau tokio varianto, kad Franke plautuvė būtų kur nors su 50 proc nuolaida. Kad skirtingi modeliai skirtingai kainuoja suprantama, bet ne visi modeliai patinka...
zikas1970
QUOTE(acteeno @ 2012 03 29, 13:21)
Yra tokių, pvz BAT370 Chocolate. Tik jis kainuoja daugiau nei plautuvė.

Ar ne variantas pasirinkti nerūdijančio plieno maišytuvą, tarkim Franke Leda?
]

Dekui, taip ir nusprendem, desim nerudijancio plieno.tik kriaukliu realiai spalvos skiriasi labai, kad ir siam psl. nurodytos
http://www_arsan_lt/2091-plautuves Buvom pas draugus, visdelto Havana rinksimes. Ir da toks klausimas butu, ar galima uz tokia,(kaip cia nurodyta) kaina gauti blush2.gif
acteeno
QUOTE(zikas1970 @ 2012 03 29, 13:32)
Dekui, taip ir nusprendem, desim nerudijancio plieno.tik kriaukliu  realiai spalvos skiriasi labai, kad ir siam psl. nurodytos
http://www_arsan_lt/2091-plautuves  Buvom pas draugus, visdelto Havana rinksimes. Ir da toks klausimas butu, ar galima uz tokia,(kaip cia nurodyta) kaina gauti  blush2.gif
*

Čia Jūs manęs klausiate? Nu galime turbūt suderinti, bet per až mirksiukas.gif
miskouoga
Ar yra kokiu nuomoniu apie plautves Plados su Ultracleen apsauga? Noriu baltos, bijau, kad paskui purvo nenusveisiu g.gif
PirmasKunigas
Taigi, kadangi atsakymo taip ir nesulaukiau kaip ten su tom kriauklėm teko pasiknist, paieškot ir dabar galima surykiuot jas

Norite labai geros kriaukles rinkites Plados su Ultraclean technologija ji turi atstumima ir neisigeria purvai

Gera kokybiska plautuve Franke arba Plados be Ultraclean

Paprasta kokybiska plautuve Alveus Marmorin

Prasta ir nekokybiska plautuve Aquasanita
Skambanti tyla
QUOTE(PirmasKunigas @ 2012 03 30, 07:06)
Taigi, kadangi atsakymo taip ir nesulaukiau kaip ten su tom kriauklėm teko pasiknist, paieškot ir dabar galima surykiuot jas

Norite labai geros kriaukles rinkites Plados su Ultraclean technologija ji turi atstumima ir neisigeria purvai

Gera kokybiska plautuve Franke arba Plados be Ultraclean

Paprasta kokybiska plautuve Alveus Marmorin

Prasta ir nekokybiska plautuve Aquasanita
*

Ačiū už vargą, bandysim aiškintis toliau kainas ir nuomones.
acteeno
Franke jau geras pusmetis, jei ne ilgiau, yra su naujuoju paviršiumi Sanitized. Kažkur pasakojau kas tai yra. Visoms Franke akmeninėms plautuvėms, be išimties, už tą pačią kainą.

Su baltom plautuvėm nėra jokių problemų dar nuo to laiko, kai tebuvo Franke Durakleen.
Skambanti tyla
QUOTE(acteeno @ 2012 03 30, 08:38)
Franke jau geras pusmetis, jei ne ilgiau, yra su naujuoju paviršiumi Sanitized. Kažkur pasakojau kas tai yra. Visoms Franke akmeninėms plautuvėms, be išimties, už tą pačią kainą.

Su baltom plautuvėm nėra jokių problemų dar nuo to laiko, kai tebuvo Franke Durakleen.
*

Nu bet Franke kaina bezbožna unsure.gif
acteeno
QUOTE(Skambanti tyla @ 2012 03 30, 07:58)
Nu bet Franke kaina bezbožna  unsure.gif
*

Kokius modelius lyginam?
Astra777
QUOTE(miskouoga @ 2012 03 29, 15:56)
Ar yra kokiu nuomoniu apie plautves Plados su Ultracleen apsauga? Noriu baltos, bijau, kad paskui purvo nenusveisiu  g.gif
*

Aš daug nesiaiškinus būtent tokią ir užsisakiau-Plados su Ultracleen apsauga ir baltą biggrin.gif , tik dabar dar apie 6 savaites teks laukti...norėjau tokios ir viskas.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.