Įkraunama...
Įkraunama...

Akmens masės kriauklė ir jos valymas.

QUOTE(DIva62 @ 2013 09 02, 18:28)
labas, sakykit ar ant visu kriauklių Franke turi būti ženkliukas su pavadinimu? Šiandien vos nenusipirkom kriaukles, bet ant jos nebuvo jokio užrašo, tik popieriai pridėti kad franke. Tuo tarpu ant kitų (brangesnių) tas simbolis buvo. Ar aš čia labai įtari, bet suabejojau...


Pas mane zenkliukas yra FRANKE. Manau kazkurioje vietoje nebutinai ant virsaus turetu buti firmos zenklas.
Papildyta:
QUOTE(mfsouth @ 2013 09 03, 00:06)
As mastau apie akmens mases plautuve. Stalvirsis sviesus, kaitlente juoda. Buvom nusprende deti prie stalvirsio sviesios spalvos FRANKIE, bet dabar paskaiciau, jog nepraktiska  blink.gif as masciau, jog kaip tik ant juodos spalvos matosi visi lasai (kalketas vanduo) ir t.t.
Apsvieskit kokia spalva praktiskiausia  g.gif


As turiu Franke juoda kriaukle, jokiu problemu su valymu neturiu thumbup.gif Manau, kad jums ir pagal dizaina tiktu juoda kriaukle, o ne sviesti, nes vis tiek nerasit grynai tokios pacios spalvos kriaukles kaip stalvirsis 4u.gif
Atsakyti
man kilo toks klausimas, pirksiu Franke plautuvę ir niekaip negaliu nuspręsti reikia man tos džiovyklos, ar ne g.gif
Sakykite, ar naudojates šia džiovykle, ar neatrodys griozdiškai?
Ir dar toks klausimas, jeigu mano stalviršis šviesus, kaitlentė juoda, spintelės apačioje tamsaus medžio, o viršutinės spintelės iš šviesaus MDF, šaldytuvas ir orkaitė nerūdijančio plieno, ar tiks plautuvė grafito spalvos? g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(zilze @ 2013 09 18, 19:05)
man kilo toks klausimas, pirksiu Franke plautuvę ir niekaip negaliu nuspręsti reikia man tos džiovyklos, ar ne  g.gif
Sakykite, ar naudojates šia džiovykle, ar neatrodys griozdiškai?
Ir dar toks klausimas, jeigu mano stalviršis šviesus, kaitlentė juoda, spintelės apačioje tamsaus medžio, o viršutinės spintelės iš šviesaus MDF, šaldytuvas ir orkaitė nerūdijančio plieno, ar tiks plautuvė grafito spalvos? g.gif  g.gif  g.gif

As pirkau plautuve be dziovyklos, nes norejau kuo daugiau laisvo stalvirsio. O dabar jos pasigendu, nes nera kur dziovinti isplautu puodu, keptuviu. Bet as neturiu indaploves. Gal ja turincioms sios problemos ir nera.
Atsakyti
as turiu be dziovyklos ir visai jos nepasigendu. kadangi nemegstu apkrautu stalu, tai jokiu puodu keptuviu nedziovinu, o tiesiog isplovus isluostau ir padedu i vieta wink.gif
Atsakyti
As turiu su dziovykle, bet nesinaudoju biggrin.gif Jei ka plaunu rankom, surikiuoju ant ranksluoscio ir is karto issluosciusi suslepiu. Jei reikia taupyti stalvirsi, manau tikrai galima ir be jos apsieiti.
Atsakyti
ruosiames ir mes pirkti Franke plautuve bfg611, tik kolkas neapsisprendziu kokios spalvos. spinteles apatines ir virsutines bus sviesios kremines, o stalvirsis ir tarpas tarp spinteliu medzio spalvos. galvoju pagal orkaites ir kaitlentes spalva gal geriausiai tiktu grafito spalvos- arba akmens pilkos- bet ji kiek maciau atrodo gan sviesi.... o vyrui labiausiai patinka sokoladine, bet ji man kazkaip atrodo netiktu prie nieko- nebent prie stalos kuris yra rudas, bet jis ne virtuves komplektas....

