Įkraunama...
Įkraunama...

Akmens masės kriauklė ir jos valymas.

Kur geriausia pirkti Vilniuje? franke kriauklę esu nužiūrėjęs, bet norisi ir gyvai pamatyt ...
Atsakyti
QUOTE(Giedrius_ @ 2012 07 30, 09:02)
Kur geriausia pirkti Vilniuje?  franke kriauklę esu nužiūrėjęs, bet norisi ir gyvai pamatyt ...


Laba diena, pasižiūrėkite Medžio Centre Verkių 44 Jaukuruose, didelė Franke ekspozicija:)
Atsakyti
QUOTE(Raganaa999 @ 2012 07 20, 10:19)
Dugnas man tamset pradejo nuo visokiu nesvarumu, su niekuo dar nesu valious, su jokiais valikliais, dabar galvoju ar tik kai pirkom nebuvo prideta kazkokios pastos valymui, reiks paieskot smile.gif (ar su kranu maisau, bet kad buvo kazkokios valymo priemones tai tikrai biggrin.gif )

Turejo buti prideta. Mes kai pirkom, tai buvo tubele. Ir labai gerai sveite, gaila kad baigesi smile.gif Idomu, ar atskirai tokia pasta parduoda? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vidurnaktis @ 2012 07 30, 09:14)
Turejo buti prideta. Mes kai pirkom, tai buvo tubele. Ir labai gerai sveite, gaila kad baigesi smile.gif Idomu, ar atskirai tokia pasta parduoda?  ax.gif


Jei Jūs apie Franke Twister, kurios mėginukas būna prie plautuvių, tai tikrai yra ir atskirai pirkti.
Atsakyti
QUOTE(Linutelia @ 2012 04 09, 19:33)
Reiks pirkti kriauklę, skaičiau temutę, bet vis abejoju ar geriau pirkti brangesnę Franke, ar apsistoti ties Aquasanita g.gif Nes lyg tos, kurios turi tai nesiskundžia jomis...



Aš skundžiuos tongue.gif , turejau franke, dabar aquasanita... Priziuriu abi vienodai, trumpai tariant, franke po 6 metu naudojimo atrode puikiai, aquasanitas po 2 men. naudojimo atrodo baisi kaip karas. Gyvenime daugiau nepirksiu jokiu "aquacheritu" doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2012 07 31, 14:42)
Aš skundžiuos tongue.gif , turejau franke, dabar aquasanita... Priziuriu abi vienodai, trumpai tariant, franke po 6 metu naudojimo atrode puikiai, aquasanitas po 2 men. naudojimo atrodo baisi kaip karas. Gyvenime daugiau nepirksiu jokiu "aquacheritu" doh.gif


O, realus atsiliepimas.
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2012 07 31, 14:42)
Aš skundžiuos tongue.gif , turejau franke, dabar aquasanita... Priziuriu abi vienodai, trumpai tariant, franke po 6 metu naudojimo atrode puikiai, aquasanitas po 2 men. naudojimo atrodo baisi kaip karas. Gyvenime daugiau nepirksiu jokiu "aquacheritu" doh.gif

Jei taip puikiai atrodė, kodėl ją pakeitėt?
Atsakyti
QUOTE(Joleks @ 2012 07 31, 18:28)
Jei taip puikiai atrodė, kodėl ją pakeitėt?



Pakeiciau ne kriaukle, o busta smile.gif
Atsakyti
Pas mus virtuvėje Franke MRG610-42 kriauklė, SAHARA spalvos. Esu patenkinta, o jos valymui naudoju maistinį 9 proc. actą. Du metai ir jokių nusiskundimų neturiu.
Atsakyti
Sveiki, esame nusižiūrėję FRANKE EFG 614-78 (grafito spalvos).
Gal kas nors turi panašią? Kokie atsiliepimai? Ačiū 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ilcia @ 2012 08 01, 11:17)
Sveiki, esame nusižiūrėję FRANKE EFG 614-78 (grafito spalvos).
Gal kas nors turi panašią? Kokie atsiliepimai? Ačiū  4u.gif 
user posted image


Laba diena,

Tai jau senstelėjęs modelis. Dubuo negilus (nebent pakanka...), padėklas su grotelėmis (ne itin higieniška, sunkiau valoma), persipylimas viršuje (matysis po kiek laiko ten visi maurai).

Tokių pat matmenų yra FRANKE MRG 611, tai jos dubuo gerokai gilesnis, lygus padėklas su nuolydžiu į dubenį, persipylimas dubens viduje, o ir ventilis iškart ekscentrinis (jūsų nuotraukoje EFG614-78 būtent su ekscentriku, bet šiam modeliui jis yra pasirenkamas, tad kainuoja brangiau, nei su rankiniu ventiliumi).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo acteeno: 01 rugpjūčio 2012 - 12:11
QUOTE(acteeno @ 2012 08 01, 13:10)
Laba diena,

Tai jau senstelėjęs modelis. Dubuo negilus (nebent pakanka...), padėklas su grotelėmis (ne itin higieniška, sunkiau valoma), persipylimas viršuje (matysis po kiek laiko ten visi maurai).

Tokių pat matmenų yra FRANKE MRG 611, tai jos dubuo gerokai gilesnis, lygus padėklas su nuolydžiu į dubenį, persipylimas dubens viduje, o ir ventilis iškart ekscentrinis (jūsų nuotraukoje EFG614-78 būtent su ekscentriku, bet šiam modeliui jis yra pasirenkamas, tad kainuoja brangiau, nei su rankiniu ventiliumi).


Laba diena,

Norejau pasiteirauti, ar tokio tipo kriauklese galima maisytuva imontuoti, kad butu is priekio, o ne is sono?
Atsakyti