Įkraunama...
Įkraunama...

Akmens masės kriauklė ir jos valymas.

QUOTE(*finy* @ 2013 02 06, 20:16)
Pasinaudojau jusu pasiulymu-super!!!  thumbup.gif
Kiek bevaliau jokie valikliai taip neisvalydavo.O dabar,pabarsciau soda,istryniau gerai ir nakciai palikau.Net nesitikejau,kad pamatysiu tai,ka jau ilgai bandziau isgauti  bigsmile.gif

Į sveikatą. Šitą informaciją radau kažkur interneto platybėse, nepamenu šaltinio
Atsakyti
QUOTE(*finy* @ 2013 02 06, 20:16)
Pasinaudojau jusu pasiulymu-super!!!  thumbup.gif
Kiek bevaliau jokie valikliai taip neisvalydavo.O dabar,pabarsciau soda,istryniau gerai ir nakciai palikau.Net nesitikejau,kad pamatysiu tai,ka jau ilgai bandziau isgauti  bigsmile.gif

idomu, o jei ta soda ant juodos kriaukles bandyt? kazi neisblukins? g.gif gal kas bandet?
Atsakyti
QUOTE(Placiakelne @ 2013 02 07, 11:54)
idomu, o jei ta soda ant juodos kriaukles bandyt? kazi neisblukins? g.gif  gal kas bandet?


Manau neturetu isblukint. Mes kai pirkom juoda kriaukle Aquasanitoj, mums ir patare ja valyti soda, actu. Nors pati dar nebandziau, stovi mano grozis kampe ir laukia virtuves baldu rolleyes.gif
Atsakyti
Taigi Soda ir actas geriausios priemones virtuvems! Nebijokit su jomis valyti visko kas tik imanoma!
Atsakyti
Ar tesingai supratau?Acta reikia sumaisyti su soda?Kokios proporcijos?
Atsakyti
QUOTE(Nanita @ 2013 02 09, 16:05)
Ar tesingai supratau?Acta reikia sumaisyti su soda?Kokios proporcijos?

Ne ne, soda ARBA actu biggrin.gif Tik acta tai reiketu skiesti vandeniu.
Atsakyti
QUOTE(Nanita @ 2013 02 09, 15:05)
Ar tesingai supratau?Acta reikia sumaisyti su soda?Kokios proporcijos?

As valiau tik soda,acto jau nebereikejo schmoll.gif
Atsakyti
O as nezinau, ka netaip dariau,isterliojau soda,palikau keliom valandom,pas mane kriaukle juoda, paskui nuvalius jokio skirtumo nemaciau pries soda ir po jos, kas ne taip? gal ten reikia gerai istrint? beje,pas mane tai beda kad kalkes nuseda, nuo vandens zymes, na ju kazkaip nepanaikino,gal as per silpnai itryniau g.gif kaip darote tos, kurioms pavyksta? arba gal sviesioms kriauklems geriau gaunasi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Placiakelne @ 2013 02 24, 22:06)
O as nezinau, ka netaip dariau,isterliojau soda,palikau keliom valandom,pas mane kriaukle juoda, paskui nuvalius jokio skirtumo nemaciau pries soda ir po jos, kas ne taip? gal ten reikia gerai istrint? beje,pas mane tai beda kad kalkes nuseda, nuo vandens zymes, na ju kazkaip nepanaikino,gal as per silpnai itryniau  g.gif  kaip darote tos, kurioms pavyksta? arba gal sviesioms kriauklems geriau gaunasi  g.gif

Soda plauna tik nešvarumus, šveitimas pageidautinas biggrin.gif Čia ne kaip iš reklamos, kad palaikai ir visas purvas dingsta, dar nesu gyvenime tokių mačius biggrin.gif Soda kalkių neįveikia, kalkes valyt actu arba citrinos rūgštim. Actas geriau veikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2013 02 25, 09:39)
Soda plauna tik nešvarumus, šveitimas pageidautinas  biggrin.gif Čia ne kaip iš reklamos, kad palaikai ir visas purvas dingsta, dar nesu gyvenime tokių mačius  biggrin.gif Soda kalkių neįveikia, kalkes valyt actu arba citrinos rūgštim. Actas geriau veikia smile.gif

aciu,bandysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Ka manot, apie aquasanitos kriaukles? Kuo skiriasi nuo Frankes, neskaitant kainos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Grelita @ 2013 02 27, 21:35)
Ka manot, apie aquasanitos kriaukles? Kuo skiriasi nuo Frankes, neskaitant kainos  doh.gif

Vertas kainos produktas,be to ir modernėja.Štai ką jie rašo:
"Paprastai plautuves gaminame paprastas ,bet galime pagaminti ir su antibakterine danga. I bendra mase dedasi sidabro jonai kurie 99% naikina bakterijas.
Tokia plautuve brangesne apie 15%".
Atsakyti