ir dar praktinis klausimas- ar dedat karstas skardas ar puodus tiesiai ant akmens mases plautuviu? nes as dabar ipratus viska det tiesiai ant kriaukles(plienines), arba karstus taukus is keptuves ar pilat tiesiai i kriaukle ?
Atsakyti
QUOTE(vasare02 @ 2013 09 24, 10:30)
ir dar praktinis klausimas- ar dedat karstas skardas ar puodus tiesiai ant akmens mases plautuviu? nes as dabar ipratus viska det tiesiai ant kriaukles(plienines), arba karstus taukus is keptuves ar pilat tiesiai i kriaukle ?

nejuokaukit taip biggrin.gif
gal ka nors naujo isrado, bet siaip visur instrukcijose, raso, kad to daryt negalima wink.gif
Atsakyti
o tai kur galeciau paskaityt pvz. franke instrukcija smile.gif ? nes tikrai noris zinot pries perkant
Atsakyti
QUOTE(vasare02 @ 2013 09 24, 15:50)
o tai kur galeciau paskaityt pvz. franke instrukcija smile.gif ? nes tikrai noris zinot pries perkant

as pvz sunkiu bulves i plautuve, bet riebalu tikrai nepilu ir jums nesiulau, su plautuve gal nieko neatsitiks, bet pagalvokit apie kanalizacija unsure.gif
cia raso, kad atspari karsciui. pas mane popierinej instrukcijoj raso, kad ikaitusiu puodu keptuviu negalima deti i plautuve.
aprasymas
kitas aprasymas
Atsakyti
Jei įsigysite ar naudojate Franke fragranit plautuvę, tai
puodus, skardas ir kitus karštus daiktus dėti GALIMA jei temperatūra ne aukštensnė nei 280.
Vandenį verdantį pilti GALIMA.
Riebalus pilti galima, bet gal geriau nepilti (tik dėl kanalizacijos).

Verda vanduo prie 100 lapsnių, standartinio puodo net ir norėdamas neprikaitinsi iki 280 (yra tam tikrų išimčių su zepter puodais). Gal ir yra galimybė ištraukti iš orkaitės skardą prikaitintą iki 300 laipsnių. Na vet viską protaujant juk daroma.

Franke Fragranit spalvotos plautuvės ypač gerai eksplotuojasi. Jei apsiteršia, užsineša kalkėm, yra tikrai paprastų būdų jas išvalyti ir toliau daug metų sėkmingai naudoti.

Aprašymas pateiktas gamintojo: virtuvinės plautuvės fragranit
Atsakyti
kriauklę turėsiu kampe, apsistojau ties apvalia ir gilesnia (nežinau ar geriausias sprendimas, bet panašu, kad išeities nelabai turiu mažoje virtuvėje), norėjau su padėkliuku, bet jam nelabai vietos liks, tai reikės spintelėse ieškoti kur indus sudėti nudžiovinti.

galvoju apie Frankie kriauklę - bet iškilo dilema plieninę ar akmens masės, kaina skiriasi nemažai. Gal vertėtų šioje vietoje pataupyti ir likti prie plieninės, juk firma gera, tai neturėtų būti labai prastos kokybės?

maišytuvą irgi galvoju imti Frankie firmos. gal turite kas atsiliepimų. Esu kažkur skaičiusi, kad geriau imti aukštą maišytuvą, patogiau po juo plauti. o kaip yra iš tiesų?

ačiū už nuomones:)
Atsakyti
smėlio spalvos akmens masės kriauklę puikiai išsibalinu tokiu mišiniu: pilu kamštelį SA 8 baliklio (Amway firmos, jis be chloro) + WC valiklio (taip pat Amway, jis su organine rūgštimi, nepažeidžia paviršių)+ verdančio vandens, kad užsemtų dugną. Viskas suputoja. Palaikau kokią valandėlę arba per naktį, kriauklė tampa kaip nauja thumbup.gif
Atsakyti